Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як вибирати і купувати посилання для просування під Google

  Дана стаття адресована новачкам, які пробують власні сили в просуванні сайтів в Google Дана стаття адресована новачкам, які пробують власні сили в просуванні сайтів в Google. Проблема відбору якісних посилань для сайту, який просувається стає все актуальнішою з кожним днем. Багато починаючі веб-майстри і оптимізатори задаються такими питаннями:

  • чи всі посилання однаково хороші;
  • яка посилання передає більше ваги;
  • чи можуть посилання з поганих донорів нашкодити;
  • як зменшити щомісячний контрольний бюджет.

  Нижче наведено кілька простих порад по відбору якісних посилань з бірж.

  Перевірка пейдж ранка
  Кожну куплену посилання необхідно перевіряти на відповідність Page Rank'a, який відображається в біржі. Якщо ви купили посилання за 2 у.о, з пейдж ранком 3, а при перевірці виявилося, що він нульовий, то ви будете переплачувати за неї, а потрібного ефекту не досягнете. Краще від неї відмовитися і купити іншу посилання, з параметрами, які відповідають дійсності.

  Перевірка індексації донора в Гуглі
  При покупці посилання з певної сторінки потрібно перевірити, чи знаходиться наш донор в кеші у Гугла. Майданчики вважаються поганими, якщо відсутні в результатах видачі за спеціальними запитами site: і cache: Щоб донор був хороший, він повинен бути одночасно знайдений по обом вищевказаним операторам. Крім того, перевірятиметься url повинен як з www, так і без www. Якщо він знайдений хоча б по одному з варіантів (с / без www) для кожного з операторів site: і cache:, то сторінка вважається нормальною.

  Перевірка індексації донора в Яндексі
  Аналогічні операції потрібно проводити і з Яндексом. Потрібно перевіряти чи знаходиться в індексі цієї пошукової системи сторінка, з якої ми будемо купувати посилання.

  Перевірка майданчика на унікальність контенту
  Посилання має розміщуватися на сторінці з унікальним контентом. Перевірити текст на унікальність можна в такий спосіб. Знаходимо на сторінці шматок тексту 30, 60 слів. Беремо перше речення і запитуємо у гугла цей текст. Якщо сторінка-джерело знайдена на першому місці, то вважаємо її якісною. Примітка, фрагмент запитаний текст не повинен бути навігацією сайту, тобто великою кількістю посилань поспіль.

  Перевірка індексації посилання
  Після розміщення посилання на майданчику, через місяць потрібно перевірити проіндексувалася вона. Якщо за цей період посилання не потрапила в індекс, то варто відмовитися від розміщення посилання.

  Перевірка на кількість зовнішніх посилань і попандери
  Чим більше зовнішніх посилань на сайті, тим менше ваги отримує ваша посилання. Не потрібно купувати посилання з майданчика з 5-ю і більше зовнішніми посиланнями. Також слід відмовитися від майданчиків, які містять попандери, посилання на гемблінг, фарма тематики і порно сайти. Також можна написати список стоп слів, за якими необхідно перевіряти майданчик.

  підсумок
  При проходженні вищевказаних "тестів на якість", як правило, близько 80% з куплених посилань відсіваються. Що стосується перевірок, то деякі з них вміє робити плагін винка, щось потрібно самому програмувати для автоматізіціі цього процесу.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»