Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як впливають витікаючі посилання на просування сайту

  1. Корисні витікаючі посилання

  Об'єктом мрій і тотального інтересу веб-майстрів і оптимізаторів традиційно є жирні зворотні посилання з трастових сайтів. Однак багато користі можна поиметь і з вихідних посилань. Як то кажуть, якщо вам дістався лимон, намагайтеся з нього зробити лимонад.

  Вихідні посилання діляться на внутрішні і зовнішні. У випадку з вихідної посиланням, що веде на сторонній ресурс, сайт стає донором, а коли цитуються внутрішні сторінки свого проекту, створюється внутрішня перелінковка .

  внутрішня перелінковка

  Негативним моментом є витікання цінного посилальної ваги і PageRank до чужих людей. З іншого боку, питання в тому, на кого посилатися.

  Цитування тематично ніяк не пов'язаного ресурсу викличе у пошукачів законні підозри: а чи не продажна це посилання? А чи не забанити нам цього незаконного лінкоторговца? Можуть і забанити, якщо невмотивованих посилань буде критично багато.

  Тому треба бути дуже акуратним при розкручуванні проекту і поробити посилань з поганих сайтів, які на межі санкцій. Якщо вам важко в цьому розібратися, то я готовий виконати цю частину роботи за вас.

  Корисні витікаючі посилання

  У разі, якщо сайт посилається на веб-авторитетів, тоді це плюс. Це означає, що творці сайту мають повагу і розуміння. Підвищення трасту майже гарантовано.

  Коли в статті робляться посилання на Вікіпедію, на експертні ресурси, пошуковий алгоритм в цьому факті побачить компетентність автора і високу інформаційну цінність контенту. Підвищення чинників ранжирування на кілька пунктів.

  Не можна цитувати відверто рекламно, використовувати анкор комерційного виду.

  Google оголосив, що спроби маскувати рекламу під інформаційні статті будуть каратися за законом військового часу. Ось і подумайте, чи не з'являться Гуглу ваші витікаючі посилання оплаченої рекламою від партнерів? І адже вже є жертви цього щодо нового алгоритму антиспам.

  Висновок: вихідні зовнішні посилання робити можна і потрібно. Але за умови релевантної тематичність і трастової авторитетності реципієнта.

  Практично таке ж відношення пошукових систем і до  внутрішньої перелинковке Практично таке ж відношення пошукових систем і до внутрішньої перелинковке . Тут додається ще фактор юзабіліті і поведінкові ранги. Найголовніше, щоб внутрішня виходить посилання пішла в позитивний залік, вона повинна бути активною. Немає переходів, немає індексації. Пошуковики стали розумнішими і тепер знають, що якщо за посиланням немає переходів, значить, вона нікому не корисна і стоїть не в своєму місці і не в свій час.

  З іншого боку, відповідні внутрішні гіперцітірованія збільшують тривалість сесій, кількість переглядів сторінок. В результаті сайт Ваш отримує одночасно і підвищення поведінкових характеристик і плюс збільшення кількості відвідувачів. Тобто, поліпшення просування в пошуку і зростання доходів від розміщеної оплаченої реклами. Цілком достатньо стимулів, щоб з усією серйозністю поставитися до роботи над внутрішньою перелінковкою.

  Актуальність і корисність внутрішніх вихідних посилань підвищується з кожним роком. Зовнішні лінки дискредитували себе, коли веб-майстри, втративши всіляке почуття міри і відчуття реальності, безсоромно наживалися на продажі посилань зі своїх сайтів і купували беклінки для просування. Тепер зовнішні посилання під ковпаком у Яндекса і Гугла.

  Внутрішні посилання менш підозрілі в комерційному відношенні. Але не все так просто. Вони використовувалися веб-майстрами для штучного перерозподілу посилальної маси в бік просуваються посадочних сторінок. Сьогодні це є практично чорної оптимізацією. У цьому пошукові системи бачать не користь для людей, а спробу маніпулювати роботами. Так що внутрішні вихідні з метою маніпуляцій з пошуковими алгоритмами підпадають під АГС фільтрацію, антиспам.

  Вихідні посилання можуть позитивно впливати на просування сайту тільки в тому випадку, якщо вони є релевантними, активні і покращують поведінкові чинники.

  Бувають випадки, особливо, коли тільки сайт створився, в шаблоні (причому на головній сторінці Бувають випадки, особливо, коли тільки сайт створився, в шаблоні (причому на головній сторінці!) Є витікаючі посилання на автора шаблона, на сайт WordPress, та ще хіба мало куди, так ось, на головній сторінці вони зовсім не потрібні!

  Перевірити витікаючі посилання Ви можете безкоштовно на сервісі dinews.ru , Залишиться їх тільки знайти і закрити тегом rel = "nofollow". Наприклад закрита виходить посилання буде виглядати так: http://www.dinews.ru/seo/ "rel =" nofollow ".

  Найчастіше витікаючі посилання з головної сторінки можна знайти через редактор WordPress, в підвалі (footer.php). Щоб швидше їх знайти, скопіюйте знайдені посилання на сайті dinews.ru і натиснувши гарячі клавіші ctrl + F, на сторінці «редактор», вставте в вийшло віконце. Натиснувши інтер висвітитися посилання, після чого треба буде тільки в кінці приставити до неї rel = "nofollow".

  За допомогою rel = "nofollow" можна закрити посилання від індексації Google, для того щоб Яндекс не бачив посилання треба використовувати html код noindex і посилання закритим від індексації буде виглядати так - <noindex> посилання </ noindex>

  Втім, «бачити» пошуковики все одно будуть посилання, просто передавати вагу вони не будуть. Ці коди, як би рекомендація і не більше для пошукових роботів. Навіть є думка, що забирати те, все одно, забирають посилання вага, але не передають ... Як би не собі, не людям говорить виходить. Це все не ким не доведено, як і багато іншого в SEO практиці. Просто здогадки.

  Не забудьте перед тим, як вносити якісь зміни в редакторі, зробити бекап або просто скопіюйте і збережіть в блокнот редагований код, щоб потім, якщо раптом сайт зламається, можна було все відновити.

  Після того, як закриєте посилання, поверніться на сайт dinews.ru і перевірте ще раз наявність вихідних посилань на Вашій головній сторінці.

  Цитування тематично ніяк не пов'язаного ресурсу викличе у пошукачів законні підозри: а чи не продажна це посилання?
  А чи не забанити нам цього незаконного лінкоторговца?
  Ось і подумайте, чи не з'являться Гуглу ваші витікаючі посилання оплаченої рекламою від партнерів?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»