Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як розкрутити музичну групу? 7 кроків до успіху

  1. Порядок розкрутки музичного гурту

  Багато молоді музиканти, створивши групу, стикаються з тим, що не можуть знайти свого глядача, так як не знають, які кроки зробити для розкрутки Багато молоді музиканти, створивши групу, стикаються з тим, що не можуть знайти свого глядача, так як не знають, які кроки зробити для розкрутки.

  Сьогодні ми з вами поведемо розмову про те, як розкрутити музичну групу і які дії допоможуть стати популярними.

  Порядок розкрутки музичного гурту

  1. Створення іміджу групи. Визначившись з напрямком, в якому група працює, необхідно створити свій оригінальний імідж: назва, сценічні костюми, логотип.
  2. Запис демо-диска (CD) - це найвідповідальніший крок. Запишіть пісні, які вважаєте найбільш вдалими і оригінальними. Краще, якщо на диску буде представлено все розмаїття репертуару. Особливу увагу приділіть оформлення диска: стильна графіка, логотип групи, може бути, фото, перелік треків і обов'язково контактна інформація: телефони, електронна пошта.
  3. Створення прес-релізу. Демо-диск повинен супроводжуватися грамотно складеним прес-релізом. Його можна написати і самостійно, вказавши склад групи, напрям, в якому працюють музиканти, і контакти для зв'язку.
  4. Тиражування диска. Зробіть копії на різних типах носіїв аудіо. Пропонуйте записи всюди, де тільки можна: це можуть бути радіостанції, нічні клуби, музичні фестивалі та благодійні концерти, кафе і ресторани, компанії, які займаються влаштуванням корпоративних вечорів. Не варто очікувати великих прибутків від перших концертів. Нехай навіть ви попрацюєте на розігріві у іменитих колег або безкоштовно виступите в нічному клубі. Ваше завдання - просто заявити про себе.
  5. Підключення ЗМІ. Зверніться в редакції місцевих журналів або газет і запропонуйте матеріал - замітку про вашу творчість, інтерв'ю з вами або репортаж з якогось вашого виступу.
  6. Оформлення флаєрів. Для того щоб розкрутити музичну групу , Буде потрібно створення промо-матеріалів - надрукуйте, наприклад, флаєри. Їх неважко оформити самостійно, якщо ви вмієте користуватися, хоча б навіть найпростішими, редакторами зображень. Підключіть знайомих, друзів, які допоможуть в поширенні.
  7. Створення свого веб-сайту. Створення сайту дозволить вам скомпонувати всю інформацію про себе, а також завантажувати нові пісні. Для розкрутки створення сайту не те, щоб зовсім не підходить, скоріше, це інформація для майбутніх спонсорів і для формування фан-клубу. А в інтернеті можна просувати музику і більш дієвими способами:
  • Увійдіть у всіх доступних соціальних мережах і створіть спільноти. Не нехтуйте музичними соціальними мережами: "Realmusic", "MusicForums", "Yatalant". Щотижня оновлюйте записи в спільнотах, пишіть про всі новини, які відносяться до ваших виступів.
  • Викладіть відео з репетиції або концерту на відео-хостинг YouTube. Можна створити і власний кліп, що розповідає про групу.
  • Використовуйте Інтернет-лейбли. По суті, це ті ж студії звукозапису, але поширюють треки по Інтернет-спільнот. Можна записати свій альбом, не витрачаючи величезних коштів.

  Можна записати свій альбом, не витрачаючи величезних коштів

  Запропонована схема показує, як розкрутити музичну групу на початковому етапі. Виконуючи ці нескладні дії, ви з часом самі визначте зручні для себе способи просування вашої музики .

  Автор - Галина Шутова


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»