Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як розкрутити сайт

  1. Про Пошукові Системи
  2. тематика сайту
  3. Семантичне ядро ​​сайту
  4. SEO - внутрішня оптимізація сайту
  5. перелінковка
  6. Оптимізація кожної веб сторінки
  7. SEO - зовнішня оптимізація сайту
  8. Якщо купувати посилання, то я рекомендую:
  9. поведінкові чинники
  10. Як підвищити ПФ?
  11. ПІДСУМОК теми - Як розкрутити сайт

  На тему розкрутки сайтів ми говоримо на trynyty.ru , Але тут я опублікую пару статей. Отже, поділюся нехитрим алгоритмом просування сайтів, який використовую вже кілька років. Якщо якісь терміни будуть Вам незнайомі, то шукайте відповіді на Трініті.

  Розкрутка сайтів складається з трьох етапів:  [List style = list2 color = red] Розкрутка сайтів складається з трьох етапів:
  [List style = "list2" color = "red"]

  • Внутрішня оптимізація
  • зовнішня оптимізація
  • поведінкові чинники

  [/ list] Оптимізація сайту - це поліпшення сайту в очах пошукових систем Яндекс і Google.

  Поведінкові чинники - це час проведений відвідувачем на сайті.

  Але перш розмови про розкручування (просування) сайту необхідно поговорити про початкової підготовки, яка в обов'язковому порядку повинна передувати створенню сайту.

  Про Пошукові Системи

  В Інтернеті кілька десятків мільйонів сайтів. У російськомовному Інтернеті (Рунеті) - 1466402 сайту (за даними на 12 лютого 2013р). Пошукові системи просканували всі сайти і занесли кожну сторінку в свої бази даних.

  Головне завдання ПС (пошукових систем) - дати максимально точну відповідь користувачам Інтернет, тобто нам. Навіщо їм це потрібно? Пошукові системи - це комерційні проекти, які дозволяють своїм творцям заробляти мільярди доларів. Так, так, не мільйони, а мільярди доларів на Інтернет рекламі.

  Щоб ПС могли дати точну відповідь користувачеві, вони повинні вибирати з усіх сайтів найкращі, на думку користувача (людини). Для того, щоб вибрати найкращі сайти, вони використовують більше 1000 різних параметрів. Проаналізувавши всі сайти, ПС вибудовують всі сайти в спеціальний рейтинг - ранжирування, де на першому місці повинні знаходитися сайти, які найбільше відповідають на питання (запит) користувача.

  Вебмастера - творці сайтів, весь час вивчають алгоритми ПС, щоб впливати на їх рішення і вивести свій сайт на перші позиції в пошуковій видачі.

  У свою чергу ПС борються з веб-майстрами, які намагаються впливати на результати їх алгоритмів. Для цього створені сотні понижуючих і виключають з пошукової видачі фільтрів. Наприклад, в Яндексі основні фільтри називаються АГС. Розробники російського пошукача підійшли до вибору назви з гумором, так як взяли абревіатуру потужного гранатомета.

  Можна сказати, що між ПС і веб-майстрами йде війна. Але ПС не хочуть війни і пропонують дружбу і взаємну співпрацю всім веб-майстрам, які вдаються до штучних методів просування.

  Щоб розкрутити свій сайт, потрібно вибрати яким шляхом йти: довго, але вірно, або швидко і небезпечно.

  Я вирішив використовувати різні методи і вибрати, який же шлях більше підходить для моїх цілей і планів , Враховуючи, що цікавить мене створення стабільних джерел доходу через Інтернеті. Для цього постійно проводжу різні експерименти з просуванням своїх сайтів і для кожного з них вибираю нові стратегії. Вам же в цій статті розповім оптимальні, як для новачків, які поки не точно розуміють, що і як потрібно робити.

  Отже, все починається з тематики сайту, тобто про що буде Ваш сайт і на які питання користувачів Інтернет Ви дасте на ньому відповіді.

  тематика сайту

  Чим точніше буде визначена тематика сайту, тим простіше буде створити Семантичне Ядро і тим простіше буде залучити на цей сайт відвідувачів з Пошукових Систем Чим точніше буде визначена тематика сайту, тим простіше буде створити Семантичне Ядро і тим простіше буде залучити на цей сайт відвідувачів з Пошукових Систем.

  Ви ж пам'ятаєте, що в Інтернеті кілька десятків мільйонів сайтів. Якщо бути точніше, то від 30 до 50 мільйонів. Цифра постійно змінюється, як то кажуть - від чищення до чищення. Як з усього цього безлічі вийти на перші позиції? Складно? З одного боку складно. Але з іншого боку, якщо знаєш ефективні алгоритми, то не дуже складно. Хоча зусилля докласти буде потрібно.

  Ваш сайт повинен бути дуже добре продуманий. Значно краще, ніж сайти конкурентів, які теж прагнуть перемогти.

  Ви вже перемогли одного разу, коли змагалися в гонці сперматозоїдів. Значить, зможете і зараз перемогти. Тільки тут йде боротьба між кращими, так як Ваші конкуренти теж перемогли в подібній боротьбі.

  Отже, перш за все, визначте точну тематику сайту і в майбутньому дуже серйозно підходите до того, що Ви публікуєте на сайті. Всі матеріали повинні розкривати основну тематику сайту. Якщо хочете писати на різні теми, але при цьому хочете перебувати в ТОП пошукової видачі, створюйте різні сайти, або потім не плачте, що ніяк не можете вивести сайт в ТОП.

  Семантичне ядро ​​сайту

  Семантичне ядро ​​(СЯ) - це те з чого складається. Якщо ми говоримо про СЯ сайту, то це відповіді на запитання користувачів. Ці питання ми (вебмастера) називаємо Запити до ПС. Нам дуже пощастило, так як ПС не приховують від нас інформацію про те, що цікавить їх користувачів. Більш того, ПС створили спеціальні сервіси, які показують - скільки разів користувачі шукали це слово або словосполучення за останній місяць.

  Найважливіший для нас сервіс - це вордстат від Яндекса - http://wordstat.yandex.ru/ .

  Вордстат допомагає нам створити СЯ сайту з обраної тематики і вже при створенні сайту прогнозувати приблизну кількість відвідувачів, які можуть прийти на наш сайт, якщо він потрапить на перші місця пошукової видачі.

  Також для складання СЯ ми використовуємо спеціальні програми, автором яких є наш співвітчизник Олександр Люстік. Спасибі йому за безкоштовні і платні програми. Я звичайно ж є його вдячним клієнтом і рекомендую його продукти всім веб-майстрам.

  Простіше кажучи, Семантичне ядро - це список пошукових запитів, на які ми дамо відповідь зі сторінок свого сайту.

  Отже, якщо Ви точно визначилися з тематикою сайту і створили Семантичне ядро, то можна переходити до вибору хостингу, покупку домена, установці CMS на хостинг (движок сайту), до установки дизайну і первинної налаштуванні всіх плагінів. Про це всім я записав безкоштовний видеоурок, який Ви можете завантажити - ТУТ .

  Отже, ми вибрали тематику, створили СЯ, купили хостинг і домен, встановили і налаштували движок, і можливо вже створили первинний дизайн сайту. Що далі?

  SEO - внутрішня оптимізація сайту

  Для початку потрібно прописати Мета-теги головної сторінки. Назва, опис та ключові слова.

  Прописавши мета-теги головною, бажано опублікувати на головній сторінці оптимізований текст, в якому будуть використовуватися слова прописані в мета-тегах.

  Також головну сторінку ми використовуємо для того, щоб передавати частину ваги на інші, важливі сторінки нашого сайту.

  Вага веб сторінки

  Кожна веб сторінка має свою питому вагу Кожна веб сторінка має свою питому вагу.

  Уявімо, що 1 веб сторінка важить 1 кг. Якщо сайт складається з 100 веб сторінок, то вага 100 кг?

  Так, це майже так, за умови, що вага веб сторінок нікуди не йде.

  Кожна розміщена на веб сторінці посилання, переводить весь вага веб сторінки туди, куди сама і веде. Якщо на сторінці розміщено 10 посилань, то питома вага веб сторінки ділиться між усіма 10-ма посиланнями. Якщо 100 посилань, то вага йде на ці 100 веб сторінок. Якщо посилання внутрішні, тобто ведуть на інші сторінки цього ж сайту, то вага сайту не зменшується, якщо ж посилання активні, то отже вага веб сторінки, і як наслідок самого сайту стає менше. Почасти це впливає і на позиції сайту в пошуковій видачі, так як дуже велике значення відіграє вага веб сторінки.

  До речі, ПС Google допомагає веб-майстрам підраховувати питома вага внутрішніх і головних сторінок сайту за допомогою технології PR (пейдж ранк), хоча це дуже відносно, так як значення PR вважає тільки від 0 до 10, але і цього буває достатньо, щоб зрозуміти, як і яку веб сторінку потрібно просувати.

  Отже, давайте повернемося до оптимізації сайту (SEO). Ми зупинилися на тому, що головна сторінка допомагає просувати важливі Пошукові Запити, розміщеними на ній посиланнями провідними на ці обнародувано сторінки.

  Для ілюстрації наведу наочний приклад:

  У нас є сайт. Сайт складається з 1000 веб сторінок. Головна сторінка оптимізована під якісь найважливіші Пошукові запити. І на ній розміщені посилання на 50 найважливіших веб сторінок цього ж сайту. З усіх 1000 сторінок сайту, посилання ведуть на головну, тобто збільшуючи її вага.

  Виходить, що на головній сторінці сайту акумулюється вага з усього сайту, а потім перерозподіляється на інші важливі сторінки.

  Інші обнародувано веб сторінки сайту

  Створюючи СЯ ми визначили, які веб сторінки і братимуть участь в активному просуванні. Опублікувавши на сайті достатню кількість статей, ми починаємо займатися перерозподілом ваги між всіма сторінками сайту. Як? Розміщуємо посилання на ці сторінки. По-іншому це дія називається:

  перелінковка

  Щоб гарненько облінкований сайт ми використовуємо автоматичні способи і звичайно ж ручні, тобто під час написання статті пам'ятаємо, що вона повинна буде посилатися на інші статті сайту і тому впроваджуємо в текст статті потрібні ключові слова. Після публікації впроваджуємо в ці ключові (важливі) слова або словосполучення прямі посилання на оптимізовані сторінки. Як правильно облінкований сайт і як налаштувати автоматичні способи перелинковки - читайте на сайті «Трініті» або дивіться в моїх платних і безкоштовних відеоуроку.

  Оптимізація кожної веб сторінки

  У техніки SEO-оптимізації, існує кілька правил. І цих правил потрібно дотримуватися на всіх веб сторінках сайту.

  Наведу деякі з них:
  [List style = "list4" color = "blue"]

  • Мета-теги з точними пошуковими запитами
  • Заголовки і підзаголовки, відповідні тегам h1, h2, h3, h4 і т.д.
  • Щільність ключового слова в тексті
  • Використання в тексті інших ПЗ з правого стовпчика Вордстат
  • Перелінковка з певної стратегії, обраної для просування сайту
  • Нумерація і інші виділення пов'язаних слів
  • Кількість тексту на яку просуває веб сторінці і т.д.

  [/ List]

  Отже, у нас є правильно продуманий і створений сайт з оптимізованими і гарненько облінкований між собою сторінками. Всі статті відповідають на конкретні запитання користувачів і є корисними для читачів.

  Пора переходити до зовнішньої оптимізації сайту.

  SEO - зовнішня оптимізація сайту

  Зовнішня оптимізація має багато спільного з внутрішньою оптимізацією. Тут також, як і в першому випадку потрібно передавати вагу з однієї сторінки сайту на інші. Тільки в цьому випадку ми просуваємо свої сторінки, а посилання отримуємо з чужих сайтів.

  Про те, як правильно купувати посилання, я розповідаю в >>> цьому <<< відеоуроці, тривалістю більше 5 годин, де показую все крок за кроком, як роблю сам. Там дана докладна інструкція того, як і де потрібно купувати посилання. І найважливіше - з яких сайтів потрібно купувати посилання, а з яких сайтів можна.

  Загалом, вхідні посилання можна купувати, а можна отримувати безкоштовно. Про те, як отримувати посилання безкоштовно я вже теж дуже і дуже багато розповідав, так що шукайте на сайті Трініті, або в моїх відеоуроку. Нагадаю кілька прикладів:

  [List style = "list4" color = "green»]

  • Попросіть читачів додати посилання на ваш сайт
  • Отримати посилання з соціальних мереж
  • Створити партнерську програму
  • створити конкурс
  • Скористатися сервісами отримання безкоштовних посилань
  • Прогнати сайт по трастової базі сайтів
  • Провести аналіз на сервісах аналізу і отримати посилання зі сторінок звітів
  • Сервіси питань і відповідей
  • (Або використовувати інші сервіси)

  [/ List]

  Якщо купувати посилання, то я рекомендую:

  [List style = "list4" color = "orange»]

  • гогетлінкс і ГетГудЛінкс - покупка посилань з якісних сайтів (щодо дорого)
  • Міралінкс - просування статтями
  • Блоггун - покупка посилань з неякісних сайтів (дешеві посилання)
  • Веббеффектор - покупка тимчасових посилань (дуже дешева розкрутка)
  • ротапост - покупка посилань (майже не користуюся цим сервісом)

  [/ List]

  Як і скільки потрібно купувати посилання, вибачте я не зможу розповісти в цій статті. У відеоуроці взагалі припало 5 годин показувати, і то про стратегії не так вже й багато розповів, а тут в рамках статті це майже неможливо.

  Отже, ми вже багато розглянули, але і цього недостатньо для розкрутки сайту.

  Переходимо до не менш важливого питання - Поведінкові чинники. Я б сказав навіть більше, що не беручи до уваги цю стадію просування, можна безслідно втратити час і гроші на перші дві.

  поведінкові чинники

  Скільки часу відвідувач проводить на Вашому сайті? Скільки сторінок переглядає? Як йде на Вашому сайті? Чи продовжує після перегляду вашого сайту шукати відповіді на свої питання на інших сайтах, або, отримавши повну відповідь у Вас закриває сторінку пошуку?

  Все це і багато іншого враховує ПС при виведенні Вашого сайту вище, ніж сайти конкурентів.

  Поведінка відвідувача на сайті і називається - Поведінкові чинники.

  Як підвищити ПФ?

  • По-перше, потрібно серйозно підійти до зовнішнього вигляду сайту
  • По-друге, продумати зручність користування сайтом (юзабіліті)
  • По-третє, зробити якісний сайт, щоб він давав відповіді на питання відвідувачів

  Також можна розмістити на сторінках класні відеоролики або спонукати відвідувачів до зворотного зв'язку, що спричинить за собою їх більш тривале перебування.

  До чого ми прагнемо?

  Відвідувач повинен:

  • Провести на сайті більше 1-ї хвилини
  • Переглянути кілька сторінок
  • Піти з сайту натиснувши на яку-небудь посилання, а не закриваючи на хрестик в правому верхньому куті

  ПІДСУМОК теми - Як розкрутити сайт

  Виконавши всі перераховані вище рекомендації, Ви можете значно підвищити кількість відвідувачів з Пошукових Систем. Але це звичайно не повний список дій, які необхідно зробити.

  У наступних двох статтях, я розповім про дуже Важливий фактор, в просуванні сайту - ТРАСТ , І розповім з якої конкретної стратегії, я розкручую свій сайт про гроші і маркетингу, тобто цей.

  Володимир Бєляєв

  P. S. Якщо, дана стаття була Вам корисна, то будь ласка натисніть на кнопки соціальних мереж і порекомендуйте її друзі.

  Навіщо їм це потрібно?
  Як з усього цього безлічі вийти на перші позиції?
  Складно?
  Що далі?
  Якщо сайт складається з 100 веб сторінок, то вага 100 кг?
  Як?
  Скільки сторінок переглядає?
  Як йде на Вашому сайті?
  Чи продовжує після перегляду вашого сайту шукати відповіді на свої питання на інших сайтах, або, отримавши повну відповідь у Вас закриває сторінку пошуку?
  Як підвищити ПФ?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»