Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як відкрити власний інтернет-магазин без витрат?

  Сьогодні стали дуже популярними покупки через Інтернет. Тому не дивно, що багато молоді підприємці стали дивитися в бік відкриття власного інтернет-магазину.

  ЯК ВІДКРИТИ ВЛАСНИЙ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН?

  1. Потрібно визначитися з асортиментом продукції. І потім або знайти постачальників, або самостійно організувати виробництво.

  2. Без сайту не обійтися. Можна зробити безкоштовний варіант «на коліні», але на високі продажі в такому випадку не варто розраховувати. Можна замовити крутий сайт у професіоналів, але для цього потрібна далеко не одна тисяча рублів. І навіть не десять!

  3. Окремий і дуже важливий пункт. Навіть самий крутий і бомбезно сайт не принесе ніяких продажів без трафіку! А щоб з'явився цей трафік (тобто потік відвідувачів на сайті інтернет-магазину), доведеться задурити з просуванням. Тут або набратися терпіння і виділити купу часу на безкоштовне просування, або вкладати мінімум (!) Від 30'000 рублів на місяць на платну рекламу. Але не все так просто! Потрібно буде ще й навчання якесь пройти, щоб розібратися як все це робити.

  4. Сайт інтернет-магазину доведеться завжди підтримувати в актуальному стані. Може з'явилися якісь поновлення в асортименті, може бути щось закінчилося і більше не надійде на склад, може бути на якусь продукцію постачальник підняв ціну ... І кожне таке «може бути» означає для власника магазину «головняк». Або самостійно потрібно всі ці зміни робити, або наймати штат співробітників і делегувати цей момент. А це знову витрати! І найстрашніше, прибутку же ще немає! А витрат уже пристойно назбирали за 4 пункту.

  5. Зміст сайту теж вимагає вкладень. Доменне ім'я, хостинг, платформа для організації операцій в інтернет-магазині ... Це знову вкладення! Причому на регулярній щомісячній основі, як комунальні платежі в квартирі. «Живеш» на хостингу? Плати! Інакше - при вході на сайт твій клієнт побачить напис «власник забув сплатити послуги хостингу».

  6. Якщо розраховувати на великі продажі і високий прибуток, доведеться робити серйозний товарообіг. А тому, як не крути, потрібно обдумати і місце зберігання продукції, поки вона чекає відправки до свого покупця. Орендувати приміщення? Це знову витрата! І знову далеко не одна тисяча рублів!

  7. Великий товарообіг? Значить багато заявок надходить від клієнтів? А хто всі ці заявки обробляти буде?

  Знову самостійно? Розірватися можна на всі ці завдання. Хіба в самому початку саме таким представлявся молодому підприємцю власний бізнес? Під назвою: «Я в милі всі 24 години на добу !?» Знову самостійно

  Делегувати? Відмінне рішення! Але це знову витрати на зарплату співробітникам!

  8. Ок. Прийшов довгоочікуваний замовлення від клієнта. Радість швидко проходить, тому що з'являється новий головняк. Хто тепер піде на пошту і відправить це все? Або хто поїде і зробить доставку всередині міста? ... Ну далі вже знаєте. Або знову-сам-я-білка-в-колесі, або знову-плати-грошики через-послугу-кур'єра.

  9. Там де є покупка, завжди є супроводжуючий документ. Товарна накладна, чек, документообіг, бухгалтерія, податки ... Ага, від цього теж не відкрутитися. І алгоритм той же. Або сам, або делегуєш.

  Чим зазвичай закінчуються спроби відкриття власного інтернет-магазину в 90% випадків?

  Ситуація, в якій виявляється підприємець:
  - на самому початку тільки на запуск ідеї піде не одна сотня тисяч рублів;
  - клієнтів перші місяці не (або буде дуже мало), а значить прибуток не покриває витрати і підприємець йде в мінус;
  - оголошуються конкуренти, які починають «топити» молодий магазин демпінгом за цінами і супер-акціями з вигідними пропозиціями.

  підсумок:
  невдала спроба відкриття власного бізнесу = досвід, що не проп'єш. підсумок:  невдала спроба відкриття власного бізнесу = досвід, що не проп'єш

  ЧИ ІСНУЄ ЯКАСЬ АЛЬТЕРНАТИВА? ЧИ МОЖНА ЗМЕНШИТИ ВИТРАТИ НА СТАРТ, АЛЕ ПРИ ЦЬОМУ ВСЕ-ТАКИ РОЗВИВАТИ СВІЙ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН?

  У сучасному світі можна все! Головне - захотіти знайти рішення і уважно ставитися до всіх можливостей, що відкриваються!

  Вкладення в традиційний бізнес складають сотні і мільйони рублів. У мережевому бізнесі такі гроші не вкладають. Їх тут заробляють!

  Давайте розберемо все відразу на прикладі компанії, з якою співпрацюю я.

  7 з 9 вищеописаних пунктів (асортимент продукції, сайт інтернет-магазину, підтримка сайту в актуальному стані, зміст сайту, склади для зберігання продукції, логістика та бухгалтерія) бере на себе компанія Фаберлік (Faberlic).

  Що роблю я?

  Крок 1.
  Сама є покупцем продукції та регулярно оформляю замовлення на сайті готового інтернет-магазину. Благо, з асортиментом проблем немає. Він такий широкий, що завжди легко і швидко можна наповнити свою корзину. До того ж величезних замовлень робити не потрібно! Досить робити замовлення на 4-7 тисяч рублів. Причому сам вибираєш абсолютно будь-який товар. І навіть не обов'язково починати з таких сум! На самому початку можна обходитися і регулярними замовленнями на 1 тисячу рублів.

  Крок 2.
  Знаходжу тих, хто чистить зуби, миє голову, прибирає в будинку, одягається сам, одягає своїх дітей, пере одяг ...

  Ага! Начебто будь-який поважаючий себе громадянин підходить під ці критерії))) Але серед них я ще й відбираю тих, хто хоче робити звичні покупки (зубну пасту, пральний порошок, одяг ...), не виходячи з дому. І тих, хто при цьому хоче не тільки витрачати, а й заробляти.

  Знаходжу і допомагаю навчитися оформляти власні покупки.

  Крок 3.
  Навчаю всіх знайдених клієнтів-партнерів тому, звідки гроші в бізнесі беруться і як їх добувати. Допомагаю їм отримати нову професію і відточити нові навички. Коли партнери включаються в процес і починають не тільки покупки здійснювати, а й запрошувати інших за покупками в інтернет-магазин, створений товарообіг починає рости, подібно снігової грудки.

  І ось з цього товарообігу компанія Фаберлік (Faberlic) виплачує мені і моїм партнерам відсоток за організацію всієї цієї движуху! Приємний такий відсоток! Я особисто в цьому відсотку пробила вже щомісячну планку в 100'000 рублів. І ось з цього товарообігу компанія Фаберлік (Faberlic) виплачує мені і моїм партнерам відсоток за організацію всієї цієї движуху

  ГАРНА СХЕМА!

  Ніякої метушні з каталогами! Ніяких домовленостей і нав'язувань! Ніяких обслуговувань допитливих клієнтів!

  Одне суцільне задоволення від роботи і зростаючого доходу. Одне суцільне задоволення від роботи і зростаючого доходу

  Але так буде не відразу! Халяви не буде! Доведеться впахівать!

  Щоб розібратися в тонкощах і нюансах бізнесу, щоб відкатати нові навички на практиці доведеться приділити багато часу. І на навчання (воно, до речі, безкоштовне!), І на дії.

  А так. Головне - бажання і віра в успіх! Інше - додасться!

  PS
  Сподобалася схема? пиши в лічку або відразу заповнюй невелику анкету ! Почнемо впахівать і заробляти разом. PS  Сподобалася схема

  ЯК ВІДКРИТИ ВЛАСНИЙ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН?
  «Живеш» на хостингу?
  Орендувати приміщення?
  7. Великий товарообіг?
  Значить багато заявок надходить від клієнтів?
  А хто всі ці заявки обробляти буде?
  Знову самостійно?
  Хіба в самому початку саме таким представлявся молодому підприємцю власний бізнес?
  Хто тепер піде на пошту і відправить це все?
  Або хто поїде і зробить доставку всередині міста?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»