Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як видавці повинні використовувати інструмент Google PageSpeed ​​Insights

  1. Необхідність швидкості
  2. Інструмент PageSpeed ​​Insights
  3. Ось те, що означають ці два показники простою мовою:
  4. DOMContentLoaded (DCL)

  Це офіційно: швидкість сторінки буде фактором ранжирування на мобільних пристроях станом на липень 2018 року . Ця важлива новина прибула через тиждень після виходу Google версія 4 його Інструмент API PageSpeed ​​Insights , цементуючи його як важливий інструмент у засобі оптимізації мобільних видавців.

  Ця стаття пояснює, чому Google визначає пріоритет швидкості та способи, якими видавці можуть максимально використовувати оновлений інструмент PageSpeed ​​Insights, щоб оцінювати та покращувати продуктивність мобільних сторінок.

  Необхідність швидкості

  Усього за десять років смартфони стали невід'ємною частиною повсякденного життя багатьох з нас. Насправді, до 2019 року вони прокладуть свій шлях у долоні приблизно 2,5 мільярди користувачів . Однак 70% глобальних мережевих з'єднань відбуватиметься за швидкістю 3G або меншою швидкістю до 2020 року . Також важливо пам'ятати, що 53% користувачів мобільних пристроїв відмовляються від завантаження сайтів, які займають більше 3 секунд.

  Дивлячись на цю статистику, існує чітка проблема: більшість з нас буде оснащена смартфонами, але інфраструктура для передачі мобільних даних залишатиметься обмеженою, що призведе до більш розчарованих мобільних користувачів.

  Google та інші пошукові системи розуміють це роз'єднання, тому він постійно працює над визначенням пріоритету мобільної швидкості як фактору ранжирування. В інтересах усіх бажаючих запропонувати швидкий мобільний досвід, який залучає та радує користувачів. Як Адам Шерк пояснює в цій статті про кращі практики мобільного SEO , швидкість може принести з собою важливі переваги SEO для видавців.

  Проте, надання швидкого мобільного веб-сайту може стати проблемою. Протягом багатьох років роздуття сторінки стало серйозною проблемою, і середня веб-сторінка може перевищити 4 МБ до наступного року.

  Знання, де оптимізувати та адаптувати веб-сайт, може стати справжнім викликом, і вам доведеться звернутися до потрібних інструментів.

  Інструмент PageSpeed ​​Insights

  Оновлений інструмент PageSpeed ​​Insights використовує дані реального світу, зібрані звітом про досвід користувачів Chrome. Це означає, що інструмент тепер обладнаний для надання більш глибоких і точних рекомендацій видавцям.

  Ви можете побачити, як виглядають результати інструменту нижче:

  Ви можете побачити, як виглядають результати інструменту нижче:

  Інструмент тепер базується на двох ключових показниках - першому вмісті Paint і завантаженні вмісту DOM - які оцінюються трьома способами: швидкий, середній і повільний:

  Інструмент тепер базується на двох ключових показниках - першому вмісті Paint і завантаженні вмісту DOM - які оцінюються трьома способами: швидкий, середній і повільний:

  Ось те, що означають ці два показники простою мовою:

  Перша змістовна фарба (FCP)

  FCP - це розробка "першої фарби", метрика, яка вимірює, коли будь-який рендер з'являється в браузері (навіть зміна кольору фону, наприклад, буде врахована). Показник FCP вимірює час, поки фактичний вміст буде завантажено на сторінку, даючи вам більш корисну оцінку користувацького досвіду.

  DOMContentLoaded (DCL)

  DOM вважається завантаженим належним чином, якщо немає таблиць стилів, які б блокували виконання JavaScript. Це критичний момент при завантаженні сторінки, і її слід досягти якомога швидше, щоб дозволити JavaScript завантажувати.

  Після представлення результатів тесту інструмент подає більш детальну інформацію, яка розділена на п'ять розділів: швидкість, оптимізація, розподіл швидкості завантаження, статистика сторінок і пропозиції щодо оптимізації.

  Залежно від продуктивності вашого веб-сайту та оптимізацій, які існують, вам буде надано низку пропозицій, на які слід діяти. Вони варіюються від оптимізації зображень до мінімізації коду, і кожна пропозиція супроводжується посиланням на подальші вказівки.

  Як ви можете бачити, цей інструмент має критичне значення, коли справа доходить до оптимізації вашого веб-сайту і пропонуючи вашим мобільним читачам швидкий і плавний досвід.

  Удачі в оптимізації вашого мобільного веб-сайту і надання швидкого досвіду, який буде залучати існуючих і нових читачів, так.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»