Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як розмножувати статті? Розмноження статей.

  1. Як розмножувати статті

  Всім привіт! Сьогодні я розповім вам, як розмножувати статті. Розмноження статей в наш час користується чималим попитом, і за якісну роботу оптимізатори готові платити пристойні гроші.

  Розмноження статей в наш час користується чималим попитом, і за якісну роботу оптимізатори готові платити пристойні гроші

  Розмноження статей означає отримання декількох копій, які будуть унікальними в очах пошукових систем. Для чого розмножувати статті? Робиться це з метою просування ресурсу! Статейное просування є дуже ефективним способом розкрутки блога.

  Як працює Статейное просування? Ви пишіть або купуєте статтю, бажано, щоб її тематика співпадала з тематикою вашого сайту. Робите з однієї статті кілька копій. Вставляєте в них потрібні вам посилання, з потрібними анкорами і розміщуєте в різних каталогах статей і на блогах схожої тематики.

  Після того, як така стаття буде проіндексована пошуковими системами, вона дасть хороший поштовх в просуванні вашого ресурсу. Але тут важливо, щоб розмноження статті були повноцінними, не менше 1000-2000 знаків, і кожна копія була унікальною. Як перевірити статтю на унікальність я писав в цьому пості .

  Статейное просування чимось схоже на Посилальне, але найголовніша відмінність в тому, що ви зможете написати цікаву оптимізовану статтю, в якій посилання будуть виглядати найбільш природно для пошукових систем і відповідно ефект від них буде набагато більше. Багато чого буде залежати і від якості майданчика, на якій стаття буде розміщена. Про всі нюанси, пов'язані з якісними посиланнями, можете почитати тут , Там все докладно розписано. Це якщо коротко.

  Більш докладно про статейному просуванні я буду писати окремі пости, тому, щоб нічого не пропустити. А ми йдемо далі. Як я вже сказав на початку посту, за якісно розмноження статті доведеться заплатити пристойну суму грошей. В інтернеті існують спеціальні сервіси розмноження статей, де середня ціна варіюється в межах від 5 $ за 1000 знаків.

  Погоджуся, що можна віддати ці гроші, коли вам потрібно зробити 2-3 копії, але коли ви хочете з однієї статті отримати, наприклад, 100 унікальних екземплярів, доведеться розщедритися, що не кожному по кишені. В цьому випадку можна скористатися іншим способом, який дозволить зробити розмноження статей безкоштовно.

  Відразу скажу, що цей спосіб забирає дуже багато часу і сил, тому що доведеться все робити самостійно, але коли бюджет не дозволяє скористатися сторонніми послугами, вибирати не доводиться. І зараз ми поговоримо про нього детальніше.

  Як розмножувати статті

  Для цього способу вам знадобиться час, бажання, сама стаття і спеціальні програми для розмноження статей. І якщо час і бажання у вас є, тоді приступимо. Насамперед пишемо хорошу оптимізовану статтю, на 2000-3000 знаків. У ній ви заздалегідь повинні передбачити кілька ключових запитів , Які будуть посилальними анкорами, провідними на ті сторінки вашого блогу, які ви хочете просунути в ТОП.

  Хто не розуміє про що я говорю, уявіть, що ви пишете звичайний пост на свій блог. З перелінковкою всі знайомі? Якщо немає, почитайте цю статтю . Так ось, під час написання посту, ви вставляєте в нього кілька посилань, які ведуть на інші внутрішні сторінки вашого блогу. Кожне посилання має свій анкор, який при розмноженні статей ми будемо міняти. Думаю, тепер зрозуміло. Якщо немає, задавайте питання в коментарях.

  Після того, як стаття буде написана, переходимо до її розмноження. Я користуюся двома програмами для розмноження статей. Перша програма, яку я використовую для написання шаблону, називається SEO Anchor Generator. Її можна завантажити абсолютно безкоштовно. І друга програма, яка теж поширюється безкоштовно, носить назву Generating The Web. Ця програма дозволяє згенерувати і відібрати найбільш унікальні копії розмножених статей. Завантажити її можна.

  Запустіть програму SEO Anchor Generator і скопіюйте в поле для введення вашу статтю. Програма працює таким чином, що під час генерації копій, вона підставляє замість слів у вашій статті, синоніми, які вам потрібно буде підібрати самостійно. І чим більше ви їх підберете, тим на виході отримаєте більш якісний результат.

  Для наочності, замість статті я написав кілька пропозицій, і буду показувати розмноження на їх прикладі. Ось як все виглядає спочатку:

  Далі мені потрібно підібрати синоніми. Зробити це можна, як для деяких слів окремо, так і для словосполучень і навіть цілих пропозицій. Робиться це в такий спосіб:

  Виділяєте той фрагмент тексту, для якого потрібно підібрати синоніми. Натискаєте «Майстер введення» і вписує всі, хто прийшов в голову синоніми, кожен з нового рядка. Бажано це робити так, щоб зміст речення не змінився. Трохи нижче ви можете бачити перед перегляд всього, що відбувається. Чим більше ви підберете синонімів, тим більше варіантів розмножених статей отримаєте на виході. Отже, вписали слова, тисніть «Вставити».

  І таким ось чином, вам потрібно пройтися по всьому тексту. Я на швидку руку розмножив свою міні-статтю і ось, що в мене вийшло:

  Я на швидку руку розмножив свою міні-статтю і ось, що в мене вийшло:

  Як видно з скріншоту вище, все вписані мною синоніми відокремлюються від основного тексту фігурними дужками, а між собою прямим слешем {|}. Такий принцип поділу синонімів майже у всіх програм, призначених для розмноження тексту. Я думаю, сенс зрозумілий.

  Це дуже кропітка робота і можете займати багато часу. У мене на якісне розмноження однієї статті часом йшов цілий день. Після того, як синоніми для всього тексту будуть підібрані, тиснемо кнопку «Генерувати». Програма вам видасть всі згенеровані копії, але унікальність більшості з них буде дуже мала.

  Щоб це виправити, вам потрібно буде видалити найбільш схожі копії:

  Щоб це виправити, вам потрібно буде видалити найбільш схожі копії:

  Для цього натисніть кнопку «Видалення схожих» і у спливаючому вікні встановіть наступні налаштування. Унікальність статті розраховується за спеціальним алгоритмом шинглів. Якщо цікаво можете почитати про цей алгоритм в інтернеті, я ж вам покажу найбільш ефективні настройки.

  Поставте кругляшек напроти пункту «Методом шинглів», встановіть довжину шингли - 5, максимальний% схожості - 7 і натисніть «ОК». Програма видасть вам найбільш унікальні копії:

  На цьому в принципі можна і зупинитися, але як я вже згадав вище, існує ще одна програма, яка більше підійде для генерації унікальних постів. Відкриваємо Generating The Web і копіюємо в полі для введення весь згенерований SEO Anchor Generator шаблон:

  І останній штрих, який потрібно зробити, це зробити деякі настройки:

  1. Встановіть необхідну кількість копій, я зазвичай ставлю 100.
  2. Тип генерації поставте «Випадково».
  3. Обов'язково встановіть галочку напроти пункту «Видаляти схожі».
  4. Перейдіть у вкладку «Опції».
  5. Встановіть кругляшек напроти пункту «Видалення методом шинглів», довжина шингли - 5, допустимий відсоток схожості - 7.
  6. Натисніть «ОК».
  7. Натисніть «Генерувати».

  А тепер можете трохи відпочити або зайнятися іншими справами, тому що програма впаде в тривалий процес відбору унікальних постів. На генерацію може піти 3-5 годин і більше. Але ви завжди зможете зупинити процес, натиснувши на кнопку «Зупинити». Робиться це в разі, якщо вам достатньо 10-20 розмножених копій. Якщо немає, то доведеться почекати.

  Після закінчення процесу генерації, збережіть проект і скопіюйте всі отримані копії в окремий документ. Далі залишиться пробігтися по розмноженим копій для проставлення потрібних вам посилань. І можливо, доведеться підправити деякі ділянки тексту, які вийшли погано читаються.

  Коли буде все готове, шукайте майданчики, на яких можливо розмістити свою статтю з посиланням і розміщуйте. Знайти їх можна, ввівши в пошуковий рядок запит «Безкоштовні каталоги статей». А якщо ви хочете, щоб якість майданчиків було на висоті, тоді можете скористатися платним варіантом розміщення статей.

  Одним з таких, є відома Статейного біржа Miralinks. Більш докладно про неї можна почитати в цьому пості . Принцип роботи схожий з біржами посилань, тільки тут розміщуються статті. Перейти і зареєструватися на біржі можна по цьому посиланню . Там же можна і прикупити статтю, якщо дозволяє бюджет.

  Тепер і ви знаєте, як розмножувати статті самостійно і для чого все це потрібно. Сподіваюся мій пост був для вас цікавий і розмноження статей не викличе у вас труднощів. Я ж на цьому з вами прощаюся. Бажаю вам гарного настрою та успішного просування. Всім поки і до швидких зустрічей.

  Як вам стаття? А вам доводилося розмножувати статті? Бути може, вам відомі більш легкі способи? Чекаю на ваші коментарі!

  З повагою, Микола Коротков

  Для чого розмножувати статті?
  Як працює Статейное просування?
  З перелінковкою всі знайомі?
  Як вам стаття?
  А вам доводилося розмножувати статті?
  Бути може, вам відомі більш легкі способи?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»