Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як створити групу в контакті. | Блог Олександра Дубровченко | Як створити і розкрутити блог. Заробіток в інтернеті


  Вітаю Вас, друзі

  Вітаю Вас, друзі! Сьогодні хотілося б продовжити серію постів з рубрики соціальні мережі. І говорити ми сьогодні будемо про найпопулярнішою соціальною мережі на території СНД - «Вконтакте», а саме розглянемо, як створити групу в контакті.

  Створення спільноти в соціальних мережах для просування свого бренду або послуг в інтернеті штука дуже ефективна! Думаю для блогерів це дуже актуально, і тому я вирішив присвятити цей пост даної теми.

  А тепер трохи лірики про мережу «Вконтакте» =)

  Соціальна мережа «Вконтакте» - мега-успішний, глобальний інтернет проект, який докорінно змінив, так-так, саме змінив, звички, уподобання, спосіб життя багатьох людей. Це цілий світ, в якому панують свої закони, устоявся цілком певний сленг, є свої правила і підводні камені. Ця соціальна мережа має один потужним сервісом, цілком доступним всім для розвитку свого бізнесу, реклами або ж просування в маси будь-якої ідеї. Цей сервіс - створення груп.

  Групу, яку не складе складності створити за 15 хвилин (але будьте готові, що підтримувати її необхідно постійно) може без праці заснувати будь-який бажаючий, виходячи з переслідуваних їм цілей. Залежно від причини створення спільноти, існує три типи груп «Вконтакте»:

  - Групи за інтересами, для задоволення, практично безкорисливі спільноти. Наприклад, добре відома група - «Comedy Club», «MDK» і т.п. Такі групи легко визначити по величезній кількості передплатників, постійно оновлюється різноманітному контенту на стіні.

  Такі групи легко визначити по величезній кількості передплатників, постійно оновлюється різноманітному контенту на стіні

  - Група, створена для збільшення відвідуваності сайту або блогу власника спільноти «Вконтакте». Такий тип груп також легко визначимо - за наявністю прямого посилання на сайт відразу ж після безпосереднього опису групи. Такі групи можуть мати вигляд публічної сторінки, але суті це не міняє - спільнота направлено на розкрутку сайту або блогу.

  На публічних сторінках рідко можна побачити велику кількість сторонніх, що не відносяться до бізнесу власника «паблік» аудіо- та відео- матеріалів.

  Це продуманий хід - відвідувач не повинен відволікатися на непотрібні речі. В крайньому випадку, такі групи можуть містити тематичні аудіо лекції та відео матеріали. Кількість передплатників цього типу груп також може перевалювати за десятки тисяч.

  Секрет в контенті групи - на стіні розміщено велику кількість залучають картинок, різноманітних висловлювань та цитат. Один клік миші користувача - і висловлювання (з посиланням на групу) вже на його домашній сторінці, звідки його можуть «Фортеця» його друзі і знайомі. Так і зростає кількість передплатників, популярність групи і, відповідно, сайту.

  - Що Продає група. У такому співтоваристві все направлено до одного: чи продати товар, що просувається власниками, або збільшити популярність сайту, що продає цей товар. Такі спільноти характерні великою кількістю картинок з посиланнями, обговорень в групі немає, додаткових цікавих матеріалів (відео, фото, аудіо) - також. Щоб дізнатися що-небудь або обговорити, необхідно перейти за посиланням в блог, де і відбуваються всі обговорення.

  Завдяки продуманій системі «лайків» і «Фортеця», а також тотальної інтерактивності та відкритості, набрати велику кількість передплатників не складе труднощів. Але для цього необхідно, все ж, докласти трохи сил - оновлювати контент, «заливати» цікаву та актуальну інформацію. Не вітається плагіат і відвертий «копіпаст», інформація повинна бути свіжою та оригінальною.

  Маловідомий факт, але соціальна мережа «Вконтакте» має свою пошукову систему, тому назва сторінки групи повинно містити ключове слово - так співтовариство буде краще індексуватися.

  Маловідомий факт, але соціальна мережа «Вконтакте» має свою пошукову систему, тому назва сторінки групи повинно містити ключове слово - так співтовариство буде краще індексуватися

  Будь-яку людину, орієнтованого на пропаганду і популяризацію свого бізнесу, розуміє всю міць інтернету і соціальних мереж, зокрема, рано чи пізно починає турбувати питання про те як створити групу в контакті. Це досить легка і швидка завдання. Якщо планується організація продає або рекламує групи, то при створенні існує ряд нюансів. Але про все по порядку. Отже, приступимо.

  Крок перший - заходимо в розділ «Мої групи».

  Крок другий - у вкладці справа виникне посилання «Створити спільноту», тиснемо і вибираємо тип - група, спільнота або захід. Ми націлені на створення повноцінної групи, тому обираємо її. До того ж, група володіє однією незаперечною перевагою - корисною функцією «розповісти друзям», а це стане дуже корисним інструментом в розкручуванні спільноти.

  До того ж, група володіє однією незаперечною перевагою - корисною функцією «розповісти друзям», а це стане дуже корисним інструментом в розкручуванні спільноти

  Назва групи повинно містити ключове слово, бути таким, що запам'ятовується, що не довгим. В ідеалі, краще б назва групи починалося зі слова має хорошу частоту в пошуковій системі соціальної мережі. Варто зауважити, що назва групи в результаті можна буде змінити, але краще робити це, поки передплатників не так багато і група ще не розкручена.

  Фактично, спільнота вже створено. Правда вона абсолютно порожня і ще не має адреси. Рухаємося далі - заповнюємо всі необхідні розділи:

  Адреса сторінки може бути яким завгодно, головне - щоб був прописаний латиницею.

  Опис спільноти, це те, що відразу впадає відвідувачеві в очі при пошуку груп, або вже тоді, коли він зайшов на сторінку вашої спільноти. Текст не повинен бути довгим, складно читаним, бажано описати основні моменти - то, чому присвячена група, чим вона займається або що продає. Текст повинен бути позитивним і привертає.

  Текст повинен бути позитивним і привертає

  На скріншоті наочно видно опис спільноти, а також показано, як можна налаштувати стіну групу: за бажанням вона може бути відкритою, обмеженою або закритою. Ще один важливий момент: якщо у вас є свій блог або сайт, вкажіть його адресу, також вкажіть тему спільноти і підрозділ. Після заповнення всіх вище перерахованих базових моментів натисніть кнопочку «Зберегти»

  Соціальна мережа «Вконтакте» добре організована і продумана система. Не переживайте, якщо щось вказали не так або просто необхідно щось змінити. За допомогою розділу групи «Управління співтовариством» можна виправити будь-яку помилку, додати або прибрати інформацію.

  Найбільш відповідальна частина закінчена, але настає не менш важлива для подальшого розвитку групи фаза - наповнення. Наповнення має на увазі під собою «заливку» контенту: тематичних відео- і аудіоматеріалів, фотографій (обов'язково помістіть привабливе, яскраве і якісне фото на «аватарку» групи) в альбоми. Чим цікавіше і свіже буде інформація, особливо - на стіні спільноти, тим більше людей буде заходити, «Фортеця» пости і інформацію, а потім - вступати в ваше співтовариство.

  Під розділом «Управління співтовариством» є не менш корисний - «Запросити друзів». З його допомогою можна створити базовий кістяк групи, що складається із знайомих і друзів, через сторінку яких відбуватиметься популяризація групи (завдяки системі «лайків-репоста»). Правда, тут існує обмеження - не можна запрошувати за один раз більше 40 чоловік, причому процедура запрошення доступна через кожні 8 годин.

  Кількість передплатників і відвідувань групи можна збільшити не тільки за допомогою друзів, лайкать пости на стіні, а також їхніх знайомих, хто долучився до них, а й за допомогою груп-партнерів. Обмін постами між групами можна проводити безкоштовно (якщо спільнота-партнер має не більше 3000 чоловік) і платно - якщо більше 5000.

  Гурт не розкручується миттєво - пам'ятайте це. Пам'ятайте також те, що контент необхідно оновлювати якомога частіше, в середньому - від 4 до 10 нових постів в день (чим більше - тим краще). Але не варто гнатися за кількістю інформації всупереч її якості. Нехай постів буде менше, але вони будуть цікавими, ніде не зустрічаються, інформативними.

  Варто враховувати і час виходу постів, особливо, якщо цільова аудиторія знаходиться в одному часовому поясі. Полегшити завдання наповнення групи інформацією вчасно і щодня вам можуть спеціальні програми-сервіси, наприклад - BuzzLike . З її допомогою, контент поповнюється автоматично і з потрібною вам частотою інформацією, яку ви «залили» в програму.

  З її допомогою, контент поповнюється автоматично і з потрібною вам частотою інформацією, яку ви «залили» в програму

  Грамотно організована злочинна група, цікава і самобутня може стати потужним як рекламним, так і продають ходом. З її допомогою можна збільшити відвідуваність сайту або блогу, розрекламувати послуги або товар. До того ж група - це і людський капітал, корисні зв'язки і знайомства.

  Отже, дорогі читачі тепер ви знаєте як створити групу в контакті, а так само які можливості для просування нам представляє ця соціальна мережа. Думаю нехтувати цим не варто, потрібно використовувати цей потужний інструмент в своїх цілях і отримувати вигоду у вигляді трафіку і популяризації свого бренду, а так же послуг або ресурсу в інтернеті.

  Друзі, якщо ви хочете розширити свої можливості та популяризацію свого бренду за допомогою соціальної мережі «Однокласники», то пропоную вам завантажити мій безкоштовний відеокурс, який називається « Адміністратор групи в однокласниках ». У цьому курсі ви дізнаєтеся все про створення та розкрутки груп в даній соціальній мережі.

  Курс можна скачати, просто клікнувши по картинці нижче. :-)

  На цьому, друзі я завершую даний пост. Сподіваюся він був для вас корисним. На цьому, друзі я завершую даний пост А у Вас є група в контакті? Якщо ні, то чому Ви її не створили? Як ви вважаєте, чи є користь для блогерів від створення групи в контакті? Загалом залишаєте свої думки і думки в коментарях! обов'язково підписуйтесь на оновлення блогу !

  Друзі, в наступній статті будемо вчитися налаштовувати дуже важливий плагін для блогу All in One SEO Pack.

  А на сьогодні у мене все!

  Бувай!

  З повагою, Олександр Дубровченко.

  А у Вас є група в контакті?
  Якщо ні, то чому Ви її не створили?
  Як ви вважаєте, чи є користь для блогерів від створення групи в контакті?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»