Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як вибрати ноутбук для веб-дизайну і розробки

  1. 1. Вибір операційної системи
  2. ОС Chrome (Aka Chromium OS)
  3. Linux
  4. Mac OS X
  5. Windows
  6. 2. Встановлення бюджету
  7. 3. Вибір відповідних специфікацій
  8. 4. Фактори, на які слід звернути увагу
  9. Середній діапазон
  10. High-End
  11. Продуктивність
  12. Підводячи підсумки

  Кожен майстер потребує гарного набору інструментів
  Кожен майстер потребує гарного набору інструментів. Кожному теслі потрібен хороший набір молотків і пил, кожен коваль потребує якісного набору ковадлів і молотів, і кожному ремісничому шкіряному крафтеру потрібна гостра сукня. Куінн Домбровський )

  Веб-дизайнери та веб-розробники не відрізняються. Кожен веб-дизайнер і веб-розробник потребує хорошого ноутбука, щоб подзвонити своїм власним.

  Оскільки всі ми маємо різні потреби, важливо обходитися навколо і робити обережний вибір при виборі ноутбука. Неправильний ноутбук може перешкодити вашим зусиллям з розробки веб-сайтів, тому важливо вибрати правильний варіант, який відповідає вашим потребам. Наприклад, якщо ви дорогий воїн, ви захочете подивитися на ультра-портативні ноутбуки або портативні комп'ютери, які визначають пріоритет терміну служби батареї та ваги, але якщо ви користуєтесь потужними функціями, ви можете вивчити заміну настільних комп'ютерів. приходять з потужними компонентами .

  Ця стаття надасть поради та рекомендації, які допоможуть вам вибрати правильний ноутбук для веб-дизайну та веб-розробки.

  1. Вибір операційної системи

  Перше, що потрібно зробити, перш ніж навіть розглядати будь-яку модель, це вирішити, яку операційну систему ви хотіли б використовувати на новому ноутбуці.

  Чотири найпоширеніші операційні системи для веб-дизайну та веб-розробки - це ОС Chrome, Windows, Mac OS X і Linux. Кожен з них доступний на різних портативних комп'ютерах з різними специфікаціями, і кожен з них має свої власні чіткі переваги і недоліки.

  ОС Chrome (Aka Chromium OS)

  ОС Chrome це найпростіша і найпростіша операційна система, доступна сьогодні. Операційна система, створена Google, дуже схожа на популярний веб-браузер Chrome, за винятком перетвореного в операційну систему.

  На відміну від інших трьох операційних систем, перерахованих вище, ChromeOS не має файлового браузера, і він не запускає програми. Замість цього, всі роботи з розробки веб-дизайну повинні виконуватися через веб-програми, засновані на браузері.

  Для дизайнерів і розробників, які люблять кодувати безпосередньо HTML і CSS, і не люблять використовувати редактори коду або інтерактивні середовища розробки, ОС Chrome - це вибір, хоча і обмежений.

  Linux

  Linux є, мабуть, найскладнішою операційною системою, доступною сьогодні. Багато команд потрібно вводити безпосередньо в командний рядок, що може бути досить складною і неінтуїтивною. Встановлення програм і внесення змін до операційної системи також може бути важким.

  Проте, незважаючи на круту криву навчання, Linux є, мабуть, найпотужнішою і налаштовуваною операційною системою, доступною сьогодні. Він може бути налаштований так, щоб він відповідав вашим конкретним потребам, що дозволить вам створити власне досконале середовище розробки.

  Можливо, найбільш «зручним» виведенням Linux є Ubuntu яка є вільною операційною системою для настільних і мобільних пристроїв.

  Mac OS X

  Apple Mac OS X це потужна операційна система. Естетично приємна, проста у використанні і надзвичайно потужна, OS X швидко стає операційною системою для веб-дизайнерів і веб-розробників з глибокими кишенями.

  Завдяки підтримці Unix, OS X відмінно підходить для веб-розробки, вбудований термінал забезпечує легкий доступ до інструментів, таких як git, програмне забезпечення для віртуалізації та багато іншого.

  На жаль, Mac OS X доступний тільки на пристроях Apple, які часто є більш дорогими, які виробляються іншими компаніями.

  Windows

  Microsoft Windows є найпопулярнішою операційною системою у світі. Згідно з останніми статистичними даними, приблизно 90% комп'ютерів у всьому світі використовують операційну систему.

  Існує ще багато дискусій чи є Windows 8 чи Windows 7 найкращим . На додаток до цієї останньої версії Windows, отримав багато критики. І все ж це все ще велика, надійна, міцна операційна система. Windows 8.1 також сподівається на вирішення багатьох критичних зауважень користувачів про Windows 8.

  Спільнота веб-дизайну та розробки Windows відмінна, багато програм і інструментів, доступних для Windows, недоступні в інших операційних системах. Windows також доступна на різних ноутбуках з різними цінами, що робить її найбільш гнучким з чотирьох перелічених вище операційних систем.

  2. Встановлення бюджету

  Перед початком пошуку ноутбука важливо встановити бюджет для роботи.

  Веб-дизайнерам і веб-розробникам дуже пощастило. На відміну від графічних програмістів або комп'ютерних вчених, веб-дизайн багато не оподатковує комп'ютерні апарати. Швидкий процесор і пристойний обсяг оперативної пам'яті - це все, що потрібно для більшості робіт з веб-розробки. Дорогі відеокарти та ультра-продуктивні процесори не так вже й потрібні.

  Більшість моделей поділяються на одну з чотирьох цінових груп:

  • Бюджет - $ 150-350
  • Середній діапазон - $ 350-700
  • High-End - $ 700-1000
  • Продуктивність - $ 1000

  Якщо ви хочете зберегти свій ноутбук протягом декількох років, це може бути варто розбризкування на більш дорогу модель. Проте не хвилюйтеся, якщо ви маєте строгий бюджет. Є цілий ряд чудових одиниць, доступних у всіх цих цінових дужках.

  3. Вибір відповідних специфікацій

  Перш ніж почати пошук для ноутбука, зробіть список завдань, для яких ви будете користуватися. Цей список допоможе вам порівняти різні моделі з різними характеристиками.

  Якщо ви будете занурюватися Adobe Photoshop або GIMP на регулярній основі важливо вибрати ноутбук з швидким процесором, здатним швидко надавати ефекти та виконувати обчислення. Однак, якщо ви будете проводити більшу частину свого часу Високий текст , Firebug та інші засоби розробки, більш повільні ULT Intel i3 / i5 або AMD A8 / A10 APU повинні відповідати вашим потребам.

  Якщо ви будете рухатися багато, то це буде важливо, щоб вибрати ноутбук, який є легким і має великий час автономної роботи. Ноутбуки, які використовують Intel ULT Haswell Архітектура, як правило, чудово підходить для людей, які постійно перебувають у дорозі. Вони тривають до 10 годин на одному заряді, вони легкі, і вони можуть доставити енергію, коли це необхідно, використовуючи режим "турбо-прискорення", здатний забезпечити до 100% додаткової потужності процесора за запитом.

  Якщо ви будете проводити більшу частину свого часу за допомогою портативного комп'ютера за столом, вам може бути краще за допомогою ноутбука для заміни робочого столу. Ці портативні комп'ютери зазвичай мають великі 15,4 ”/ 17” екрани, і вони, як правило, оснащені потужним обладнанням всередині. Загалом, вони досить важкі, але зазвичай мають низький ресурс батареї.

  Також важливо отримати ноутбук з гарною якістю трекпада і клавіатури. На даний момент Apple є золотим стандартом, коли йдеться про трекпади і клавіатури, але інші компанії - в основному Lenovo, Samsung і Sony - швидко наздоганяють.

  Нарешті, важливо вибрати ноутбук з великим сервісом і великою гарантією. Ніщо не гірше, ніж бути без вашого ноутбука протягом декількох днів, якщо він раптово перерви, тому переконайтеся, що придбати ноутбук з надійною програмою ремонту і заміни.

  4. Фактори, на які слід звернути увагу

  Бюджет

  Бюджетний простір для ноутбука належить виключно до ОС Chrome і Linux. Samsung, HP і Acer є основними гравцями на цьому ринку, з різними моделями ноутбуків, які можна придбати за доступними цінами. Переконайтеся, що ви спробуєте їх, перш ніж купувати один, але, як трекпад / клавіатура / якість екрану може сильно змінюватися.

  Середній діапазон

  На середньому ринку в основному домінують Lenovo, Dell, Acer, Samsung і HP. Вони пропонують відмінні одиниці, які ідеально підходять для будь-якого завдання веб-дизайну. Крім того, вони доступні за гнучкими цінами.

  Переконайтеся, що ходите по магазинах, дивлячись на моделі середнього класу. Доступні угоди, якщо ви готові шукати їх.

  High-End

  Sony, Samsung, Apple і Lenovo керують високим простором ноутбуків з різними доступними одиницями, кожен з яких має свої переваги і недоліки. З цих виробників, Samsung, Sony і Lenovo, можливо, найкращі з Знаковий ряд Lenovo Thinkpad особливо відмінне співвідношення ціни та якості.

  Портативні комп'ютери Apple, як правило, приходять на стрімку премію, роблячи їх відносно низьким співвідношенням ціна-якість у порівнянні з іншими виробниками. Деякі угоди доступні в Інтернет-магазин Apple хоча знижки досягають 20%.

  Продуктивність

  Категорія продуктивності належить Apple, Alienware, Sony, а також декілька інших. Ці компанії виробляють неймовірні машини, які можуть похвалитися найкращими в класі продуктивністю і функціями, але вони часто приходять на велику вартість.

  Машини Apple в цьому діапазоні є одними з кращих на ринку. The Macbook Pro з дисплеєм сітківки Наприклад, це машина для мрії веб-розробників, з легким, міцним алюмінієвим корпусом і дисплеєм IPS високого дозволу з ідеальним відтворенням кольорів.

  Конкуруючі машини від Sony, Alienware і т. Д. Зазвичай піднімаються в області або дві в порівнянні з Macbook Pro, але вони все ще варто розглядати, якщо ви віддаєте перевагу Windows і Linux для OSX.

  Підводячи підсумки

  Купівля нового ноутбука може бути складним процесом, але також може бути неймовірно захоплюючим. Переконайтеся, що ви вибираєте новий ноутбук. Право ноутбук може бути вартий ваги в золоті, тому переконайтеся, що ви зробите правильний вибір. Купуйте, випробовуйте різні моделі від різних виробників і продовжуйте шукати, поки не знайдете "один".

  І пам'ятайте, що неправильний ноутбук ніколи не є вигідним, незалежно від його ціни. Не стрибайте на першу угоду, яка привертає вашу увагу - замість цього зробіть обережний, добре обізнаний вибір.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»