Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як створити карту сайту - керівництво по SEO-картографії

  1. Що таке sitemap.xml і навіщо потрібен цей файл?
  2. Як зробити карту сайту?
  3. Як додати карту в форматі xml на сайт?
  4. Скільки карт вам потрібно?
  5. Як правильно прописати в карті пріоритет і частоту для індексування?
  6. # ЧТОТОККОФЕ

  А ви знали, що Google індексує сторінки сайту з картою в 5 разів швидше? І це як мінімум одна з причин розібратися в SEO-картографії.

  Що таке sitemap.xml і навіщо потрібен цей файл?

  xml і навіщо потрібен цей файл

  Пам'ятайте, без добре організованої структури сайту результату очікувати не варто, тому спершу переконайтеся в тому, що ваш ресурс - не "темний ліс" для пошукових систем, і проведіть його комплексний аудит . І далі приступайте до створення карти сайту.

  Карта сайту (sitemap) - це html сторінка сайту або спеціальний xml файл, в якому відображені посилання на всі сторінки сайту. Щоб зрозуміти, що таке карта сайту, досить уявити книжкове зміст і відразу ж стане ясно, навіщо потрібна карта сайту.

  Файл Sitemap дозволяє повідомити Google, Яндекс і іншим пошуковим системам про те, як організований контент на вашому сайті. Також файли Sitemap можна використовувати для надання системі Google метаданих про ваших сторінках. Сюди входить дата останніх змін, періодичність оновлення контенту і важливість сторінки в порівнянні з іншими URL на сайті.

  Порада: переконайтеся, що ви використовуєте один і той же синтаксис при вказівці URL. Також файл Sitemap повинен бути в кодуванні UTF-8, а в URL необхідно застосовувати екранування.

  Як зробити карту сайту?

  Як зробити карту сайту

  Один з найпростіших способів - безкоштовно згенерувати sitemap.xml файл на цьому сайті . Але якщо у вас більше 500 сторінок, тоді доведеться скористатися іншими сервісами, наприклад, Sitemap Generator (До 1000 сторінок безкоштовно) або ж платними опціями, доступними майже у всіх генераторів. Також не забуваємо про старий добрий ручному способі і автоматичному створенні карти сайту в Joomla, WordPress, Bitrix.

  Порада: перевірте згенерований файл на наявність сторінок, заблокованих в robots.txt і закритих для індексації за допомогою тега noindex.

  Як додати карту в форматі xml на сайт?

  Як додати карту в форматі xml на сайт

  Для багатьох CMS розроблені модулі для генерації sitemap.xml в ручному або автоматичному режимі. Один із способів - додати готовий файл на сервер через FTP-клієнт, наприклад, за допомогою Total Commander або FileZilla. Після завантаження карти в корінь сайту додайте її в Google Search Console і Яндекс Вебмайстер . Також вкажіть місце розташування карти в файлі robots.txt за допомогою директиви Sitemap: (як зазначено в прикладі нижче).

  txt  за допомогою директиви Sitemap: (як зазначено в прикладі нижче)

  Порада: для кращої індексації додайте опису відео, зображень та іншої інформації за допомогою розширення XML для відео , зображень і новин , Яке підтримує Google.

  Скільки карт вам потрібно?

  Скільки карт вам потрібно

  Зазвичай однієї карти досить. Але якщо обсяг файлу або кількість перерахованих в ньому адрес перевищують 50 000 URL і 10 МБ, розбийте його на кілька частин. Ви можете створити файл індексу Sitemap, перерахувавши в ньому всі файли Sitemap, і відправити їх в Google все відразу.

  Порада: якщо у вас блог з фідом RSS 2.0 або Atom 1.0, ви можете відправити пошуковій системі URL цього фида як джерело файлу Sitemap, а ось відомості про відеоконтенті можна відправити за допомогою фида mRSS (media RSS).

  Як правильно прописати в карті пріоритет і частоту для індексування?

  Для цього потрібно використовувати тег <priority>, який вказує, які сторінки потрібно проіндексувати якомога швидше (діапазон значень - від 0,0 до 1,0), а також тег <changefreq>, який вказує наскільки часто змінюється сторінка: always, hourly , daily, weekly, monthly, yearly, never.

  Головній сторінці вашого сайту ми рекомендуємо прописувати пріоритет "1" (тобто 100%), частота "daily".

  Головній сторінці вашого сайту ми рекомендуємо прописувати пріоритет 1 (тобто 100%), частота daily

  Якщо ж мова про ключові розділах сайту або просуваються сторінках, то рекомендується пріоритет "0.8-0.6", частота "weekly". Для менш пріоритетних сторінок (наприклад, сторінки форуму) можна вказати пріоритет "0.6-0.4", частота "weekly" або "monthly".

  4, частота weekly або monthly

  Порада: не варто вказувати рівний пріоритет для всіх сторінок вашого сайту, так як це буде мати такий же ефект, як взагалі відсутність будь-якої інформації про пріоритет ваших сторінок.

  Якщо ви хочете, щоб подорож по вашому сайту - як для пошукових роботів, так і для користувачів - було вдалим, переконайтеся, що у них буде правильна карта. Так, вона не гарантує індексування, але рекомендує пошуковикам сторінки, які потрібно просканувати в пріоритеті.

  # ЧТОТОККОФЕ

  Цього літа, 6 серпня, перший в світі сайт святкуватиме своє 26-річчя. Його створив британець Тім Бернерс-Лі, якому зараз вже 61 рік. Дивно, чи не так? На найпершому сайті Тім описав технологію WWW, засновану на протоколі передачі даних HTTP, також на сайті були описані принципи установки і роботи серверів і браузерів. Саме цей сайт став першим в світі інтернет-каталогом, оскільки пізніше Тім Бернерс-Лі розмістив на ньому список посилань на інші сайти. А побачити, як він виглядав, можна тут .

  Ще один цікавий факт - Тім написав книгу «Плетучи павутину: витоки і майбутнє Всесвітньої павутини», в якій він розкрив своє бачення інтернету майбутнього. І ми вважаємо, що він як у воду дивився:

  1. Можливість редагувати інформацію Павутини не менш важлива, ніж можливість просто лазити по ній.
  2. Комп'ютери можуть бути використані для «фонових процесів», які допомагають людям працювати спільно.
  3. Кожен аспект Інтернету повинен працювати як павутина, а не як ієрархія.
  4. Вчені-комп'ютерники несуть не тільки технічну відповідальність, а й моральну.

  Перегляди: 2 701

  Xml і навіщо потрібен цей файл?
  Як зробити карту сайту?
  Як додати карту в форматі xml на сайт?
  Скільки карт вам потрібно?
  Як правильно прописати в карті пріоритет і частоту для індексування?
  Xml і навіщо потрібен цей файл?
  Як зробити карту сайту?
  Як додати карту в форматі xml на сайт?
  Скільки карт вам потрібно?
  Як правильно прописати в карті пріоритет і частоту для індексування?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»