Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як влаштований ринок офісних меблів

  Коли я зустрічаю в інтернеті або в рекламних газетах, оголошення з продажу офісних меблів, то мене охоплює трепетне почуття ностальгії про ті часи, коли ми з партнером піднімали  свій бізнес з нуля Коли я зустрічаю в інтернеті або в рекламних газетах, оголошення з продажу офісних меблів, то мене охоплює трепетне почуття ностальгії про ті часи, коли ми з партнером піднімали свій бізнес з нуля . Якраз, саме офісні меблі і була нашим першим кроком назустріч до світлого майбутнього, в існування якого ми щиро вірили.

  Зрозуміло, що ми постійно день і ніч думали над тим, як продавати меблі для офісу , Наші мізки вибухали від перенапруги, коли ми намагалися знайти найбільш ефективний вид реклами . Загалом, за кілька років роботи в цьому бізнесі, ми зуміли вивчити ринок офісних меблів уздовж і поперек. І ви знаєте, в цьому бізнесі є багато чого цікавого і незрозумілого. Думаю, дана стаття буде корисна як продавцям «офіскі», так і її покупцям. Я навіть ризикну припустити, що саме покупцям вона буде найбільш цікава. По крайней мере, коли я вперше познайомився з цим бізнесом, то я виступав як раз в ролі покупця офісних меблів. І ви знаєте, при поглибленому вивченні цього ринку, я навчився правильно розбиратися в питаннях вибору і покупки цього товару.

  І ось, одного разу, мені якось подумалося, що ви, шановні відвідувачі сайту mebeldok.com, чекаєте, щоб я поділився з вами всіма своїми знаннями, здобутими в процесі багаторічних мозкових штурмів і аналітичних роздумів на тему ефективного продажу та вибору офісних меблів. Загалом, зустрічайте - ринок офісних меблів!

  Про методи пошуку клієнтів я вже багато розповів в циклі статей: Пошук клієнтів і збільшення продажів меблів . В принципі, можна сказати, що всі перераховані там схеми, так чи інакше, використовуються і при реалізації офісних меблів. Але, якщо говорити про найбільш поширених структурах збутової мережі виробників «офіскі», то я б виділив тут три основні методи:

  1. 1. Поставки офісних меблів безпосередньо великим корпоративним клієнтам.
  2. 2. Оптова торгівля через посередників (дилерів).
  3. 3. Реалізація продукції через власну збутову мережу фірмових меблевих салонів.

  Зі своєї практики можу сказати, що великі і впевнено стоять на ногах виробники офісних меблів, використовують всі три методи просування своїх виробів. І це не дивно, адже саме комплексний підхід в цій справі дає найкращий результат.

  А ось фабрики поменше просто не в змозі фінансувати всі методи, тому вибирають один або два найбільш пріоритетних варіанти. Якщо говорити про пріоритетність, то я їх вказав в своєму списку якраз за ступенем значущості. На першому місці у нас, звичайно ж, робота з великими корпоративними клієнтами. Далі, коли обсяги виробництва починають збільшуватися, з'являється потреба в доларах. Ну, а потім, починається робота по відкриттю фірмових салонів з продажу офісних меблів. Спочатку ставки робляться на великі міста, ну, а потім вже і поступово охоплюється периферія.

  Ось, приблизно так і працює схема збуту офісних меблів на сучасному ринку. І все б нічого, якби не одне питання, яке мучило мене, як покупця «офіскі»:

  Чому ціни на абсолютно однакові моделі офісних столів або шаф, у різних виробників відрізняються не на 10-20%, а на 50%, а іноді навіть на 100%?

  Я довгий час мучився над цим питанням. Я намагався зрозуміти, в чому ж причина такої величезної «вилки» цін. Бувало, сиджу кілька годин і дивлюся на прайси від різних виробників, порівнюю між собою цифри в надії, що ще трохи і мені відкриється істина. Але нажаль:

  «Встромляє» ефективно тільки при медитації, а в процесі аналізу ринку офісних меблів треба маніпулювати не тільки цифрами.

  Але про це ми з вами поговоримо в наступній публікації, яка так і називається: Як формується вартість офісних меблів .


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»