Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як відновити від SEO рейтингу Drop

  1. 1. Ви отримали покарання від Google
  2. 2. Ви втратили важливі зворотні посилання
  3. 3. Вам потрібен кращий веб-хост
  4. 4. Ви переробили свій веб-сайт
  5. 5. Ваш конкурент випередив вас
  6. 6. Таємничий потік Google

  Примітка редактора: Ентоні Тісара є стратегією з маркетингу вмісту та експертом SEO  Моя Biz ніша

  Примітка редактора: Ентоні Тісара є стратегією з маркетингу вмісту та експертом SEO Моя Biz ніша . Сьогодні він приєднується до нас, щоб обговорити питання відновлення з рейтингу SEO та рекомендації щодо усунення несправностей, які будуть зберігати ваш сайт на сторінці №1.

  Для веб-майстрів, деякі речі є більш жахливими, ніж прокидатися, щоб знайти їх сайт випав зі сторінки 1 рейтингу пошукової системи для конкретного ключового слова. Вони, природно, запитають себе: "Чому мій веб-сайт опустився в Google?" знову і знову, дивуючись, чому їхня кава смачніша, ніж звичайно.

  Паніка - це цілком зрозуміла реакція зниження рейтингу SEO, але це, безумовно, не найпродуктивніше. У розпал кризи, інтернет-маркетологи повинні зберігати чітку голову і визнати, що втрата SEO точки не кінець світу . Це навіть не кінець сайту!

  Веб-сайти потрапляють в ранг і постійно відновлюються; це просто природний цикл запуску веб-сайту, і це станеться незалежно від того, наскільки сильно ви працюєте. Після цього, після заспокоєння, наступний важливий крок полягає в ході шляху до відновлення. Так в цій статті, давайте обговоримо поради щодо усунення несправностей, щоб визначити, чому ваші оцінки SEO знизилися, і як ви можете їх відновити.

  1. Ви отримали покарання від Google

  Чи знаєте ви, що Google має правила для веб-майстрів ? Незалежно від того, навмисно чи ненавмисно, не дуже складно грати швидко і вільно з цими правилами. Google автоматично або вручну покарає веб-сайти, які ретельно не дотримуються цих правил, тому важливим є їх розгляд та перевірка відповідності сайту.

  Дізнатися, чи ви зазнали покарання, не надто складно: перетягніть свій обліковий запис Інструментів Google для веб-майстрів і перевірте, чи надіслано вам Google сповіщення про покарання та причини цього. Десятки інструментів Google з перевірки покарань також можуть допомогти з цим кроком.

  Що б не підштовхнуло покарання - дубльований контент, неприродні посилання тощо - потрібно просто прийняти рішення Google спокійно і зосередитися на вирішенні проблеми. Видаліть дубльований вміст, неприродні посилання, нерелевантні ключові слова або що-небудь інше, що суворо відповідає правилам Google.

  Після очищення надсилайте Google запит на повторний розгляд, щоб відновити від покарання. Майте на увазі, однак, що повернення позиції в SERP може зайняти деякий час.

  Поки ви очікуєте відновлення, переконайтеся, що ваш сайт затягується, тому майбутні покарання навряд чи відбудуться. Працюючи чесно біла капелюх тактика SEO завжди є хорошим місцем для початку. Навіть не думайте про те, щоб спробувати проникнути в так звані тактики чорної капелюхи SEO; Останній, хоча оновлений алгоритм від Google, що одержав назву "Фред", є скрупульозним, і ви не змиритеся з ним.

  2. Ви втратили важливі зворотні посилання

  Дуже можливо, що ваш рейтинг знизився, тому що ви втратили зворотні посилання з високоякісного веб-сайту. Існує кілька причин, чому подібне може статися так:

  1. Веб-сайт з вашими зворотними посиланнями може перейти в автономний режим
  2. Можливо, у Google виникають проблеми з підключенням до хосту
  3. Сторінку або вміст, де розміщувалися ваші посилання, можливо, було видалено, оновлено або замінено

  Як рішення, ви можете зв'язатися з веб-майстрами і попросити посилання, які будуть замінені, але ваш час і зусилля краще витрачаються на створення нових високоякісних вхідних посилань . Найкращим способом зробити це, звичайно, є створення більш релевантного та корисного вмісту, який зробить ваш сайт привабливим для інших веб-майстрів.

  Щоб уникнути втрати рейтингу в майбутньому через втрату посилань, розгляньте можливість відстеження зворотних посилань на свої веб-сайти, використовуючи для цього різні інструменти. Це дозволить вам діяти перед тим, як втратити зворотний канал вашого сайту.

  3. Вам потрібен кращий веб-хост

  Ваш веб-сайт може перевірити всі "дивовижні" коробки. Ви можете мати всі дзвони і свистки, як великий вміст з багатим якорем текст, хороші практики SEO, і до цих пір страждають рейтингу падіння.

  Це може статися, коли ваші сторінки завантажуються вічно, не завдяки вашій компанії-хостингу.

  Жоден інтернет-користувач не хоче чекати тривалих періодів часу, щоб дістатися до веб-сайту. Згідно зі статистикою, якщо користувачам доводиться чекати більше 10 секунд для завантаження сторінки, вони майже напевно підуть в інше місце. Це призведе до падіння трафіку, що в кінцевому підсумку вплине на ваш рейтинг. Google дав зрозуміти, що швидкість веб-сайтів впливає на рейтинги пошукових систем.

  Тести швидкості можуть допомогти визначити, якщо ваш веб-хост збиває оцінки SEO. Якщо проблема пов'язана з веб-хостингом, знайдіть краще . Навіть якщо ваш хост в порядку, ваш план хостингу може все ще викликати проблеми: наприклад, плани спільного хостингу популярні, тому що вони дешеві. Але спільний хост обслуговує сотні і, можливо, навіть тисячі інших веб-сайтів.

  Переключіться на більш дорогий, але нескінченно швидший присвячений хостинг, якщо ваш час завантаження наполегливо відмовляється поліпшуватися.

  4. Ви переробили свій веб-сайт

  В Інтернеті ніколи не варто недооцінювати потенційний вплив невеликих змін, набагато менш великих. Якщо ви переробили свій веб-сайт безпосередньо перед переходом на SEO, то ймовірно, що запуск негативно вплинув на ваші пошукові рейтинги.

  Можливо, ви забули інсталювати перенаправлення. Також можливо, що Google повторно оцінив релевантність вашої сторінки для певних тем або ключових слів через зміни, внесені до вмісту під час перепроектування сайту.

  Під час редизайну сайту завжди розумно мати план переспрямування 301. Таким чином, ви можете відправляти відвідувачів на нові та покращені сторінки. Під час цього процесу ви також можете повідомити Google про те, що вона не враховує стару сторінку, і замість неї класифікуйте оновлену сторінку.

  5. Ваш конкурент випередив вас

  Рейтинги пошуку - це конкуренція, а іноді зниження не означає, що ви не змогли; це може означати, що хтось інший зробив кращу роботу.

  Дістатися до вершини сторінки пошуку є одна річ, але перебування там інша. Якщо ви не захистите свою позицію і стежите за конкурентами, то рано чи пізно у них з'явиться день на вершині гори пошукової машини, що підштовхує вас до цього процесу.

  Отримання конкуренції є повсякденним фактом життя SEO. Ось ще один факт SEO життя: рейтинг вашого конкурента може впасти, і ваш сайт може зайняти їхнє місце. Всупереч популярному міфу, SEO робота ніколи не робиться. Просто продовжуйте оптимізацію. Моніторинг і аналіз сайтів конкурента, щоб отримати більш чітке уявлення про те, що вони роблять, і налаштувати свої SEO стратегії відповідно.

  6. Таємничий потік Google

  Наприкінці дня, незалежно від того, наскільки добре ви запускаєте свій веб-сайт, ви - милості всемогутнього Google. Оскільки Google перешкоджає своєму алгоритму, непередбачувані зміни відбуваються на регулярній основі, що порушує положення веб-сайтів. Це явище називається "Google flux". Подібно до катастрофічної погоди, нічого не можна зробити, щоб запобігти цим потокам, і якщо випробування і помилки не можуть показати вам, де ви помилилися, можливо, ви не помилилися. Можливо, ви стали жертвою оновлень Google.

  З одного боку, це може здатися пригнічуючим. Але, з іншого боку, це може бути втішним усвідомлювати, що кожен провал у рейтингах SEO не доводить погану практику. Щоб звести до мінімуму можливі пошкодження, завдані оновленням алгоритмів, просто переконайтеся, що дотримуйтесь передового досвіду SEO та ніколи не кладіть всі яйця в один кошик. Ранжуйте по декількох ключових словах так, щоб падіння в одному не обов'язково прирівнювалося до падіння в іншому.

  Також визнайте, що в кінці дня, Flux так само ймовірно підвищить ваш веб-сайт для певного ключового слова, оскільки він буде тонути, тому він теоретично врівноважить.

  Щоб зберегти ваш веб-сайт у верхній частині результатів пошуку Google, дізнайтеся більше про найкращі практики SEO з нашими експертно-керовані заняття з пошукової оптимізації .

  Візит Інститут Інтернет-маркетингу для перегляду більш ніж 400 класів у цифровому та соціальному медіа-маркетингу.

  Вони, природно, запитають себе: "Чому мій веб-сайт опустився в Google?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»