Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як вести сторінку інтернет-магазину ВКонтакте, щоб продавати більше

  1. Оформлення та зміст постів
  2. Розробіть стиль бренду, щоб підвищити впізнаваність
  3. Складіть контент-план
  4. Пишіть пости різного формату
  5. Довгі пости оформляйте в редакторі статей
  6. Привабливо демонструйте товар
  7. Залучення читачів на сторінку
  8. Продвигайте пости за допомогою таргетированной реклами
  9. Використовуйте розсилки ВКонтакте
  10. Стимулюйте користувачів публікувати свій контент
  11. Викладають фотографій з товаром
  12. Розміщують відгуки про товар
  13. Беруть участь в конкурсах, аукціонах
  14. Робота з коментарями
  15. Використовуйте відповіді від імені спільноти
  16. Реагуйте на коментарі якомога швидше
  17. відпрацьовуйте негатив
  18. Допомагайте і давайте корисні поради
  19. Продаж товару за допомогою спілкування в личку
  20. Виявити потреба в продукті
  21. відпрацюйте заперечення
  22. Коректно нагадайте про себе через деякий час

  Щоб почати продавати ВКонтакте, недостатньо створити і оформити сторінку магазінав соцмережі. Потрібно залучати передплатників, зацікавлювати їх і викликати бажання купити ваш товар. Для цього створіть повноцінний інтернет-магазин ВКонтакте і ведіть сторінку правильно. Розповім, що потрібно писати, як оформляти контент і чим залучати читачів.

  Але спочатку головне, що вам потрібно знати про ведення сторінки магазину ВКонтакте:

  • Давайте передплатникам користь
   Кожен пост повинен вирішувати проблеми читачів, давати їм небанальні поради і взагалі робити життя читача краще. Природно, за тематикою вашого магазину. Продаєте одяг? Розкажіть, як комбінувати речі і складати базовий гардероб. Пропонуєте товари для ремонту? Зробіть огляд-порівняння матеріалів або дайте посилання на статтю про тренди в дизайні інтер'єру.
  • Розповідайте про товари і знижки детально
   Якщо робите пост про товар або розпродаж, пишіть зрозуміло і чітко: коли і скільки буде тривати акція, як вигідніше купити товар, який асортимент у вас есть.Прімер: я шукала ляльку в подарунок. Знайшла паблік з хорошими цінами, але у них немає постів-добірок з ляльками і не заповнений блок «Товари». Викладають на сторінку з однієї фотографії раз в 5-8 днів. І навіть фотоальбому спеціального немає, щоб подивитися весь товар. В результаті мені просто запропонували прийти в їх офлайн-магазин. Власник інтернет-магазину в такому випадку може відправити клієнта на свій сайт, але краще, якщо усі товари відвідувач зможе подивитися, не виходячи з соцмережі.
  • Чи не відволікайте увагу читача через дрібниці
   З першого пункту це зрозуміло, але варто сказати окремо. Картинки з побажаннями доброго ранку, галереї мемасіков вже дратують, що не постите їх.

  Подумки перевіряйте кожен новий пост за цими трьома правилами, цього буде вже достатньо, щоб утримувати увагу відвідувачів і продавати за допомогою сторінки ВКонтакте.

  Далі покажу конкретно і з прикладами, як інтернет-магазину поводитися в цій соцмережі. Читайте в статті:

  1. Оформлення та зміст постів
  2. Залучення читачів на сторінку
  3. Робота з коментарями
  4. Продаж товару за допомогою спілкування в личку

  Оформлення та зміст постів

  Кожен ваш пост - вітрина з товаром. Навіть якщо ви не пропонуєте прямо в цей момент взуття, аксесуари або корм для тварин, ви продаєте інше - свій бренд, свій імідж. Саме оформлення постів допомагає зацікавити читача, привернути його увагу.

  Розробіть стиль бренду, щоб підвищити впізнаваність

  Пост з картинкою приваблює користувачів більше, ніж просто текст. А якщо все картинки сторінки оформляються в єдиному стилі, це підвищує впізнаваність бренду.
  Користувачі часто просто Скролл стрічку новин. Якщо вони періодично бачать знайоме поєднання кольорів, мимоволі запам'ятовують бренд.

  Скористайтеся цим і оформляйте пости в єдиному стилі. Візьміть за основу корпоративні кольори. Якщо їх немає - придумайте стиль самі. Потім зробіть шаблони картинок і перед публікацією трохи змінюйте їх, якщо необхідно. Прожити без корпоративного стилю можна, але його наявність допомагає швидше запам'ятати ваш магазин.

  Наприклад, блакитний колір постів Yota легко помітити в загальній стрічці.

  Ось так робить Yota: блакитний фон, зліва вгорі - логотип, зліва внизу - хештег. Це стандарт. решта змінюється

  Складіть контент-план

  Щоб не довелося судорожно кидатися з думкою «Про що б зараз написати?», Заздалегідь складіть таблицю. У найпростішій буде термін, тема, формат і хто відповідальний.

  Приклад оформлення контент-плану

  Визначте регулярність виходу матеріалів. Почати можна з 2-3 постів в тиждень і поступово перейти на щоденну публікацію. ВКонтакте ви можете ставити відкладені пости на конкретний час за допомогою спеціальних сервісів, наприклад, Аllsocial , Оliveaclub , Ампліфер , Або використовувати вбудовану функцію в паблік.

  Щоб вирішити, про що писати, з'ясуйте інтереси аудиторії:

  • проведіть опитування;
  • подивіться, які посади у конкурентів «заходять» краще (звертайте увагу на лайки, коментарі, репости);
  • проаналізуйте свій контент, якщо він є;
  • зберіть часті питання в личку і в коментарях.

  Потім подумайте, в якій формі це піднести читачам. Складаючи контент-план, чергуйте різні формати: тексти, картинки, відео, анімації, аудіоподборкі. Крім цього, в план варто включити і різні види контенту: інформаційний, який втягує, що продає. Про це ми поговоримо в наступному пункті.

  Наприклад, якщо передплатникам інтернет-магазину жіночого одягу цікаво, з чим носити джинси-бойфренди, ви можете їм запропонувати:

  • фотопідбірку (інформаційний + продає контент, якщо в добірці ваші товари);
  • опитування «З чим ви носите бойфренди» (залучає контент);
  • фотоконкурс (залучає контент);
  • інфографіка (інформаційний контент);
  • подкаст-інтерв'ю зі стилістом (інформаційний контент).

  У більш докладному контент-плані варто вказати графи з аналізом залученості (перегляди, репости, лайки, коментування), посилання із зазначенням, звідки брати контент, розподіл контенту на типи і формати.

  Пишіть пости різного формату

  Я зазвичай поділяю пости для соцмереж на 2 великі групи: вид контенту і його формат. Визначаю, чи буде він інформаційний, який втягує або продає (а може бути, все в одному), а потім вибираю формат - стаття, тест, відеоролик, новини, добірка.

  Інформаційний розповідає про продукт, його особливості. Це можуть бути огляди, поради по експлуатації, статті про особливості процедури або послуги, інтерв'ю з експертами, інструкції. Наприклад, в інтернет-магазинах одягу інформаційний контент - добірки комплектів одягу по стилям, поради щодо створення базової капсули гардероба, тексти про види і властивості тканин.

  Наприклад, в інтернет-магазинах одягу інформаційний контент - добірки комплектів одягу по стилям, поради щодо створення базової капсули гардероба, тексти про види і властивості тканин

  Тематичні добірки товарів допомагають користувачам зробити вибір

  Продає контент рекламує товар, красиво його підносить. До цього типу контенту відносяться акції, знижки, розпродажі, анонси, добірки товарів, фотозвіти про минулі заходи. До нього ж відносяться новини про вас. Нова лінія виробництва, черговий сертифікат підвищення кваліфікації, відкриття ще одного оффлайн-магазину - хороші приводи для постів.

  Одна фотографія товару сама себе не продасть - потрібен ще й текст. В акціях чітко прописуйте умови. Вказуйте точний час, в текст заздалегідь включайте відповіді на можливі запитання, наприклад, підсумовуються чи знижки.

  Вказуйте точний час, в текст заздалегідь включайте відповіді на можливі запитання, наприклад, підсумовуються чи знижки

  FRUITOIL підносить акції чітко і зрозуміло

  Залучає тип контенту стимулює передплатників давати зворотний зв'язок, взаємодіяти з вашим спільнотою - коментувати, лайкать, репоста. Приклади вовлекающего контенту - опитування, конкурси, тести, квести, ігри, провокаційні статті. Якщо в паблік інтернет-магазину дитячих товарів підняти питання щеплень або привчання до горщика, аудиторія буде довго обговорювати методи і аргументи за / проти.

  За допомогою опитування ви не тільки втягне користувачів в спілкування, але і краще пізнаєте їх переваги

  Наприклад, інтернет-магазин Atributika & Club стимулює передплатників проводити більше часу в співтоваристві такими методами: пропонує їм придумувати підписи до фотографій, вгадувати, хто на них зображений, дивитися яскраві моменти матчів.

  Наприклад, інтернет-магазин Atributika & Club стимулює передплатників проводити більше часу в співтоваристві такими методами: пропонує їм придумувати підписи до фотографій, вгадувати, хто на них зображений, дивитися яскраві моменти матчів

  Коментатори починають спілкуватися між собою, лайкать сподобалися варіанти - це подобається розумної стрічці

  У магазину «Лабіринт» інший спосіб - він запрошує передплатників задавати питання авторам книг і отримувати ці книги в подарунок. У рубриці «В гостях у Лабіринту» вже були Маша Трауб, Олексій Іванов, Олег Рой та інші популярні автори.

  Було задано більше 30 питань, обрано 3 переможця

  Цікава ідея - аукціон. Читачі більше часу проводять у вашій групі, а ті, кому не пощастило, можуть вирішити взяти участь в інших заходах.

  Читачі більше часу проводять у вашій групі, а ті, кому не пощастило, можуть вирішити взяти участь в інших заходах

  З 5 рублів користувачі дійшли до 1890 р і переможець був оголошений

  За даними дослідження аудиторії ВКонтакте від 14 до 25 років (це 93% всіх жителів Росії в такому віковому діапазоні), 62% опитаних щодня дивляться відео ВКонтакте, а 53% на YouTube. Зараз серед інтернет-магазинів ВКонтакте популярні короткі 10-30 секундні відеоролики, де якимось чином підноситься товар. Але лайки і перегляди набирають лише цікаві, які якось по-новому розкривають товар і бренд.

  МТС публікує короткі відеоролики про різні види залежності

  Придумайте щось незвичайне і для свого магазину, а користувачі зроблять репост, розповівши про вас своїм друзям.

  Придумайте щось незвичайне і для свого магазину, а користувачі зроблять репост, розповівши про вас своїм друзям

  Інтернет-магазин Dove Men + Care упаковує рекламу в Gif-анімацію в стилі тетріс

  Довгі пости оформляйте в редакторі статей

  Не так давно ВКонтакте створив редактор статей . Тепер можна давати читачам добірки, огляди, поради, інструкції, відповіді на часті запитання, подаючи інформацію красиво оформленої, зі списками і підзаголовками. Редактор статей стане в нагоді, коли потрібно написати корисний текст, наприклад, про матеріали, з яких створюються ваші товари.

  Якщо в статті більше 100 слів і набереться 100 переглядів, то у неї можна буде дивитися статистику: скільки людина відкрили статтю, стали її скролл, прочитали до кінця. Так ви проаналізуєте, які теми цікаві вашим читачам, наскільки цікаво і корисно написаний текст.

  Ось як редактор статей використовує інтернет-магазин котофото:

  усередині статті - короткі характеристики двох нових бюджетних камер. Текст переглянули понад 90 людей

  Привабливо демонструйте товар

  Сторінка ВКонтакте - ваш інструмент продажів. Тому товар в пості або в блоці «Товари» потрібно представити так, щоб його захотілося купити.

  Пост з пропозицією товару або картка товару складаються з трьох частин: фотографія, опис та заклик до дії. Ми розповідали, як робити гарні фотографії своїми силами . Але і це є чим доповнити.

  Ретельно підбирайте фотографії. За результатами невеликого опитування, більшість жінок вибирає красиво оформлені знімки в стилі Інстаграма - композиція з драпіровками, прикрасами. На другому місці - реальні фотографії товару. А ось стандартні знімки на білому тлі, за результатами опитування, популярністю не користуються.

  Половина опитаних вибрали фото в стилі Інстаграма

  Готуючи опис, подумайте, що важливо знати про товар вашим передплатникам. Наприклад, мамам, які вибирають дитяче пюре, потрібно бачити склад продукту, натуральність і гіпоалергенність, відсутність цукру та інших непотрібних добавок.

  Що може бути в описі товару :

  • Важливі характеристики, які впливають на прийняття рішення. Це можуть бути розміри, матеріал, колір, термін використання та інше. Наприклад, мами можуть шукати одяг тільки з натуральної бавовни або оригінальні іграшки, а не репліки.
  • Основні властивості. Вони можуть перетинатися з характеристиками.
  • Ціна. Все частіше в мережі зустрічаються коментарі і меми з приводу «написала в личку». Люди вважають за краще відразу знати, скільки потрібно заплатити.
  • Посилання на асортимент. Запропонуйте пройти по посиланню, щоб побачити супутні товари або ще більше подібних.
  • Умови доставки та оплати (або посилання на них).

  Щоб стимулювати читачів перейти в інтернет-магазин, зацікавте їх: запропонуйте обмежена кількість товару по акції, затроньте актуальні проблеми або зробіть активний заклик. При цьому посилання для переходу обов'язково повинна бути - або на початку посту, або в кінці, але клікабелье.

  У коментарях користувачі обговорюють кольори, розміри, цікавляться умовами доставки

  Залучення читачів на сторінку

  Залучати читачів ВКонтакте можна різними способами: таргетированной рекламою, залучають і вірусним контентом.

  ВКонтакте створив розумну стрічку , Щоб ранжувати інтереси користувачів і пропонувати кожній людині актуальний для нього контент. Орієнтується розумна стрічка на різні моменти: частоту відвідування паблік, кількість лайків і репоста, наявність коментарів. Чим частіше ви відвідуєте паблік і ставите лайки, тим частіше розумна стрічка буде вам пропонувати посади цього паблік.

  Так і з вашими клієнтами: ви даєте їм цікавий і корисний матеріал - вони читають, зберігають в закладки і діляться з друзями - розумна стрічка просуває вашу сторінку. Контент повинен бути унікальним, тобто з'являтися у ВКонтакте вперше. Тому репости чужих матеріалів тут не завжди підійдуть. Якщо картинки унікальні, виправте це за допомогою підписів, рамок, плашок або зробіть gif-анімацію. А текст трохи видозмінити і поставте позначку або посилання на джерело.

  Є безліч тонкощів, які треба знати, щоб читач зайшов в ваше співтовариство.

  Продвигайте пости за допомогою таргетированной реклами

  Принцип простий - ви пишете оголошення, розраховане на певну цільову аудиторію, вибираєте цю аудиторію в настройках рекламного кабінету і показуєте людям привабливу рекламу свого товару, послуги або поки просто паблік.

  Для орієнтування теж є свої ефективні інструменти: Target Hunter , MyTarget , церебро . Можна спробувати налаштовувати таргет самостійно . Для цього в розділі «Реклама спільноти» виберіть таргетинг і послідовно налаштуйте рекламне оголошення.

  Для цього в розділі «Реклама спільноти» виберіть таргетинг і послідовно налаштуйте рекламне оголошення

  Кожен з пунктів розкривається і заповнюється більш детально

  Крім таргетингу є ще й ретаргетінг . Завантажте базу електронних адрес, номерів телефонів або id ВКонтакте тих, хто вже був вашим клієнтом і купував ваш товар. Нагадайте їм про себе, розкажіть про новинки. Так як ці люди вже знайомі з вашим брендом, вони охочіше вступлять в групу.

  Читайте також: 7 корисних сервісів для розкрутки сторінки ВКонтакте

  Використовуйте розсилки ВКонтакте

  це новий додаток в каталозі з'явилося в лютому 2017 року. З його допомогою адміністратори спільнот можуть розсилати повідомлення учасникам паблік в личку. Виглядають вони як звичайна листування в личку, і функціонал залишається той же, тільки відправник - саме співтовариство.

  Можна зробити одну кнопку типу «підписатися на оновлення», а можна зробити кілька підписок, наприклад:

  • хочу отримувати новини про знижки та розпродажі;
  • хочу дізнаватися про вихід нових постів першим;
  • хочу отримувати добірку найбільш корисних матеріалів за тиждень.

  Як налаштувати розсилку:

  1. Встановіть додаток «Розсилання» в паблік. Зайдіть на своїй сторінці в меню «Управління → Програми». Вкажіть назву для кнопки: «Розсилка», «Акції», «Новини», «Підписатися» або інші варіанти. Кнопка з'явиться праворуч в меню сторінки.

  Кнопка з'явиться праворуч в меню сторінки

  Якщо хочете відправляти читачам тільки інформацію про акції та знижки, так кнопку і назвіть

  2. Продумайте бесіду і складіть контент-план.

  3. Напишіть вітальне повідомлення, тексти для самого розсилання.

  Крім стандартного додатка розсилок ВКонтакте, можна використовувати і інші сервіси, наприклад, Гамаюн , Happy Santa , Senler . Просто підключіть обраний сервіс до паблік і налаштуйте додаток за інструкцією. Залежно від обраного сервісу ви будете отримувати статистику откриваеми і інші звіти.

  Отримавши розсилку в особисті повідомлення, ваш потенційний клієнт зможе відразу пройти за посиланням на сторінку і вивчити те, що ви пропонуєте. Щоб протестувати ефективність розсилки і залучити нових передплатників, можна іноді проводити акції тільки для тих, хто підписався.

  Щоб протестувати ефективність розсилки і залучити нових передплатників, можна іноді проводити акції тільки для тих, хто підписався

  Ось які розсилки пропонує своїм клієнтам магазин Kari

  Стимулюйте користувачів публікувати свій контент

  Відгуки або фото клієнтів показують популярність вашого паблік. Плюс вони підвищують довіру. Побачивши активність «старичків», новий клієнт подумає: «О, так тут своя затишна тусовка і, здається, клієнтів люблять».

  Який може бути активність користувачів:

  • Викладають фотографій з товаром.
  • Розміщують відгуки про товар.
  • Беруть участь в конкурсах.

  Викладають фотографій з товаром

  Колега розповідала, як магазин шуб проводив конкурс фотографій. Клієнтки викладали фото в шубі з цього магазину, набирали лайки і отримували подарунки - хустки, сумки. А потім всі ці фотографії керівництво групи помістило в окремий альбом і кожен приходить бачив: у магазина є клієнти, вони фальшиві, не фейки, користуються товаром цього магазину.

  У фотоальбомі 744 призначені для користувача фотографії

  Розміщують відгуки про товар

  Не завжди користувачі хочуть це робити і тому потрібно їх стимулювати. Одні інтернет-магазини з цією метою проводять конкурси та розіграші призів, інші дають одноразову знижку за фото- або Відеовідгук.

  Якщо користувач залишає відгук про вашу компанію або товар на своїй сторінці або на спеціальних платформах, ви можете побачити це за допомогою сервісу для відстеження згадок і зробити репост на сторінку інтернет-магазину.

  Можна використовувати тематичні та брендові хештеги. Наприклад, #yotamobile. Користувачі клацають на хештег, відкриють всі пости на цю тему і виберуть корисну для себе інформацію.

  Іноді в паблік заводять окрему гілку для відгуків. Це хороша ідея - зібрати всі відгуки в одному місці. Але для залучення уваги публікуйте іноді відгуки і в стрічці постів.

  Наприклад, рибальський інтернет-магазин дуже часто публікує пости від користувачів. В інформації на стіні власники попросили користувачів викладати свої улови в «Запропонувати новину», вказавши місце і дату лову. А кращі будуть опубліковані в групі.

  Це одночасно і відгук, який викликає прихильність до себе читачів, і ненав'язлива реклама, і контент для інтернет-магазину

  Беруть участь в конкурсах, аукціонах

  Конкурс не только привертають Нових передплатніків, а й допомагають підняті Активність в групі. Механізм залучення такої: користувачі роблять репост, його бачать друзі користувачів, проходять по посиланню і теж беруть участь в конкурсі або вступають в групу.

  В якості призу може бути сам товар або аксесуари до нього, знижка, вигідна клубна карта і так далі.

  В якості призу може бути сам товар або аксесуари до нього, знижка, вигідна клубна карта і так далі

  Це вже шостий конкурс по рахунку і хлопці не збираються зупинятися

  Уникайте репоста за сумнівний подарунок. за данімі дослідження аудиторії ВКонтакте, 85% молодіжної аудиторії не стали б робити репост нецікавого контенту за подарунок. Використовуйте інші методи залучення. Ми пропонуємо вам 20 цікавих ідей як повернути і утримати передплатників.

  Робота з коментарями

  Передплатники сторінки - це потенційні та існуючі клієнти. Спілкуючись з ними, ви демонструєте цінності і позицію компанії. Пам'ятайте, що відповідаєте ви одному користувачеві, а вас читають сотні і тисячі.

  На допомогу собі та своїй команді створіть спеціальну інструкцію: в якому стилі спілкуватися з передплатниками, як заспокоювати незадоволених, в яких випадках пропонувати знижки та бонуси. Якщо загальна тональність відповідей опрацьована, то з таким завданням ефективно впорається не тільки один, але і кілька людей.

  Уявіть, клієнт залишився незадоволений якістю товару, зіткнувся з проблемами при замовленні і написав про це на вашій сторінці. Як ви відреагуєте? Кращий варіант - швидко і оперативно вирішити проблему клієнта. Він допомагає знизити градус невдоволення покупця, виправити негативне враження про компанію і навіть в подальшому стати її активним клієнтом. Тут головне - заспокоїти емоції, якщо клієнт грубий або несправедливий. Видихніть і дійте за інструкцією.

  Спілкування з передплатниками - це не тільки боротьба з негативом, а й приємні моменти. Хтось написав відгук, залишив подяку? Подякуйте клієнта і несіть цю подяку на стіну спільноти або зробіть в паблік спеціальну гілку для відгуків, обговорень, періодично нагадуючи користувачам про неї.

  Використовуйте відповіді від імені спільноти

  Відповідаючи користувачам публічно, ви стаєте голосом бренду. Краще використовувати для цього не особистий аккаунт, а відповідь від імені спільноти. Ваша присутність в соцмережі підвищує авторитет компанії, учасники бачать, що паблік «живий», в ньому можна отримати відповіді на питання. Наприклад, як це робить Yota:

  Полегшуйте життя користувачам, відразу ставлячи потрібні посилання в коментарях

  Реагуйте на коментарі якомога швидше

  Якщо боїтеся НЕ устежити за коментарями, використовуйте помічників, наприклад, додаток VK Admin . Воно відправить вам миттєве повідомлення і ви зможете швидко прийняти замовлення або відповісти на питання навіть зі смартфона. А за допомогою Callback API ви можете створити бота, який буде миттєво відповідати на повідомлення.

  Ще варіант - відслідковувати згадки бренду в соцмережі і по всьому інтернету. Є багато зручних сервісів, платних і безкоштовних. Вибираєте зручний, задаєте умови і вчасно отримуєте звіти.

  Вибираєте зручний, задаєте умови і вчасно отримуєте звіти

  «Лабіринт» не примушує передплатників чекати відповіді

  За статистикою клієнти, чия проблема вирішена з одного спроби, в два рази частіше купують товари у компанії. 57% чекають, що їх питання вирішать якнайшвидше, а 32% взагалі розраховують на відповідь протягом півгодини.

  Майже місяць клієнт не може вирішити свою проблему

  Якщо проблема вирішена в личку, обов'язково продемонструйте це оточуючим - попросіть клієнта відписатися в вихідному пості або напишіть самі щось типу «Проблема вирішена, клієнт залишився задоволений». Так ви отримаєте ще один плюсик в вашу користь.

  відпрацьовуйте негатив

  Не бійтеся негативних коментарів - вони показують ваше вміння вирішувати конфлікти і готовність подбати про клієнта. Правильна реакція може дати вам ще більше передплатників, ніж раніше.

  Схема проста:

  1. Покажіть, що ви розумієте людини.
  2. Вибачитеся.
  3. Розкажіть, що ви робите для того, щоб виправити ситуацію.
  4. Виправте ситуацію або компенсуйте негатив якимось бонусом.

  Емоційного клієнта варто вислухати, заспокоїти і спробувати розібратися в причині гніву чи обурення. Такий користувач спочатку не готовий вступати в діалог, він вихлюпує емоції і може грубити. Ваше завдання - знизити градус напруги.

  Клієнт поскаржився в паблік:

  Клієнт поскаржився в паблік:

  Адміністратор відразу ж приніс публічні вибачення і попросив уточнити дані. Після того, як клієнт їх надав, пройшло 2 дні. За цей час була проведена робота по скарзі і ось що адміністратор відповів клієнту:

  За цей час була проведена робота по скарзі і ось що адміністратор відповів клієнту:

  Клієнт ситуацію більше не коментував, але інші учасники спільноти побачили, що адміністрація відстежує всі скарги і реагує на них.

  Важливо не тільки зняти негатив, а й дійсно зробити все, про що пишете. Побачивши не тільки слова, а ще й реальні дії, клієнт стане м'якше і лояльніше. Якщо ж клієнт поводиться неадекватно, бан вам на допомогу. Але це крайній захід.

  Відпрацьовувати негатив можна не тільки коментарями, а й постами. Наприклад, ось так адмін пояснює, чому сайт «лежить».

  Наприклад, ось так адмін пояснює, чому сайт «лежить»

  І ситуацію розрядили, і клієнтів заспокоїли

  Допомагайте і давайте корисні поради

  Якщо клієнти не можуть зрозуміти, як працює товар, о котрій годині працює ваш магазин, приходьте в коментарях і дайте відповідь на їх питання. Цілком можливо, що така проблема у багатьох, а написав про неї хтось один.

  Дайте максимально вичерпну інформацію. Часто відео краще тексту

  Продаж товару за допомогою спілкування в личку

  Рідко буває так, що клієнт відразу стукає в личку з бажанням купити товар, для цього він може відразу піти в інтернет-магазин.

  Зазвичай люди придивляються, задають різні питання, з'ясовують особливості і характеристики товару. Якщо ви почнете активно продавати, це відштовхне людину, яка хоче «тільки запитати». Тому важливо спочатку встановити контакт з клієнтом, доброзичливо з'ясувати його потреба, проблему, зрозуміти страхи і тільки після цього пропонувати товар.

  Буває і так, що людина неправильно розуміє, який товар йому більше підійде, не вникає в особливості товару. Наприклад, розміри одягу в різних країнах відрізняються. І продавцеві необхідно уточнити, чи правильно покупець визначив свій розмір.

  Тут потрібно використовувати всі свої навички продажів. Зазвичай в личку люди більш розкуті - не всі питання можна задавати на очах у інших користувачів.

  Виявити потреба в продукті

  Задайте клієнту кілька питань. Вони залежать від того, що ви продаєте, і можуть бути, наприклад, такими:

  • Для кого ви обираєте товар?
  • Як хочете використовувати?
  • Чи буде ним користуватися хтось ще?
  • Що важливо в продукті, які якості і властивості?

  Погано, якщо продавець не виявляє потребу клієнта. Наприклад, я шукала дитині ляльку в подарунок. Побачила паблік з прийнятними цінами і хорошим описом, в стрічці були пости з добірками іграшок. Я написала в личку:

  Стислість при спілкуванні в личку - не найкращий якість для менеджера

  Для того, щоб я купила іграшок на кілька тисяч, адміністратору паблік досить було розповісти, які ляльки є у них в магазині, відправити мене на сторінку з фотографіями і розповісти про те, як купити товар. Я б поцікавилася іграшками для інших дітей і потім навіть на край міста поїхала, якби точно знала, що у них є необхідна.

  відпрацюйте заперечення

  Класична схема така: вислухати клієнта, погодитися з ним і дати аргументовану відповідь. Наприклад, клієнт вибирає послугу хімчистки. При бесіді з менеджером він говорить: «А у конкурентів дешевше». І тоді менеджер задає питання:

  • «А в якій компанії ви цікавилися? Багато компаній беруть додаткову суму за виїзд, у нас же виїзд безкоштовний ».
  • «А ви цікавилися, який хімією вони чистять, чи безпечно? Багато компаній використовують агресивну хімію, з запахами, Ми ж чистимо безпечної, дорожимо здоров'ям клієнтів, тому у нас трохи дорожче ».

  Коректно нагадайте про себе через деякий час

  Важливо «заякорити» клієнта. Придумати щось таке, що дозволить вам з ним частіше взаємодіяти.

  • Запропонуйте підписатися на вашу розсилку і поясніть, навіщо це потрібно: «Хочете першими дізнаватися про наші акції? Іноді ми не виносимо їх на широкий загал, а проводимо тільки серед своїх ».
  • Розкажіть, що скоро плануєте нові товари і поцікавтеся, чи актуальні вони клієнту. Цим прийомом часто користуються візажисти, косметологи. «Скоро я відкрию два нових напрямки, поки вони будуть за найнижчою ціною».
  • Якщо клієнт говорить, що ще подумає, можете прямо у нього запитати: «Коли можна вам написати?».

  Важливо не перегнути палицю і не відштовхнути від себе клієнта. Тому не продовжуйте йому писати і розхвалювати продукт, якщо користувач вже попрощався. Не пишіть йому в личку про нові акції, знижки або розпродажах, якщо перед цим не запитали у нього: «Було б вам цікаво отримувати новини нашого магазину?».

  Продаєте одяг?
  Пропонуєте товари для ремонту?
  Як ви відреагуєте?
  Хтось написав відгук, залишив подяку?
  Як хочете використовувати?
  Чи буде ним користуватися хтось ще?
  Що важливо в продукті, які якості і властивості?
  «А ви цікавилися, який хімією вони чистять, чи безпечно?
  Запропонуйте підписатися на вашу розсилку і поясніть, навіщо це потрібно: «Хочете першими дізнаватися про наші акції?
  Якщо клієнт говорить, що ще подумає, можете прямо у нього запитати: «Коли можна вам написати?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»