Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як заощадити час і гроші при розробці сайту: розбираємо помилки

  1. Коли розумієш, що з сайтом щось не так ... Створенням сайту і пошуковим просуванням найчастіше займаються...
  2. Сайт може втратити до 90% переходів при перенесенні
  3. Етапи розробки сайту
  4. Завдання SEO-супроводу
  5. проектування
  6. Дизайн
  7. Розробка
  8. наповнення контентом
  9. тестування
  10. публікація
  11. контроль індексування
  12. План розвитку проекту

  Коли розумієш, що з сайтом щось не так ...

  Створенням сайту і пошуковим просуванням найчастіше займаються різні підрядники. Навіть в агентствах повного циклу команди розробників і оптимізаторів не завжди працюють злагоджено.

  Коли сайт вже запущений, часто з'ясовується, що для успішної оптимізації потрібно серйозно змінювати структуру і функціональність. Тим часом впровадження змін коштує приблизно стільки ж, скільки повторна розробка відповідних частин проекту.

  Проблеми також виникають, коли вимоги SEO не враховуються при редизайну сайту або інших масштабних змінах: зміні структури, CMS, хостингу або домену, перехід на захищений протокол передачі даних (HTTPS).

  У подібних випадках після публікації змін трафік може значно просісти. І бізнес для початку втрачає клієнтів і замовлення, які приносили переходи з результатів пошуку. А потім витрачає час і гроші, щоб відновити цей трафік.

  Підключайте оптимізаторів до роботи на старті проекту

  Кращий варіант з можливих полягає в тому, щоб підключати оптимізаторів на старті проекту. Тоді вони разом з розробниками зможуть скласти план реалізації проекту, в який закладуть всі роботи, необхідні з точки зору оптимізації.

  SEO-супровід вирішує кілька найважливіших завдань: розробка структури, зіставлення поточних URL-адрес з новими, технічна оптимізація.

  Що робити, якщо проект вже стартував, а оптимізаторів покликати забули? Постаратися забезпечити SEO-супровід до публікації нового сайту (або викочування інших змін).

  У цей момент ще можна запропонувати рішення, яке полегшить подальшу оптимізацію і знизить ризик падіння трафіку.

  Сайт може втратити до 90% переходів при перенесенні

  Пошукові системи не дають ніяких гарантій при перенесенні сайту або інших серйозних коригувань, навіть якщо ви виконали всі рекомендації.

  На практиці ресурс може втратити до 90% переходів з органічних результатів пошуку при впровадженні серйозних змін на сайт. При повноцінному SEO-супроводі скорочення трафіку становить від 5 до 25% в порівнянні з колишнім рівнем.

  Ось як змінювався обсяг органічного трафіку у сайту, який в травні 2016 року було переведено на нову CMS за допомогою наших фахівців.

  Якби переїзд провели без урахування вимог SEO, динаміка могла виявитися зовсім інший.

  А ось графік, який показує зміни трафіку в іншого проекту. У червні 2016 року було опубліковано нову версію сайту, в якій змінилася CMS і структура URL-адрес.

  SEO-супроводу не було, і органічний трафік впав. У лютому 2017 року просування сайту доручили нам. Усунути наслідки некоректного перенесення і відновити обсяг трафіку вдалося тільки через чотири місяці.

  Усунути наслідки некоректного перенесення і відновити обсяг трафіку вдалося тільки через чотири місяці

  Етапи розробки сайту

  Загальний план робіт зі створення сайту, незалежно від того, чи використовується каскадна модель або ітеративний підхід, зводиться до наступних етапів:

  • проектування
  • Дизайн
  • Розробка: Front-end (верстка шаблонів інтерфейсу) і Back-end (розробка функціоналу сайту)
  • наповнення контентом
  • тестування
  • публікація
  • контроль індексування

  Якщо вимоги SEO враховуються на всіх етапах, на виході замовник отримує сайт з повною базової оптимізацією.

  Завдання SEO-супроводу

  На кожному з етапів розробки вирішуються конкретні завдання, які полегшують подальше просування сайту в пошукових системах.

  проектування

  Від того, на якому движку буде працювати сайт, залежать можливості розвитку проекту: масштабування розділів, розробка нового функціоналу, впровадження ЧПУ (человекопонятний URL-адрес), інтеграції з CRM і іншими зовнішніми системами.

  • Аналіз попиту.

  Щоб скласти грамотну структуру сайту, потрібно проаналізувати поточну ієрархію розділів і структуру пошукового попиту. Якщо проект масштабний, то бажано зберегти URL-адреси основних розділів сайту.

  • Розробка структури.

  Ієрархія розділів повинна відображатися в структурі ЧПУ, навігаційному меню і навігаційних ланцюжках ( «хлібних крихтах»). На цьому етапі потрібно передбачити можливість масштабування структури і підготувати файл відповідностей між поточними і новими URL-адресами.

  Дизайн

  Щоб не довелося коригувати готовий дизайн, оптимізатори повинні брати участь в проекті ще на етапі прототипирования. Шаблони посадочних сторінок потрібно проаналізувати за наступними критеріями:

  • Розташування контейнера для SEO-тексту.

  Про цей елемент сторінки часто забувають, і оптимізований контент доводиться розміщувати безпосередньо над підвалом і без поділу на функціональні блоки. Така верстка явно вказує на сеошное походження тексту і може негативно впливати на просування.

  • Доступність основних розділів.

  Від розташування посилань у наскрізних блоках (наприклад, в шапці і підвалі сайту) буде залежати розподіл ваги сторінок. Важливо, щоб основні обнародувано розділи сайту були «на відстані витягнутої руки».

  Посилання на них слід розташовувати якомога вище. У користувачів повинна бути можливість перейти до цих розділів з будь-якої сторінки за один клік.

  • Відповідність вимогам юзабіліті.

  Це здається само собою зрозумілим, але буває так, що після оновлення сайту поведінкові характеристики знижуються. Тому оптимізатори іноді рекомендують запустити А / В-тестування нових шаблонів до публікації сайту.

  • Наявність на сторінці елементів, необхідних з точки зору комерційних чинників ранжирування.

  Наприклад, варто заздалегідь продумати дизайн і розташування характеристик товару та інформації про наявність на складі - навіть якщо в першій ітерації ці елементи не будуть публікуватися.

  Розробка

  Front-end

  • Тестування.

  Комплексне крос-браузерні і Мультиплатформенне тестування шаблонів зазвичай проводять розробники. Аналіз оптимізатора допомагає виявити помилки, які залишилися непоміченими.

  • Аналіз семантичної верстки.

  Перевіряється послідовність і коректність тегів логічного форматування тексту (H1-H6 і інших), наявність полів мікророзмітки.

  Back-end

  • Аналіз способів виведення контенту.

  Розробники іноді використовують технології виведення контенту скриптами, через що пошукові системи не можуть проіндексувати важливі розділи. Потрібно впевнитися, що цільові сторінки доступні для пошукових роботів.

  • Контроль швидкості завантаження.

  Швидкість відгуку сайту безпосередньо впливає на поведінкові характеристики і є одним з важливих чинників ранжирування. На стадії розробки важливо забезпечити максимально швидке завантаження сторінок.

  • Налаштування цілей і звітів.

  Після того як завершилася розробка функціоналу, можна додати на сторінки коди для відстеження статистики. Якщо системи аналітики були налаштовані раніше, необхідно подбати про спадкоємність звітів.

  наповнення контентом

  На цьому етапі мета SEO-супроводу - зберегти і примножити ефективність контенту на сайті. Робота оптимізаторів спирається на матеріали, підготовлені на етапі проектування, і ведеться в двох напрямках:

  • Файл відповідностей між поточними і новими URL-адресами.

  Необхідно перевірити, чи збереглися оптимізовані тексти і теги (наприклад, Title) на посадочних сторінках. Особливу увагу варто приділити розділах, які високо ранжуються в пошуку і генерують основний трафік.

  • Семантичне ядро.

  Проводиться базова оптимізація відповідно до запитів з семантичного ядра: доробка тегів Title і Descripton, заголовків H1-H3, впровадження семантичної розмітки Schema.org і Open Graph. У деяких випадках пишуться або коригуються тексти для розділів сайту.

  тестування

  Після завершення робіт, пов'язаних з розробкою і контентом, проводиться повний технічний аналіз сайту. До завдань SEO-супроводу відносяться:

  • Складання файлу robots.txt.
  • Сканування сайту, перевірка кодів, статусів сторінок і усунення помилок, пов'язаних з некоректними посиланнями.
  • Оформлення сторінки помилки 404.

  публікація

  Пошукові системи рекомендують переносити сайт по частинах. Однак розробникам дуже складно зберігати дві працюючі структури сайту (або два ресурси на різних CMS) на одному хості або домені.

  Тому для SEO-супроводу це найвідповідальніший момент. При публікації сайту виконуються наступні завдання:

  • Аналіз технічної можливості паралельного запуску.

  Такий запуск можна реалізувати, якщо нова структура URL-адрес повністю відмінна від старої. В цьому випадку потрібно додати нові URL-адреси в атрибут rel = "canonical" на всіх альтернативних (старих) сторінках.

  • Забезпечення доступності сторінок поза структурою.

  Якщо не можна зберегти весь старий сайт на час індексації нового, важливо забезпечити доступність хоча б вибіркових сторінок (у вигляді окремих HTML-файлів). Всі внутрішні посилання на цих сторінках замінюються на нові URL-адреси.

  • Технічний аналіз.

  Сайт найчастіше публікується не на тому сервері, який використовувався під час розробки. При переміщенні файлів можуть виникнути нові помилки, тому обов'язково проводиться повторний технічний аналіз.

  В першу чергу перевіряються настройки robots.txt: іноді розробники зберігають файл, який забороняє до індексації весь сайт.

  • Перевірка редиректів.

  Для всіх недоступних старих сторінок повинні бути коректно налаштовані 301 редіректи на релевантні їм нові сторінки або розділи.

  контроль індексування

  Робота з панелями в Яндекс .Вебмастере і Google Search Console.

  • Для прискорення індексування нового сайту, структури або дизайну сторінки відправляються на пріоритетне сканування (тут важливо враховувати, що у пошукових систем є ліміти на примусову індексацію).
  • Додаються посилання на дві карти сайту (що містять старі і нові URL-адреси). Це допомагає пошуковим роботам швидше виявляти переадресацію.
  • Постійний контроль індексування і усунення виникаючих помилок.

  Відстеження впливу на показники трафіку.

  • Щоб оперативно реагувати на зміни в процесі індексування, відстежується трафік, що приходить як на старі, так і на нові URL-адреси.
  • При необхідності прискорення індексування проекту посилання на нього розміщуються в соціальних мережах.

  План розвитку проекту

  Можливості розвитку сайту практично безмежні, тому по завершенні проекту готується список пріоритетних завдань для наступних релізів.

  SEO-супровід розробки завершується в той момент, коли створюється план подальшої оптимізації проекту.

  Матеріали по темі:

  Потужний гайд по SEO: як підібрати ключові слова для сайту

  «До побачення, SEO-тексти»: що експерти думають про запуск нового пошукового алгоритму «Яндекса»

  Як купити трафік у SEO-агентства і не бути обманутим

  Ми дізналися 7 ознак дилетанта в SEO - ви впевнені, що на вас працює професіонал?

  Навіщо вам SEO: вся суть простими словами

  Знайшли друкарську помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl + Enter

  Що робити, якщо проект вже стартував, а оптимізаторів покликати забули?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»