Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як використовувати Majestic SEO для поліпшення вашого linkbuilding

  Як використовувати Majestic SEO для поліпшення вашого linkbuilding.

  Majestic - найбільша в світі приватна пошукова система і великий ресурс для маркетологів. Majestic має в середньому 500 000 000 твітів на день. У той же час, Majestic добре сканує понад 2 000 000 000 нових URL (і бачить 7 мільярдів) на день.

  У той же час, Majestic добре сканує понад 2 000 000 000 нових URL (і бачить 7 мільярдів) на день

  Спочатку подивимося, чому посилання так важливі. У посиланні є набагато більше інформації, ніж ви думаєте. Якщо ви подивитеся на посилання на сторінці, ви можете побачити щось про зміст, актуальність, охоплення, вплив, наміри, своєчасність, сенс, силу, контекст, пристрасть. Існує набагато більше, ніж сама посилання, тому посилання є важливими, і вони є єдиним, що можна обійти в Інтернеті.

  Як працюють пошукові системи?

  Як SEO ми розглядаємо, як двигуни збирають дані, ми також розглядаємо, як він індексує дані, як рейтинги пошуку з'являються на екрані, і ми витрачаємо час, намагаючись потрапити в голову користувача, намагаючись зрозуміти, як двигун буде відповідати певному пошуковому запиту з фактичні результати пошуку.

  Ще одна важлива річ - алгоритм групування. Ця річ допомагає швидко реагувати і повертати інформацію. Якщо ви розумієте це, ви розумієте, як працюють пошукові системи і чому групування важливо для пошукової системи.

  Групування робить пошук набагато кращим

  Якщо ви збираєтеся в бібліотеку, вам потрібно знайти масу Місяця, а у вас немає Інтернету. Таким чином, ви можете взяти першу книгу і почати шукати масу Місяця, або ви можете зайти в кабінетну систему і знайти розділ про астрофізику або про планети і використовувати це для того, щоб дуже скоротити пошук.

  Таким чином, ви можете взяти першу книгу і почати шукати масу Місяця, або ви можете зайти в кабінетну систему і знайти розділ про астрофізику або про планети і використовувати це для того, щоб дуже скоротити пошук

  Таким чином, групування речей спочатку робить пошук набагато простішим і набагато швидшим. І неважливо, чи шукаєте ви масу Місяця або консультанта в будь-якому питанні або клієнта. Ми, як люди, схильні спочатку звужувати пошук, перш ніж знайти відповідь, а також пошукові системи.

  Чому ми повинні класифікувати Інтернет?

  Інший момент, чому категоризація речей і тем перед створенням пошукової системи є ефективною в пошуку. Це запобігає спаму. Ви не можете раптово створити веб-сторінку, яка ніде. Це буде актуальним, як і всі інші сторінки на веб-сайті.

  Ми також знаємо, що пошукові системи класифікують дані по-різному. Google у Росії має різні результати для Google у Великобританії чи США. Вони мають окрему структуру даних зображень, відео, карти, подорожі тощо. Пошукові системи простіше утримувати її в різних індексах. І вони організовані індекси замість неструктурованих наборів даних.

  Пошукові системи класифікують дані за такими типами даних:

  • Країна IP / TLD
  • Пошук зображень
  • Пошук відео
  • Місцеві списки
  • Карта
  • Подорожі

  Підходи до групування тем

  Для SEO важливіше розуміти, як пошукова система класифікує речі за темами. Найбільш відомими способами групування речей за темами був каталог Yahoo, там були всі веб-сайти в Інтернеті, і вони були згруповані за тематикою. На жаль, це не є стабільним, оскільки мова йде не про веб-сайт, а про веб-сторінку, а в Інтернеті дуже багато сторінок, а також дуже багато веб-сайтів.

  Підходи до визначення тем

  Ми пом'якшуємо, що Google використовував інший підхід. Вони з'ясовують, що слова подібні один одному. Вони пов'язують ці слова з темами та категоріями. Таким чином, вони отримали досить гарне розуміння того, що саме ви шукаєте протягом декількох слів. Вони витратили багато часу на те, щоб засвоїти свої теми на основі цих слів. Це було дуже важко зробити, тому ми використовували інший підхід. Ми використовували інший спосіб категоризації мережі, він перетворився на роботу дуже добре, і ми пишаємося цим.

  Як класифікувати веб?

  Ми бачимо, що вміст має тенденцію до з'єднання в групах. Якщо ви є веб-сайтом в авіаційній галузі, то є досить багато шансів, що ви будете пов'язані з іншими сайтами про літаки. Це тип співвідношення між темами та категоріями.

  Величні SEO інструменти Огляд.

  Давайте поговоримо про те, як ми можемо використовувати Majestic для SEO. Я буду в основному говорити про SEO для агентства; однак він може бути використаний і для домашнього SEO. Ось основні етапи бізнес-процесу SEO агентства зазвичай стикаються і ось як Majestic SEO може допомогти на кожному з етапів.

  Ось основні етапи бізнес-процесу SEO агентства зазвичай стикаються і ось як Majestic SEO може допомогти на кожному з етапів

  Як Majectic кабіни допомогти на етапі Pitch роботи агентства SEO?

  ПЕРЕДМОВА ФАЗА

  Якщо ви SEO агентство, на початку ви збираєтеся мати етап розвідки бізнесу. Ви повинні мати уявлення, які сайти варто підійти для SEO, і ось де інструменти Majestic можуть легко допомогти.

  Плагін Chrome і Firefox

  Отже, перш за все, у нас є Chrome і плагін Firefox, він дозволяє отримувати ключову статистику в Інтернеті для будь-якої URL-адреси. Отже, якщо вам потрібно перейти до Chrome або Firefox, завантажити плагін Majestic або розширення, потрібно натиснути на цю зірку я кут, і ви зможете отримати інформацію про будь-яку веб-сторінку в світі. Ви навіть не повинні йти до Majestic, щоб отримати цю інформацію. Це дуже корисно. Це дає вам деякі дані безкоштовно, але якщо ви отримаєте свій обліковий запис, це дасть вам набагато більше інформації.

  Масова зворотна перевірка

  Крім того, якщо ви намагаєтеся проаналізувати галузь, використовуючи перевірку Bulk Backlink є дуже швидким способом побачити, які сайти є достатньо впливовими для ведення бізнесу. Ви можете дізнатися, що деякі сайти не такі впливові, як вони повинні бути, а інші є більш впливовими, ніж це здавалося, так що ви можете спробувати змінити їх на більше грошей. Отже, якщо проаналізувати повний перелік веб-сайтів галузі за допомогою Bulk Backlink Checker, це дасть вам миттєву карту впливу гравців галузі.

  Фаза PITCH

  Таким чином, це інструменти, які дозволяють швидко і ефективно використовувати Majestic.

  Перевірка історії зворотного зв'язку

  Одним з найпопулярніших інструментів Majestic є перевірка історії Backlink. Він безкоштовний і вам не потрібен обліковий запис для його використання. Це дає змогу бачити швидкість збору посилання на 5 веб-сайтів за 5-річний період. Це дуже добре допомагає, якщо хтось приходить до вас і каже, що я хочу бути номером один у пошуках певного слова X, і тоді ви приходите і бачите, що є конкуренти набагато більше, ніж цей клієнт, тому шанси дуже мало. Цей інструмент допомагає встановити, чи можна реально оцінити це слово чи не залежно від потужності компанії, з якою ви займаєтеся. Таким чином, Backlink History Checker є дуже корисним інструментом, він має приємну графіку, яку можна використовувати для презентацій.

  Таким чином, Backlink History Checker є дуже корисним інструментом, він має приємну графіку, яку можна використовувати для презентацій

  Крім того, якщо ви перейдете до Majestic і введіть назву веб-сайту, багато людей пропускають те, що знаходиться нижче. Отже, просто прокрутіть вниз, і ви знайдете деякі інші графіки, які також є досить інформативними і можуть бути використані у вашому полі.

  Порівняльні діаграми

  Якщо у вас є обліковий запис, дуже легко почати порівнювати різні інструменти. Нещодавно ми представили маленьку кнопку над полем пошуку домену, сказавши COMPARE. Це дає можливість завантажувати на 5 різних веб-сайтів поруч один з одним, і ви можете швидко порівняти багато різних речей, таких як зведені дані, які охоплюють відносні потоки довіри та потоки цитування, дані з контролера історії зворотного зв'язку або перевірки тем і так далі . Отже, це дуже корисний інструмент для надання порівняльних карт і для розуміння того, куди повинен дістатися ваш клієнт.

  Звіти про відстеження

  Ще одна річ, яку я настійно рекомендую - це налаштування звіту відстеження від Majestic, якщо у вас є обліковий запис. Це допоможе вам створити базову лінію, що відбувається з плином часу. Звіти про відстеження є досить дешевим інструментом, але вони дають багато корисної інформації: збільшення довіри, збільшення кількості посилань тощо. Крім того, ви відстежуєте цю інформацію за певний час, тому ви можете побачити об'яву щодо покращення.

  Крім того, ви відстежуєте цю інформацію за певний час, тому ви можете побачити об'яву щодо покращення

  Фаза аудиту

  Добре після того, як ви отримали всі ці гарні картинки і отримали клієнта підключили, ви переходите до етапу аудиту.

  Tab Tab

  Тут Majestic пропонує кілька корисних інструментів. Одна з них - вкладка "Сторінка" - вона містить більше, ніж список URL-адрес. Коли ви вводите веб-сайт у Majestic site explorer, одна з вкладок - Pages. Замість того, щоб шукати потік цитування та довіряти потоку посилань на цей сайт, ви зараз дивитеся на сторінку інформації на веб-сайті. Якщо ви маєте проблему сканування веб-сторінки, ви отримаєте інформацію про неї. Отже, з поєднанням Majestic і щось на зразок Deep Crawl ви можете дуже швидко підібрати деяку інформацію.

  Якірний текст

  Крім того, ви можете використовувати Majestic, щоб помітити особливо якірні тексти. Отже, якщо у вас є веб-сайт, де ви перестаралися особливо ключове слово, ви можете перейти до Majestic і визначити ті негативні посилання на ключові слова, які карають вас.

  Отже, якщо у вас є веб-сайт, де ви перестаралися особливо ключове слово, ви можете перейти до Majestic і визначити ті негативні посилання на ключові слова, які карають вас

  Діаграма профілю посилання

  Це простий спосіб вивчення місця розташування сайту в профілі Google. Кожне посилання, що надходить на сайт, має потік довіри та цитування. На діаграмі "Посилання профілю" відображаються всі вхідні посилання. Досить часто посилання мають високий потік цитування, але низький потік довіри і це небезпечний знак, тому що в природному світі обидва цитати і потік довіри повинні бути приблизно однаковими. Посилання з високим потоком цитування, але низький потік довіри вважаються купленими посиланнями.

  Списки ковша

  Люди витратили години на Majestic, але вони не завжди мають час для перевірки веб-сайтів. Списки "Bucket" дозволяють упакувати списки, щоб подивитися на них пізніше.

  Крім того, якщо ви користувач Excel, є великий інструмент SEO для Excel: сторонні додатки Excel. Це дозволяє використовувати всю інформацію Majestic прямо з веб-сайту.

  ПЕНГВІНСЬКА ФАЗА

  Ви вже отримали веб-сайт, і якщо вам не пощастило, і ви розумієте, що у вас є фаза Penguin. Отже, вам доведеться виправити деякі погані посилання. Отже, ось основні інструменти для цього.

  URL відправника

  Перше, що я пропоную, це створити базу даних всіх посилань. Ви можете експортувати всі посилання, які Google показує вам - це може бути до 200 000 посилань, що є максимальною кількістю посилань, які можна завантажити на ваш URL-відправник. Це дозволить нашим сканерам сказати, якщо ми не сканували ці URL-адреси, які можна сканувати протягом наступних 24 або 48 годин. Це дасть вам показники потоку для URL-адрес, які не відображаються.

  Попередня фільтрація звітів

  Потім можна почати фільтрувати наші звіти. У нас є попередні звіти, які дозволяють прийняти деякі з наборів профілів посилань. Наприклад, ви можете фільтрувати свій звіт на основі дельта вашого потоку цитування і довіри. Або ви можете взяти посилання, що надходять з конкретних джерел, і сортувати їх.

  Зворотний клік Хантер

  Інша справа - маленький трюк з Penguin. У нас є інструмент, який називається Reverse Clique Hunter, і ви можете використовувати його, щоб спробувати демаскрувати мережі зв'язку. Якщо хтось має складну мережу посилань,

  Якщо ви покладете 3 веб-сайти, які знаходяться на оштрафованій сторінці в Reverse Clique Hunter, він прийде з великою кількістю веб-сайтів, що посилаються на те, що посилаються на ті ж 3 веб-сайти. Тоді ви можете розкрити мережу зв'язків, так що це може бути досить прохолодне використання цього інструменту. Я можу порадити деякі сторонні додатки пінгвінів: Linkrisk, Urlprofiler.

  ПЕРСПЕКТИВНА ФАЗА ПОСИЛАННЯ

  Посилання на пошуки

  Давайте перейдемо на іншу стадію Link Prospecting - отримаємо хороші посилання на ваш веб-сайт. Замість того, щоб шукати посилання на весь день, Majestic пропонує вам деякі інструменти для цього. Ми нещодавно змінили нашу систему: раніше, якщо ви шукали TOP links, Site Explorer покаже вам багато посилань з сайту A на сайт B, і тепер ми показуємо лише унікальні посилання, тому зараз ви отримуєте набагато більш чистий вид на будь-які веб-сайти 'Найсильніші зв'язки. І, звичайно, ви можете подивитися на конкурентів і дізнатися, звідки вони отримують свої зв'язки і витягнути деякі з найсильніших зв'язків.

  Клік мисливець

  Ви берете ключове слово, яке ви намагаєтеся подивитися на Google, тоді ви берете 10 веб-сайтів, які приходять у результати пошуку і поміщаєте їх у Clique Hunter. І це приведе всі веб-сайти, що посилаються на більш ніж один веб-сайт зі списку, так що ви можете побачити, де центри влади, які ви не займаєтеся. Є підстава робити це таким чином, тому що, коли ви ставите веб-сайти, які вже є рейтингом від Google, то вони не караються. Отже, малоймовірно, що загальні посилання на владу будуть накладені на Google.

  Величний пошук Explorer

  Не багато хто з вас знає, але ми також є пошуковою системою. Якщо ви починаєте з ключової фрази в нашому вікні пошуку замість URL, то ми повертаємо результати, які є найсильнішими ... щоб отримати посилання в конкретній категорії. Таким чином, ви отримуєте результати, які дають вам швидкі цілі від людей, до яких ви повинні підходити, щоб отримати якісні посилання.

  Навіщо використовувати Majestic Explorer Explorer?

  • Контекстна довіра
  • Потік
  • Більше 1000 результатів
  • Немає персоналізації
  • Прогнозуйте трендові сайти
  • Миттєві дані

  Актуальний потік довіри

  Коли ви дивитеся на веб-сайти, чи маєте ви погляди на поточний потік довіри певного веб-сайту і переконайтеся, що він семантично близький до вашого бізнесу? Ми бачимо, що теми та категорії все більш корисними. Якщо ви отримуєте посилання з сайтів, які семантично віддалені від вашого бізнесу, то рано чи пізно ви зіткнетеся з проблемами з довільною релевантністю Google. Отже, ви повинні знайти спочатку відповідний контент, а не тільки відповідні сайти.

  Отже, ви повинні знайти спочатку відповідний контент, а не тільки відповідні сайти

  ФАЗА ЗВІТНОСТІ

  Останнім є звітність. Після того як у вас з'явився клієнт, ви зробили посилання на них, тоді ви зможете переглянути те, що ви зробили.

  Нові та втрачені посилання

  Одним з головних моментів є можливість щодня подивитися на нові та втрачені зв'язки. Якщо ви перейдете до нової вкладки, вона покаже вам, які посилання були помічені за останні 90 днів, і ви можете перетягнути за останні 2 тижні і натиснути на будь-яку з них, щоб побачити фактичне посилання. Також потрібно враховувати, що Інтернет працює так, що ви можете часто отримувати посилання з різних частин веб-сайтів. Хорошим прикладом може служити WordPress - якщо хтось посилається на вас з сайту WordPress, це може бути так, що в день 1 посилається посилання з домашньої сторінки, а день 2 з іншої сторінки. Потім ми вважаємо це двома різними посиланнями. Але все-таки ви отримаєте досить хорошу картину на поєднанні профілю.

  Що стосується звітності, то також дуже корисно робити Звіти про відстеження, оскільки це дає розуміння того, що роблять ваші конкуренти. Отже, це дуже багато чого. Як ви бачите, в посиланні є стільки інформації: вона може дати інформацію про зміст, актуальність, охоплення, вплив, наміри, своєчасність, сенс, силу, контекст, пристрасть.

  Як працюють пошукові системи?
  Чому ми повинні класифікувати Інтернет?
  Як класифікувати веб?
  Як Majectic кабіни допомогти на етапі Pitch роботи агентства SEO?
  Навіщо використовувати Majestic Explorer Explorer?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»