Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як створити букс, розкрутити його і заробити на ньому

  1. Пошук движка
  2. Пошук дизайну
  3. залучення людей
  4. Отримання грошей
  5. витрати:

  Ідеєю про створення свого букса горять багато клікерів, адже коли довго працюєш на буксах і отримуєш з них копійки, починаєш розуміти, що адміністрація заробляє в сотні, а то і в тисячі разів більше.

  Наприклад, на популярному сервісі SeoSprint функція підняття завдання в списку коштує 1 рубль. За хвилину різні користувачі піднімають завдання близько 10 разів, на чому адміністрація отримує 10 рублів. Тепер уявіть, який дохід лише від цієї функції вони мають за цілий місяць. Але ж у них є ще й такі способи отримання доходу, як проценти і реклама (продаж банерів, замовлення розсилки листів і т. Д.).

  Таких успіхів досягти дуже важко, але при певній кількості вкладень і старанність цілком можливо. Вам буде необхідно подолати безліч перешкод, найважчим з яких буде конкуренція.

  Тут буде описано все, що потрібно для створення свого букса, залучення на нього народу і заробітку на ньому.

  Курс ми розділимо на кілька етапів.

  Пошук движка

  Якщо ви не майстер Web-програмування, то навряд чи ви зумієте створити навіть найпростіший букс. Тому вам буде необхідно скористатися двигунами (скриптами), за допомогою яких ви будете керувати і редагувати свій проект.

  Під час пошуків, ви, швидше за все, знайдете 2 найвідоміших движка:

  • MFS 2.2 (Багатофункціональний скрипт). Відмінний движок, на якому можна буде реалізувати безліч функцій, такі як: Ігри на гроші, топ користувачів, аукціони і т. Д.

  Однак він містить в собі просто величезна кількість дірок і помилок, які вам доведеться виправляти вручну. Не бійтеся, в більшості випадок вам не знадобиться ніяких спеціальних знань, так як рішення багатьох проблем можна знайти в інтернеті.

  • SEO EDIT. Скрипт є повною копією сервісу SEO Sprint. На цей CAP і так створено величезну кількість клонів, і встановивши цей скрипт, ви лише поповните їх ряди.

  Не думайте, що скопіювавши движок популярного ресурсу, ви і самі станете популярним. Людям вже давно приїлися ці клони, і вони намагаються обходити їх стороною.

  Щоб залучити народ, потрібно бути унікальним!

  Ось так виглядає цей скрипт в стандартному вигляді:

  Нічого не нагадує?

  Також у вас є можливість не користуватися тим, що є у всіх, і просто купити движок (замовити) у спеціальних людей, що надають такі послуги. Це обійдеться вам в 30-50 $ (якщо пощастить). Грошей немає? Тоді доведеться користуватися тим, що є.

  Пошук дизайну

  Напевно ви захочете змінити дизайн движку, адже цим стандартним шаблоном користуються сотні людей, які вирішили скористатися тим двигуном, яким користуйтеся ви (Якщо не купували движок)

  На щастя, знайти дизайн дуже просто, так як їх в інтернеті величезна кількість. Просто введіть "Завантажити шаблон для MFS 2.2 (Seo Edit)" і ви отримаєте те, що хотіли.

  Природно, багато доведеться міняти в дизайні вручну. наприклад:

  • Поміняти логотип на свій.
  • Видалити зайві посилання і функції.
  • Замінити текст на сторінках, так як він буде неунікален.
  • Різні поправки на свій розсуд.

  Намагайтеся робити все якісно, ​​так як поганий дизайн відображає всю несерйозність проекту.

  залучення людей

  Коли як зробіть на буксе все як хочете і встановіть потрібні функції, настав час приступати до залучення людей, так як на 99% тільки від них залежить майбутній заробіток з вашого ресурсу.

  Але перед початком реклами, необхідно заповнити сайт серфінгом, листами і завданнями. Коли виконавці прийдуть, вони в першу чергу подивляться на кількість роботи. Якщо її буде мало, то, природно, виконавцю на цьому сайті буде робити нічого.

  Так як немає рекламодавців, доведеться перший час платити за завдання і рекламу зі своєї кишені. Без цього ніяк, тому що жоден рекламодавець не захоче давати рекламу, яку ніхто не буде переглядати.

  Запрошувати людей ми будемо за допомогою інших буксов, більш розкручених. Ідеальним варіантом є поштовик WmMail.

  Замовляти листи немає сенсу, люди навіть не дивляться рекламу в серфінгу. Нам потрібно буде давати завдання на реєстрацію з активністю в вашому проекті. Обов'язковою умовою в завданні вкажіть, щоб виконавець кілька хвилин поспілкувався в чаті (в стандартних двигунах він є).

  Чат потрібен для того, щоб в ньому ви пояснили виконавцю всю красу вашого проекту. Напишіть в чат, що у вас конкурси та акції, подаруєте нових користувачів кількома рублями. Зазвичай після такого, виконавці стають активними учасниками вашого проекту.

  Пізніше, набравши близько 500 активних людей, можна запустити конкурс рефоводов з призом 100-300 рублів. За допомогою цього конкурсу ви зможете залучити ще багато користувачів. Головне не забудьте зробити банери, щоб користувачі могли залучати людей і за допомогою їх.

  Ще пізніше бажано запустити конкурс рекламодавців, щоб виконавці мали ще більше роботи.

  Так, на словах все легко, але з такою конкуренцією, заслужити буксу довіру у виконавців не так просто. Також потрібно якось відрізнитися від усіх інших, адже навіщо користувачі працювати з вами, коли є ще сотня таких самих?

  Отримання грошей

  Приносити гроші вам будуть рекламодавці, тому потрібно створити їм ідеальні умови. Хоча зробити це краще ще на етапі залучення людей.

  Отже, вам необхідно реалізувати наступне:

  • Створити безліч банерів, де йдеться про те, яка прекрасна у вас реклама.
  • Отримати на WebMoney атестат продавця. Без цього неможливо влаштувати автоматичний прийом платежів, що дуже сильно буде відлякувати всіх рекламодавців.

  Рекомендується мати цей атестат вже під час розкрутки букса, так як іноді рекламодавці з'являються дуже несподівано! Якщо замовити послугу у них не вийде, вони в розпачі підуть з вашого проекту.

  • Зробіть велику знижку на рекламу. Якщо в інтернеті рознесеться новина, що у вас банер можна купити, наприклад, за 10 копійок, то ви швидко знайдете популярність. Природно, ціну на рекламу потрібно повільно збільшувати, щоб не заробляти копійки.

  Все, тепер у вас є всі умови для залучення людей, які будуть приносити вам гроші.

  Продовжуйте, не перестаючи, рекламувати свій букс, щоб набрати якомога більше виконавців. Чим їх більше, тим більше рекламодавців. Обмінюйтеся рекламою з іншими власниками буксов, адже тоді і ви і він отримаєте додаткову відвідуваність.

  За статистикою, перший заробіток починається на 3-4-й місяць, за умови, що все було зроблено правильно. Головне ще на самому початку розвитку не відлякувати відвідувачів чимось, адже тоді вся майбутня реклама буде марна.

  витрати:

  Людям, які не готові вкладатися не варто сунутися в цю справу, так як вкладення тут просто необхідні, хоч вони зовсім і невеликі. Давайте підрахуємо.

  • Оплата хостингу: 2-3 $ в місяць (60-100 рублів). Працювати на безкоштовному хостингу - це несерйозно і небезпечно!
  • Реклама на інших букса: 10-15 $ буде досить для залучення перших відвідувачів.
  • Створювати завдання і давати рекламу на своєму буксе: Якщо не показувати сплески щедрості, то цілком можна вкластися в 200-300 рублів. Цього вистачить. Все одно при невеликій відвідуваності завдання будуть виконуватися повільно. В основному люди будуть дивитися серфінг.

  У порівнянні з іншими проектами, витрати на букси зовсім невеликі. Звичайно ж, Вищенаведена таблиця витрат неостаточна, і вам буде неможливо розкрутити свій сервіс до величезної відвідуваності за такі маленькі гроші. Але цього буде достатньо для залучення перших виконавців і рекламодавців.

  Також рекомендую до вивчення: як грамотно проводити конкурси на своєму буксе .


  Пошук по сайту
  Грошей немає?
  Також потрібно якось відрізнитися від усіх інших, адже навіщо користувачі працювати з вами, коли є ще сотня таких самих?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»