Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Як розкрутити Інтернет-магазин самостійно: безкоштовна розкрутка і просування своїми руками

  1. Отже, з чого ж варто почати роздуми?
  2. Розкрутка Інтернет-магазину власними силами
  3. Соціальні мережі
  4. Таргетингової і контекстна реклама
  5. SEO-розкрутка Інтернет-магазину за допомогою фахівців
  6. SEO-просування
  7. Контекстна реклама + Ремаркетінг в Google Adwords і Яндекс.Директ
  8. Тізерна реклама
  9. Додаткові інструменти для просування Інтернет-магазину
  10. Аналітика
  11. висновки

  Думаєте про те, щоб відкрити свій Інтернет-магазин , Або хочете підвищити відвідуваність вже існуючого? Тоді Ви прийшли за адресою! У цій статті ми розповімо про найбільш ефективні способи розкрутки причому багато можна зробити самому!

  свій Інтернет-магазин

  Кожен грамотний підприємець, складаючи бізнес план виходу в онлайн торгівлю, звичайно ж зобов'язаний відразу враховувати і його подальший розвиток.

  Як в Інтернет-магазин залучати покупців? Які канали Інтернет-маркетингу варто задіяти в першу чергу, а які пізніше? Скільки грошей потрібно, щоб здійснити перший продаж? і т.д. У реальності, на ринку СНД, мало хто замислюється над тим, що рівно після розробки Інтернет-магазину, починається найголовніше і дороге задоволення - його розкручування і просування.

  Вам дуже пощастить, якщо ще на стадії вибору підрядника по створенню Інтернет-магазину в Команді розробника знайдеться Інтернет-маркетолог, який підкаже як грамотно зробити SEO-структуру Інтернет-магазину, а сам підрядник, ще перед викочування вашого дітища проведе всі роботи по внутрішньої технічної оптимізації - в іншому випадку, Ви відкидаєтеся від стадії активного просування ще на 2-3 місяці, а якщо дуже НЕ пощастить з розробником, доведеться переробляти Інтернет-магазин заново.

  Також Вам пощастить, якщо менеджер з продажу від розробники не буде замовчувати, а підготує Вас завчасно до того, що на просування Інтернет-магазину в перші 6-12 місяців потрібно мати бюджет, в середньому, від 3 до 12K USD незалежно від того, хто буде займатися просуванням: Ви самі або організація-підрядник.

  Отже, з чого ж варто почати роздуми?

  В першу чергу, перш ніж приступити до такого нелегкій справі, як розкрутка Інтернет-магазину, ми рекомендуємо визначити ваші цілі і зіставити їх зі своїм бюджетом.

  Дуже часто, на стадії "оцінки вартості послуг розкрутки і просування Інтернет-магазину" Клієнт просить прорахувати все на світі: і пошукове просування, і контекстну рекламу, і таргетовану рекламу з ретаргетінгом, і ... А навіщо? Так, Ви хочете продавати відразу і багато, але насправді, бюджети у Вас не "гумові" і правда полягає в тому, що Вам потрібно зрозуміти, де плаває Ваша "рибка" і як привести її на сайт. Вам потрібні перші 10 000 відвідувачів, щоб зрозуміти, а чи працює Ваш бізнес в принципі? - ось ваша мета! Вам потрібна правильна стратегія, адже в одному випадку краще зробити упор на прайс-агрегатори і маркетплейси , А в іншому - соціальні мережі або рекламу в Google Adwords. У будь-якому випадку, Вам потрібен трафік тут і зараз.

  У будь-якому випадку, Вам потрібен трафік тут і зараз

  Як зрозуміти, звідки ж краще буде конвертуватися трафік? Куди вкластися насамперед? Відповідь проста - потрібно проаналізувати ринок самому, а можна звернеться до спеціалізованої фірмі, зокрема веб-студії "NeoSeo", і отримати на виході грамотну стратегію. При цьому Вам практично не доведеться витрачати особистий час. Однак недолік цього варіанту в тому, що стратегія розкрутки сайту буде коштувати певної суми грошей. Результат, звичайно ж того варто, але що робити, якщо бюджету немає?

  Щоб обійтися мінімальним вкладенням грошей, можна спробувати розкрутити Інтернет-магазин виключно своїми силами. Однак Вам доведеться витратити пристойно часу, щоб вивчити всі нюанси. Тому, якщо хочете заощадити, але отримати на виході максимально можливий результат від просування краще вибрати змішаний підхід. Щось зробити самостійно, а щось доручити спеціалізованій фірмі.

  Отже, давайте розглянемо докладніше, які найпопулярніші інструменти Інтернет-маркетингу існують і як вибрати найефективніші способи розкрутки Інтернет-магазину? Почнемо з тих, якими Ви зможете скористатися без залучення фахівців.

  Розкрутка Інтернет-магазину власними силами

  Розкрутка Інтернет-магазину власними силами

  У цьому розділі ми розповімо про способи просування Інтернет-магазину, якими Ви зможете скористатися самостійно. Але пам'ятайте, що для позитивного результату Вам необхідно буде займатися цим постійно, а не час від часу. При бажанні Ви на будь-якому етапі зможете вдатися до допомоги фахівців.

  Соціальні мережі

  В останні десятиліття практично ніхто не обходиться без соціальних мереж. Цей сегмент Інтернету настільки популярний, що не скористатися ним для реклами було б величезним упущенням.

  Для розкрутки Інтернет-магазину в першу чергу слід розглянути варіанти просування в таких соціальних мережах як:

  Для розкрутки Інтернет-магазину в першу чергу слід розглянути варіанти просування в таких соціальних мережах як:

  Ці варіанти підійдуть для залучення аудиторії з усього світу. В ідеалі краще всього використовувати відразу кілька соціальних мереж. Але по факту у Вас може не вистачити на все часу і грошей, тому віддайте перевагу найбільш пріоритетному варіанту.

  Зверніть увагу, що для розкрутки Інтернет-магазину сторінку в соціальній мережі треба вести кожен день, де, бажано, постійно повинна з'являтися нова інформація.

  В іншому випадку передплатники розбіжаться. Крім того, для залучення аудиторії проводите якісь заходи, публікуйте повідомлення про акції, розпродажі та надходженнях. Спілкуйтеся з передплатниками, відповідайте на їхні запитання і коментарі. По максимуму взаємодійте з людьми.

  По максимуму взаємодійте з людьми

  Таргетингової і контекстна реклама

  Даний вид реклами працює безпосередньо з чітко визначеною цільовою аудиторією. Всі необхідні параметри Ви встановлюєте особисто. Один недолік - сама таргетингової реклама платна. Однак, при правильному налаштуванні рекламних кампаній і завдяки повторним продажу вона швидко себе окупає. Цей спосіб просування Інтернет-магазину вкрай ефективний в доповненні з e-mail маркетингом.

  Таргетингової і контекстну рекламу можна налаштувати як в пошукових системах (наприклад, в Google Adwords), так і в соціальних мережах. При цьому Ви повинні чітко розуміти, хто є Вашою цільовою аудиторією. У таргетинговой рекламі можна виставити такі параметри:

  • Соціально-демографічні. Показ реклами буде для людей певного віку, статі, професії і т.д.
  • Географічне розташування. Ви можете вказати регіон або налаштувати показ реклами тільки людям, що знаходяться в певному радіусі від конкретної точки.
  • Реклама за інтересами. Відповідно, показ реклами буде проводитися тільки для відвідувачів, імовірно зацікавлених у товарі.
  • Час показу. Для цього попередньо слід визначити, в який час доби люди найчастіше шукають товар, який Ви надаєте в своєму Інтернет-магазині.

  Для цього попередньо слід визначити, в який час доби люди найчастіше шукають товар, який Ви надаєте в своєму Інтернет-магазині

  Однак перш ніж скористатися таргетинговой рекламою, добре визначте Вашу цільову аудиторію, продумайте своє рекламне повідомлення, а краще два, порівняйте вартість кліка за перехід, а тоді вже запускайте рекламні кампанії з обмеженням бюджету на день. Після отримання достатньої для аналізу кількості даних, виберіть найефективнішу рекламну площадку. Google Analytics і CRM системи Вам на допомогу.

  SEO-розкрутка Інтернет-магазину за допомогою фахівців

  В даному розділі мова піде про такі способи розкрутки, які самостійно без спеціальної підготовки складно провести. Безумовно, немає нічого неможливого, однак знадобиться багато часу, щоб у всьому розібратися. З цієї причини багато хто воліє скористатися послугами фахівців.

  SEO-просування

  SEO-просування

  SEO-просування виведе Ваш сайт на одне з перших місць у видачі пошукових запитів. А це значить, що в Ваш Інтернет-магазин буде заходити велику кількість відвідувачів, умовно кажучи безкоштовно. Відповідно, зростуть і продажу.

  Даний вид розкрутки вважається одним з найбільш ефективних. Але справа в тому, що він включає в себе масу різноманітних заходів щодо поліпшення якості сайту в тому числі і роботи по внутрішньої технічної опітімізаціі Інтернет-магазину, а також недешеве задоволення щодо збільшення посилальної маси з авторитетних джерел. З цієї причини відразу отримати відчутні результати не вдасться. Буде потрібно час як на впровадження правок програмістами, так і пошуковим системам, щоб "побачити" Ваші правки і роботи по сайту і почати ранжувати Ваш сайт в ТОП-10.

  Ідеальним варіантом буде грамотний розподіл коштів на просування і розкручування Вашого сайту, яке буде включати не тільки швидкий трафік, але працювати в плані довгострокової стратегії, оскільки кліки в таргетированной і контекстній рекламі з кожним роком стають дорожчими.

  Контекстна реклама + Ремаркетінг в Google Adwords і Яндекс.Директ

  Цей вид реклами нарівні з таргетинговой є досить ефективним і відноситься до т.зв. "Швидкому трафіку". При правильному налаштуванні рекламних кампаній, результати, у вигляді дзвінків і заявок на покупку не змусять себе довго чекати. Ви відразу ж, після схвалення Ваших оголошень модераторами Google Adwords або Яндекс.Директ відчуєте приплив відвідувачів на сайт, ну і, при грамотному побудові внутрішнього відділу продажів, звичайно ж, у Вас з'являться перші продажі.

  В даному випадку ефективність і вартість кліка, знову ж таки, багато в чому будуть залежати від SEO-структури Вашого Інтернет-магазину, адже чим більш доречними будуть сторінки до пошукових запитів, тим дешевше буде коштувати кожен клік, ну і одна продаж зокрема. Залежно від цілей, Об'яви можна показувати безпосередньо з точних, фразовим і широким відповідностям пошукових запитів .

  Залежно від цілей, Об'яви можна показувати безпосередньо з точних, фразовим і широким відповідностям  пошукових запитів

  Існує три види контекстної реклами:

  • текстова - фрази з посиланнями;
  • банерна - реклама у вигляді зображення;
  • відеореклама - невеликі відео з посиланням.

  Тізерна реклама

  Цей вид реклами є картинку з заголовком, текстом і посиланням. Як правило, зображення і повідомлення вибирають такі, щоб напевно привернути увагу.

  Величезна перевага тізерній реклами - вона коштує недорого. Однак відвідування через тизери не завжди приводять до відчутних результатів. Для того, щоб така реклама була ефективною, необхідно відстежувати якісний трафік. Сайти з неякісним трафіком доведеться блокувати.

  Додаткові інструменти для просування Інтернет-магазину

  Додаткові інструменти для просування Інтернет-магазину

  Аналітика

  Під час розкручування Інтернет-магазину важливим моментом є аналітика отриманих даних. Вона необхідна для того, щоб відстежувати, які заходи були ефективними, а які не принесли користі. Саме аналітика дозволяє визначити подальший напрямок і залишати найефективніші способи розкрутки інтернет-магазину. Серед популярних і безкоштовних сервісів рекомендуємо Google Analytics і Яндекс.Метрику.

  висновки

  Існує велика кількість найрізноманітніших методів розкрутки Інтернет-магазину, але якщо Ви хочете домогтися найкращих результатів, то слід використовувати комплексний підхід . Не бійтеся комбінувати і поєднувати різні види реклами. Єдине, про що варто пам'ятати, попередньо в деталях продумайте стратегію. Це позбавить Вас від непотрібних дій і зайвої роботи.

  З рекомендацій також варто відзначити, що в більшості випадків, найефективнішою стратегією буде отримати швидкий трафік: таргетована, контекстна реклама, а також розміщення на прайс-агрегаторах. Саме отримуючи швидкий результат Ви зможете оперативно підкоригувати пропозицію, швидко почути Ваші недоліки від замовників і взагалі зрозуміти, чи правильно Ви розробили бізнес-план ...

  Так, налаштовувати все самому буде дуже не просто і застерегти ми просто зобов'язані, Всі ці історії "зливання бюджетів" - правда, адже більшість і платити за послуги не бажає, і читати інструкції на 500 стор., Теж лінь. А чарівної таблетки, як відомо, не буває - або закочуйте рукава або довіртеся людям, які витратили чимало свого часу, щоб у всьому розібратися.

  У будь-якому випадку, ми бажаємо Вам успіхів, а якщо знадобиться пам'ятайте, фахівці Веб-студії "NeoSeo" завжди допоможуть Вам з розкручуванням Інтернет-магазину - звертайтеся!

  Ще цікаві статті для Вас:

  Отже, з чого ж варто почати роздуми?
  Як в Інтернет-магазин залучати покупців?
  Які канали Інтернет-маркетингу варто задіяти в першу чергу, а які пізніше?
  Скільки грошей потрібно, щоб здійснити перший продаж?
  Отже, з чого ж варто почати роздуми?
  А навіщо?
  Вам потрібні перші 10 000 відвідувачів, щоб зрозуміти, а чи працює Ваш бізнес в принципі?
  Як зрозуміти, звідки ж краще буде конвертуватися трафік?
  Куди вкластися насамперед?
  Результат, звичайно ж того варто, але що робити, якщо бюджету немає?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»