Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Як відкрити маленьку кав'ярню з нуля. кейс

  1. Як створити свій власний кавовий бізнес і при цьому, як мінімум, - не "топтатися на місці», а як максимум,...
  2. Що потрібно для відкриття кав'ярні в першу чергу?
  3. Заробляйте від 150.000 рублів щомісяця
  4. Дізнайся подробиці: https://www.mycoffeein.ru/
  5. Скільки коштує відкрити кав'ярню?
  6. Як відкрити кав'ярню з нуля. Бізнес план кави з собою.
  7. приклад меню
  8. Назва кав'ярні придумати нескладно!
  9. Як вибрати назву фірми (придумати бренд)
  10. Устаткування для міні-кав'ярні
  11. Як вибрати кавоварку для кав'ярні?
  12. Дизайн міні кав'ярні та фото
  13. Як розкрутити кав'ярню?
  14. Випічка, яка продається
  15. Сніданок в Brioche Dorée - де поїсти в Парижі - французька випічка
  16. інтер'єр
  17. Заробляйте від 150.000 рублів щомісяця
  18. Дізнайся подробиці: https://www.mycoffeein.ru/

  Як створити свій власний кавовий бізнес і при цьому, як мінімум, - не "топтатися на місці», а як максимум, не прогоріти, розповідає реальний підприємець , Власник власної кав'ярні. З його розповіді ви дізнаєтеся, як придумати назву свого майбутнього успіху, як розробити меню, як працювати з постачальниками і ще багато «секретів» вигідного і, разом з тим, дуже цікавого бізнесу.

  Відкриття кав'ярні з нуля. Покрокова інструкція від реального підприємця

  Здравствуйте, меня зовут Александр Никифоров, я з Твері. На сьогодні я володію невеликий, але досить затишній кав'ярнею , Яка користується попитом серед місцевих жителів і гостей міста.

  Ще до відкриття бізнесу я чітко уявляв майбутні витрати. Спочатку планував вкластися в 300 тисяч рублів, але вийшло навіть дешевше - 270-280 тисяч.

  Важливу роль зіграв бізнес план , Завдяки якому вдалося реалізувати задумане без додаткових витрат. Звичайно, невеликі коректування доводилося вносити, але їх було небагато.

  І ще: вважаю найважливішим, з усіх основних факторів розвитку кав'ярні - це вдале місце розташування. Здійснювати пошук приміщень під кафе, я рекомендую на сайті Roomfi.Ru ( https://roomfi.ru/ ).

  На тлі вже наявного досвіду можу з упевненістю сказати, що кавовий бізнес з нуля - це реально і недорого.

  Що потрібно для відкриття кав'ярні в першу чергу?

  Я люблю каву, тому часто приходив в різні кав'ярні, вивчав їх асортимент, меню і особливості організації процесу. Спілкування з бариста дало інформацію про відвідувачів, особливості організації бізнесу, співпраці з постачальниками.

  Я провів аналіз цін конкурентів і вивчив асортимент. На початковому етапі було прийнято рішення відкрити недорогий заклад з цінами трохи нижче, ніж у конкурентів. Окрему увагу приділив меню і оформлення приміщення.

  Головна складність - вибір відповідного місця. Тут я розглядав кілька варіантів - всередині офісної будівлі або торгового центру , В одному з приміщень будівлі або на вулиці.

  Головним критерієм при виборі був пішохідний трафік. Хотілося прискорити окупність кав'ярні і швидше відбити витрати за рахунок більшої відвідуваності.

  У результаті вибрав місце в невеликому приміщенні з виходом на пішохідну доріжку. Наближеність до великих торгових центрів і навчальних закладів гарантувало гідний потік клієнтів.

  Спочатку мені радили відкрити бізнес на автомобільному або ж / д вокзалі, але я відмовився від цієї ідеї. Практика показала, що проїжджають люди не готові витрачати 120-150 рублів на чашку кави.

  Розміру приміщення в двадцять квадратних метрів мені вистачило, щоб розмістити барну стійку і поставити кілька столиків з диванчиками у кожного.

  Був варіант купити франшизу кав'ярні, але я пішов іншим шляхом і вирішив оформлятися самостійно, з нуля. Проблем з документами не виникло. тут потрібно реєстрація в якості ТОВ або ІП .

  Перший варіант підходить, якщо ви ведете спільний з іншими людьми бізнес. Так як я є єдиними інвестором , То перевага була віддана ВП.

  Що стосується оподаткування, то оптимальний варіант ЕНВД. Його перевага - зручність, адже немає потреби звітувати за іншими видами податків, наприклад, з податку на майно.

  податкова ставка невелика, тому і особливого навантаження на оборотний капітал також немає. При виборі КВЕД я вказав код 55.30, що характерно для роботи кафе і ресторанів.

  Перевага бізнесу - відсутність жорстких вимог до узгодження з пожежниками, СЕС та іншими перевіряючими структурами.

  Якщо догоджати клієнтам і не допускати скарг з їхнього боку, то проблем і не виникне. Відразу врахуйте, що поєднання кав'ярні і, наприклад, продажу шаурми заборонено через різницю в санітарних нормах.

  Багато знайомих пішли іншими шляхом - придбали франшизу кав'ярні і працюють під певним брендом. Мені такий варіант не підійшов з різних причин. Одна з них - хотілося зробити щось своє, і не прив'язуватися до розробленого дизайну.

  ........................... ..
  ........................... ..

  Заробляйте від 150.000 рублів щомісяця

  на «КАВА З СОБОЮ»!

  Федеральна мережа експрес-кав'ярень Coffee In

  Дізнайся подробиці: https://www.mycoffeein.ru/

  Якщо говорити в загальному, то весь процес відкриття проходив у мене в кілька етапів. Спочатку я зареєстрував юрособа, став на облік до податкової інспекції і подав заяву про застосування ЕНВД .

  Наступним етапом було підібрано місце для оренди і підписання договору з орендодавцем. Далі я вирішив питання з постачальниками, продумав оформлення і зробив ремонт. Найбільше часу пішло на вибір і покупку обладнання, і складання карти.

  Відразу обмовлюся, важливо уважно підійти до вибору бариста, який є особою кав'ярні. Також я найняв на роботу одного офіціанта, але тут багато що залежить від ваших запитів і розміру приміщення .

  Не поспішайте і з вибором постачальників для кав'ярні. Пам'ятайте, що мова йде про довгострокову співпрацю і враження клієнтів. Молоко бажано замовляти з жирністю в 3,2% (важливий момент). Решта вибирайте з позиції ціни та якості.

  Скільки коштує відкрити кав'ярню?

  Чим мене привабив цей бізнес , Так це мінімальними вимогами до інвестицій. З досвіду свого друга я знав, як відрити кав'ярню в маленькому місті .

  При цьому до складання бізнес-плану чітко не уявляв рівень витрат на відкриття бізнесу в великому населеному пункті. Взагалі, тут є, де розгулятися.

  Про своїх початкових вкладеннях я вже говорив (270-280 тисяч рублів). Але верхніх меж тут не існує. Купівля тільки однієї кава-машини може обійтися в мільйон рублів , Тому кожен підприємець приймає рішення самостійно.

  До слова, мій знайомий вклався в ще меншу суму (100 тисяч рублів). Він обмежився невеликим приміщенням і легким косметичним ремонтом. Вже через три місяці він купив нове обладнання і вніс корективи в дизайн приміщення.

  Таким чином, загальні інвестиції зросли до 300-400 тисяч рублів. Можливо, на початковому етапі такий підхід є найбільш оптимальним, адже так можна зрозуміти - «вигорить» бізнес чи ні.

  Власне, я теж не шикував і йшов на зниження витрат, де тільки можливо - знайшов приміщення з недорогою платою, взяв в оренду найбільш дороге обладнання і не йшов на надмірності в плані оформлення.

  Згодом я виправив ситуацію і сьогодні в моїй кав'ярні тільки нове і дороге обладнання.

  Як відкрити кав'ярню з нуля. Бізнес план кави з собою.

  Бізнес план кави з собою

  приклад меню

  При організації бізнесу приділіть увагу меню, Ви можете це зробити особливим і несхожим на те, що пропонують конкуренти. Іншими словами, потрібна якась «родзинка», яка змусить полюбити саме ваш заклад.

  В обов'язковому порядку включите в меню латте, еспресо, капучіно, мокко і інші кавові напої, що користуються найбільшим попитом у відвідувачів.

  щоб підвищити рентабельність кав'ярні, додавайте в асортимент булочки і торти. Особисто мені це допомогло підняти прибуток закладу, і залучити додаткових клієнтів.

  Що стосується більш серйозних страв, то їх число варто обмежити (не більш 2-3). Як варіант, внесіть в асортимент можливість додавання сиропів, різні алкогольні коктейлі з додаванням кави.

  При створенні меню я намагався зробити його зрозумілим для користувача. Не варто пістрявити знаннями в зарубіжних мовами і видах кавових напоях - зробіть упор на зрозумілість назв .

  Чим менше в меню іноземних назв, тим краще. Людина повинна сама розібратися з наявним асортиментом, а не кликати до себе офіціанта кожні п'ять хвилин.

  Взагалі, при складанні меню я б рекомендував орієнтуватися на інтереси і переваги потенційних відвідувачів. Важливо розуміння цільової аудиторії, її потреб.

  Наприклад, моя кав'ярня працює з ранку, тому кілька простих страв до сніданку припали до речі. Якщо поруч знаходиться університет або бізнес-центр, то в якості доповнення підійдуть страви швидкого приготування.

  Не менш важливий момент - оформлення меню. Важливо, щоб воно зручно лежало в руках і легко читалося. Зробіть шрифт середніх розмірів (не дрібний і не великим).

  Також придумайте назви, які викличуть бажання замовити блюдо. При можливості розписуйте інгредієнти страви.

  Картинка клікабелье. Клікайте і ви дізнаєтеся як можна без особливо праці і великих інвестицій відкрити експрес-кав'ярню по франшизі!

  Назва кав'ярні придумати нескладно!

  Спочатку мені здавалося, що вибір назви для нового закладу - одна з найбільш складних завдань. На практиці все виявилося простіше. Головне, щоб придумане слово (фраза) була запам'ятовується.

  Обов'язкова зв'язок найменування з діяльністю закладу. Так, якщо ви відкрили кавову, а назвали її «Чайні традиції», то нічого хорошого з цього не вийде. Орієнтуйтеся на солідних клієнтів, тому і назва повинна бути відповідним.

  Перед тим як назвати кав'ярню, дайте відповідь для себе на кілька питань - хто буде приходити в заклад, як сприйметься нову назву, які асоціації воно викликає у людини.

  Наприклад, для молодіжного закладу підійде одна назва, а при відкритті кав'ярні для солідних людей воно може бути невідповідним.

  При розробці імені для своєї кав'ярні я діяв в такий спосіб. Спочатку визначився з клієнтурою і концепцією майбутнього закладу (цільовою аудиторією).

  Після був проведений аналіз закладів конкурентів, в яких я і придумав десяток привабливих на мій погляд назв. На останньому етапі я перевірив кожен з варіантів через знайомих, друзів і рідних, відібрав і затвердив остаточне рішення.

  Як вибрати назву фірми (придумати бренд)

  Як вибрати назву фірми (придумати бренд)

  Устаткування для міні-кав'ярні

  Окрему увагу приділіть вибору обладнанню . При відкритті своєї кав'ярні я підходив до питання з позиції економії. Але можна піти й іншим шляхом - відразу купити необхідну техніку (при наявності такої можливості).

  Тут доступні два варіанти - напівавтомати і автомати. Для невеликого бізнесу підійде перший варіант, головною перевагою якого є відповідність доступної ціни і якості.

  Що стосується автоматичних машин, вони актуальні для закладів з кількістю посадкових місць від сотні і вище. При наявності коштів можна купити таку техніку і для невеликого приміщення. Але тут є мінус - висока ціна.

  До того ж таке обладнання буде простоювати без діла, що неприпустимо.

  З іншого боку, автоматичні машини зручні в застосуванні.

  Їх плюси - невибагливість в обслуговуванні, надійність і висока швидкість виконання замовлень.

  Поставивши таку техніку, можна не переживати за нерозторопність офіціанта - машина зробить всю роботу на кращому рівні.

  При виборі апарату приділяйте увагу ємності бойлера (віддавайте перевагу великим ємностей).

  Також врахуйте гарантійний термін обслуговування, а також доступність комплектуючих.

  Наскільки я знаю, непогані за якістю напівавтомати обходяться в суму до 50-60 тисяч рублів. Але в продажу є і більш дорогі моделі, вартість яких перевалює за 100-120 тисяч рублів.

  Затрати чималі, тому можете поступити, як я - взяти обладнання в оренду . Але тут будьте уважні, щоб свідомо не попастися на низькоякісну техніку, яку перед застосуванням доведеться ремонтувати.

  Середні витрати на прокат - 12-15 тисяч рублів на місяць. Приділяйте увагу компаніям, які забезпечують безкоштовну доставку, монтують обладнання і забезпечують його обслуговування. Так ви рятуєтеся від серйозної «головного болю».

  Якщо говорити в цілому, то кав'ярня повинна обладнуватися такими обладнанням - холодильником, кавової машиною, кавомолки та мікрохвильовкою. Також буде потрібно обробний стіл і мийка.

  Якщо ви плануєте робити випічки, то запасіться якісної піччю, без якої приготування кондитерських і інших виробів неможливо.

  Окремо займіться обстановкою приміщення - купіть столи, стільці, вішалки, барну стійку, начиння для кухні та інші дрібниці для інтер'єру. Тут витрати залежать від розміру приміщення.

  Як вибрати кавоварку для кав'ярні?

  Як вибрати кавоварку для кав'ярні

  Дизайн міні кав'ярні та фото

  Не менш важливий момент, якого я б порекомендував приділити ключову увагу - дизайн приміщення. Вибрати якісне обладнання, купити його або орендувати - тільки половина завдання. Важливо з розумом прикрасити приміщення, надати йому затишку, зробити незвичайним і яскравим.

  Перед відкриттям свого кафе, я вибирав один з чотирьох варіантів:

  • перший з них - традиційний. Тут мається на увазі включення в меню широкого вибору чаїв, кави або десертів. Особливість таких кав'ярень - відсутність офіціантів. Людина самостійно робить замовлення, чекає готовності і прямує до столика;
  • другий варіант - російська формат. У цьому випадку мова йде не про зовсім традиційній кав'ярні, адже в асортимент включається алкоголь, салати і навіть другі страви. Цей варіант я відразу відкинув, тому що боявся, що заклад буде сприйматися як звичайне кафе. З іншого боку, такий формат має право на життя через можливість залучити більше клієнтів;
  • третій варіант - фаст-фуд. Як і в першому випадку, відвідувачі самостійно себе обслуговують і не покладаються на допомогу персоналу закладу. Тут продається кава на винос, застосовується одноразовий посуд і бюджетне обладнання. Цей варіант в більшій частині підходить для роботи в торговому центрі;
  • четвертий варіант і той, який я вибрав особисто - шлях французької кав'ярні, в облаштуванні якої мені допоміг досвідчений дизайнер. В такому закладі все виконано в класичному стилі, тут немає поспіху.

  Головну увагу приділяйте чистоті і якості обслуговування. Тарілки повинні бути порцеляновими, а скатертини мати ідеально білий колір. Самообслуговування тут немає, тому я і найняв офіціанта, який доставляє замовлення до столика клієнта.

  Попрацюйте над меню - пропонуйте клієнтам кави різних сортів, в тому числі і елітних. Також додавайте в меню холодні закуски, десерти і алкоголь.

  Як розкрутити кав'ярню?

  З метою заощадити гроші починайте з малого - розповідайте про нову справу друзям і знайомим, запрошуйте їх відвідати заклад.

  Відмінний варіант просування - організація конкурсів в соціальних мережах, просування на Одноклассниках і Вконтакте. На початковому етапі навіть такий спосіб розкрутки дає хороші результати.

  Згодом можна підключати «важку артилерію», а саме створення флаєрів і візитів, оренду білбортов, рекламу в ЗМІ та інтернеті. Організуйте свято в день відкриття, щоб максимальна кількість людей дізналося про існування нового кафетерію.

  відразу продумайте логотип , Який буде виділяти кав'ярню. Не пошкодуйте гроші на пошиття спецодягу для персоналу. При цьому врахуйте, що кожна деталь повинна поєднуватися з обраним дизайном інтер'єру.

  Випічка, яка продається

  Пам'ятайте, що до вас в заклад обов'язково будуть заходити голодні клієнти - їх важливо нагодувати. Та й пити каву вранці без тієї ж булочки або бутерброда здатний не кожен чоловік.

  В ідеалі можна найняти хорошого кондитера, який сам буде закуповувати інгредієнти і планувати меню. Також буде потрібно спеціальне обладнання, за допомогою якого і буде робитися випічка.

  Як варіант, в кафетерії можна продавати тістечка, бутерброди, булочки, солодкі фігурки, порційні десерти і навіть цукерки. Тут все залежить від бюджету, наявності необхідного обладнання та майстри під рукою.

  Сніданок в Brioche Dorée - де поїсти в Парижі - французька випічка

  Сніданок в Brioche Dorée - де поїсти в Парижі - французька випічка

  інтер'єр

  Я вже згадував вище, що ключову роль грає інтер'єр закладу. Від грамотності його організації безпосередньо залежить число клієнтів. З цієї причини скупитися на зайвий антураж не варто.

  При наявності досвіду і відповідного таланту зробіть все самостійно. Якщо ж необхідних навичок немає, то найміть дизайнера, який виконає всі з урахуванням рекомендацій та сучасних тенденцій.

  Варіантів оформлення мільйон. Я зробив інтер'єр у французькому стилі, але можна піти й іншим шляхом - вибрати англійську класику або російський спосіб організації інтер'єру.

  Головне, щоб в готовому закладі відчувався характер, індивідуальність.

  Приділіть увагу освітлювальним приладом - від люстр на стелі краще відмовитися. Для кав'ярні більш характерний тьмяний, романтичний світ. Оптимальний варіант - розміщення у кожного столика і в нейтральних місцях невеликих світильників або настільних ламп.

  ........................... ..
  ........................... ..

  Заробляйте від 150.000 рублів щомісяця

  на «КАВА З СОБОЮ»!

  Федеральна мережа експрес-кав'ярень Coffee In

  Дізнайся подробиці: https://www.mycoffeein.ru/

  Окрему увагу приділяйте меблів. При покупці стільців і столів не женіться за дешевизною - орієнтуйтеся на зручність для клієнтів. В ідеалі від стільців відмовитися зовсім і встановити замість них невеликі дивани.

  Музичне оформлення. При віборі музики враховуйте избран стиль. Якщо він французький, то і музика повинна бути відповідною. При цьому звуковий фон повинен насичувати приміщення, створювати незвичайну атмосферу. Найчастіше рекомендується «блюз», «фольклор» або «класика».

  Приділяйте увагу колірній палітрі - вона не повинна бути нав'язливою. Також передбачте систему вентиляції і кондиціонування, яка дуже рятує в жарку погоду.

  Що потрібно для відкриття кав'ярні в першу чергу?
  Що потрібно для відкриття кав'ярні в першу чергу?
  Скільки коштує відкрити кав'ярню?
  Як вибрати кавоварку для кав'ярні?
  Як розкрутити кав'ярню?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»