Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як швидко створити готовий сайт в 1С-UMI

  1. Створення та дизайн
  2. Просування сайту
  3. Інтеграція з сервісами
  4. переваги використання
  5. Як підключити сервіс

  «Як створити сайт?» - тисячі людей щодня вводять такий запит в пошукових системах. Так відбувається, тому що наявність сайту вже давно переросло з розряду чогось дивовижного в розряд банальної необхідності, без чого не може існувати жоден бізнес. Все більше і більше людей купують товари, замовляють послуги, знаходять замовників і виконавців в глобальній мережі. З цього приводу добре висловився Білл Гейтс: «Якщо зараз ваш бізнес поза інтернетом - значить, у вас немає бізнесу».

  У цій статті розберемо сервіс 1С-UMI - майданчик, яка дозволяє створити готовий сайт або інтернет-магазин з просуванням за одну хвилину.

  Завдання сервісу - швидко і без великих фінансових витрат запустити сайт. 1С-UMI містить в собі вже готові шаблони для різних сфер діяльності. Доброзичливий інтерфейс і широкий функціонал сервісу дозволить створити сайт під будь-яку потребу навіть найвибагливішого користувача. Важливим моментом є відповідність сайтів вимогам пошукових систем і федеральних законів.

  Кому буде корисний сервіс 1С-UMI:

  1. Малому бізнесу, у якого немає можливості замовити дорогий сайт.
  2. Бізнесу з морально застарілим сайтом.
  3. Тим, хто хоче лише однієї сторінки сайт під акцію, послугу або конкретний товар.
  4. Державному сектору, де сайт потрібен по законодавству.

  Створення та дизайн

  На першому етапі буде потрібно вибрати тип сайту:

  • сайт фахівця;
  • Лендінгем;
  • сайт компанії;
  • інтернет магазин.

  На наступному етапі вибираємо оформлення. Частина інтерфейсу на нашому сайті піддається редагуванню, тому немає ніяких проблем замінити картинки, додати або змінити розділи, поміняти опис і т. Д. Далі буде потрібно тільки наповнити сайт контентом і розмістити в інтернеті. Процес не потребують спеціальних навичок і знань, все робиться інтуїтивно, легко і швидко. Шлях від знайомства з сервісом до опублікування займе пару днів.

  Просування сайту

  Звичайно, одним опублікуванням справа не закінчується. Необхідно, щоб про сайті ще дізналися клієнти. А це можливо тільки за умови, що є маркетингова активність: пошукова оптимізація та реклама. 1C-UMI відмінно справляється з цим завданням! Це означає, що можна заощадити гроші, час і сили на просуванні сайту.

  Інтеграція з сервісами

  1C-UMI відмінно синхронізується з програмними продуктами 1С . Присутній інтеграція з МойСклад, Яндекс і Google картами, Яндекс.Маркет, соціальними мережами та багатьма іншими сервісами. Також є можливість створити поштову скриньку в доменній зоні.

  переваги використання

  Звичайно, 1С-UMI не єдиний конструктор сайтів. Але важливою відмінністю є те, що це російський продукт. Звідси технічна підтримка російською мовою, ціни в рублях і відповідність нормам 152-ФЗ. Базовий функціонал легко розширюється шляхом виведення на версію коробочки UMI. У такому випадку з'явиться можливість вносити зміни в код, тобто виробляти з сайтом будь-які маніпуляції.

  Сервіс 1С-UMI - це своєчасний відповідь на запит ринку. Рішення вийшло гнучким і багатофункціональним, саме таким, яким його хочуть бачити користувачі. Щоб у вас не залишилося ніяких сумнівів в якості продукту, фірма «1С» надає пробний період для «тих, хто сумнівається». Дерзайте і пам'ятайте, що рік від року частка інтернет-торгівлі стає більше і більше!

  Як підключити сервіс

  зверніться в центр супроводу 1С , Поясніть, що хочете отримати, який функціонал потрібен, які завдання повинен вирішувати сайт. Після цього з вами зв'яжеться фахівець з впровадження 1С UMI і проведе консультацію по всіх робочих питань.

  Підключіть тестовий період 1С-UMI в нашій компанії по тел. +7 (495) 784-77-33 або залиште заявку на сайті . Безкоштовно проконсультуємо і підберемо потрібний варіант.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»