Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як розкрутити медичний центр

  1. Як залучити пацієнтів або Брак відвідувачів - результат поганої реклами
  2. відсутність УТП
  3. Обмежений перелік послуг
  4. невдале розташування
  5. Немає свого сайту
  6. Чи не просувається через соціальні мережі
  7. Показники оцінки ефективності бізнесу
  8. Робота адміністраторів
  9. 1. Коефіцієнт записи
  10. 2. Коефіцієнт явки
  11. Робота медперсоналу
  12. 1. Коефіцієнт заповнюваності часу фахівця
  13. 2. Число клієнтів, які прийшли за рекомендацією
  14. 3. Виручка за звітний період
  15. 4. Коефіцієнт пацієнтів, що приймають лікування
  16. Що робити далі з отриманими показниками?
  17. Тенденції просування медичного бізнесу в 2017-м
  18. Як правильно розкрутити клініку: партизанський маркетинг
  19. Друк візиток
  20. Тисніть на болі клієнтів
  21. бартер
  22. Спонсорство
  23. навчання
  24. Нагадуйте про себе
  25. Особливості розвитку комерційної медицини в Москві і області
  26. Реформа охорони здоров'я, система ОМС, регіони і Москва
  27. Поради мільйонерів по відкриттю клінік
  28. Альтернатива проекту з нуля - покупка готового медичного бізнесу
  29. «Перший Брокер» допоможе купити прибутковий медичний центр
  30. Як розкрутити медичний центр: відео

  19.05.2017

  Конкуренція в сфері платної медицини збільшується з роками. Ще 3-5 років тому приватна клініка в місті могла бути єдиною і просувалася за рахунок сарафанного радіо. Сьогодні ж мало відкрити медичний центр - важливо знати, як його розкрутити. У цій статті розберемо основні методи просування і помилки, які підприємці допускають на старті.

  У цій статті розберемо основні методи просування і помилки, які підприємці допускають на старті

  Конкуренція в сфері платної медицини збільшується з роками.

  Як залучити пацієнтів або
  Брак відвідувачів - результат поганої реклами

  Проблеми бізнесу, якщо на них не звертати увагу, приведуть до відтоку клієнтів і навіть закриття організації. Перелічимо основні зони ризику, з якими рано чи пізно стикаються підприємці.

  відсутність УТП

  Клієнти ніколи не дізнаються, що ви краще конкурентів, якщо ви про це не розповідаєте. Шаблонне оформлення вивіски, молоді лікарі тільки з вузів, логотип, який не відрізниш від сотень таких же. Все це не збільшує конкурентоспроможність закладу і не приносить прибутку.

  Обмежений перелік послуг

  На одному УЗД або імплантації зубів успішний бізнес не побудуєш. Клієнти приходять в центр в надії отримати консультацію, пройти обстеження, взяти рекомендації з лікування і тут же пройти терапевтичний курс. Необхідно надати їм цю можливість. Не віддавайте потенційний прибуток конкурентам.

  невдале розташування

  Промислові райони далеко від житлових будинків - не найвдаліший місце для клініки. Не дивуйтеся, якщо потік відвідувачів не буде рости. Орієнтуйтеся на центр. Тут до вас будуть заходити не тільки місцеві жителі, а й фахівці, які працюють по сусідству.

  Немає свого сайту

  Де клієнти шукають інформацію про медичні послуги? Правильно - в інтернеті. Так що, поки не загубили вся справа, терміново замовляйте створення сайту профільної компанії. З перерахуванням послуг, фотографіями фахівців, статтями по темі і т. П.

  Чи не просувається через соціальні мережі

  Про це підводному камені розповідає компанія «Ашманов і партнери». Клініки, які домоглися успіху в бізнесі, активно використовують соціальні мережі для просування. Однак багато припускаються помилок, до яких відносяться:

  • нерегулярність публікації постів;
  • відсутність зворотного зв'язку і реакції на коментарі;
  • неунікальність і неоригінальність інформації;
  • розміщення постів в одній соцмережі.

  Розкрутити медичний центр в інтернеті досить просто, якщо спланувати рекламну кампанію. Основна мета просування - підвищити лояльність до бренду і сформувати попит на послуги. Для цього організуйте обговорення в співтоваристві і сплануйте контент, 70% якого має бути репутаційних, решта 30 - інформаційним.

  Показники оцінки ефективності бізнесу

  Як дізнатися, чи потребує ваш медичний кабінет в тому, щоб його розкручували? Досить перевірити рівень доходу закладу. Якщо незважаючи на вжиті зусилля, він не росте, значить, вибрана маркетингова кампанія має недоліки. Які саме, дозволить дізнатися внутрішній аудит. В ході аналізу порівнюють показники роботи адміністраторів і медичного персоналу з коефіцієнтами ефективності.

  Робота адміністраторів

  Правильно організувати роботу співробітників реєстратури - складне завдання. Про це говорить керівник консалтингової групи «Магазин готового бізнесу» Олександр Ходаков. Ви витрачаєте гроші на рекламу, віддаєте солідний відсоток висококваліфікованим лікарям, а клієнти йдуть. Якщо це так, перевірте роботу колл-центру за двома коефіцієнтами.

  Якщо це так, перевірте роботу колл-центру за двома коефіцієнтами

  Правильно організувати роботу співробітників реєстратури - складне завдання.

  1. Коефіцієнт записи

  Це співвідношення первинно записаних на прийом в медичний кабінет пацієнтів до числа вхідних дзвінків в реєстратуру. Чим більше людей, які подзвонили в клініку, записалися на прийом, тим краще. Розкрученими вважаються клініки (ветеринарні, стоматологічні, багатопрофільні), де цей індекс вимірюють як 0,9. Обов'язково враховувати не тільки хворих, які при дзвінку озвучують бажання відвідати лікаря, а й тих, хто уточнює час прийому окулістів, стоматологів і гінекологів, а також ціни.

  2. Коефіцієнт явки

  Цей індекс вимірюється як відношення числа клієнтів, які прийшли на прийом, до тих, хто спочатку на нього записалися. Високим вважається показник в 0,9-0,95.

  Якщо зазначені індекси нижче норми, адміністратори погано виконують роботу. Як правильно вести медичний бізнес в цій ситуації? А. Ходаков дає 5 рекомендацій:

  1. не беріть на роботу випадкових людей, які прийшли за відгуками знайомих;
  2. не беріть тих, хто не мотивований на збільшення свого рівня оплати;
  3. не перекладайте на адміністративну роботу медиків;
  4. перераховуйте в контракті / договорі чіткі посадові обов'язки;
  5. контролюйте, як працюють співробітники колл-центру.

  Робота медперсоналу

  Як правильно вести облік ефективності роботи лікарів? Для цього при аналізі беріть до уваги чотири коефіцієнта.

  Для цього при аналізі беріть до уваги чотири коефіцієнта

  Існує 4 коефіцієнта, що відображають ефективність роботи лікарів.

  1. Коефіцієнт заповнюваності часу фахівця

  Цей показник обчислюють як відношення записаних до лікаря пацієнтів до числа клієнтів, яких фахівець може прийняти за день. В успішних клініках коефіцієнт заповненості становить 1,0 (100%). Якщо він менше, або сам лікар не досить фаховий, або адміністратори втрачають заявки.

  2. Число клієнтів, які прийшли за рекомендацією

  Якщо цей показник поєднується з високою виручкою, лікаря вважають успішним. Якщо ж до фахівця йдуть за рекомендаціями, а фінансовий результат його діяльності залишається низьким, значить, лікар недопрацьовує в просуванні послуг медичного центру.

  3. Виручка за звітний період

  Аналогічно з цим показником. Якщо лікар приносить клініці хороший дохід, але клієнти до нього не йдуть за рекомендацією, це означає, що він нав'язує пацієнтам дорогі схеми лікування, і тим самим псує репутацію закладу.

  4. Коефіцієнт пацієнтів, що приймають лікування

  В технології оцінки ефективності роботи також важливий показник приймають лікування пацієнтів. Тобто осіб, які прийшли за консультацією і в підсумку погодилися на запропонований курс діагностичних і терапевтичних процедур. Індекс може коливатися від 0,2 до 0,86. При цьому більш ефективним в роботі вважається лікар, чиє лікування вибрали більше число пацієнтів.

  Що робити далі з отриманими показниками?

  Якщо отримані показники серйозно відрізняються від очікуваних, сконцентруйтеся на виправленні адміністративних помилок. Пояснення специфіки роботи консультантам і лікарям, а також профільне навчання - дві методики, які поліпшать результат.

  Тенденції просування медичного бізнесу в 2017-м

  У 2017-му році в просуванні медичного бізнесу помітні такі тенденції.

  • SEO-просування сайту клініки;
  • SMM-технології і постинг записів «ВКонтакте», «Однокласниках», «Фейсбуці»;
  • SERM, інакше репутаційний маркетинг;
  • зниження витрат на контекстну рекламу в «Яндекс.Директ» і Google Analytics;
  • навчання адміністраторів клініки обробці заявок;
  • делегування прийому дзвінків колл-центрів.

  Як правильно розкрутити клініку: партизанський маркетинг

  Про те, як розкрутити клініку, використовуючи прийоми партизанського маркетингу, розповідає керівник студії D - ZERTS Вікторія Шматкова.

  Вікторія рекомендує почати просування за 2-3 місяці до відкриття. Ті, що прийшли на презентацію клієнти зможуть ознайомитися з послугами профільного медичного центру на сайті і почитати інформацію про лікарів в соціальних мережах. Далі, крім реклами в інтернеті (платних статей на суміжних ресурсах, і головний виконавчий директор), активно використовуйте маловитратні методики. Отже, як розкрутити медичний бізнес при обмеженому бюджеті.

  Друк візиток

  Не економте на візитках. Специфіка будь-якого підприємства полягає в тому, що клієнти охочіше вірять знайомим, не важливо, який статус вони мають в компанії. Нехай свої візитки будуть не тільки у головного лікаря, а й у пересічних співробітників, включаючи медперсонал і навіть прибиральниць. Це дуже добрий початок для запуску сарафанного радіо.

  Тисніть на болі клієнтів

  Пам'ятайте про ті страхи, які переслідують пацієнтів. У секторі стоматології - це боязнь болю, в педіатрії - страх пропустити обов'язкові щеплення і т. П. Переконуйте клієнтів в презентаційних матеріалах, що ви розібралися з головним питанням, і в цьому ви краще конкурентів.

  бартер

  Як ще зробити успішним бізнес з мінімальними витратами? Запропонуйте обслуговування зі знижкою місцевим організаціям в обмін на рекламу або потрібні вам послуги. Припустимо, ви проводите диспансеризацію в компанії, яка просуває сайти, а вони, в свою чергу, розробляють для вас семантичне ядро ​​і оптимізують ресурс під пошукові запити.

  Спонсорство

  Активно беріть участь в починаннях міської адміністрації. У місті проводиться благодійний вечір? Зробити внесок н-ну суму грошей на подарунки, і у відповідь отримаєте рекламу у вигляді інформації про вас як про спонсора. Іноді навіть поміряти тиск літнім людям на демонстрації до 9 Травня - це вже крок у просуванні.

  навчання

  Активно беріть участь в педагогічній діяльності. Ви можете записати навчальні програми для вагітних спільно з пологовими будинками, вести уроки контрацепції і правильного харчування в інститутах і школах, робити профільні курси для початківців фахівців.

  Нагадуйте про себе

  Клієнтська база - зручний інструмент просування і збільшення потоку клієнтів. Тим, хто раніше вже проходив у вас лікування, періодично нагадуйте про профілактичних оглядах.

  Особливості розвитку комерційної медицини в Москві і області

  Згідно з дослідженнями, проведеними аудиторською компанією EY в 2015-му році, 45% клінік в Москві поліпшили показники своєї діяльності. Причиною цього стали:

  • реформа охорони здоров'я, яка привела до скорочення бюджетних закладів;
  • скорочення програм ДМС, в результаті чого пацієнти стали оплачувати частину послуг самі;
  • девальвація рубля, яка привела до зниження популярності виїзного медичного туризму.

  Однак до сих пір в медичному бізнесі є такий нюанс, як орієнтація на заможних клієнтів. Малозабезпечені категорії населення ходять в безкоштовні та медичні відкладають лікування на останній момент.

  Реформа охорони здоров'я, система ОМС, регіони і Москва

  Завдяки проведеній реформі медичні центри в маленьких містах активно підключаються до системи ОМС. Вони надають певний набір послуг за полісами і отримують приплив клієнтів і безкоштовну рекламу. Однак для 48% московських клінік співпрацю з державою невигідно.

  Система ОМС в столиці і області була запущена пізніше, ніж в інших регіонах. І тарифи на лікування встановлені набагато нижчими за ринкові, що невигідно підприємцям. Ці розцінки не покривають витрати навіть на амортизацію обладнання, тому прогресивні учасники ринку намагаються відійти від співпраці з державою і припинити демпінг цін зверху.

  Поради мільйонерів по відкриттю клінік

  Власник клініки пластичної хірургії в Москві Ігор Кокшаров дає пораду, як робити пластику відповідно до європейських стандартів. Різниця в обслуговуванні в Швейцарії і Росії полягає в тому, що в європейських центрах операції роблять вузькопрофільні фахівці. Ті, хто займаються пластикою носа, не беруться за липофилинг або мезоніті. У вітчизняних клініках хірурги роблять навіть ті операції, в яких не сильні. Відмінність клініки доктора Кокшарова - в об'єднанні команди фахівців в різних сферах. При цьому хірурга підбирають індивідуально під потреби пацієнта (в залежності від зони корекції).

  Ще одне нововведення - впровадження моделювання. Пацієнт побачить, як буде виглядати його обличчя або фігура після операції. В інших клініках такі програми використовують рідко і без урахування анатомічних особливостей.

  Для отримання максимальних прибутків доктор Кокшаров рекомендує користуватися можливостями інтернету, а також здавати операційну під час простою приватним хірургам. Це вигідно лікарям, які не можуть мати свою операційну, і центру - так як приносить додатковий дохід.

  Власники стоматологічних клінік в Новосибірську «Блиск» подружжя Наталя і Дмитро Воробйов розповідають, як розкрутити подібного типу проект. Секретом успіху мережі медичних центрів «Блиск» стає триступенева система контролю якості. Картки пацієнтів перевіряють завідувач відділенням і головний лікар. Хворі ж бачать результат операцій у вигляді звітів. Вони в курсі процесу лікування.

  Допомагають переконати пацієнтів у необхідності терапії та 3D знімки ротової порожнини, на яких видно карієс на початковій стадії і ознаки запальних процесів. Тривимірні проекції роблять очевидними проблеми і переконують в необхідності лікування при перших ознаках захворювань. На рентгенограмах цю інформацію не побачити.

  Поліпшити якість обслуговування дозволяє створення декількох клінік в ключових районах міста. Так пацієнти можуть не витрачати час на дорогу і звернутися в ту клініку, яка розташована ближче до дому.

  Альтернатива проекту з нуля - покупка готового медичного бізнесу

  Якщо відкривати діагностичний центр самостійно, вам доведеться особисто подбати про вирішення всіх бізнес-процесів, отриманні дозволів і залученні клієнтів. Не впевнені, що впораєтеся із завданням? Купуйте готовий проект. В цьому випадку ви отримаєте підприємство з ліцензією, сформованим штатом фахівців і відомим в масах ім'ям.

  Є тонкощі при покупці готового проекту, які дозволять вибрати дохідне підприємство. Звертайте увагу на наступні моменти:

  • питання з ліцензуванням - скільки послуг зазначено в ліцензії на діяльність;
  • приміщення - вимоги до масажного кабінету і багатопрофільному центру різні, це стосується площі, а також оснащення, проте будь-яке приміщення повинно відповідати санітарно-гігієнічним нормам;
  • співробітники - як вони оформлені в центрі, чи залишаться вони в штаті при зміні керівництва;
  • рентабельність - яка завантаження клініки, який прибуток вона приносить щомісяця, яка частина коштів йде на постійні витрати.

  «Перший Брокер» допоможе купити прибутковий медичний центр

  Купівля готового медичного центру вимагає знання ряду хитрощів. Щоб не помилитися у виборі, рекомендуємо скористатися послугами професіоналів. Фахівці компанії «Перший Брокер» візьмуть цю задачу на себе. У компетенції консалтингового агентства:

  • оцінка пропозицій, виставлених на продаж;
  • формування бази пропозицій по Москві, СПб і регіонах;
  • проведення попереднього аудиту;
  • перевірка рентабельності підприємства та визначення ринкової вартості.

  Ви також отримаєте поради професіоналів про те, як розкрутити медичну клініку або журнал, як залучити клієнтів і інвесторів. Завдання замовника - підписати договір. Решта питань вирішать фахівці консалтингового агентства.

  Як розкрутити медичний центр: відео


  Повернення до списку

  Як правильно вести медичний бізнес в цій ситуації?
  Що робити далі з отриманими показниками?
  У місті проводиться благодійний вечір?
  Не впевнені, що впораєтеся із завданням?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»