Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як запустити рекламу в Instagram: покрокове керівництво

  1. Попередня підготовка на раз, два, три!
  2. Як налаштувати рекламу в Instagram?
  3. Крок 2. Налаштовуємо рекламну кампанію
  4. Налаштовуємо плейсмент (місце розміщення реклами в Instagram)
  5. Бюджет і графік показу
  6. Крок 3. Створюємо оголошення
  7. Який формат оголошень вибрати?
  8. Де брати зображення?
  9. Як зробити групу оголошень?
  10. підводимо підсумки

  Таргетована реклама в Instagram запускається через рекламний кабінет Facebook. Чому так відбувається? Instagram належить Facebook, і останній позиціонує себе не тільки в якості материнської компанії, але і як рекламний майданчик-агрегатор, що використовує Instagram як партнера власної рекламної мережі.

  Орієнтування для реклами в Instagram налаштовується виходячи з даних про аудиторію Facebook. Відповідно, і показується вона тільки тим користувачам, чиї акаунти пов'язані. Виняток становлять лише кампанії з налаштуванням на всіх користувачів. Але любителів такого методу практично немає: мало хто захоче палити з гармати по горобцях.

  Отже, що ж таке SMM-просування в Instagram і як зробити там рекламу.

  Попередня підготовка на раз, два, три!

  1. Для ведення рекламної кампанії знадобиться офіційний акаунт у Facebook: якщо його немає, обов'язково створіть. При цьому мати профіль в самому Instagram необов'язково, але бажано. Якщо їх у вас кілька, реклама транслюватиметься від будь-якого з них на вибір.

  2. Якщо хочете, щоб реклама транслювалася від офіційного аккаунта в Instagram, зв'яжіть його з Facebook.

  3. Визначтеся зі способом оплати: карта, PayPal або QiwiWallet. Якщо ви створюєте оголошення вперше, вам треба буде позначити свій вибір в кінці настройки реклами. В іншому випадку необхідно перейти у вкладку «Всі інструменти» рекламного кабінету, знайти стовпець «Налаштування» і вибрати «Біллінг». У вікні знайдіть кнопку «Налаштування платежів».

  Потім ви потрапляєте в «Налаштування платежів». Тут залишається вибрати зручний спосіб оплати і внести дані:

  Тепер все готово до створення рекламної кампанії.

  У Facebook є два інструменти для створення і управління рекламою: Ads Manager і Power Editor. Не будемо вдаватися в подробиці, який краще. У кожного є свої плюси і мінуси, і кожен рекламодавець вирішує сам для себе, ніж користуватися зручніше. Для прикладу скористаємося Ads Manager.

  Якщо ви створюєте рекламу вперше і в меню «Цікаве» (як на зображенні праворуч) у вас немає значка Ads Manager, натисніть на посилання «Реклама» в поле меню «Створити» і автоматично опинитеся в менеджері.

  Як налаштувати рекламу в Instagram?

  Крок 1. Вибираємо мета

  Один з плюсів Facebook як рекламний майданчик - великий вибір рекламних стратегій, орієнтованих на різні цілі бізнесу. Якщо для збільшення продажів ви вирішили позиціонувати себе як новатора в сфері моди, вибирайте впізнаваність бренду, якщо вас цікавлять переходи на сайт - Ліди (різні цільові дії) та ін. Розберемо алгоритм запуску рекламної кампанії для самого поширеного варіанту: мета - привести з Instagram потенційних клієнтів на ваш сайт.

  Корисно знати, що Instagram як плейсменту доступний не для всіх цілей. Наприклад, його не можна використовувати для залучення в групу Facebook (це подцель залученості). Також він дуже обмежено використовується для конверсійних цілей .

  Також він дуже обмежено використовується для конверсійних  цілей

  Вибираємо мета «Трафік» і продовжуємо настройку реклами в Instagram.

  Крок 2. Налаштовуємо рекламну кампанію

  вибір аудиторії

  Даємо назву кампанії і натискаємо «Продовжити».

  Перше, що просить вибрати Facebook, - тип об'єкту рекламування.

  Найпоширеніший варіант - це сайт. Але також у вас є можливість посилатися на ваш додаток або перекидати людей в Messenger.

  Але також у вас є можливість посилатися на ваш додаток або перекидати людей в Messenger

  Далі переходимо до одного з найцікавіших і відповідальних етапів - налаштування аудиторного таргетингу.

  Перша аудиторія, яку пропонує використовувати Facebook, - ваша власна. У рядок «Індивідуально налаштована аудиторія» можна підтягнути користувачів зі своїх баз або на підставі пікселя ретаргетінга. З його допомогою ви зможете наздоганяти відвідувачів вашого сайту рекламними оголошеннями в Instagram.

  Також Facebook пропонує охопити аудиторію, схожу на вашу в більшій чи меншій мірі.

  Також Facebook пропонує охопити аудиторію, схожу на вашу в більшій чи меншій мірі

  Тепер перейдемо до налаштувань географії, статі і віку аудиторії.

  У географічному націлення ви можете вибрати не тільки країну або місто, але навіть конкретне місце на карті і транслювати рекламу в Instagram лише тим, хто знаходиться поблизу.

  Порада: якщо ви таргетіруетесь по своїй основі, рекомендуємо не ставити «інші таргетинги». Їх мета - відсікти всю незацікавлену в вашому реченні аудиторію, залишивши тільки потенційних клієнтів. Тим часом всі, хто взаємодіяв з вашим сайтом або іншими рекламними матеріалами, - це вже ваша цільова аудиторія. Більш того, рекомендуємо йти від зворотного і задавати параметри рекламної кампанії на підставі характеристик передплатників і покупців.

  Перейдемо до більш детального таргетингу з відбором аудиторії на підставі її інтересів. Категорій інтересів в Facebook безліч, так що просто вписуйте ключові інтереси цільової аудиторії. Якщо такі є, система сама їх підтягне. Якщо формулювати інтереси складно, знайдіть один-два, а далі скористайтеся «Рекомендаціями» самої соціальної мережі. Facebook покаже інтереси, близькі до заданих.

  Facebook покаже інтереси, близькі до заданих

  Категорії інтересів формуються на основі поведінкового таргетингу: на кого підписаний, з чим взаємодіє на Facebook і за його межами, які посади лайкать, коментує, які фото переглядає. Виходячи з цього користувача відносять до тієї чи іншої категорії зацікавлених.

  Налаштовуємо плейсмент (місце розміщення реклами в Instagram)

  Переходимо до налаштування майданчика для розміщення. Для цього потрібно вибрати «Редагувати плейсмент» і залишити тільки Instagram. Потім виберіть той плейсмент, який більше цікавить: реклама в стрічці або в Stories.

  Реклама в Stories має свої плюси і мінуси. Вона завжди знаходиться у верхній частині екрану і підсвічується, т. Е. Більш помітна. Крім того, вона автоматично відтворюється при перегляді. Однак це інструмент виключно візуального взаємодії: ви не додасте подробиць вашої реклами, так як місця для тексту не так багато.

  Однак це інструмент виключно візуального взаємодії: ви не додасте подробиць вашої реклами, так як місця для тексту не так багато

  Справа Facebook показує, як виглядає обраний плейсмент.

  При бажанні можна вибрати тип операційної системи пристроїв, на яких ви хочете показувати рекламу в Instagram: iOS або Android. Так, якщо ви продаєте аксесуари тільки для Apple, аудиторія з Android буде не цікава. А ось припущення про те, що власники пристроїв на iOS більш платоспроможні, знаходить все менше підтверджень на практиці, і така сегментація часто помилкова.

  Бюджет і графік показу

  Ставлячи бюджет, ви можете вибрати «Денний» або «На весь термін дії». На етапі запуску рекомендуємо почати з невеликого бюджету (ціна питання - 100-200 рублів на кампанію) і оцінити результати.

  Далі вибираємо стратегію оптимізації. Є чотири варіанти: «Кліки по посиланню», «Перегляди цільових сторінок», «Покази» і «Денний охоплення серед унікальних користувачів». Від стратегії залежить, кому, як часто і за якою схемою оплати буде показуватися ваша реклама в Instagram.

  Від стратегії залежить, кому, як часто і за якою схемою оплати буде показуватися ваша реклама в Instagram

  Види стратегій:

  1. Стратегія «Покази» забезпечить високу частоту контакту.
  2. «Денний обхват унікальних користувачів» покаже вашу рекламу максимальному числу унікальних користувачів, але ненав'язливо, не частіше одного разу на день.
  3. «Клік по посиланню» і «Перегляди цільових сторінок» - дуже схожі. Система оптимізує вашу рекламну кампанію таким чином, щоб отримати максимальну кількість цільових дій за мінімальною вартістю. У першому випадку вважаються кліки, у другому - завантажені сторінки. Тому для оптимізації за цільовими сторінками потрібна зв'язок з сайтом у вигляді пікселя.

  Вибираючи «Кліки по посиланню», ми можемо вирішити, за що платити: за показ (CPM) або за дію (CPC), в інших випадках плата списується тільки за покази оголошень (CPM). Нагадаємо, що для прикладу ми вирішили за допомогою таргетированной реклами в Instagram приводити користувачів на сайт. У цьому випадку відповідний спосіб оптимізації - «Клік по посиланню» з оплатою за дію.

  У вас є можливість встановити граничну ставку за клік (це верхня гранична вартість, яку ви готові заплатити на аукціоні) або не встановлювати ставку. У другому випадку Facebook сам буде списувати за клік оптимальну ринкову ставку. Ставка буде змінюватися відповідно до торгами на аукціоні, і ваше оголошення здасться зі 100% -ою вірогідністю. Більш того, якщо оголошення набере хороший CTR (показник КЕП), вартість кліка в наступному періоді помітно знизиться.

  Більш того, якщо оголошення набере хороший CTR (показник КЕП), вартість кліка в наступному періоді помітно знизиться

  ВАЖЛИВО! Дізнавшись вартість кліка, доведіть кампанію до 100 кліків - це кількість дій, необхідне для оцінки ефективності рекламної кампанії і каналу в цілому.

  Дізнавшись вартість кліка, доведіть кампанію до 100 кліків - це кількість дій, необхідне для оцінки ефективності рекламної кампанії і каналу в цілому

  «Планування графіка реклами» ми можемо задіяти тільки при виставленні бюджету на весь термін дії. Цей формат зручний, якщо ви працюєте на заявки або дзвінки, але прийняти їх можете тільки в певний час. Наприклад, піцерія з доставкою, що працює до 22.00. Зрозуміло, що замовлення після цього часу для закладу неактуальні. В цьому випадку можна виставити графік показу оголошень щодня з 10.00 до 22.00.

  «Тип доставки» - це тип показу ваших оголошень:

  • «Стандарт» - бюджет буде витрачатися рівномірно протягом обраного періоду, що дозволить стежити за ефективністю кампанії, відключати непрацюючі на цілі або дорогі оголошення.
  • «Прискорена» - реклама в Instagram буде показуватися як можна швидше, так що весь планований бюджет може списатися за пару хвилин. Використовуйте цей тип тільки в тому випадку, коли абсолютно впевнені в ефективності реклами в конкретний момент часу. Наприклад, коли рекламована акція триває один день і важливо охопити всю можливу аудиторію саме сьогодні і зараз.

  Крок 3. Створюємо оголошення

  Насамперед слід вибрати формат рекламного оголошення. Майданчик надає різноманітні варіанти, кожен з яких має свої переваги. Єдиний спосіб дізнатися, яке з рішень спрацює в вашому випадку, - влаштувати спліт-тестування, змінюючи параметри оголошення і продовжуючи збір даних до тих пір, поки не буде досягнутий найкращий результат.

  Який формат оголошень вибрати?

  Найпоширеніший і гнучкий варіант - «Одне зображення». Почати з нього буде простіше, однак не ігноруйте і інші формати . При належній підготовці анімація, «карусель» (кільцева галерея) і відео привертають більше уваги аудиторії і мають кращу віддачу.

  У вас багато товарів і ви хочете рекламувати кожен? Використовуйте кільцеву галерею ( «карусель»). Ви зможете в одному оголошенні представити відразу декілька товарів. Крім того, даний формат вкорочує шлях користувача до заповітної конверсії. Клікнувши по сподобалася картинці, зацікавлена ​​людина відразу переходить на сторінку конкретного продукту.

  Тепер уявімо зворотну ситуацію - у вас тільки один продукт. Покажіть його з різних сторін, створивши слайд-шоу з декількох фото. Є класне відео, вигідно представляє ваш товар або послугу? Спробуйте використовувати його в рекламі. Як правило, динамічне зображення привертає уваги більше, ніж статична картинка.

  Варто відзначити, що Stories мають тільки 2 рекламних формату: зображення і відео.

  Де брати зображення?

  Для роботи можна використовувати як власні, так і безкоштовні стокові зображення. Тут працюють все ті ж вимоги до контенту, що і для постів від вашого облікового запису. Зображення повинно привертати увагу, викликати емоції, при цьому органічно вписуватися в призначену для користувача стрічку і працювати на ваші цілі. Якщо ви позиціонуєте свій бренд як спільноти для тих, хто любить затишок, зрозуміло, в рекламних оголошеннях слід говорити з цільовою аудиторією на тій же мові. В одній групі можна розмістити до шести рекламних оголошень з різними зображеннями. Припустимо, оголошення будуть пов'язані з тематикою подорожей:

  Як зробити групу оголошень?

  Група оголошень - це термін рекламного кабінету Facebook. Рекламна кампанія може містити безліч груп оголошень з однією метою, але різними настройками всередині. Група включає велику кількість оголошень, що мають різні зображення, але загальні налаштування і текстовий посил. Оголошення в групі конкурують між собою, але поступово вибирається одне, найбільш клікабельно, яке починає показуватися частіше за інших.

  1. На першому етапі в групі можна створити до 6 оголошень. Але в подальшому їх можна додавати практично без обмежень. Обмеження є тільки в загальному обсязі оголошень в кабінеті -6000.

  2. Вказуємо профіль Instagram і прописуємо посилання на сайт. Не забудьте додати до неї UTM-мітки: вони допоможуть відстежити переходи з Instagram на сайт і виміряти ефективність кожного оголошення.

  3. Впишіть текст оголошення і виберіть «заклик до дії» - текст кнопки.

  Праворуч ви побачите, як повідомлення буде виглядати в стрічці (ми взяли популярне зображення з безкоштовного стоку, тому видно водяні знаки. В таргетированной рекламі в Instagram, природно, ніяких знаків не буде).

  4. Натисніть «Підтвердити», після чого рекламне оголошення відправиться на модерацію. Перевірка може зайняти кілька годин, і за умови успішного її проходження оголошення почне транслюватися аудиторії.

  ВАЖЛИВО! Запорука успішного проходження модерації - відповідність вашої реклами в Instagram законодавству тієї країни, на жителів якої ви таргетіруетесь (в Росії це ФЗ «Про рекламу»), а також внутрішніми правилами розміщення реклами на Facebook .

  підводимо підсумки

  Щоб вам було легше систематизувати роботу, пропонуємо чек-лист для рекламної кампанії в Instagram:

  1. Створюйте нові оголошення. Не зупиняйтеся на парі креативів, навіть якщо вони здаються успішними. Аудиторія не любить довгограючі, приїдається картинки. Порівнюйте оголошення між собою. Вимикайте ті, на які передплатники реагують слабо, перерозподіляючи бюджет на більш ефективні.

  2. сегментує. Розбийте вашу ЦА на кілька сегментів за статтю, віком, географії, інтересам. Подивіться, як кожен конкретний сегмент реагує на рекламу в Instagram, і залиште тільки тих, хто досягає заданих цілей.

  3. Експериментуйте з вмістом. Аудиторія може вас здивувати, відреагувавши на те, що ви вважали «так собі», або проігнорувавши ваш шедевр рекламного мистецтва. Експериментуйте з форматами. Намагайтеся тестувати кожен новий формат, як тільки він з'являється, щоб бути в тренді. Аудиторія Instagram чуйно на це реагує, а своєчасно відпрацьований тренд привертає максимум уваги, підвищуючи як мінімум впізнаваність, як максимум - лояльність.

  Як налаштувати рекламу в Instagram?
  Де брати зображення?
  Як зробити групу оголошень?
  Чому так відбувається?
  Як налаштувати рекламу в Instagram?
  Який формат оголошень вибрати?
  У вас багато товарів і ви хочете рекламувати кожен?
  Є класне відео, вигідно представляє ваш товар або послугу?
  Де брати зображення?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»