Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як відкрити і розкрутити магазин італійського одягу. Оптові закупівлі в Італії для магазинів

  Наша сторінка в Instagram: buyer_opt_italy

  У Вас є мрія, і Ви хочете самостійно відкрити власний магазин (бутік) стильною італійського одягу (жіночої або чоловічої)? Мрії повинні здійснюватися ! Пропонуємо комерсантам компетентну допомогу для відкриття магазину італійського одягу, яка полягає в тому, щоб в Італії закупити найкращий, найбільш ходовий товар для майбутнього магазину, орієнтований на потрібних, вигідних клієнтів.

  Пропонуємо комерсантам компетентну допомогу для відкриття магазину італійського одягу, яка полягає в тому, щоб в Італії закупити найкращий, найбільш ходовий товар для майбутнього магазину, орієнтований на потрібних, вигідних клієнтів

  Ми можемо бути Вашими байерами, представниками, які супроводжують, агентами в Італії, в Мілані і Болоньї і допоможемо у всіх потрібних аспектах закупівель. При найкращих ремонтах і інтер'єрах Ваш магазин буде успішним тільки в тому випадку, якщо покупцям сподобається товар, який в ньому представлений, і вони захочуть його купувати. Це найважливіший фактор успіху!

  Етапи відкриття магазину італійського одягу

  Продавати італійський одяг в роздріб - це один з популярних видів малого бізнесу. Магазин італійського одягу та аксесуарів - це, звичайно, вигідний бізнес, якщо зробити правильні кроки в цьому напрямку. Є два варіанти магазинів: бутик люксових, високих брендів і магазин середнього рівня, в якому можна продавати італійський одяг рівня пронто мода (pronto moda), т. Е. "Готова мода".

  Залежно від Ваших фінансових можливостей Ви вибираєте найбільш підходящий варіант. Простіше, звичайно, відкрити магазин середнього рівня - потрібно менше вкладень на приміщення, ремонт, орендну плату і на саму закупівлю товару, і краще в цьому випадку відкриватися в торговому центрі. Окремо стоїть магазин "розкрутити" і зробити успішним складніше.

  Одним з варіантів "розкрутки" в наш час є власний сайт в інтернеті з потрібної тематики. Для магазину італійського одягу це дуже актуально. Краще в цьому випадку звернутися за допомогою до професійного web - майстру, який не тільки допоможе створити власний сайт, але і зробить його "топовим".

  Таке просування буде сприяти збільшенню продажів у Вашому магазині, так як саме в інтернеті багато людей знаходять відповідні їм пропозиції, тому що розуміють, що інтернет - це вже тенденція часу.

  Багатьом здається, що відкрити магазин одягу дуже просто! Це так і не так. У цьому сегменті висока конкуренція. Це особливо стосується великих міст, в яких ринок одягу давно сформований. Там є великі лідери, і з ними конкурувати непросто, але, тим не менш, можливо. Для того, щоб зробити магазин успішним, є два варіанти: ходовий товар, який відрізняється від того, що є у конкурентів, якого мало у конкурентів або немає зовсім і адекватні ціни.

  Важлива особливість торгівлі одягом - залежність від моди

  Модні тенденції змінюються щороку від сезону до сезону, тому потрібно обов'язково знати, що модно, бути в курсі модних трендів, знати купівельний попит. Це найважливіші фактори успіху! Спочатку, якщо Ви вирішили зайнятися бізнесом, потрібно в першу чергу зареєструватися в податкових органах як приватний підприємець (ІП) або юридична особа (наприклад, ТОВ). Все повинно бути по закону! Якщо у Вас буде свій бізнес, державі потрібно платити податки.
  Фінанси. Оцініть об'єктивно Ваші фінансові можливості

  Гроші потрібно розподілити раціонально, щоб в результаті їх вистачило не тільки на приміщення для магазину або на оренду приміщення плюс ремонт, але і на повноцінну закупівлю товару, так як асортимент товару повинен бути якомога краще. Щоб зробити нормальний ремонт, не обов'язково вкладати в нього великі гроші. У багатьох магазинах середнього рівня в Італії акцент робиться на стиль магазину, щоб все було зі смаком, затишно і в той же час елегантно, а на меблі, обладнання та освітлення італійці великі гроші не витрачають. Порожніх полиць бути не повинно, але і переповненість товаром не приваблює покупців. Все повинно бути в міру . Якщо це бутик з дорогими брендами, же тоді, звичайно, мова йде про зовсім інші вкладеннях в інтер'єри.

  Походіть по магазинах одягу в Вашому місті, придивіться, які з них дійсно популярні

  Проходячи по магазинах конкурентів, постарайтеся побачити і зрозуміти, чого, на Ваш погляд, у них не вистачає, що не так. Наприклад, це може бути велика кількість однотипних моделей, неправильно підібраний асортимент: брюк багато, а блуз не вистачає, футболки найрізноманітніші, а джинсів майже немає, продавці намагаються нав'язувати товар і т.п. Не дарма кажуть, що з боку видніше! Такий перегляд допоможе Вам уникнути помилок при відкритті свого магазину.

  Так Ви краще зрозумієте, чого не вистачає в цікавому Вам сегменті торгівлі. Головне, потрібно зрозуміти, який товар Вам потрібний і Вашу цільову аудиторію. Іншими словами, потрібно зробити аналіз, щоб скласти правильну концепцію свого магазину. Найкраще для невеликого магазина вибрати яку - то свою нішу, щоб конкурентів в ній було якомога менше, чи не розпорошуватися, щоб не вийшло так, що це магазин для всіх відразу, а в результаті ні для кого толком. Якщо справи підуть добре, можна буде в майбутньому розширити і асортимент, і орендувати велику площу.

  І, звичайно, дуже важливо вибрати гарну назву для магазину

  Тут теж бажано не повторювати те, що вже є в місті і вибирати не надто довге, стильне, легко запам'ятовується назва. Для магазину італійського одягу можна вибирати назву з італійським ухилом. Одна наша клієнтка назвала свій магазин італійської жіночого одягу "Elisa" - звучить красиво і як - то по - італійськи. В Італії, до речі, є відома марка рівня пронто мода, яка називається "Elisa Landri". Це був розумний хід з її боку, так як в своєму магазині поряд з іншими марками вона продавала і одяг цієї марки.

  Ще одним дуже важливим фактором успіху є правильно вибране місце розташування магазину

  Більше 50% успіху - це місце, де знаходиться магазин! Для малого бізнесу це зазвичай оренда. Перспективніше всього відкрити магазин італійського одягу середнього рівня в торговому центрі, на вулиці, яку можна назвати «торгової», тому що на ній є і інші магазини одягу. Площа початківця магазину зазвичай в середньому до 100 м, хоча це дуже відносно.

  Щоб магазин був зручним, привабливим, симпатичним для покупців, так як від цього багато в чому залежить кількість продажів, потрібно по можливості зробити нормальний ремонт, купити хороше обладнання і манекени, так як на манекенах одяг більш виразно виглядає, ніж, якщо просто на вішалках або полицях. Освітлення - теж дуже важливий фактор успіху. Магазин повинен бути світлим, легким для покупців, товар повинен бути добре видно.

  Персонал - знайти гарного продавця не просто, але на це варто витратити час і зусилля, так як багато покупців стають згодом постійними багато в чому завдяки тому, що їм подобається особистість продавця: він приємний в спілкуванні, доброзичливий, вміє подати товар, не нав'язуючи його, пропонує тільки те, що покупцеві дійсно йде, розбирається в моді.

  Реклама - це дійсно двигун торгівлі, тому не поскупилася хоча - би на невеликі рекламні проекти! Звичайно, якщо магазин знаходиться в прохідному місці, багато покупців прийдуть в нього і без реклами, якщо є цікавий товар - вони повернуться в магазин не раз, але якщо підключити хоча - би які - то види реклами, ефект буде ще більш відчутним.

  Невеликі подарунки, дисконтні карти, спеціальні акці і люблять практично всі покупці! У день відкриття магазину потрібно обов'язково влаштувати його презентацію в святковій атмосфері для залучення клієнтів. І обов'язково потрібно розуміти, що реклама - це добре, але, тим не менш, вона не повинна бути агресивною і нав'язливою.
  Якщо наші клієнти не знають, які марки їм найкраще підійдуть для успішного бізнесу, ми порекомендуємо, виходячи з нашого практичного досвіду, багато цікавих, реально популярні і продаються марки, звичайно, з урахуванням регіону продажів і цільової аудиторії клієнтів магазину. Але в багатьох випадках, особливо для нового магазину, покупців потрібно напрацьовувати.

  Чим правильніше будуть спочатку обрані пріоритети для відкриття магазину італійського одягу, а саме: розташування магазину, назва магазину, цільова купівельна аудиторія магазину, своєчасна реклама, правильний розподіл грошових коштів, асортимент товару в магазині, тим менше часу і зусиль знадобиться на "promotion" або , іншими словами, «розкрутку» магазину.
  На початку шляху краще відкривати мультибрендовий магазин, в якому будуть представлені кілька марок

  Так менше ймовірності, що товар «не піде», тому що якщо продається тільки одна марка, то в магазин будуть приходити в основному тільки ті покупці, яким вона подобається. У мультбрендовой магазині цільова аудиторія набагато ширше. Монобрендовий бутик відкривають частіше для люксових брендів або якщо підприємець, який відкрив раніше магазин середнього рівня, вже став на ноги, має хороші напрацювання в особі безлічі постійних клієнтів, фінансово теж має більше можливостей і вирішив розширити свій бізнес.

  Монобрендовий бутик відкривають частіше для люксових брендів або якщо підприємець, який відкрив раніше магазин середнього рівня, вже став на ноги, має хороші напрацювання в особі безлічі постійних клієнтів, фінансово теж має більше можливостей і вирішив розширити свій бізнес

  Одяг, аксесуари для мультибрендового магазину середнього рівня можна закуповувати в Італії на оптових складах

  Якщо справи йдуть добре, товар продається швидко, не «зависає», підприємець прилітає на закупівлі раз на місяць або раз в два місяці. Якщо процес співпраці з байерами в Італії вже добре налагоджений, докуповувати товар можна дистанційно. Детально про оптові закупівлі в Італії з нами написано тут .

  Потім вони і відправлять товар надійної транспортною компанією, з якою співпрацюють, в якій впевнені і яку можуть спокійно рекомендувати клієнтам. У професійних байєрів все це налагоджено. Вони можуть запропонувати авіа, авто доставку. Про доставку товару в Росію та інші країни колишнього СНД ми докладно написали тут .

  Іноді з деякими італійськими марками пронто мода (pronto moda) можна працювати і по системі попередніх замовлень, що дуже вигідно для клієнтів.

  Якщо з маркою середнього рівня можна працювати за попереднім замовленням - це є своєрідним показником її успішності, т .е це продається марка з власним шоу румом, в якому можна за попередньою домовленістю вибрати і замовити будь-які моделі будь-яких розмірів і будь-яких пропонованих квітів на наступний сезон.

  Попередні замовлення робляться два рази в рік: у січні - лютому на наступну осінь - зиму, у вересні - жовтні - на наступну весну - літо. Іноді можна зробити замовлення і в липні, і навіть в травні. Ці нюанси знають баєри, які знаходяться в постійному контакті з багатьма брендами, з якими співпрацюють і завжди своєчасно інформують своїх клієнтів про терміни і дати кампаній замовлень (продажів). При замовленні в шоурумі потрібно виконати умови: замовлення повинен бути не менше, ніж на певну суму (зазвичай за середнім рівня від 5000 євро) і відразу після замовлення, потрібно перевести на рахунок фабрики 30% передоплати, щоб колекцію почали відшивати замовнику.

  Частину потрібно оплатити після повного виконання замовлення, і після цього колекцію можна забирати. Її можуть Вам відправити в потрібне місто баєри, з якими Ви співпрацюєте, для цього необов'язково в цьому випадку спеціально прилітати до Італії. Про те, як робити попередні замовлення в Італії, ми докладно написали тут .

  З вище написаного і видно, і зрозуміло, що бажано мати професійних агентів, байеров в Італії для того, щоб своєчасно закуповувати потрібний, ходовий товар для магазину. Така співпраця завжди взаємовигідно, причому на постійній основі, так як для успішного бізнесу товар потрібно постійно оновлювати. В Італії, яка заслужено вважається у всьому світі найкращою країною моди і стилю, все це можна зробити якнайкраще.

  Пропонуємо свої послуги в цьому контексті тим, хто хоче відкрити магазин італійського одягу в Росії, Казахстані, будь-якій країні СНД або в Європі. Ми груповим шопінгом не займаємося, у нас робота з клієнтами індивідуально, всі трансфери на оптові склади і в шоуруми здійснюються на нашому автомобілі з шопінг - асистентом, Вашим агентом, байером в Мілані і Болоньї. Програма шопінгу складається під запит клієнта. Вся увага приділяється тільки клієнту.

  На оптових складах італійські продавці в основному розмовляють італійською, рідко англійською мовою і ніхто не говорить по - російськи. Тому допомога байеров і як перекладачів просто необхідна, щоб не витрачати зайвий час на пояснення того, що Вам потрібно. Клієнти відкривають візу, прилітають до Італії (до Мілана або Болонью), поселяються в обраному ними готелі (зручно розташований готель потрібного рівня можемо порекомендувати) і потім з нашою допомогою роблять закупівлі товару для їх магазинів на оптових складах Гросс Мілан і Гросс Болонья. Це якщо потрібна одяг, взуття, сумки середнього рівня пронто мода.

  Якщо потрібна відправка, доставка, розмитнення товару - це все ми забезпечуємо з наданням розцінок і термінів доставки на ці послуги. Потрібно мати на увазі, що в серпні майже всі оптові склади в Італії закриті, це період відпусток. Якщо Вам будуть потрібні наші послуги, звертайтеся, завжди раді допомогти. Детально про Байєр, агентах в Італії ми написали тут . Запрошуємо Вас на закупівлі в Італію, в Мілан!

  Запрошуємо Вас на закупівлі в Італію, в Мілан


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»