Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як розкрутити свою музичну групу вконтакте?

  У вас є своя музична група? Ви хочете розкрутитися? Тоді ви просто зобов'язані використовувати для своєї мети соціальну мережу Вконтакте!

  Ось, що ви можете зробити вконтакте, щоб розкрутити свою музичну групу:

  1) Створити профіль своєї групи. На його сторінці якісно заповнити інформацію, завантажити музику, кліпи або концертні виступи.

  2) Створити групу вконтакте, присвячену творчості вашої музичної групи. Запросити в неї шанувальників, використовуючи пошук по інтересам.

  3) Створити публічну сторінку, присвячену творчості вашої музичної групи.

  4) Завантажувати вконтакт і якомога сильніше популяризувати аудіозаписи з вашими піснями і виступами. Можна навіть робити офіційні релізи тільки для вконтакте.

  5) Спілкуватися зі своїми шанувальниками. Наприклад, ви можете розписатися на стінах всіх своїх шанувальників.

  6) Завантажувати відеозапису зі своїх виступів, інтерв'ю і так далі. Можна навіть зняти фільм про життя групи, де ваші шанувальники зможуть ознайомитися з подробицями особистого життя своїх кумирів.

  Не зупиняйтеся на досягнутому! Читайте матеріали про SMM (маркетингу в соціальних мережах) і пробуйте нові методи! Якщо у вас мало вільного часу, можете довірити розкрутку компанії http://www.upsale.ru .

  Вконтакте.ру - найбільше в СНД співтовариство молоді. Розкрутку вконтакте активно використовують такі популярні (але, на жаль, аж ніяк не найкращі за якістю музики) виконавці, як St1m, Баста, Гуф, АК-47, Каста, Група «Пілігрим» і багато інших. Використовуючи прості і доступні методи просування в цій соціальній мережі, ви значно підвищите свою популярність і популярність своєї музичної групи! Бажаю удачі!

  У вас є своя музична група?
  Ви хочете розкрутитися?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»