Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як розкрутити особистий бренд? Розповідає Чермен дзоти

  1. Правила створення бренду: метод Дзотова
  2. Ефективні інструменти побудови особистого бренду
  3. Як це робиться: письменник Закрієв проти режисера Кемерона

  Експерт з розкручування особистих брендів Чермен дзоти

  Правила створення бренду: метод Дзотова

  "Вся суть побудови особистого бренду зводиться до всіх відомій фразі: спочатку ви працюєте на ім'я, потім ім'я працює на вас. Створення особистого бренду - це інвестування в себе часу, сил і грошей, копітка робота, яка обов'язково окупиться і принесе вам нові замовлення, нових клієнтів і матеріальний добробут ", - говорить Чермен. Він знає це як ніхто інший: свого часу молодий мільйонер створив бренд зі свого імені, а вже потім почав консультувати всіх бажаючих. Дзотів сформулював кілька правил, які стануть в нагоді кожному на шляху розкрутки.

  Ефективні інструменти побудови особистого бренду

  • статті в друкованих та інтернет-виданнях - важливий показник ваших знань як експерта у вибраній галузі;
  • книга по обраної проблематики - додасть вам як експерту більше ваги; виступу в пресі - популярність і інтерес з боку ЗМІ і потенційних клієнтів;
  • публічні виступи з актуальних питань - обов'язкова складова особистого бренду.
  • професійні досягнення - дипломи, нагороди, премії;
  • особистісні досягнення - ваші знання і вміння в інших областях характеризують вас як всебічно розвинену, цікаву особистість; персональний образ - деталь зовнішності або одягу, яка буде асоціюватися з вашим ім'ям;
  • світська діяльність - тусовки, семінари, концерти і т.д., все місця, де можна не тільки заявити про себе, а й завести корисні знайомства.

  Канали просування себе як експерта:

  • персональний блог на сайті або в соціальних мережах. Як матеріал для блогу можна використовувати найбільш цікаві випадки з вашої практики, корисні статті, коментарі з актуальних питань, консультації.
  • онлайн- і друковані ЗМІ. Напишіть кілька статей і запропонуйте свою співпрацю журналістам профільних або новинних онлайн і друкованих ЗМІ.

  Золоте правило побудови особистого бренду - регулярність. Використовуючи описані вище інструменти і канали просування, вже через кілька місяців ви відчуєте перші результати - вас дізнаються, до вас прислухаються, вам легше продавати свої послуги і шукати нових клієнтів.

  Як це робиться: письменник Закрієв проти режисера Кемерона

  Всі ці інструменти і канали Чермен використовував, коли просував бренд імені себе, і продовжує використовувати зараз (пам'ятаємо, що головне - регулярність, не давайте себе забути!). Детальніше про його шляху ми розповідали в інтерв'ю.

  Для того щоб просувати своїх клієнтів, підприємець створив сервіс по просуванню експертів в ЗМІ. Цей сервіс допомагає як експертам, так і журналістам. Завдяки йому експерти в самих різних сферах потрапляють на ТБ, беруть участь в популярних телепрограмах, виступають в якості експертів в ЗМІ - словом, стають відомими. А журналісти отримують експертів протягом години.

  Експерти на ТБ

  "Ми постійно знаходимося в пошуку клієнтів, і коли знаходимо цікаву справу, де є за що зачепитися - беремося за розкрутку, - продовжує Чермен. - Ми організували чимало справ, які пролунали на всю країну і зробили їх героїв популярнимі.Напрімер, суд письменника Руслана Закріева проти режисера Джеймса Кемерона, про який говорила півроку вся країна. Про нього хочу розповісти докладніше ".

  Чеченський письменник Руслан Закрієв запевняв, що творець "Аватара" Кемерон вкрав у нього ідею фільму - доводив, що в 2002 році він написав роман «Секретна зброя», який був опублікований на Прозе.ру. Коли через роки на екран вийшов "Аватар", письменник ахнув: у голлівудському творінні він дізнався уривки свого твору! Закрієв створив експертну групу, яка вивчила сценарії і знайшла 28 збігів - серед них імена героїв, деякі сцени і ідеї.

  Письменник відправив до Голлівуду лист, в якому звинуватив режисера в плагіаті. Кемерон, зрозуміло, нічого не визнав, і фантаст вирішив судитися. Закрієв звернувся в сервіс "Знайдемо адвоката", який очолює Чермен дзоти. Справа здалася Чермену і його команді цікавим - робота почалася.

  "В першу чергу ви залучили наших юристів через компанію" Знайдемо адвоката ". Підібрали адвоката, який почав займатися цією справою, підготував позов на 1 мільярд доларів і почав представляти інтереси письменника в суді.

  Далі ми зв'язалися з Російською службою новин і дали ексклюзивну інформацію, що ми подаємо до суду на Джеймса Кемерона. Новина миттєво розлетілася по всьому топовим виданням, і за кілька місяців ми отримали близько 350 публікацій і виступів письменника і наших юристів на ТБ. Про цю справу писали, напевно, всі журналісти Росії і західні видання.

  Також ми звернулися до президента Росії Володимира Путіна з проханням допомогти розібратися в цій справі - це стало ще одним інформаційним приводом.

  На жаль, в Ставропольському суді нам відмовили. Ми писали оскарження, але воно не увінчалося успіхом. Однак дана історія дуже допомогла розкрутці письменника і нашої компанії. Ми привернули увагу громадськості до творчості Руслана - вся країна дізналася про книгу і про новий письменника (наскільки я знаю, потім він зайнявся виданням своєї книги). Наша компанія в результаті гучної справи стала більш популярна, до нас потяглися нові клієнти. Словом, пропіарилися все - а значить, справа була успішним ".

  Нещодавно Чермен запустив Університет особистого бренду, який створений з метою навчання експертів і підприємців основним навичкам створення і розкручування свого бізнесу через особистий бренд. Приєднатися можна в групі в Фейсбуці.

  А ви пробували розкручувати свій особистий бренд? Тоді поділіться статтею в соцмережах - розкажіть друзям!

  А ви пробували розкручувати свій особистий бренд?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»