Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як заплатити більше для SEO письма

  Як і було обіцяно, на цей тиждень я маю відповісти ще на запитання від читача MALW Джини, яка запитала про це раніше  ніші блогів  проти загального блогу

  Як і було обіцяно, на цей тиждень я маю відповісти ще на запитання від читача MALW Джини, яка запитала про це раніше ніші блогів проти загального блогу. Сьогодні ми обговорюємо SEO та високооплачувану роботу. Її запитання:

  Керол, мені цікаво, що ти думаєш про SEO. Є багато SEO компаній, які стягують великі долари для забезпечення читаних SEO статей і контенту клієнтам. Скільки висококласних авторів в Інтернеті роблять чи не пишуть з урахуванням ключових слів? Я знаю, що пошукові системи стають меншими за ключові слова, але вони все ще є реальністю. Просто цікаво, що ваші думки про копірайтерів і SEO.

  Давайте почнемо, кажучи, що є SEO письмово, а потім є "SEO письмовій формі", як і в усіх оголошеннях, які ви бачите, які шукають "SEO письменника". для тих, хто швидко збирає щось з декількох інших подібних сторінок тематики, вони знаходять онлайн і використовують багато ключових слів, щоб допомогти нашим рейтингам. Нас не хвилює, чи добре написано. ”Загроза, що весь контент буде проходити через Copyscape, щоб переконатися, що ви не плагіатуєте, є відмінною рисою цього жанру.

  І платити це дерьмо. І створені, професійні копірайтери мають назви того, що це - імена, як "переписування" і "спининг статті". Коли ви говорите, що це "читабельний", на моєму досвіді це не означає, що це звичайно те, що хто-небудь дійсно хоче читати. Це статті, створені в основному для пошукових систем. Чи люди коли-небудь читали їх, здається, є другорядним.

  Я знаю, що ви хочете сказати мені, Джина - ви різні і особливі. Ваш SEO написання велика копія. Якщо так… Ви відриваєтеся і недоплачуєте за те, що ви доставляєте. Перестаньте писати для SEO будинків, якщо ви хочете заробити більше.

  Добре оплачувані копірайтери продають себе як здатні доставляти нокаут інформацію в переконливі способи, так що клієнти своїх веб-сайтів клієнта будуть збуджені тим, що вони пропонують, повертаються часто, і купувати продукти та послуги. Ці статті написані для людей, а друге - пошукових систем. Це різниця. Не кожен може написати щось, що люди хочуть читати… пул можливих письменників менше… і платити краще.

  Чи турбуються топ-копірайтери про SEO та використання ключових слів у створеному ними онлайновому вмісті? Абсолютно. Ми, звичайно, намагаємося працювати в заголовках і перших абзацах. Але ми не хочемо використовувати їх у якомусь божевільному співвідношенні, де вони є кожним третім словом статті. Мені часто надаються ключові слова для використання клієнтами. Ключовим словом є «використання», а не надмірне використання. Як ви відзначаєте, пошукові системи стають більш розумними щодо тексту з щільним ключовим словом. Щільність ключових слів не є найважливішою для більшості високооплачуваних клієнтів - їхній головний пріоритет полягає в тому, щоб мати на їхньому сайті розумну корисну інформацію та переконливі матеріали з продажу, які встановлюють їх як авторитет у своєму секторі та допомагають їм продавати.

  Що стосується "багатьох компаній SEO, які стягують великі долари", я не впевнений, що це реальність. Це дуже крута промисловість, і я думаю, що їх розмітка не відрізняється від будь-якого іншого типу копірайтинг агентства або посередника. Перестаньте турбуватися про те, скільки прибутку SEO компанії роблять від вас, і знайти ваших власних клієнтів, щоб заробити добре.

  Перестаньте турбуватися про те, скільки прибутку SEO компанії роблять від вас, і знайти ваших власних клієнтів, щоб заробити добре

  Фото через користувача Flickr smemon87

  Скільки висококласних авторів в Інтернеті роблять чи не пишуть з урахуванням ключових слів?
  Чи турбуються топ-копірайтери про SEO та використання ключових слів у створеному ними онлайновому вмісті?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»