Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як створити і розкрутити групу вконтакте

  1. Вибір тематики групи - питання не просте
  2. 2 кліка - і наша група створена!
  3. Створили групу ... А що далі?
  4. Інформація - наше все
  5. Відкладене публікація. Автопостінг
  6. Боротьба за передплатників - не на життя, а на смерть

  Як створити і розкрутити групу вконтакте. Отримуємо дохід з VK

  5 (100%) 1 vote

  З цієї статті Ви дізнаєтесь, як створити і розкрутити групу вконтакте.

  Заробіток на групах в соціальних мережах є одним з найприбутковіших в інтернеті на протязі вже не одного року. Досить поглянути на вартість реклами в топових групах або на те, скільки коштує їх купівля на біржах.

  Досить поглянути на вартість реклами в топових групах або на те, скільки коштує їх купівля на біржах

  вартість спільнот ВК

  вартість спільнот ВК

  вартість реклами паблік ВК

  Заробляти можна в будь-який соціалці - в кожної є свої плюси і свої мінуси. Наприклад, в FaceBook'e добре монетизувати бурж-трафік, в однокласниках більш платоспроможна аудиторія, ну а Вконтакте - найбільша і популярна соціальна мережа рунету.

  Вибір тематики групи - питання не просте

  Заробіток на групі в VK, природно, починається зі створення цієї самої групи. Але перед цим, варто визначитися з тематикою Вашої групи. Це можуть бути різні цитатники (хоча, на сьогоднішній день популярність їх падає), добірки музики, відео, приколи, наповнені GIF-анімацією, авто і тп. Тематик дуже багато - підбирайте те, що Вам ближче всього - так буде простіше працювати в подальшому. Але обов'язково звертайте увагу на Вашу майбутню аудиторію і їх переваги: ​​бізнес-тематика - найдорожча, у неї сама платоспроможна аудиторія, а й до контенту Вашої групи будуть у них найвищі вимоги (тут одними мемасамі і Ржака не звільнишся ...).

  2 кліка - і наша група створена!

  Припустимо, з тематикою групи ми визначилися. Далі приступимо безпосередньо до відповіді на питання: «Як створити і розкрутити групу вконтакте». Для цього нам необхідно безпосередньо її створити. Я рекомендую зробити це з нового облікового запису - так буде важче зламати Вашу групу, використовуючи соціальні фактори, але, і звичайно, продати її при необхідності разом з аккаунтом адміністратора.

  Створюємо ... Для цього у Вашому новому акаунті переходимо в розділ «Групи» і тиснемо «Створити спільноту».

  Створюємо групу. Крок 1

  Соціальна мережа видає нам три варіанти нової спільноти:

  • Група
  • захід
  • публічна сторінка.

  Нас же цікавить тільки «Група». Далі, вибираємо тематику. Тиснемо «Створити спільноту».

  Тиснемо «Створити спільноту»

  Створюємо групу. КРОК 2

  Заповнюємо групу первинною інформацією:

  • придумуємо цікаву назву
  • створюємо красиву обкладинку
  • пишемо опис групи
  • не забуваємо про статус - придумайте щось оригінальне, потенційні передплатники це обов'язково оцінять.

  І тепер у величезній базі спільнот VK на одну групу стало більше! Все тільки починається! 😉

  Створили групу ... А що далі?

  А що далі

  Рубати Бабосов з групи, де немає ніяких посад і тільки один передплатник, точно не вийде. Тому подальші наші дії до монетизації паблік будуть складатися з двох паралельних завдань:

  • Наповнення паблік контентом
  • залучення передплатників

  Інформація - наше все

  Інформація - наше все

  В першу чергу заповнюємо групу постами як мінімум 20- 30 штук за обраною Вами тематики. Інформацію намагаємося знаходити якісну і корисну для Вашої потенційної аудиторії. Вона необов'язково повинна бути унікальною, використовуйте свою групу як агрегатор інформації з просторів інтернету за обраною Вами тематики. Повірте, все люди в якійсь мірі ліниві, і у них точно немає бажання борознити простори інтернету в пошуках інформації по цікавою для них теми - вони хочуть отримати все відразу і в одному місці. Ось тут то Ви і можете прийти їм на допомогу з Вашою групою - збирайте інформацію з різних джерел, не бійтеся навіть залишати посилання на сторінки, з яких Ви цю інформацію брали, розбавляйте Вашу стрічку смішними картинками, цитатами, навіть якщо у Вас група «Серйозність як принцип життя »(але не перестарайтеся - в усі важливий баланс).

  Розміщуємо всю цю інформацію не коли доведеться 2-3 рази в тиждень, а регулярно за визначеним розкладом. Потрібно це для того, щоб збільшити охоплення передплатниками Ваших публікацій. Постити запис на стіні групи краще в той час, коли більша частина Вашої аудиторії знаходиться в соціальній мережі. Зазвичай, це ранковий час з 8.00 до 10.00, коли люди їдуть на роботу і переглядають новинну стрічку, обідньої пори з 12.00 до 15.00 і вечірній час, на яке припадає пік переглядів, з 18.00 до 24.00.

  00

  Відвідуваність VK

  Природно, перебувати цілий день за комп'ютером, щоб годину в годину робити публікації мало кому принесе задоволення. Проблему цю з легкістю вирішує можливість відкладеної публікації, яку надає сам ВК.

  Відкладене публікація. Автопостінг

  При складанні поста в самому низу вибираємо «Ще», в випадаючому меню знаходимо «Таймер» і налаштовуємо бажаний час публікації для нашої записи.

  При складанні поста в самому низу вибираємо «Ще», в випадаючому меню знаходимо «Таймер» і налаштовуємо бажаний час публікації для нашої записи

  Відкладене публікація в ВК

  Крім цього існує цілий ряд сторонніх сервісів (майже всі вони платні), які здійснюють функції автопостінга:

  • https://smm.sociate.ru
  • https://roboposting.ru
  • https://smmbox.com
  • https://publbox.com
  • https://amplifr.com
  • https://smmplanner.com
  • http://vk-poster.ru

  Перед тим, як контент опублікувати, його ще потрібно знайти. Інформацію у Вашій групі можна умовно розділити на два типи:

  • основну
  • розбавляючих

  З основним контентом, я думаю все зрозуміло. А ось розбавляє - це інформація розважального або нейтрального характеру з тематикою Вашої групи, що робить стрічку паблік більш цікавим і різноманітним. Даний тип контенту повинен бути завжди.

  Таким чином в добу ми можемо викладати до 50 постів (максимум в мережі Вконтакте). Погодьтеся, не так то й просто зробити вручну таку кількість постів. Ось тут нам на допомогу можуть прийти автограберів - must have, якщо хочете створити і розкрутити групу вконтакте.

  Автограберів - це сервіси, скануючі інші спільноти Вконтакте в пошуках необхідних Вам постів з подальшою їх автоматичної публікацією у Вас в групі. Таким чином, Ваше завдання зводиться до мінімуму: настройка автограберів (пошук груп для граббінг, фільтрація постів) і його запуск. З цього моменту Ваша група буде самостійно наповнюватися інформацією. Дані сервіси дуже спрощують адміністрування груп. Використовуйте їх для наповнення Вашої групи розбавляють контентом.

  Кращі, на мій погляд, автограберів:

  • vk-manager.ru
  • vkdog.ru
  • vk-poster.ru

  Таким чином, наповнення спільноти полягає в наступному:

  • Підбір основної інформації, що робить Вашу групу унікальною серед безлічі конкурентів
  • Розведення стрічки нейтральними або розважальними постами (автограберів Вам в допомогу)
  • Регулярність публікації, з використанням відкладеного постінгу, з огляду на активність Вашої потенційної аудиторії в соціальній мережі

  З наповненням групи ми розібралися, але хто ці пости буде читати?

  Боротьба за передплатників - не на життя, а на смерть

  Боротьба за передплатників - не на життя, а на смерть

  Залучення передплатників - це напевно, найскладніша і трудомістка задача в просуванні групи.

  Методи залучення передплатників:

  • Реклама в паблік
  • Накрутка передплатників
  • взаємна реклама
  • спам

  Основний спосіб - це реклама. Рекламуйте свій паблік в інших спільнотах, де є Ваша потенційна аудиторія, і це необов'язково повинні бути схожі з Вашим спільноти. Використовуйте грамотну фільтрацію спільнот в таких сервісах, як Sociate.ru або в самому VK: відсівайте групи за статтю, віком, гео, інтересам.

  Зробіть якісний рекламний пост, який зацікавить Вашу аудиторію і змусить як мінімум зайти до Вас в групу, а як максимум - стати її передплатником. На сьогоднішній день, це дієвий метод по наповненню групи активними передплатниками, а й найдорожчий. За рекламу в інших спільнотах Вам доведеться віддавати від 100 до кількох тисяч рублів за один пост.

  На початкових етапах можна використовувати і безкоштовні способи розкрутки:

  • Накрутка передплатників
  • взаємна реклама
  • спам

  Накрутка передплатників - це штучне наповнення Вашої групи неактивними користувачами. Таким способом Ви можете отримати необмежену кількість передплатників, але очікувати від них переглядів Ваших новин не варто - велика частина з них буде ботами або неактивними акаунтами. Все це може мати сенс тільки в самому початку, щоб створити видимість того, що група не порожня, і потенційна аудиторія охочіше на Вас підписувалася. Потім, з ростом числа природних акаунтів, ботів можна поступово видаляти.

  Для накрутки передплатників можна використовувати спеціальні сервіси:

  • bosslike.ru
  • fastfreelikes.ru
  • vktarget.ru

  У них є можливість як безкоштовно накрутити передплатників (необхідно виконувати різні завдання - вступити в групу, поставити лайк і тд, за що Ви будете отримувати бали, а бали обмінювати на передплатників), так і платно (просто купуємо бали і замовляємо вступ до Вашої групи ).

  Великою популярністю користуються боти для накрутки. Я рекомендую для цих цілей використовувати vtope. Повний автоматизм, безліч налаштувань, і ніякої витрати часу на ручне виконання завдань - це точно допоможе Вам створити і розкрутити групу вконтакте.

  Взаємна реклама - обмін рекламними постами з групами, що мають схожу статистику. Досить ефективний метод, але для цього необхідно мати у Вашій групі активних передплатників не менше 1000. Головне тут уважно аналізувати статистику іншої групи, щоб не рекламувати групу, наповнену ботами.

  І останнє, до чого я рекомендую вдаватися - це спам. Хочете отримати бан? Легко! Пишіть в коментарях інших груп посилання на Ваш паблік. Ефект припливу відвідувачів буде, але швидше за все не довгий.

  PS Якщо все ж зважитеся спробувати не настільки елегантний спосіб просування - рекомендую POSTER PRO 2.0 (практично безмежні можливості у програми).

  Тепер, я думаю, Вам стало зрозуміло, як створити і розкрутити групу вконтакте. Отримувати дохід з VK можна і при належному старанні він може стати згодом Вашим основним заробітком. Успіхів вам!

  А що далі?
  А що далі?
  Хочете отримати бан?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»