Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як створити глобальну стратегію SEO

  1. Один розмір не відповідає всім
  2. Мантра 80/20
  3. Не заблукайте в перекладі
  4. Мета "Заголовок"
  5. Мета "Опис"
  6. Теги заголовка
  7. Копія тіла
  8. Теги зображення alt

  Підприємства повинні диференціювати свою стратегію SEO для різних регіонів - так що їм потрібно враховувати при переході на різні ринки з точки зору SEO? Підприємства повинні диференціювати свою стратегію SEO для різних регіонів - так що їм потрібно враховувати при переході на різні ринки з точки зору SEO

  Коли справа доходить до вибору сторінок для оптимізації, то життєво важливо, що команда проводить ретельне дослідження і розуміє, що вона буде відрізнятися для кожного ринку. Мобільна перша стратегія зараз критична, незалежно від того, чи є компанія B2C або B2B

  При реалізації комплексної маркетингової стратегії необхідно враховувати багато факторів , тим більше, коли бізнес працює на більш ніж одному ринку. У цьому випадку для кожного ринку важливо мати індивідуальну стратегію для забезпечення послідовного сприйняття бренду в усіх регіонах.

  Складання плану дій для створення маркетингової стратегії в кожному регіоні може бути важким. Багато маркетологів навіть не знають, з чого почати. Однак хитрість полягає в тому, щоб почати з даних.

  Один розмір не відповідає всім

  Однією з найбільших помилок маркетингових відділів при створенні плану для нового регіону є не адаптація та локалізація Стратегія SEO . Сьогодні є звичайною практикою мати ефективний підхід SEO, який генерує результати.

  Однак, коли веб-сайти, наприклад, локалізовані для інших регіонів, ідентичні методи SEO не гарантують створення одного і того ж КПІС - помилки, що зазвичай роблять маркетингові команди.

  > Див. Також: Малі підприємства намагаються усвідомити повний потенціал SEO

  Кожен ринок незалежно від розміру вимагає індивідуальної стратегії, керованої даними, щоб піднятися на місцеві рейтинги. Все, починаючи від мови до звичок пошуку, має бути пріоритетним, щоб отримати подібну рентабельність інвестицій до плану SEO на початковому ринку.

  Мантра 80/20

  Отже, що вам потрібно спочатку розглянути? Як правило, 80% трафіку йде на 20% сторінок сайту. Хороша новина полягає в тому, що весь сайт не потрібно оптимізувати, визначити пріоритети найбільш відвідуваних 20% сайту на кожному ринку або, якщо у вас є багато контенту, то вибір Топ-100 сторінок.

  Коли справа доходить до вибору сторінок для оптимізації, то життєво важливо, що команда проводить ретельне дослідження і розуміє, що вона буде відрізнятися для кожного ринку. Мобільна перша стратегія зараз критична, незалежно від того, чи є компанія B2C або B2B.

  Існує також світ поза межами Google; Знати пошуковик пейзажу: Baidu в Китаї, Яндекс в Росії, Naver в Південній Кореї і Yahoo в Японії є первинними. Визначте, які сторінки потрібно оптимізувати в кожному регіоні та адаптувати методики оптимізації, необхідні для кожної пошукової системи.

  Ревізуйте свої власні дані місцевого ринку, дійсно пориньте в аналітичні дані на ринковій основі, щоб зрозуміти, що вимоги до пошуку ринку. Звідки надходить трафік? Що шукають шукачі? Чи знайшли вони або відскочили? Чи можуть вони легко переміщатися по сайту? Які ключові слова залучають трафік? Які місцеві канали ведуть зв'язки? Чи не здійснюються пошуки на ринку на цьому локалізованому сайті? Які вимоги до пошуку цих ринків? Як цей пошук і поведінка відрізняються від наших інших ринків? Завжди дивно, що цей аудит може бути наданий командам маркетингу, і навіть може надати натхнення для спеціалістів маркетингові кампанії для різних регіонів.

  Не заблукайте в перекладі

  Так само, як оптимізація веб-сайтів є запорукою успіху, так це дослідження місцевих ключових слів - ніколи, ніколи не перекладати ключові слова. Кожна країна шукає по-різному, і єдиним способом зрозуміти ці відмінності є дослідження ринку.

  Ключові слова, що використовуються у Великій Британії, не будуть однаковими у Франції, навіть якщо вони перекладені саме через розмовні та тенденції, а пошук - буквально «втрачений у перекладі».

  > Див. Також: Як орієнтуватися в секторі цифрових робочих місць у 2017 році

  Люди можуть шукати той же кінцевий результат, використовуючи абсолютно різні речення або фрази. Наприклад, хтось у Великобританії може шукати "Зимове сонце на Канарських островах", вони, як правило, не є конкретними про який острів, тоді як хтось у Німеччині може шукати той самий результат, але шукати "різдвяні свята на Тенеріфе (Teneriffa)" .

  Німці набагато частіше спеціально шукають назву острова. Якщо туристичний сайт не впливає на різні способи пошуку, то німецький сайт може дуже легко не забезпечити критичний трафік, який бізнес повинен продавати точно таким же відпусткам, як у Великобританії до Німеччини.

  Після проведення дослідження ключових слів та вибору конкретних сторінок для оптимізації на кожному ринку, наступний етап полягає в тому, щоб забезпечити правильне використання всіх елементів на сторінці та мати на увазі, що це може відрізнятися залежно від конкретних пошукових систем у конкретній країні.

  Для "все в погляді" ось що розглянути і чому:

  Мета "Заголовок"

  Найбільш важливий тег SEO. Вона повинна бути унікальною для кожної сторінки і включати як фірмове, так і основне місцеве ключове слово. Честь обмеження символів.

  Мета "Опис"

  Незважаючи на те, що не має значення рейтингу пошукової системи, мета опис є критичним для перетворення кліків. Це перше маркетингове послання бренда до пошукача і перша можливість забезпечити, щоб шукач натискав на результат над конкурентами.

  Вона повинна бути унікальною для кожної сторінки, виробляти дуже чіткий маркетинговий виклик до дії (CTA), включати первинний немарочний локальний ключове слово і обмежувати показники символів.

  Теги заголовка

  Це допомагає пошуковим системам і глядачеві визначити основну тему для цієї сторінки. Вибираючи слова, подумайте, що це газета, який би був заголовок?

  Бути дійсно впливовим творити цей рядок. Зробіть їх унікальними для кожної сторінки та вкажіть ключові слова з фірмовими та марочними брендами якомога ближче до початку заголовка.

  > Див. Також: Сильне озброєння Google, щоб сформувати безпечний веб-сервер, просто зробило інший поворот

  Копія тіла

  У ідеальному світі, а для того, щоб отримати найбільш ефективні результати від SEO, це має бути утворений для кожного ринку також. У цьому випадку дуже важливо створити текст з розумом людини, ніколи не писати вміст для пошукової системи. Включіть ключове слово, що не мається, як можна ближче до початку першого абзацу, можливо, перше речення.

  Теги зображення alt

  Розробляйте описовий текст для кожного зображення, за умови, якщо це можливо. Включіть фірмові та небрендові ключові слова. Цей тег спочатку був розроблений для підтримки пошукових запитів для людей з вадами зору, але відбулося величезне зростання кількості пошукових запитів і зображень, які зараз з'являються безпосередньо в результатах пошуку.

  Врахування всього цього не лише сприятиме органічному трафіку на ваш сайт на кількох ринках, але й підвищить вашу здатність досягати цільової аудиторії за найшвидший час.

  Надіслано Aoife McIlraith, старшим директором служби пошуку та глобального маркетингу, Lionbridge Digital

  Номінації тепер відкриті для Нагороди Tech Leaders 2017 , британський флагман святкування бізнесу, ІТ та цифрових лідерів рушійною інновацій та демонстрації цінності від застосування технологій у бізнесі та організаціях. Номінація є вільною і просто: просто натисніть тут, щоб увійти . Удачі!

  Звідки надходить трафік?
  Що шукають шукачі?
  Чи знайшли вони або відскочили?
  Чи можуть вони легко переміщатися по сайту?
  Які ключові слова залучають трафік?
  Які місцеві канали ведуть зв'язки?
  Чи не здійснюються пошуки на ринку на цьому локалізованому сайті?
  Які вимоги до пошуку цих ринків?
  Як цей пошук і поведінка відрізняються від наших інших ринків?
  Вибираючи слова, подумайте, що це газета, який би був заголовок?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»