Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як захистити сайт від чорного СЕО?

  1. Що являє собою чорне SEO?
  2. Методи боротьби з анти-SEO
  3. Перевірка стану посилань
  4. Перевірка швидкості сайту
  5. Слідкуйте за копіями свого контенту
  6. Слідкуйте за відгуками
  7. Слідкуйте за показником відмов
  8. Відстежуйте своє становище у видачі
  9. Працюйте над посиленням захисту
  10. Підведемо підсумки

  Пошукове просування сайту - це важлива частина ведення бізнесу в мережі, яка покликана збільшити число відвідувачів вашого сайту, але мало хто знає і про зворотне способі використання SEO. Негативне SEO існує і може завдати істотної шкоди ресурсу через застосування шкідливих посилань і спаму.

  SEO-атаки здатні привести до того, що сайт втратить свою пошукову релевантність, а значить знизиться його прибутковість. Незважаючи на це, від таких шкідливих дій можна досить легко захиститися.

  Що являє собою чорне SEO?

  Чорне SEO - це впровадження заборонених технік оптимізації в пошукових системах, в тому числі і на конкуруючому сайті. Як правило, такі атаки запускають конкуренти, які прагнуть знизити позицію конкурентного їм ресурсу в пошуковій видачі. Ефективність такого методу залежить багато в чому від пильності власника цільового сайту.

  Переважна кількість оптимізаторів намагається здійснювати пошукове просування, не порушуючи правил. Вони публікують контент, використовують просування в соц мережах, завдяки чому покращують власні позиції.

  Але деякі власники сайтів ігнорують правила чесного просування в пошукових системах. Такий конкурент може постаратися прибрати ваш сайт за допомогою сотні спам-посилань або помилкових відгуків, або ж навіть спробувати отримати до нього несанкціоніруемий доступ.

  Методи боротьби з анти-SEO

  На щастя, атаки, спрямовані проти ефективного просування сайту, можна помітити й усунути ще до того, як вони зможуть завдати йому істотної шкоди. Є перелік методів, які можуть допомогти вам убезпечити власний ресурс від недобросовісних конкурентів.

  Перевірка стану посилань

  Проведення систематичного аудиту посилань може стати хорошою практикою в будь-якому бізнесі. Відстеження посилань є оптимальним способом виявлення небажаної активності.

  Якщо ви помітили суттєве збільшення або ж зниження кількості зворотних посилань, це відразу ж повинно стати приводом для ретельної перевірки. Хакери часто змінюють контент ресурсу, додаючи в нього посилання зі спамом або переадресовуючи ваші посилання на потрібні їм адреси. Помітити це досить складно, і єдиним методом захисту є регулярна перевірка посилань.

  Відстежити дивну активність посилань важливо до того, як атака зможе завдати сайту значний збиток. Ви можете використовувати спеціальне програмне забезпечення або займатися аудитом вручну. Якщо ваш ресурс піддався чорному СЕО із застосуванням ферми посилань, негайно передайте інформацію про це адміністрацію пошуковика і заблокуйте небажані посилання.

  Перевірка швидкості сайту

  Одним з найважливіших факторів оцінки ресурсу пошуковими системами є швидкість сайту. Якщо ви відчуваєте, що швидкість завантаження сайту знизилася, необхідно провести сканування ресурсу за допомогою спеціальних програм, які допоможуть виявити можливі проблеми.

  Якщо сканування нічого не виявило, а проблема нікуди не зникла, то швидше за все ви піддалися DDoS-атаці. Вчинення тисяч запитів істотно підвищують навантаження на сервер і уповільнюють функціонування вашого веб-ресурсу, а іноді навіть призводять до відсутності відповідей від сервера.

  Якщо ви зіткнулися з цією проблемою, необхідно зв'язатися з хостинг-провайдером для усунення причини збільшення навантаження.

  Слідкуйте за копіями свого контенту

  Ефективність контент-маркетингу за останній час істотно зросла. Але не кожен власник сайту хоче створювати новий контент своїми силами. Є ті, хто може просто скопіювати вже готовий контент на чужому ресурсі і розмістити його на своєму.

  Скрапінг контенту дає можливість збирати вміст ресурсів і додавати його на необхідні сайти. Як правило, даним прийомом користуються для того, щоб поліпшити позиції власного сайту. Але парсинг також часто використовують у поєднанні з фермами посилань для проведення атак за допомогою спаму.

  Скрапінг тягне за собою не самі приємні наслідки для сайту-донора. Якщо неоригінальний контент проиндексируется раніше оригіналу, то інформація на останньому не матиме цінності і сайт просяде у видачі.

  Якщо неоригінальний контент проиндексируется раніше оригіналу, то інформація на останньому не матиме цінності і сайт просяде у видачі


  З'ясувати, чи не був запозичений ваш контент, ви можете за допомогою інструменту Copyscape . Якщо плагіат буде виявлено, зверніться до веб-майстру з проханням прибрати ваш авторський контент з його сайту або поставити посилання на джерело. Якщо він проігнорує ваше прохання або відмовиться її виконувати, ви можете повідомити про це адміністрацію пошукової системи шляхом заповнення форми для заявки на видалення контенту, який порушує ваші права.

  Слідкуйте за відгуками

  Погані відгуки отримувати неприємно, але саме завдяки їм можна розібратися з тим, що у вашій компанії працює неправильно і поліпшити свої послуги. Але якщо негативні відгуки йдуть нескінченним потоком, то цілком ймовірно, що це ознака SEO-атаки.

  Моніторьте свою сторінку в Google Бізнес і стежте за відгуками в соцмережах за допомогою особливого ПО.

  Поскаржитись на фальшивий відгук можна наступним чином:

  • Пошукайте компанію в Google Картах;
  • На панелі з даними про компанії перейдіть до відгуків;
  • Знайдіть несправжні відгуки і виберете пункт «Відзначити неприйнятним»;
  • У формі необхідно заповнити всі додаткові поля.


  Слідкуйте за показником відмов

  Поведінка користувачів є важливим критерієм для пошукових систем і серйозно впливає на позицію сайту у видачі. Зловмисники можуть створити бота, який буде переходити на ресурси конкурентів (із застосуванням певних анкоров) і відразу повертатися на сторінку видачі. Це неминуче призводить до того, що сайт показує завищений відсоток повернень при переходах з пошукової видачі.

  Якщо ви не стежите за коефіцієнтом CTR за своїми анкорами, то виявити подібну атаку буде досить складно. перейдіть в Search Console , Перейдіть в аналіз за запитами і проаналізуйте коефіцієнт відмов по відповідним своїм профілем анкорами. Якщо ви побачите збільшення показника CTR, яке ви не можете собі пояснити, дайте знати про це адміністрацію пошуковика і заблокуйте небезпечні посилання.

  Відстежуйте своє становище у видачі

  Зниження позицій сайту в пошуковій системі може бути сигналом проводиться SEO-атаки. Абсолютний вихід з видимості пошукової системи може статися в результаті отримання контролю над сайтом недоброзичливцем, що відбувається нечасто. Наприклад, відомі випадки, коли SEO-фахівці редагували robots.txt (файл, який може обмежувати пошуковий робот) свого старого роботодавця, додаючи директиву Disallow: / після відмови від роботи з ним.

  Користуйтеся ПО для моніторингу видимості сайту в результатах. При виявленні раптового спаду перевіряйте статистику сайту в Search Console і перевірте, чи правильно встановлена ​​файлу конфігурації, на підставі якого діє пошуковий робот.

  Працюйте над посиленням захисту

  Негативне SEO має не настільки широке поширення, але частота атак на сайти підвищується щорічно. Користуйтеся ПО останніх версій, встановлюйте патчі для підвищення безпеки і вибирайте CMS з якісним шифруванням, здатним захистити користувачів. Окремої уваги також заслуговує перехід сайту на захищений протокол передачі даних. HTTPS здатний не просто забезпечити надійний захист, але і вважається важливим фактором при визначенні порядку пошукової видачі.

  Кібератаки не можна назвати чорним SEO, проте вони здатні негативно позначитися на позиції вашого сайту. Google позначає сумнівні ресурси в пошуковій видачі як «ймовірно зламані», а це може налякати користувачів і скоротити активність на сайті.

  Підведемо підсумки

  Чорне SEO є досить рідкісним явищем. Як правило, Google швидко знаходить такі схеми і не дає їм вплинути на чужі сайти. Незважаючи на це, зловмисники постійно знаходять все нові обхідні шляхи.

  Якщо ваш ресурс став жертвою негативного SEO, постарайтеся знайти проблему і обов'язково повідомте про це адміністрації пошукової системи. Проте регулярно проводите аудит сайту і намагайтеся виявити проблеми ще до того, як вони встигнуть серйозно йому нашкодити.

  Замовити безкоштовний комплексний аудит в ASTY.PRO .

  Що являє собою чорне SEO?
  Що являє собою чорне SEO?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»