Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як розкрутити Інстаграм: 5 секретів залучення живих клієнтів

  1. Як розкрутити Інстаграм: з чого все почалося
  2. Як розкрутити Інстаграм: є бажання заробити?
  3. Варіант 1. У Інстаграм продають свої послуги
  4. Варіант 2. Можна продавати чужі товари або послуги
  5. Варіант 3. Заробити можна на продажу реклами
  6. Варіант 4. Якщо Ви маєте достатньо знань і навичок, то Ви можете просувати акаунти за гроші
  7. Варіант 5. Можна продавати свої товари
  8. 5 секретів залучення живих клієнтів
  9. 1. Унікальний контент
  10. 2. Профіль в Інстаграм
  11. 3. хештегом
  12. 4. Що таке лайкінг і фолловінг?
  13. 5. Піар
  14. замість висновку
  15. Хочете заробляти написанням текстів? У Школі копірайтингу Ви можете освоїти професію копірайтера,...

  Життя не стоїть на місці. Постійно щось відбувається і змінюється. Тільки недавно ми відчували інформаційний голод, а тепер є Інтернет і встає інша проблема: що вибрати для себе в цьому інформаційному розмаїтті почитати, подивитися, придбати? Тільки недавно ми з захопленням шукали втрачених по життю друзів, освоюючи «Однокласники» і «Вконтакте», а тепер з подивом відзначаємо, що з'явилися і інші соціальні мережі, які інтенсивно освоюють не тільки інтернет-, але і бізнес-простір. Ось і Інстаграм не став винятком. Давайте і ми спробуємо зрозуміти, як використовувати цей майданчик для бізнесу, або, простіше кажучи, як розкрутити Інстаграм ...

  Давайте і ми спробуємо зрозуміти, як використовувати цей майданчик для бізнесу, або, простіше кажучи, як розкрутити Інстаграм

  Як розкрутити Інстаграм: з чого все почалося

  Якщо говорити зовсім предметно, то Інстаграм не є соціальною мережею. Це лише додаток, яке було створено для телефонів і планшетів, щоб стала можливою передача фотознімків і відео між користувачами соціальних мереж. Що важливо - абсолютно безкоштовно! Додаток набуло величезної популярності завдяки великій кількості функцій, які дозволяють з досить посередніх аматорських знімків, зробити практично професійну фотографію. Власне, тому тривалий час ніхто не замислювався над питанням: як розкрутити Інстаграм? Просто не було ідеї такої.

  Родина Інстаграма знаходиться в Сан-Франциско, де Кевін Сістром і Майк Крігер працювали над своїм проектом під назвою Burbn. Кевін ні професійним програмістом і всі свої ідеї намагався втілити, вивчаючи технології самостійно, методом наукового тику. Як він сам написав у наслідку: «Насправді, готова версія Burbn, зроблена в якості iPhone додатки, перенасичена і надто ускладнена. Користуватися їй було нереально. Починати з нуля було дуже важко, але наше терпіння скінчилося, ми просто взяли і вирізали з програми все за винятком фото, коментарів і лайків. Що залишилося - стало називатися Instagram ». Творці програми відмовилися від первісної назви, так як нове краще відповідало можливостям програми та розкривало суть того, що могло робити - Instant Telegram - миттєву телеграму.

  Як розкрутити Інстаграм, розробники не знали, але в жовтні 2010 року додаток з'явилося в магазині App Store компанії Apple. А в грудні 2010 у Інстаграма було вже 1 мільйон зареєстрованих послідовників, в червні 2011 - більше 5 мільйонів. У квітні 2012 року Інстаграм був куплений главою Facebook, Марком Цукербергом за приблизно 1 мільярд доларів США.

  Як розкрутити Інстаграм: є бажання заробити?

  Припустимо, що Ви зареєструвалися в Інстаграм з метою заробітку за допомогою даного мобільного додатка. Але як це тут робиться, Ви не маєте уявлення. Розглянемо кілька варіантів.

  Варіант 1. У Інстаграм продають свої послуги

  А) всі, хто працює на себе. Художники, лікарі і юристи, які мають приватну практику, психологи, коучі ... Список можна продовжувати до нескінченності. Тільки уявіть собі короткий ролик виступу бізнес-тренера і в коментарях захоплені відгуки на нього, посилання на запис для навчання. І маса фото з різними коментарями і хештег. Вам вже цікаво, як розкрутити Інстаграм?

  Б) компанії, підприємства, приватні підприємці. За допомогою фотографій можна показати, наприклад, салон краси і покликати туди відвідувачів. На місці починаючого підприємця варто дізнатися, як розкрутити Інстаграм.

  В) а тепер найважливіший пункт для працюючих віддалено. Фрілансерів використовують Інстаграм, щоб показати свої роботи, і тим самим постаратися знайти своїх замовників. Ось вони точно знають, як розкрутити Інстаграм!

  Варіант 2. Можна продавати чужі товари або послуги

  Ви отримаєте свої комісійні, якщо знайдете товар або послугу, візьмете партнерське посилання і порекомендуєте її на своїй сторінці в Інстаграм в постах або профілі.

  Варіант 3. Заробити можна на продажу реклами

  Але цей вид заробітку можливий, якщо у Вас велика кількість передплатників. Тоді за один рекламний пост можна отримати пристойні гроші: так заробляють багато зірок, блогери, популярні паблік ...

  Варіант 4. Якщо Ви маєте достатньо знань і навичок, то Ви можете просувати акаунти за гроші

  У наш час у багатьох компаній є розуміння того, скільки клієнтів можна залучити через Інстаграм, тому необхідність в спеціалістах з просування саме тут різко зросла. Якщо Ви вмієте створити контент, який приведе аудиторію, зможете оформити профіль компанії, і інші заходи, що сприяють просуванню, то як розкрутити Інстаграм, Ви вже знаєте.

  Варіант 5. Можна продавати свої товари

  Цим способом користуються ті, хто може робити що-небудь своїми руками, або інтернет-магазини, які таким чином привертають увагу до акцій і розпродажів своїх постійних клієнтів.

  5 секретів залучення живих клієнтів

  Однак, треба розуміти, що всі ці способи хороші, якщо Ви знаєте, як розкрутити Інстаграм і залучити живих клієнтів. Якщо у Вас багато передплатників, то бізнес піде, а якщо ні - то, на жаль! А як їх залучити? Як розкрутити Інстаграм? Існує кілька секретів, про які ми і хочемо Вам розповісти в цій статті!

  1. Унікальний контент

  Спробуйте забити в пошуковий рядок запит: як розкрутити Інстаграм, - і Ви отримаєте масу рад. Від самого банального, що «треба навчитися класно фотографувати» (ага, як фотографи глянцевих журналів!). До наіглупейшего, що треба спочатку прославитися, тоді лайки поваляться, як з рогу достатку. Правда в цьому у всьому лише те, що хорошу сторінку в Інстаграм відрізняє унікальний контент.

  Як розкрутити Інстаграм? Почніть з контенту. Намагайтеся робити гарне фото про себе, про життя навколо Вас, про події, про все, що Вас зацікавило. І підписуйте свої фото, пишіть пости, намагаючись в них відповідати на чужі коментарі. Чи не імітуйте спілкування, а спілкуйтеся зі своїми передплатниками, організовуйте полеміку і беріть участь в ній самі. Супер, якщо Ви ведете свою сторінку наживо. Якщо немає такої можливості, то публікуйте хоча б дві фотографії в день.

  2. Профіль в Інстаграм

  Якщо Ви стурбовані питанням, як розкрутити Інстаграм, почніть з правильно заповненого профілю. Нерозумно припускати, що знайдеться багато серйозних передплатників, якщо Ви сховаєтеся за дурну аватарку. У людей викличе більший відгук Ваша справжня фотографія в профілі. Напишіть достовірну інформацію про себе: якщо Ви поважаєте своїх передплатників, то дайте їм можливість познайомитися з Вами ближче, щоб зрозуміти, яку послугу або товар Ви їм пропонуєте, повірити в Вашу надійність. І не забудьте поставити активне посилання в профілі, в інших місцях це не працює. Посилання може вести на Ваш сайт, посадкову сторінку або іншу соціальну мережу. Саме через неї йде весь трафік в Інстаграм! А пости на Вашій сторінці будуть кликати перейти за цим посиланням.

  3. хештегом

  Як розкрутити Інстаграм, якщо зовсім не ясно, по яким зіркам Вас будуть знаходити в додатку Ваші потенційні передплатники. Не забувайте про хештег! Якщо Ваші фото відзначені найпопулярнішими хештег, то відвідувачів буде багато. За ним Вас знайдуть зацікавилися відвідувачі Інстаграм.

  4. Що таке лайкінг і фолловінг?

  Щоб вміло залучати передплатників на свою сторінку в Інстаграм, необхідно не просто знати, що таке лайкінг і фолловінг, але і користуватися цими інструментами. Не бійтеся цих «страшних» назв, згадайте байку Крилова: «Зозуля хвалить півня за те, що хвалить він зозулю». Суть цих дій така: лайкінг - це коли Ви ставите користувачеві Інстаграм лайки на його фото або пости, а він, зацікавившись питанням: хто Ви такий, що так високо оцінюєте його знімки, заходить на Вашу сторінку. І не просто заходить, а бачить щось цікаве для себе, стає Вашим передплатником, замовником, партнером ... Якщо ж Ви не просто лайкати чужі фото і пости в Інстаграме, а ще й підписуєтеся на цю людину, то шанс відповідної підписки зростає. Існує навіть правило: три лайка на три останніх поста і підписка. Подібні дії - це вже фолловінг.

  5. Піар

  Не забуваючи про те, пост в Інстаграм не може перевищувати 140 друкованих знаків, коментуйте фото інших, вже розкручених користувачів. Там Ви можете проявити себе, вступаючи в дискусію, і завести друзів, передплатників, замовників, роботодавців. Спробуйте попіарити сподобався знімок або пост іншого користувача у себе на сторінці. У відповідь він розповість із захопленням про Вашу сторінці в Інстаграм.

  Якщо моя стаття не внесла ясність в питання розкрутки Інстаграма, то Ви можете звернутися за допомогою в різні сервіси, і розкрутити акаунт в Інстаграм за Ваші кровні гроші. А чи потрібно Вам це? Подібні передплатники недовговічні: у багатьох з них немає навіть правильно оформленого аккаунта в Інстаграм. Вони, як швидко з'являються, так само швидко і зникають. Якщо Ви налаштовані рішуче розкрутити свій бізнес в Інстаграм, то доведеться витратити певну кількість сил, терпіння і часу !!!

  Якщо Ви налаштовані рішуче розкрутити свій бізнес в Інстаграм, то доведеться витратити певну кількість сил, терпіння і часу

  замість висновку

  Отже, якщо Вам є що запропонувати: послуги, товари, ідеї, - то Ви все це можете благородно і красиво показати всьому світу, виклавши фотографії в Інстаграм. І, повірте, більш короткого шляху між Вами і просуванням Вашого бізнесу не існує. Важливо лише одне: чи вистачить Вам знань і умінь, терпіння і наполегливості? Ми впевнені, що вистачить!

  © Олена Ємельянова

  Хочете заробляти написанням текстів? У Школі копірайтингу Ви можете освоїти професію копірайтера, SEO-копірайтера, контент-менеджера.

  У Школі копірайтингу Ви можете освоїти професію копірайтера, SEO-копірайтера, контент-менеджера


  4. Що таке лайкінг і фолловінг?
  Тільки недавно ми відчували інформаційний голод, а тепер є Інтернет і встає інша проблема: що вибрати для себе в цьому інформаційному розмаїтті почитати, подивитися, придбати?
  Власне, тому тривалий час ніхто не замислювався над питанням: як розкрутити Інстаграм?
  Як розкрутити Інстаграм: є бажання заробити?
  Вам вже цікаво, як розкрутити Інстаграм?
  А як їх залучити?
  Як розкрутити Інстаграм?
  Як розкрутити Інстаграм?
  4. Що таке лайкінг і фолловінг?
  А чи потрібно Вам це?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»