Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як залучити клієнтів в автосервіс: реклама СТО, як швидко розкрутити

  1. залучаємо клієнтів
  2. Як зацікавити клієнта
  3. Шукаємо вигідні ніші
  4. Хитрий маркетинг в дії
  5. Як утримати клієнта

  Автосервіс завжди користується великим попитом у автомобілістів, тому необхідно виконати ряд умов, щоб бізнес був успішним. розвиток автобізнесу починається з підрахунків плюсів і мінусів. Щоб визначити вигоду бізнесу його власник повинен об'єктивно оцінити кілька моментів.

  Вони стосуються місцезнаходження сервісного центру, які послуги пропонуються (діагностика, автомийка, шиномонтаж, продаж супутніх товарів і т.д.), комфортна чи дорога до місця призначення, чи є якісь кафе або магазини товарів в дорогу, якщо СТО на трасі і так далі. Відповівши на всі ці питання можна зрозуміти, чи буде приносити автосервіс прибуток, і скільки дивідендів з нього можна отримати.

  залучаємо клієнтів

  Розглянемо ідеї, як залучити клієнтів в автосервіс, якщо він ще маловідомий. Способи розкрутки сервісу зводяться до наступних дій:

  • можна знайти відмінних майстрів-бляхарів або автослюсарів, до яких прийдуть їхні клієнти. Однак доведеться витратитися на зарплату співробітникам, досвідчені майстри за спасибі не працюватимуть;
  • можна порекламіровать свої послуги клієнтам автосалону поблизу. Нове авто часто потребує діагностиці, заміні шин;
  • не забувайте про автошколи, вони будуть постійними клієнтами, якщо отримають знижку;
  • в інших випадках доведеться залучати клієнтів рекламою. На трасі - це зовнішня реклама, банери, світлові короби, розтяжки. У місті - листівки, буклети, візитки. Візитки можна поширювати через магазини автозапчастин, таксистів, пообіцявши знижку, розкладати по поштових скриньках. Такий процес реклами - дуже трудомісткий, але ефективний в міру того, що вона схожа на сарафанне радіо. Так само, радимо ознайомитися з матеріалом про вуличної світлодіодним рекламі в розкручуванні свого бізнесу;
  • реклама в інтернеті дає свою віддачу, але сюди доведеться вкластися по-крупному. На ринку IT-послуг зараз для розкруток СТО або автомайстерень найчастіше замовляю лише однієї сторінки сайт і пускають на нього контекстний трафік з Яндекс і Гугл. Це працює, але треба вкласти близько 10 000 рублів.
  • різні газети і автомобільні журнали - теж ефективна реклама для СТО. Текст і фото, які можна там розмістити побачить маса людей, і якщо зацікавляться, до вас хлине хвиля нових клієнтів.

  Зверніть увагу: розкрутка автосервісу з нуля лягає на плечі господаря, де все залежить від його моторності, комунікабельності, наявності друзів і зв'язків. Налагодьте особисті контакти або спробуйте просування через соціальні мережі. Запитуйте на автомобільних форумах, просите писати відгуки про обслуговування.

  Запитуйте на автомобільних форумах, просите писати відгуки про обслуговування

  Для багатьох людей ремонт власного автомобіля - це велика проблема, тому вони готові платити гроші, щоб клопіткою роботою

  Як зацікавити клієнта

  Практично всі клієнти на щось ведуться, тому варто дізнатися про це докладніше, задайте питання друзям, які послуги їх залучають і чому саме ці. А щоб не ламати собі голову - краще запитати клієнта: «Микола Петрович, що вам у нас подобається, а що ні? Поділіться, а ми станемо краще! ».

  Потреби клієнта полягають в наступному:

  • місце дислокації. Це особливо стосується автомийки та шиномонтажу;
  • ціновий діапазон. Кожному хочеться заощадити і отримати якість;
  • спектр послуг. Клієнт хоче не мотатися з сервісу в сервіс, а зробити все на одній точці;
  • майстри зі стажем. Якщо у вас працює відомий в місті майстер - буде тільки плюсом і додатковою рекламою;
  • сервіс і політика знижок;
  • накопичувальна система бонусів по карті клієнта, банківської карті і інші привілеї.

  Шукаємо вигідні ніші

  В цьому плані вигідніше зупиниться на послуги для таксі В цьому плані вигідніше зупиниться на послуги для таксі. Вони постійно потребують мийці, ремонті і обслуговуванні. Чи не розпиляйтеся в усіх напрямках відразу, займіть одну нішу , Інші підтягнуться самі в міру необхідності.

  Якщо СТО знаходиться на трасі, орієнтуйтеся на приїжджих і далекобійників, якщо в центрі, то на певному колу населення. Врахуйте, чим вище ціна на послуги, тим менше відвідувачів буде, і тим більше клієнти вимагатимуть уваги за свої гроші. Чим нижче ціна, тим клієнт лояльніше, однак не варто працювати собі в збиток, знижуючи ціни на мийку, тримайте їх на середній висоті. Періодично міняйте знижки на послуги протягом тижня, місяця. Намагайтеся сповістити своїх клієнтів заздалегідь, можна за допомогою смс, якщо вони залишили свій номер телефону.

  Хитрий маркетинг в дії

  Дані ідеї маркетингу для автосервісу спрацюють, як у великому місті, так і в провінції, тому що проблеми скрізь однакові. Природно, чим більше конкурентів, тим складніше вижити. Дуже багато залежить від платоспроможності населення, тому знайдіть золоту середину в цінах, і клієнт підтягнеться.

  Крім цього, можна штучно створювати знижки, в яких в принципі людина не має потреби, але візьме річ або погодиться на послугу, якщо вона запропонована. Скажіть, скільки коштують послуги в комплексі на мийку з діагностикою, і скиньте ціну при комплексному обслуговуванні, якщо людина приїде на мийку авто. Знижки люблять все, тому вважаючи, що він економить, людина готова витратити гроші прямо зараз на комплекс послуг, навіть якщо в них немає необхідності.

  Не треба додумувати за клієнта, що потрібно зробити або запропонувати, щоб отримати бажану знижку. Запитайте у нього! Так працюють найуспішніші представники будь-якого бізнесу. Звідки вам знати про проблеми клієнта, якщо той не відкриється і сам не скаже? Пропрацюєте лояльність і зрозумієте, над чим треба буде попрацювати, щоб збільшити прибуток від бізнесу .

  Пропрацюєте лояльність і зрозумієте, над чим треба буде попрацювати, щоб  збільшити прибуток від бізнесу

  Співробітники - це обличчя будь-якого закладу

  Зверніть увагу: якщо клієнтів мало або їх немає взагалі, тоді йдіть від зворотного в питанні, як швидко розкрутити автосервіс і залучити клієнтів: поставте себе на їх місце, і подумайте, на яка приманка була б приваблива особисто для вас.

  наприклад:

  • запропонуйте необхідні товари для автовласників;
  • зробіть міні-кафе;
  • забезпечте безкоштовне обслуговування кожному сотому покупцеві.

  Як утримати клієнта

  Варіантів залучення людей маса, так як все залежить від бажання відповідати певному колу відвідувачів. На трасі перекус допоможе заслужити лояльність водіїв, а в місті він вже не актуальний, тому що поруч є більш гідні місця, де можна посидіти з чашкою кави. У місті можна встановити автомат з продажу кави та снеків. Обміркуйте пропозиції пов'язані з оплатою послуг карткою, це збільшить комфорт і прокачає сервіс. Обов'язково прозондуйте грунт і випустіть спільні візитки з магазином автозапчастин, службою таксі або іншими магазинами, які можуть привести клієнтів. Партнерська мережа -Чудова інструмент в питаннях реклами і розвитку бізнесу.

  Додайте банери про послуги на великих стоянках міста, біля заводів, гаражів, з місцями паркування Додайте банери про послуги на великих стоянках міста, біля заводів, гаражів, з місцями паркування. Головне в будь-якій рекламі то, щоб клієнт прийшов, а далі вже почнеться робота по його утриманню. Мало просто запропонувати знижки або подарунки, важливо знати, як рекламувати автосервіс всередині самого підприємства.

  Задоволені і спритні співробітники - відмінна реклама будь-якого закладу. Працівники не повинні скаржитися на маленьку зарплату, важка праця і намагатися ухилятися від своїх обов'язків. Значить, робимо висновок - їм потрібно платити, добре і вчасно. Тоді вони самі будуть зацікавлені в тому, щоб продати більше послуг кожного клієнта.

  Ображений співробітник зробить таку антирекламу закладу, що туди ніхто не прийде. Менеджмент всередині автосервісу продумується заздалегідь, а гідні умови праці для підлеглих - це обов'язок будь-якого роботодавця. В першу чергу для свого прибутку, бо не буде робочого процесу там, де немає сприятливої ​​для цього атмосфери.

  Зверніть увагу: якість і швидкість обслуговування, також важливі чинники, які в першу чергу поширюються при сарафанне радіо. Особливо потрібно мати це на увазі, якщо місто невелике. Якщо клієнт незадоволений - подумайте, де ви припустилися помилки. Ознайомтеся зі статтею про те, як рекламувати свій бізнес .

  Для підвищення лояльності клієнта:

  • зробіть знижку;
  • надайте якісь послуги безкоштовно;
  • постарайтеся зрозуміти, що пішло не так, якщо клієнт все одно незадоволений.

  Обіцяйте знижки постійним покупцям товарів і послуг, це завжди спрацьовує Обіцяйте знижки постійним покупцям товарів і послуг, це завжди спрацьовує. Ввічливість, якість роботи персоналу теж має значення, тому намагайтеся шукати хороший колектив. Можна ввести обслуговування за номером телефону. Так можна заодно сповіщати клієнтів про різні акції і, попутно нагадувати про своє існування.

  Картки знижок краще роздавати з першого дня відкриття, бонуси прописувати відразу або робити накопичувальними, пообіцявши за потрібну суму приз - безкоштовне обслуговування в якомусь вигляді: ремонт, діагностика, мийка або заміна масла і т.д.

  Можна звернути увагу на нестандартні способи реклами:

  1. Зараз люди поступово вилазять з комп'ютерів і пересідають на планшети або смартфони. Тому, якщо ви знайдете програміста, здатного створити мобільний додаток по розкрутці СТО - буде здорово.
  2. Розгляньте організацію флеш-мобу автовласників.
  3. Проведіть акцію або конкурс з роздачею призів.
  4. Беріть участь в міських заходах, стати спонсором якого-небудь починання.

  Найголовніше випробувати всі можливі методи по залученню до себе уваги, і обов'язково показати якість обслуговування, а потім клієнти самі вирішать, будуть вони відвідувати СТО чи ні. Хтось звикає до певного сервісу, інші дивляться на швидкість обслуговування, треті готові їхати на край міста заради низьких цін. У кожного клієнта свої примхи, тому потрібно просто знайти свій підхід. Усім догодити неможливо, знайдіть свою нішу і розробляйте її до кінця.

  А щоб не ламати собі голову - краще запитати клієнта: «Микола Петрович, що вам у нас подобається, а що ні?
  Звідки вам знати про проблеми клієнта, якщо той не відкриється і сам не скаже?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»