Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як використовувати Google AdWords Планувальник ключових слів для SEO

  1. Інструменти
  2. Географічне націлювання
  3. Введення ключових слів
  4. Більш корисна інформація
  5. Конкурс ключових слів
  6. Зворотні посилання
  7. Консоль пошуку Google
  8. Укладка планувальників ключових слів Google Adwords

  Незалежно від того, чи трафік надходить з AdWords або з іншого джерела, важливо проаналізувати, як відвідувачі використовують ваш сайт. Після виявлення джерела трафіку, шляхів і способів його взаємодії з вашим сайтом можна оптимізувати кампанію та збільшити кількість переходів.

  Наприклад, якщо у вас високий показник відмов, ви можете проаналізувати ці причини для показника відмов і запропонувати оновлення сайту, щоб відвідувачі могли залишатися на ваших сторінках довше і шукати більше вмісту.

  Неважливо, що ваша професія або те, що ви знаєте про google adwords ключове слово планування, більшу частину вашого часу буде витрачено за допомогою Google Планувальник ключових слів. Цей посібник допоможе вам використовувати цей інструмент, дізнатися, як знайти низьку конкуренцію, і знайти ключові слова великого обсягу, які можна використовувати для кампаній SEO. Неважливо, що ваша професія або те, що ви знаєте про google adwords ключове слово планування, більшу частину вашого часу буде витрачено за допомогою Google Планувальник ключових слів

  Інструменти

  Для використання цього інструменту вам знадобиться a Обліковий запис Google AdWords . Коли ви налаштували, ви можете увійти до Google Adwords, де ви будете знаходитися на домашній сторінці Google AdWords. Після цього натисніть кнопку "Інструменти" та "Аналіз", а потім натисніть "Планувальник ключових слів".

  Інструмент показує три варіанти. Щоб зробити хороше дослідження ключових слів, потрібно натиснути на пошук ключових слів і ідей групи об'яв. Тут ви знайдете кілька варіантів.

  У першому полі вводяться слова, пов'язані з вашим бізнесом або продуктами. Якщо ви продаєте бездротові навушники, ви можете помістити бездротові навушники, електроніку або подібні речі. Метою планувальників ключових слів google adwords є генерування найбільшої кількості ідей для ключових слів.

  Ви також можете помістити свою цільову сторінку (або домашню сторінку), щоб люди могли здійснювати пошук, коли вони шукають це ключове слово. Тут є багато різних варіантів, але вам не доведеться нічого робити з ними. Для більшості людей, вони за замовчуванням точно, як ви хочете їх.

  Географічне націлювання

  За допомогою географічного націлювання можна націлювати на певну країну, конкретну мову або певну пошукову систему. Є й інші пошукові системи, які знаходяться в мережі Google, такі як AOL.

  Ви можете персоналізувати ключові слова для пошуку та опублікувати, які не мають ціни за клік, що перевищує або нижче певних цінових пунктів. Можна також відфільтрувати будь-які ключові слова, які не мають мінімального місячного порогу пошуку.

  Іншим варіантом є приховування ключових слів, які вже є у вашому обліковому записі AdWords або які ви вважаєте доречними або відображатимуться. Але якщо ви орієнтуєтеся на американців, які шукають англійською мовою на Google, то зберігайте все, що є.

  Введення ключових слів

  Настав час додати ключове слово, як a  зворотна лінія Настав час додати ключове слово, як a зворотна лінія . Після того як ви розмістите ключове слово або кілька ключових слів, натисніть кнопку "Ідеї для ключових слів". Це повинно привести вас до фактичного інструменту планування ключових слів google adwords.

  По-перше, потрібно натиснути на ідеї щодо ключових слів. За замовчуванням мають бути ідеї групи об'яв, які не ідеально підходять для дослідження ключових слів. Отже, перейдіть до ідей щодо ключових слів.

  Далі потрібно переконатися, що обсяг ключових слів встановлено для точного відповідності. Що це означає, що середні щомісячні пошуки, які показані тут, будуть відображати те, що люди шукають саме.

  За умовчанням Google визначає ключові слова для широких відповідностей. Ключове слово (ми будемо використовувати зворотні посилання), що показують в середньому 720 пошуків щомісяця, включає людей, які шукають, як отримати зворотні посилання, де отримати зворотні посилання тощо.

  Налаштування його на точність гарантує, що обсяг пошуку, який ви бачите, доступний лише для людей, які шукають слово backlink, без жодного до або після. Це дуже важливо пам'ятати.

  Щоб увімкнути це налаштування, натисніть піктограму маленького олівця та встановіть додати ключові слова як точну відповідність. Потім натисніть кнопку "ОК", щоб переконатися, що кожний тип відповідності відтепер налаштовано на точне. Ця функція може суттєво змінити обсяг пошуку для певних ключових слів.

  Більш корисна інформація

  Якщо наведіть курсор на інструмент добору ключових слів, можна переглянути щомісячні пошуки за останній рік. Це називається тенденцією. Загалом, якщо ви збираєтеся націлювати ключове слово та налаштовувати свій SEO за цим ключовим словом, пам'ятайте про тенденції. Тенденції повинні йти в правильному напрямку вашого вмісту і позитивних результатів, які ви хочете досягти.

  Якщо ви помічаєте падіння обсягу пошуку за ключовим словом, то це може бути не найкращим ключовим словом. Тут завжди будуть коливання ваших даних, але за 12 місяців вам знадобиться узгодженість.

  Конкурс ключових слів

  Подивіться на конкурс. Це не конкурс пошукових систем, а конкурс для рекламодавців через AdWords. Це дасть вам корисну інформацію.

  Якщо конкуренція висока, це може бути показником того, наскільки легко ключове слово буде конвертувати та монетизувати.

  Зворотні посилання

  Зворотні посилання: цікаво, що цей термін дійсно означає Зворотні посилання: цікаво, що цей термін дійсно означає? Це інформаційне ключове слово для тих, хто не знає багато про SEO. І з цієї причини конкуренція є відносно низькою.

  Отже, якщо ви порівнюєте це ключове слово, воно може не конвертувати, оскільки люди, що потрапляють на вашу сторінку, можуть бути початківцями. Якщо ви продавали пакунки або послуги зворотного зв'язку, то вони не є тими людьми, які будуть інвестувати ваші послуги.

  Це скоріше конкурс AdWords, ніж конкуренція за SEO. Зважайте на конкуренцію ключових слів, коли йдеться про рекламодавців. Аналогічні показники можна отримати, дотримуючись середніх витрат на посилання.

  Чим більше людей готові платити за клік, це не означає, що це краще ключове слово. Конкуренція за ключовими словами - кращий показник того, наскільки добре трафік буде конвертовано. Це хороший фрагмент даних, на який слід звернути увагу.

  Консоль пошуку Google

  Консоль пошуку Google показує ключові слова, для яких ваш сайт вже може бути ранжувати. Сортувати результати за середньою позицією та шукати партії першої сторінки, другої сторінки тощо, щоб побачити різні типи пропозицій, які вже мають відношення до вашого сайту.

  Укладка планувальників ключових слів Google Adwords

  При використанні планувальників ключових слів google adwords найбільш важливо знати, як використовувати цей інструмент. Не забувайте встановлювати точні результати пошуку, щоб переконатися, що обсяг пошуку, який ви отримаєте, коли ви в кінцевому підсумку озвучите цю сторінку. І це все!


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»