Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як запустити відеорекламу через Google AdWords і Яндекс.Директ

  1. Освоюємо найперспективніший формат інтернет-реклами
  2. Плюси відеоформату в контексті
  3. Запускаємо відеорекламу в AdWords
  4. де розміщується
  5. формати
  6. 1 True View
  7. 1.1 In-Stream
  8. 1.2 Video Discovery
  9. 2 Оголошення-заставки
  10. як запустити
  11. Запускаємо відеорекламу в Яндекс.Директ
  12. де розміщується
  13. формати
  14. як запустити
  15. Як створити кращу відеорекламу
  16. Будьте короткі
  17. Пам'ятайте про ключові слова
  18. Додайте заклики до дії
  19. Використовуйте будь-яку можливість
  20. отримуйте винагороду

  Відеореклама стала ще доступнішою з тих пір, як з'явилася можливість розміщувати її через контекстні платформи. З'ясовуємо, чи варто вона того, і в чому її переваги. Вчимося запускати кампанії з відео в Яндекс і Google.

  Освоюємо найперспективніший формат інтернет-реклами

  Залишаючись одним з головних драйверів зростання ринку digital, відеореклама постійно зміцнює свої позиції. Тільки за січень число її переглядів з десктопа збільшилася в 1,6 рази в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року. При цьому 72% рекламодавців стали розміщувати більше роликів, ніж роком раніше. за даними Google, відео особливо активно споживається представниками покоління Z, складовими формується пласт платоспроможного попиту.

  З тих пір як в минулому році вкладення в інтернет-рекламу остаточно перевищили вкладення в телевізійну, сумнівів в перспективності формату не залишається. Він стає все більш доступним для рекламодавців різного масштабу, перестаючи бути привілеєм галузевих лідерів.

  Про те, як скористатися всіма перевагами відеопродвіженія через відеоблогеров можна почитати тут . Сьогодні ми розберемося, як розміщувати відеорекламу через платформи Google і Яндекс, а також з'ясуємо, чому ці канали варто випробувати.

  Плюси відеоформату в контексті

  Бізнесам, довгий час працював в контексті зі стандартними текстово-графічними форматами, відеореклама не цілком звична. Однак існує цілий ряд причин протестувати її як частину своєї стратегії. Серед основних:

  • відеореклама в інтернеті ефективніше телевізійної і часто дешевше банерної;
  • покриття відеомережі Яндекс - 36 000 000 унікальних користувачів;
  • покриття YouTube, з яким працює AdWords - кожен третій користувач інтернету;
  • покази у видимій області екрана: показ зараховується, тільки якщо від 50% площі ролика знаходилося на екрані не менше двох секунд;
  • ролики з YouTube потрапляють в органічну видачу Google;
  • відеореклама з'явиться в пошуковій видачі Яндекса - готуватися до нововведення корисно вже зараз.

  І найголовніше - відеорекламу не обов'язково купувати в складних і незнайомих programmatic-платформах. Хоча про це не так часто згадують, формати відео доступні і в знайомих нам інтерфейси Google AdWords і Яндекс.Директ.

  Таким чином, прямо в вашому рекламному акаунті вже є інструмент, за паливною ефективністю і охопленням конкуруючий з телерекламой, а за ціною можна порівняти зі звичними банерами в контекстно-медійних мережах. Якщо у вас є можливість виділити бюджет не тестування відео, це має сенс зробити.

  Поговоримо докладніше про те, як налаштувати і запустити відеорекламу в AdWords і в Ю Я.

  Запускаємо відеорекламу в AdWords

  Почнемо з AdWords. Ось що представляє собою відеореклама на цій платформі.

  де розміщується

  YouTube, партнерські сайти Google, додатки Контекстно-медійної Мережі Google.

  формати

  Всього в AdWords існує дві групи відеоформатів - TrueView і оголошення-заставки.

  1 True View

  Ролики TrueView обов'язково повинні бути завантажені на YouTube. Для них доступна більш тонка настройка таргетингу і оплати - ви можете вибрати для охоплення тільки зацікавлену аудиторію, і вам не доведеться платити за кожен перегляд вашої реклами. У цій групі доступні такі формати:

  1.1 In-Stream

  Розміщується на YouTube і сайтах КМС Google. У першому випадку вона з'являється на початку, кінці або середині стороннього ролика, і через 5 секунд після початку її можна пропустити. Оплата проводиться тільки тоді, коли користувач подивився хоча б 30 секунд реклами (повністю, якщо вона коротша) - або здійснив взаємодія з нею (наприклад, перейшов по посиланню на ваш сайт):

  1.2 Video Discovery

  Цей формат просуває самі викладені на YouTube ролики. Така реклама відображається в результатах пошуку YouTube, в списку інших пропозицій і на головній сторінці сайту в його мобільній версії. Платити потрібно тільки за відкриття рекламованого ролика:

  2 Оголошення-заставки

  Оголошення-заставки тривають максимум 6 секунд і їх не можна пропустити. Вони з'являються на початку, середині або наприкінці інших відео на YouTube, на сайтах партнерської мережі і в додатках КМС Google:

  Цей формат підтримує тільки оплату за 1000 показів (CPM) - логічно, адже реклама завжди програється цілком.

  як запустити

  Запустити кампанію з відео в AdWords так само легко, як і звичайну контекстну кампанію. Натисніть на значок «+» в меню кампаній і виберіть тип кампанії «Відео»:

  Ви можете вибрати мету кампанії: «інтерес до бренду і товарам» для пошуку зацікавленої аудиторії і стимулювання попиту або «впізнаваність бренду і охоплення» для підвищення обізнаності користувачів. Ми не будемо вказувати мету кампанії, щоб не зіткнутися з обмеженнями налаштувань на наступних кроках. Натисніть «Продовжити».

  Погляньмо на настройки, розташовані після блоку призначення бюджету:

  Погляньмо на настройки, розташовані після блоку призначення бюджету:

  Зупинимося на пунктах, характерних тільки для відеореклами. Перш за все, це рядок «Мережі», в якій ви можете вибрати, де будуть показуватися ваші ролики:

  Перш за все, це рядок «Мережі», в якій ви можете вибрати, де будуть показуватися ваші ролики:

  Стратегій призначення ставок є дві: за перегляд CPV для форматів TrueView і CPM для оголошень-заставок:

  Стратегій призначення ставок є дві: за перегляд CPV для форматів TrueView і CPM для оголошень-заставок:

  Блок «Виключений контент» дозволяє відфільтрувати можливі ресурси розміщення вашої реклами, виключивши з них окремі небажані тематики:

  Блок «Виключений контент» дозволяє відфільтрувати можливі ресурси розміщення вашої реклами, виключивши з них окремі небажані тематики:

  У розділі створення групи оголошень після призначення максимальної ставки і параметрів демографії слід блок «Аудиторії». Тут ви можете вибрати потрібні для користувача сегменти за інтересами, намірам придбати той чи інший товар, подіям з життя (закінчення ВНЗ, переїзд, весілля) або налаштувати аудиторію ремаркетингу:

  Тут ви можете вибрати потрібні для користувача сегменти за інтересами, намірам придбати той чи інший товар, подіям з життя (закінчення ВНЗ, переїзд, весілля) або налаштувати аудиторію ремаркетингу:

  Розділ «Контент» відповідає за більш детальний таргетинг. Тут додаються ключові слова, встановлюються тематики, а також вибираються місця розміщення роликів:

  Тут додаються ключові слова, встановлюються тематики, а також вибираються місця розміщення роликів:

  Серед останніх можна вказати конкретні канали або навіть окремі відео YouTube, сайти або додатки:

  Серед останніх можна вказати конкретні канали або навіть окремі відео YouTube, сайти або додатки:

  Щоб швидше підібрати ефективну семантику таргетингу, скористайтеся інструментом автопідбору ключових безкоштовного сервісу b2b.click.ru. Він допоможе скласти медіаплан з запитів залежно від змісту вашого сайту, даних систем аналітики або налаштувань реклами конкурентів.

  Перейдемо безпосередньо до створення оголошення. Вставте в порожнє поле посилання на свій рекламний ролик, завантажений на YouTube, і виберіть Вас формат. Зверніть увагу, що формати In-Stream і Video Discovery працюють тільки з оплатою за перегляд (CPV), а оголошення-заставки - тільки з оплатою за 1000 показів (CPM):

  Введіть посилання на посадкову сторінку в порожнє поле. Нижче ви можете додати в URL параметри відстеження переходів, а також встановити свій власний банер для ролика замість кадру з відео:

  Натисніть «Зберегти і продовжити». Кампанія готова!

  Запускаємо відеорекламу в Яндекс.Директ

  У Яндекс.Директ поки немає такого розмаїття форматів відеореклами, як в Google AdWords: поки це тільки відеодополненія звичайних текстово-графічних оголошень. Однак можна очікувати, що мультіролли, in-page відео і ролики в додатках, зараз доступні до розміщення лише через Яндекс.Дісплей, з'являться і в Ю Я.

  Яндекс вже робить кроки до інтеграції Дисплея в звичний всім особистий кабінет Діректа: так, програматики-закупівлі медійних банерів в беті в ньому вже є. Однак ми поки торкнемося тільки цікавить нас формату відео.

  де розміщується

  На сайтах Рекламної Мережі Яндекса, а незабаром, ймовірно - і в пошуковій видачі Яндекса.

  формати

  Як вже відзначали вище, поки тільки відеодополненія контекстних банерів.

  як запустити

  Процес створення оголошення з відеодополненіем майже не відрізняється від створення текстово-графічного оголошення. У блоці «Додатки» клікніть «Додати» в рядку «Відео»:

  Якщо ви ще не створювали відеороликів для оголошень, клікніть «Сконструювати за шаблоном»:

  У відкритому Конструкторі виберіть шаблон оголошення:

  Далі ви можете використовувати один з роликів, пропонованих Яндексом, або завантажити свій - тривалістю від 14,5 до 15,5 секунд і частотою від 20 до 60 кадрів в секунду. Крім того, в цьому вікні редагується звуковий супровід оголошення, його колірна гамма, а також текст кнопки.

  Як тільки оголошення з відеодополненіем створено, продовжуйте роботу з ним так само, як і з будь-яким іншим оголошенням.

  Як створити кращу відеорекламу

  На закінчення поділимося парою рекомендацій по створенню найбільш ефективних контекстних відеороликів.

  Будьте короткі

  Переконайтеся, що основна суть відеоролика розкривається в його перших п'яти секундах. Якщо це TrueView, потім на ньому з'явиться кнопка «Пропустити рекламу», і можливість заволодіти увагою будь-якого користувача буде втрачена.

  Пам'ятайте про ключові слова

  Зв'яжіть рекламний меседж з ключовими словами з орієнтування. Це дозволить вашій рекламі частіше потрапляти в релевантні ролики, відкриті користувачами, які цікавляться вашою тематикою.

  Додайте заклики до дії

  Зосередившись на сценарії і видовищності ролика, легко забути про такий важливий елемент реклами, як заклик до дії. Не допускайте цієї помилки: заклики до дії необхідні в будь-якому форматі.

  Використовуйте будь-яку можливість

  Нехай брак бюджету на продакшн або часу на сценарій не стають перешкодами на шляху до створення рекламного ролика. У цієї корисної статті ви дізнаєтеся, як можна зняти його практично без вкладень.

  отримуйте винагороду

  Оскільки відеореклама в Яндекс.Директ і Google AdWords продовжує залишатися контекстної, ви можете отримати за її ведення винагороду в системі Click.ru . Для цього достатньо імпортувати в систему рекламні кампанії і вести рекламу через неї. Після цього до 8% витрат почне повертатися на ваш рахунок.

  Відеореклама стає все більш простій і доступній навіть для невеликих рекламодавців. Встигніть освоїти цей перспективний формат вже зараз, поки цього не зробили всі ваші конкуренти.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»