Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як відкрити інтернет-магазин: покрокова інструкція, витрати. Як відкрити без вкладень?

  1. З чого почати відкриття інтернет магазину?
  2. Вибір продукції для магазину
  3. вивчення конкуренції
  4. вивчення попиту
  5. збір документації
  6. Пошуки складу і персоналу
  7. Створення сайту для магазину і його оптимізація
  8. домен
  9. Хостинг
  10. оптимізація
  11. Робота над залученням і маркетинг
  12. Початкові витрати на створення інтернет магазину
  13. Як відкрити інтернет магазин без грошей?
  14. Відео-урок: покрокова інструкція по відкриттю інтернет магазину

  Інтернет магазин як бізнес - це рентабельне і вигідна справа з масою переваг. Вам не будуть потрібні офіси і десятки співробітників, - тільки складське приміщення і пара помічників. Але витрати все-таки будуть, і вони всі підуть на просування ресурсу, щоб в подальшому залучити потенційних клієнтів і перетворити їх на постійних покупців.

  З чого почати відкриття інтернет магазину?

  Відкриття інтернет магазину - це справа, яка може стати вигідним і рентабельним, якщо грамотно вибрати продукції і вивчити ринок конкуренції і збуту.

  Вибір продукції для магазину

  Почати потрібно з вибору товарного напрямку. Продавати можна майже все, але краще зупинитися на тому, що найбільш вигідно і користується попитом. Як визначити таку нішу:

  • Проаналізуйте ринок і зайнятість сектора;
  • Спирайтеся на власні знання, так як працювати з тим, що ви розумієте зсередини, набагато простіше;
  • Визначте покриття - чи будете ви працювати в межах міста, області або країни.

  Деякі відразу ж відмовляються від продукції, яку при покупці потрібно «помацати» або «понюхати». Але завжди можна знайти гідне рішення. Наприклад, якщо говорити про духів, то в ряді офлайнових магазинів можна влаштувати спеціальні руми - зони, де покупці можуть відчути аромати, а зробити покупку вже в інтернет магазині партнера. Це відмінне рішення, і воно користується популярністю в різних секторах продажу, в тому числі - кава, дитячої та дорослої одягу.

  вивчення конкуренції

  Як правильно вивчити конкурентів:

  1. Виберете в пошуку Яндекса свій регіон, в якому будете працювати. Цей показник легко змінюється в налаштуваннях.
  2. Вбийте запит «інтернет магазин еко-товарів» або іншої продукції. У видачі у вас з'являться всі інтернет магазини даного напрямку.
  3. Визначте найбільших гравців. Якщо їх більше 4х для області, то бюджети серйозно зростуть. Це не привід відмовлятися від ідеї. Досить визначитися з напрямком. Якщо ви бачите, що ваші конкуренти продають посуд і їжу, але нічого немає з еко-косметики, то можна сміливо вибирати даний напрямок.

  На цьому етапі ви вже повинні були визначитися із зоною покриття. Працювати переважно в своєму регіоні завжди простіше, але в межах країни - вигідніше. Можна вибрати альтернативне рішення - працювати в регіоні, а в сусідніх областях пропонувати індивідуальні умови.

  вивчення попиту

  Попит залежить від наявності конкурентів в секторі. Чим більше інтернет магазинів в певному напрямку, тим вище попит. Крім того, завжди є регіональна специфіка, наприклад, в південних регіонах зимова гума менш затребувана, ніж в північних.

  Щоб зрозуміти, що потрібно споживачеві в вашому секторі, подивіться на міські магазини:

  • Чим вони торгують?
  • Що найбільш популярно?
  • Чого бракує?

  Всі ці питання не так важливі, якщо ви плануєте працювати в масштабах країни, але вузька спрямованість у межах області або регіону буде диктувати свої правила.

  збір документації

  Для відкриття інтернет магазину зазвичай реєструють ІП або ТОВ , При цьому використовують спрощену схему оподаткування. Якщо існує своя специфіка, наприклад, лікарські препарати або феєрверки, то для продажу такої продукції потрібні відповідні дозволи та сертифікація.

  Документи на онлайн продаж нічим не відрізняються від документів для відкриття офлайнового магазину, тому можна проконсультуватися у тих, хто тримає подібний магазин, але не в мережі.

  Перевага інтернет магазину в тому, що не потрібні додаткові дозволи для орендованих приміщень, так як вони призначені тільки для зберігання.

  Пошуки складу і персоналу

  Оскільки інтернет магазин не потребує дорогої оренді в центрі міста, вам буде потрібно тільки зняти склад під зберігання продукції. Хороша новина в тому, що для бізнесу не так вже й важливо, де саме розташований склад. Головне - вибрати хороший під'їзд, так як частина клієнтів буде приїжджати за самовивозом.

  Яке саме приміщення вибрати, залежить від особливостей бізнесу. Для продуктів і медикаментів потрібні склади з підтриманням певних температурних умов, що зовсім неважливо для зберігання одягу.

  Підібрати склад зазвичай не важко - пропозицій досить, але потрібно пам'ятати про доцільність. Якщо ви тільки починаєте бізнес, а сама продукція не вимагає великих площ для зберігання, наприклад, шкарпетки і нижню білизну, то немає сенсу орендувати склад, можна обійтися офісом або навіть власною квартирою.

  Не менш важливо зібрати дружну і професійну команду, яка повинна складатися з наступних працівників:

  • Менеджер для продажів. Це консультант, який буде орієнтувати клієнта на покупку з наступним уточненням деталей для продажу товару. Це має бути людина з бездоганною дикцією, ввічливий, уважний і стрессоустойчивий. Залежно від масштабів магазину, менеджерів потрібно кілька.
  • Організатор. Його функції можете взяти і ви, як власник бізнесу. Це людина, яка буде стежити за наповнюваністю складу, домовлятися з постачальниками про нову продукцію і відправляти товари поштою.
  • Кур'єр. Один із способів доставки продукції - кур'єром. Його робота полягає в тому, щоб відвести товар до місця призначення.

  Інших співробітників, таких як бухгалтер і оптимізатор можна взяти з оплатою за фактом надання послуг.

  Створення сайту для магазину і його оптимізація

  Проект повинен бути на висоті, щоб високо ранжируватися і не відставати від конкурентів.

  домен

  Перше, що потрібно зробити для реєстрації інтернет магазину, - вибрати домен. Це повинно бути лаконічне, що запам'ятовується і брендову назву. Оскільки з кожним роком односкладових слів для доменів все менше, вибрати дійсно важко. Іноді потрібно йти на викуп домену, якщо назва дійсно варто того, щоб його розвивати.

  Для того щоб мінімізувати ризики в майбутньому, краще реєструвати домен в декількох ходових зонах. Наприклад, ви відкриваєте магазін.ru, одночасно вам потрібно купити такий же домен в зоні .com і .ru. Це потрібно для того, щоб в майбутньому конкуренти не змогли забирати у вас користувачів в своїх цілях. Доменні зони між собою склеюються і в підсумку ведуть на один сайт - ваш інтернет магазин.

  Провідною доменною зоною краще залишати .ru. Вона найбільш вдала для продажу товарів в масштабах країни.

  Хостинг

  Хостинг, де розміщується ваш сайт, зазвичай вибирають за такими чинниками:

  • Швидка техпідтримка, яка реагує на ваші повідомлення майже блискавично і готова вирішити будь-який виникає питання в найкоротші терміни;
  • Прийнятна вартість на послуги з подальшою перспективою розширення (з початку відкриття бізнесу дорогий хостинг зовсім необов'язковий, але коли навантаження зросте, тарифи потрібно буде змінити);
  • Надійність як одна з головних складових - на жаль, далеко не всі хостери можуть похвалитися ідеальним захистом від вірусів і dos-атак.

  оптимізація

  Вона необхідна для того, щоб зробити ресурс краще, швидше і більш привабливим для пошукових систем. Чим більше інтернет магазин виграє з точки зору оптимізації перед конкурентами, тим вище ранжируется сайт, займаючи ТОПи за ключовими словами.

  Внутрішня оптимізація

  До внутрішньої технічної оптимізації над ресурсом відносять:

  • Поліпшення і чистку коду;
  • Оптимізацію дизайну для більш швидкого завантаження і поліпшення поведінкових факторів;
  • Детальне опрацювання інтерфейсу, щоб користувач міг легко знаходити потрібні йому елементи і інтуїтивно орієнтувався на сторінках ресурсу;
  • Закриття службових сторінок;
  • Проведення робіт із захисту від зломів;
  • Аудит швидкості завантаження сайту на різних етапах роботи над ним.

  Окремо і паралельно фахівці займаються:

  • Створенням логічною урлов структури на тлі заздалегідь продуманої структури сайту;
  • Збором, чищенням, опрацюванням, кластеризацией семантичного ядра з можливістю подальшого його розширення (в безпосередній залежності від діяльності інтернет магазину);
  • Створенням ТЗ для копірайтерів на основі зібраного семантичного ядра;
  • Наповненням текстами і документами інтернет магазину.

  зовнішня оптимізація

  До зовнішньої оптимізації або розкручування відносять:

  • Покупку зовнішніх посилань на сторонніх сайтах;
  • Покупку соціальних посилань і репоста;
  • Покупку крауд-посилань.

  Покупку зовнішніх посилань на сторонніх сайтах;  Покупку соціальних посилань і репоста;  Покупку крауд-посилань

  Для інтернет-магазинів фахівці проводять жорстку комерційну оптимізацію. Якщо технічно ресурс не відстає від конкурентів, то саме комерційні фактори можуть стати причиною «залипання» на позиціях ТОП 20-30.

  В аудит по оптимізації комерційних факторів входить:

  • Відстеження зручності надання контактної інформації, схеми проїзду і режимів роботи;
  • Опрацювання різних форм зворотного зв'язку (зворотний дзвінок, онлайн-допомога, техпідтримка в соціальних групах і ін.);
  • Надання коректної юридичної інформації;
  • Відстеження актуальності наданого асортименту товарів;
  • Опрацювання зрозумілою і докладної інформації про доставку, обміні і поверненні товарів;
  • Зручне надання варіантів оплати товарів.

  Власнику інтернет магазину необов'язково знати всі ці тонкощі в ході просування. Вам достатньо бачити результат і докладні своєчасні звіти. Якщо продажі здійснюються, а сам інтернет магазин займає високі позиції в органічній видачі, оптимізатори добре виконують свою роботу.

  Робота над залученням і маркетинг

  Витрати на рівні залучення клієнтів досить великі, але їх окупність - це питання належного функціонування оптимізаторів. Джерела залучення трафіку:

  • Контекстна реклама;
  • Органічна видача;
  • Соціальні мережі.

  Кожен з напрямків дасть результати при грамотній організації просування. Крім того, потрібно буде вести роботи по управлінню репутацією - це відстеження та написання відгуків про те, як працює ваша компанія. У інтернет-магазину будуть свої недоброзичливці і віддані передплатники. Як на одних, так і на інших потрібно працювати, приділяючи увагу помилок.

  Початкові витрати на створення інтернет магазину

  • Хостинг - 300 рублів на місяць (спочатку, з ростом відвідуваності потрібно дорожчий тариф);
  • Домен - 350 рублів в рік за основний домен .ru + 700 рублів в рік за .com;
  • Розробка фірмового стилю - 30 000 рублів;
  • Дизайн (+ верстка) від 10 до 40 000 рублів + 5 000 обслуговування кожен новий рік;
  • Розробка додаткових модулів - від 1000 рублів;
  • Загальна оптимізація сайту - від 15 000 рублів;
  • Оптимізація однієї сторінки - 3000 рублів;
  • Наповнення однієї сторінки - 1000 рублів;
  • Бюджет на зовнішнє просування - від 10 000 рублів;
  • SMM маркетинг - від 3000 рублів на місяць.

  Бюджет закладається виходячи з масштабності підприємства і географічного покриття. Якщо для регіонального вузькопрофільного інтернет магазину буде потрібно 50 - 60 000 рублів на старті, то для всеросійського великомасштабного проекту вже потрібно закладати від 1 200 000 рублів.

  Як відкрити інтернет магазин без грошей?

  Дивлячись на цінники компаній по просуванню, багато хто може зрозуміти, що це точно не для них. Ряд бізнесів дійсно не зможе фінансово потягнути масштабне і полнобюджетное просування. Але виходи є. Це варіанти для міських або вузькопрофільних магазинів.

  1. Відкрийте інтернет магазин на безкоштовному хостингу. Це можливо і навіть виправдано для мікроніші. Якщо ви продаєте вироби ручної роботи, що спочатку припускайте невеликі обсяги, немає сенсу витрачатися на просування. Досить відкрити безкоштовний сайт або навіть сторінку ВКонтакте, щоб почати вести продажу.
  2. Вивчіть процес створення інтернет магазину самостійно. Так чи інакше, вам все одно буде потрібно делегування. Неможливо бути фахівцем у всіх сферах, але хоча б мінімально привабливий ресурс зробити можна, для цього є курси і тренінги. Це допоможе скоротити витрати на створення і частково на просування сайту.

  На цьому можливості вичерпуються. Так чи інакше, доведеться витратитися на товар, без якого саме існування інтернет магазину під питанням. Але мінімізувати витрати точно вийде.

  Відео-урок: покрокова інструкція по відкриттю інтернет магазину

  Як відкрити свій інтернет магазин і що для цього потрібно зробити? Корисна відео інструкція допоможе розібратися в нюансах:

  З одного боку, у інтернет-магазину маса переваг перед звичайним бізнесом. Як мінімум все відбувається значно швидше, і відкрити власну справу ви можете вже завтра при наявності документів. Однак висока конкуренція і дорога оптимізація можуть відсунути окупність, тому потрібно делегувати роботу найкращим професіоналам.

  З чого почати відкриття інтернет магазину?
  З чого почати відкриття інтернет магазину?
  Що найбільш популярно?
  Чого бракує?
  Як відкрити інтернет магазин без грошей?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»