Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як заробити грошей не працюючи: пасивний дохід в інтернеті

  1. Як заробити грошей не працюючи: пасивний дохід в інтернеті Напевно кожен з вас хоч на секунду, але...
  2. Рефоводство
  3. Де шукати рефералів
  4. Авторський гонорар (торгівля інфопродукта)
  5. Переваги торгівлі інфопродукта
  6. Онлайн-бізнес
  7. Ось кілька прикладів пасивного доходу від онлайн-бізнесу
  8. Коментарі
  9. Як заробити грошей не працюючи: пасивний дохід в інтернеті
  10. Інвестування
  11. Рефоводство
  12. Де шукати рефералів
  13. Авторський гонорар (торгівля інфопродукта)
  14. Переваги торгівлі інфопродукта
  15. Онлайн-бізнес
  16. Ось кілька прикладів пасивного доходу від онлайн-бізнесу
  17. Коментарі
  18. Як заробити грошей не працюючи: пасивний дохід в інтернеті
  19. Інвестування
  20. Рефоводство
  21. Де шукати рефералів
  22. Авторський гонорар (торгівля інфопродукта)
  23. Переваги торгівлі інфопродукта
  24. Онлайн-бізнес
  25. Ось кілька прикладів пасивного доходу від онлайн-бізнесу
  26. Коментарі
  27. Як заробити грошей не працюючи: пасивний дохід в інтернеті
  28. Інвестування
  29. Рефоводство
  30. Де шукати рефералів
  31. Авторський гонорар (торгівля інфопродукта)
  32. Переваги торгівлі інфопродукта
  33. Онлайн-бізнес
  34. Ось кілька прикладів пасивного доходу від онлайн-бізнесу
  35. Коментарі
  36. Як заробити грошей не працюючи: пасивний дохід в інтернеті
  37. Інвестування
  38. Рефоводство
  39. Де шукати рефералів
  40. Авторський гонорар (торгівля інфопродукта)
  41. Переваги торгівлі інфопродукта
  42. Онлайн-бізнес
  43. Ось кілька прикладів пасивного доходу від онлайн-бізнесу
  44. Коментарі

  Як заробити грошей не працюючи: пасивний дохід в інтернеті

  Напевно кожен з вас хоч на секунду, але замислювався про заробіток грошей не в буквальному сенсі цього слова, а про отримання стабільних прибутків без додатка до цього особливих зусиль. Без сумніву, подібна можливість існує і називається вона - пасивний дохід. Вкрай приваблива перспектива, чи не так? Однак багато хто вважає, що для його отримання потрібно солідний початковий внесок, який в свою чергу необхідно помістити в банку на депозит і отримувати мізерні відсотки, які навряд чи перекриють високі показники інфляції. Так, такий варіант теж має місце бути, але існує маса більш вигідних способів пасивного заробітку, які не вимагають значних грошових вливань і розумової напруги (хоча може трохи і вимагають, адже ми будемо заробляти в інтернеті, сидячи вдома за монітором).

  Отже, давайте поглянемо на джерела пасивного доходу в мережі. Умовно їх можна поділити на три категорії:

  • Інвестування (гроші роблять гроші)
  • Рефоводство (люди заробляють вам гроші)
  • Авторський гонорар (люди платять вам гроші)
  • Онлайн-бізнес (система приносить вам гроші)

  Інвестування

  Цей вид діяльності являє собою вкладення грошей з метою їх подальшого примноження, яке відбувається без вашої участі. У ролі інвестиційних активів може виступати що завгодно - цінні папери, нерухомість, електронна валюта, метали, власні або чужі бізнес-проекти, що знаходяться на ранньому етапі розвитку (стартапи) та інше. Потрібно розуміти, що інвестування саме по собі, це не безпечний процес, адже завжди є присутнім ризик втратити весь первісний капітал або хоча б його частину. Тому хочеться окремо згадати популярні зараз в інтернеті HYIP (високоприбуткові інвестиційні програми), які є нічим іншим, як фінансовими пірамідами, де дохід перших учасників забезпечується засобами з гаманців наступних. Термін їх життя не великий, а визначити етап, на якому потрібно терміново виводити свої заощадження, можуть тільки досвідчені учасники. Новачкам же рекомендується звернути увагу на ПАММ-рахунку і пайові інвестиційні фонди, де турбота про ваших заощадженнях лягає на плечі професійних керуючих. Таким способом можна отримувати близько 10-15% щомісяця.

  На жаль, на інвестуванні важко заробляти пристойні гроші, не піддавши свій внесок небезпеки, тому потрібно подбати про складання грамотного інвестиційного портфеля. Чим більше в ньому буде джерел прибутку, тим менше ризик втратити всі заощадження. Кожна людина сама має право вирішувати, на скільки частин він розділить свій початковий депозит, але рекомендується, щоб в одній комірці портфеля зберігалося не більше 2-3% від загальної суми інвестицій. Не варто лякатися, що вам доведеться відразу ж почати підшукувати собі кілька десятків проектів, це всього лише план на перспективу. На самому початку достатньо буде виділити для себе три категорії - низький (банківський депозит, цінні метали), середній (ПІФ, ПАММ-рахунки) і високий (HYIP, онлайн-кредитування, стартапи) рівень ризику. У процентному співвідношенні кошти розподіляються приблизно так: 50% - 40% - 10%. Основний дохід будуть приносити дві останніх категорії, тоді як перша виступить в ролі фундаменту, який не дозволить піти на дно. Надалі, коли ваш капітал відчутно збільшиться, його потрібно розділити на більше число шматків.

  Надалі, коли ваш капітал відчутно збільшиться, його потрібно розділити на більше число шматків

  Рефоводство

  На відміну від попереднього способу отримати пасивний дохід в інтернеті, тут грошові вкладення не будуть обов'язковими, тобто, почати заробляти можна, не маючи ні копійки в кишені. Наше завдання зводиться до участі в партнерських програмах, які мають на увазі винагороду за залучення інших людей до участі в будь-яких проектах. У багатьох людей виникає питання, - "Яким чином власник партнерки розуміє, що користувач перейшов до нього, скориставшись саме моїм запрошенням?". Все дуже просто: при реєстрації в партнерській програмі, кожному її учаснику видається спеціальний код (реферальная посилання), зареєструвавшись за якої, людина автоматично закріплюється за вами. Щоб ефективно заробляти, потрібно визначити місця скупчення цільового контингенту і грамотно це посилання запропонувати.

  Де шукати рефералів

  Форуми і сайти. Опублікуйте тему або огляд, що містить партнерську посилання, беріть участь в тематичних обговореннях, попередньо встановивши рефералку собі в підпис. Загалом, рекламуйте будь-якими способами, на які вистачить фантазії.

  • Соціальні мережі. Діяти потрібно за такою ж схемою, як і з форумами, але тепер завдання значно спрощується, адже в соціальних мережах все розділено на співтовариства з вузьконаправленими інтересами, тому не важко знайти цільову аудиторію.
  • Власний сайт. Тут від вас вже будуть потрібні деякі фінансові вкладення (чого тільки не зробиш, якщо хочеш в майбутньому отримувати пасивний дохід). Якщо зробити ресурс, присвячений виключно опису достоїнств партнерського сервісу, і грамотно його розкрутити, можна створити джерело постійного припливу рефералів.
  • Біржа рефералів. Якщо залучити користувачів до реєстрації за своєю партнерської посиланням ніяк не виходить, є можливість їх просто купити, хоча далеко не кожна партнерська програма підтримує таку можливість. Набираються реферали для продажу з учасників, що зареєструвалися в сервісі безпосередньо.

  Якщо піднімати тему рефоводства в інтернеті, не можна не сказати пару слів про мережевий маркетинг, який в онлайні не менш популярний, ніж в «реальному» житті. Творець МЛМ-піраміди вербує новачків, вони в свою чергу приваблюють ще й так далі. Тут вам вже не досить буде залучити в систему нових учасників - тепер, щоб вийти на пристойний рівень пасивного доходу, з ними потрібно буде проводити підготовчу роботу, підтримувати, навчати. Тому основна маса людей, які намагаються заробити на мережевому маркетингу, живуть благополучно в матеріальному плані лише в своїх мріях.

  Авторський гонорар (торгівля інфопродукта)

  Припустимо, ви є автором якої-небудь книги, який навчає керівництва або ж простого відеоролика. З усього цього теж можна витягти пасивний дохід - досить лише витратити деякий час на створення продукту і його подальшу розкрутку, щоб отримувати гроші від продажів, поки він користується популярністю у користувачів.

  Переваги торгівлі інфопродукта

  • Можливість отримання величезних прибутків, починаючи вже з перших днів після виставлення продукції на продаж. Деякі відомі блогери за добу встигали заробити більше тисячі доларів.
  • Відсутність будь-яких витрат (крім, хіба що, вільного часу). У більшості випадків, для створення інфопродукта досить буде доступу в інтернет і текстового редактора Word.
  • До продажу і розповсюдження інфопродукціі можна буде підключити інших людей, виплачуючи їм винагороду за кожну реалізовану копію товару. Таким чином, процес повністю стане автоматичним, тобто, перестане вимагати вашої участі.

  Є у цього джерела пасивного доходу і суттєві недоліки. По-перше, не кожному під силу створити якісний інфопродукт, здатний зацікавити досить народу, щоб хоча б окупити витрачений час. А по-друге, якщо про вас ніхто нічого не знає, ніяких особливих заслуг або досягнень в обраній галузі ви не маєте, то і купувати "кота в мішку" люди теж не будуть.

  Онлайн-бізнес

  Коли ми обговорюємо пасивний дохід в інтернеті за допомогою онлайн-бізнесу, то маємо на увазі переважно заробіток на різного роду сайтах. Їх можна купити або створити самому або разом з командою - не має значення. Головне, щоб в результаті він став популярним у своїй ніші. В інтернеті повно всіляких сервісів і проектів, де все організовано таким чином, що власник контролює процес лише зрідка, а всю іншу роботу роблять інші люди.

  Наприклад, ви створюєте власну систему активної реклами (САР) - на першому етапі пишете скрипт, оформляєте дизайн, шукаєте підходящий хостинг і так далі. В принципі, це відразу ж можна доручити компетентним найманим фахівцям, головне, щоб вистачило бюджету. Подальші турботи, такі як обробка заявок від рекламодавців, модерація та технічне обслуговування, тим більше. Від вас лише потрібно час від часу "знімати вершки" і оплачувати працю своїх працівників, хоча періодично можуть виникати випадки, коли необхідно термінове втручання.

  Від вас лише потрібно час від часу знімати вершки і оплачувати працю своїх працівників, хоча періодично можуть виникати випадки, коли необхідно термінове втручання

  Ось кілька прикладів пасивного доходу від онлайн-бізнесу

  1. Обмінник електронної валюти - фактично весь процес автоматизований програмно, але для виконання деяких робіт, таких як перевірка паспортних даних і проведення непрямого обміну між платіжними системами, можна найняти людей.
  2. Хостинг-компанія - вебмастера використовують дисковий простір вашого сервера, розміщуючи на ньому свої сайти і вносячи за це щомісячну оплату. Зрозуміло, доведеться витратитися на фахівців, які будуть підтримувати сайт і сервер в робочому стані.
  3. Краудсорсінг - використання натовпу в особистих цілях, наприклад, для генерації слоганів, логотипів і назв для компаній. Вам всього лише потрібно виступити в ролі організатора, отримуючи пасивний дохід при малих затратах.

  Для інтернет-користувачів, з яких-небудь причин не бажають займатися сайтами або вирішувати складні організаційні питання, існують і інші варіанти, наприклад, розробка платних і умовно безкоштовних додатків. Досить приділити цьому пару місяців, щоб у разі успіху "знімати вершки" на протязі декількох років. Ось лише кілька варіантів монетизації:

  1. Одноразова продаж. Користувач завантажує клієнт програми та купує ключ активації, після чого користується всіма можливостями необмежену кількість часу.
  2. Обмежений термін використання. Такий спосіб практикується творцями антивірусного софту: користувачем купується ключ, який активує функціонал програми на встановлений термін, після закінчення якого, необхідно знову внести оплату.
  3. Реклама. Використовується переважно у флеш-іграх і додатках для соціальних мереж. У цьому випадку користувачі ні за що не платять, а весь дохід йде від замовників, які розміщують в вашому додатку рекламні матеріали.
  4. Преміум можливості. Знову ж, весь базовий функціонал додатка повністю безкоштовний, але для доступу до розширених можливостей потрібно внести гроші на рахунок. До речі, таким способом можна заробляти і на сайті, зробивши вхід в окремі його розділи платним.

  До речі, таким способом можна заробляти і на сайті, зробивши вхід в окремі його розділи платним

  Якщо проаналізувати все вищевикладене, стає зрозуміло, що в інтернеті немає жодного повністю пасивного джерела доходу. Так чи інакше, від вас вимагається брати активну участь в роботі - десь в більшій, а десь в меншій мірі. Крім того, не варто забувати, що такий заробіток не є вічним, тому потрібно постійно замислюватися або про способи його продовження, або про пошук нових напрямків. Якщо ви домоглися поставленої мети і отримуєте непоганий пасивний дохід, слід подбати про скорочення ризиків, щоб в разі непередбачених обставин не залишитися без засобів до існування.
  Бажаю удачі!

  Коментарі

  А чи є істотний толк від рефералів?
  Здебільшого, вони реєструються по вашій рефссилке, максимум - тиждень-два знаходяться на ресурсі, потім йдуть на більш високооплачувані форуми.
  До того ж, це зовсім не пасивний дохід - в зв'язку з вищесказаним, базу рефералів доводиться регулярно оновлювати і поповнювати.

  Squirrel

  Звичайно є, якщо не брати такі теми як оплачувані форуми, так як в даному випадку пасив рідкісний. Непогано можна заробити на товарних пп, тизерних системах, на загручном пп одному заробляв майже 1000 в тиждень нічого не роблячи, навіть не знаючи про це. Ось на посиланнях помойму самий пасивний профіт, але та ж сапа видаляє старих рефов, якщо людина спочатку почав користуватися просто орендними посиланнями не ділиться прибутком з прсапе. Так що підводних каменів купа.

  mamentA

  Ну а хто вам заважає запрошувати рефералів на високооплачувані ресурси? Або ж варто заборона како-то не пойму. Сенс вашого бонально питання, на який пішов такий же банальний відповідь.

  Yuran123

  Всі описані способи дуже Прівелкательниє, але тут важливо вибрати і почати рух в одному напрямку, рідко хто може поєднувати. Рефоводство наприклад дуже ефективно, толк від партнерів є тоді коли ви їх ведете на проекті, розповідаєте і показуєте і не кличете їх просто просадити гроші, а саме допомагаєте почати працювати за вашим прикладом.
  Інфопродукти, авторство це ж вищий рівень як думаю особисто я, тому як їм користуватися потрібно коли у вас є певна аудиторія і ви робите щось дійсно цікаво людям, а так само важливо корисність ваших продуктів, нехай дажи це прості керівництва.
  Вибирайте і шукайте свої можливості, головне працюйте чесно ось і весь секрет) Халяви немає і не буде в інтернеті ніколи) Всі починають з 0. Всім удачі в починаннях)

  demonte

  А чому звичайний сайт не може бути джерелом пасивного прибутку? Можна один раз зробити сайт, просунути його, найняти копірайтера. А потім з мінімальними зусиллями отримувати прибуток.

  lektor2010

  lektor2010

  Гладко було на папері, та забули про яри. Думаю не можливо найняти просто людей які абсолютно все будуть робити для тебе по сайту і отримають з нього прибуток у майбутньому, сплативши всі витрати і що б ще залишилося. Потрібно все одно робити, що то самому, можливо якусь частину роботи замовляти на стороні, якщо дозволять фінанси. З сайтами все не так вже й просто. отримувати з них прибуток.

  iriver

  Ну для мене наприклад при витратах в кілька годин в тиждень по часу заробіток вже вважається пасивним. А з сайтами досягти цього реально. Не обов'язково сайти робити заради трафіку - можна і з метою продажу посилань наприклад.

  lektor2010

  Все одно я думаю якщо у сайту не буде гарної відвідуваності то він нікому просто не буде цікавий. Наприклад з відвідуваністю навіть в 100 унікальних відвідувачів на добу дуже складно просто отримати рекламу, а тим більше, що то на ній заробити і ще цих самих відвідувачів потрібно чим заманити.

  iriver

  Як би ще зробити такий. У кого ні цікавився, все, хто має сайт з мало-мальськи нормальним доходом, витрачають на нього по кілька годин на день, а не в тиждень. Пасивний дохід це швидше вже інвестиції і реферали, та й то набором останніх бажано займатися постійно, так як з часом вони йдуть.

  Елмар

  Ну це останнім часом у зв'язку з кризою не найкраща тенденція намітилася. Люди вже з готовими сайтами, у яких є відвідуваність, не завжди можуть нормально заробити. Але є і ті, хто при мінімальних витратах часу мають сотні доларів прибутку на місяць.

  lektor2010

  У мене є сайти на які я і години за 2-3 місяці не витрачаю, тупо в пп заходжу і дивлюся на дохід. Трата часу залежить від типу сайтів, є такі що не можна не оновлювати, але у мене є і ті які можна не оновлювати.

  mamentA

  А чи не поділитеся інформацією що за сайти і який дохід маєте? Наскільки я розумію, що б отримувати пасивний дохід з сайту потрібно орієнтуватися на продаж посилань, що б трафік, ставлення відвідувачів до сайту не було пріоритетною проблемою.

  lektor2010

  З посилань дохід вже не дуже, потрібно робити великі статейнікі, і постійно їх оновлювати, інакше можуть забанити, але є парочка тих якими не займаюся, ось від них йде пасивний профіт і я ними не займаюся.
  А є і трафіковий сайти, які час від часу тупо міняють аудиторію, сьогодні цікаво було людям, а завтра виросли і вже набридло, але діти знову, нове покоління, зацікавляться. А оновлювати там майже нічого. Які конкретно сайти складно сказати, але наприклад з якогось фільму, автору, просто людині.
  Раді під трафік працювати, робити такі сайти, які заточені під запити, і робити так щоб вас не виштовхнули.

  mamentA

  Ну наскільки я розумію новинний сайт пасивний дохід приносити не зможе, так як вимагає постійного оновлення. Аналогічна історія і з кіно сайтами. Що б сайт приносив пасивну прибуток потрібно вибрати тематику, яка буде актуальною завжди, просунути сайт у видачі, отримати трафік і отримувати пасивний дохід з партнерської програми. Алгоритм приблизно такий?

  lektor2010

  Алгоритм дуже простий, знайти сайт які не потрібно часто оновлювати. От і все. Зробіть сайт по раритетним або прикольним фільмів, запити протягом тривалого часу в топі, по ним статті накатав. Тут немає і бути не може єдиного рецепта

  mamentA

  Ну і підкажіть ідеї сайтів, які не потрібно часто оновлювати? Будь-сайт потрібно оновлювати постійно, так як якщо сайт не буде наповнюватися не тільки трафік не буде рости, але і ПС ще можуть такий сайт під фільтр поставити.

  Yuran123

  Як заробити грошей не працюючи: пасивний дохід в інтернеті

  Напевно кожен з вас хоч на секунду, але замислювався про заробіток грошей не в буквальному сенсі цього слова, а про отримання стабільних прибутків без додатка до цього особливих зусиль. Без сумніву, подібна можливість існує і називається вона - пасивний дохід. Вкрай приваблива перспектива, чи не так? Однак багато хто вважає, що для його отримання потрібно солідний початковий внесок, який в свою чергу необхідно помістити в банку на депозит і отримувати мізерні відсотки, які навряд чи перекриють високі показники інфляції. Так, такий варіант теж має місце бути, але існує маса більш вигідних способів пасивного заробітку, які не вимагають значних грошових вливань і розумової напруги (хоча може трохи і вимагають, адже ми будемо заробляти в інтернеті, сидячи вдома за монітором).

  Отже, давайте поглянемо на джерела пасивного доходу в мережі. Умовно їх можна поділити на три категорії:

  • Інвестування (гроші роблять гроші)
  • Рефоводство (люди заробляють вам гроші)
  • Авторський гонорар (люди платять вам гроші)
  • Онлайн-бізнес (система приносить вам гроші)

  Інвестування

  Цей вид діяльності являє собою вкладення грошей з метою їх подальшого примноження, яке відбувається без вашої участі. У ролі інвестиційних активів може виступати що завгодно - цінні папери, нерухомість, електронна валюта, метали, власні або чужі бізнес-проекти, що знаходяться на ранньому етапі розвитку (стартапи) та інше. Потрібно розуміти, що інвестування саме по собі, це не безпечний процес, адже завжди є присутнім ризик втратити весь первісний капітал або хоча б його частину. Тому хочеться окремо згадати популярні зараз в інтернеті HYIP (високоприбуткові інвестиційні програми), які є нічим іншим, як фінансовими пірамідами, де дохід перших учасників забезпечується засобами з гаманців наступних. Термін їх життя не великий, а визначити етап, на якому потрібно терміново виводити свої заощадження, можуть тільки досвідчені учасники. Новачкам же рекомендується звернути увагу на ПАММ-рахунку і пайові інвестиційні фонди, де турбота про ваших заощадженнях лягає на плечі професійних керуючих. Таким способом можна отримувати близько 10-15% щомісяця.

  На жаль, на інвестуванні важко заробляти пристойні гроші, не піддавши свій внесок небезпеки, тому потрібно подбати про складання грамотного інвестиційного портфеля. Чим більше в ньому буде джерел прибутку, тим менше ризик втратити всі заощадження. Кожна людина сама має право вирішувати, на скільки частин він розділить свій початковий депозит, але рекомендується, щоб в одній комірці портфеля зберігалося не більше 2-3% від загальної суми інвестицій. Не варто лякатися, що вам доведеться відразу ж почати підшукувати собі кілька десятків проектів, це всього лише план на перспективу. На самому початку достатньо буде виділити для себе три категорії - низький (банківський депозит, цінні метали), середній (ПІФ, ПАММ-рахунки) і високий (HYIP, онлайн-кредитування, стартапи) рівень ризику. У процентному співвідношенні кошти розподіляються приблизно так: 50% - 40% - 10%. Основний дохід будуть приносити дві останніх категорії, тоді як перша виступить в ролі фундаменту, який не дозволить піти на дно. Надалі, коли ваш капітал відчутно збільшиться, його потрібно розділити на більше число шматків.

  Надалі, коли ваш капітал відчутно збільшиться, його потрібно розділити на більше число шматків

  Рефоводство

  На відміну від попереднього способу отримати пасивний дохід в інтернеті, тут грошові вкладення не будуть обов'язковими, тобто, почати заробляти можна, не маючи ні копійки в кишені. Наше завдання зводиться до участі в партнерських програмах, які мають на увазі винагороду за залучення інших людей до участі в будь-яких проектах. У багатьох людей виникає питання, - "Яким чином власник партнерки розуміє, що користувач перейшов до нього, скориставшись саме моїм запрошенням?". Все дуже просто: при реєстрації в партнерській програмі, кожному її учаснику видається спеціальний код (реферальная посилання), зареєструвавшись за якої, людина автоматично закріплюється за вами. Щоб ефективно заробляти, потрібно визначити місця скупчення цільового контингенту і грамотно це посилання запропонувати.

  Де шукати рефералів

  Форуми і сайти. Опублікуйте тему або огляд, що містить партнерську посилання, беріть участь в тематичних обговореннях, попередньо встановивши рефералку собі в підпис. Загалом, рекламуйте будь-якими способами, на які вистачить фантазії.

  • Соціальні мережі. Діяти потрібно за такою ж схемою, як і з форумами, але тепер завдання значно спрощується, адже в соціальних мережах все розділено на співтовариства з вузьконаправленими інтересами, тому не важко знайти цільову аудиторію.
  • Власний сайт. Тут від вас вже будуть потрібні деякі фінансові вкладення (чого тільки не зробиш, якщо хочеш в майбутньому отримувати пасивний дохід). Якщо зробити ресурс, присвячений виключно опису достоїнств партнерського сервісу, і грамотно його розкрутити, можна створити джерело постійного припливу рефералів.
  • Біржа рефералів. Якщо залучити користувачів до реєстрації за своєю партнерської посиланням ніяк не виходить, є можливість їх просто купити, хоча далеко не кожна партнерська програма підтримує таку можливість. Набираються реферали для продажу з учасників, що зареєструвалися в сервісі безпосередньо.

  Якщо піднімати тему рефоводства в інтернеті, не можна не сказати пару слів про мережевий маркетинг, який в онлайні не менш популярний, ніж в «реальному» житті. Творець МЛМ-піраміди вербує новачків, вони в свою чергу приваблюють ще й так далі. Тут вам вже не досить буде залучити в систему нових учасників - тепер, щоб вийти на пристойний рівень пасивного доходу, з ними потрібно буде проводити підготовчу роботу, підтримувати, навчати. Тому основна маса людей, які намагаються заробити на мережевому маркетингу, живуть благополучно в матеріальному плані лише в своїх мріях.

  Авторський гонорар (торгівля інфопродукта)

  Припустимо, ви є автором якої-небудь книги, який навчає керівництва або ж простого відеоролика. З усього цього теж можна витягти пасивний дохід - досить лише витратити деякий час на створення продукту і його подальшу розкрутку, щоб отримувати гроші від продажів, поки він користується популярністю у користувачів.

  Переваги торгівлі інфопродукта

  • Можливість отримання величезних прибутків, починаючи вже з перших днів після виставлення продукції на продаж. Деякі відомі блогери за добу встигали заробити більше тисячі доларів.
  • Відсутність будь-яких витрат (крім, хіба що, вільного часу). У більшості випадків, для створення інфопродукта досить буде доступу в інтернет і текстового редактора Word.
  • До продажу і розповсюдження інфопродукціі можна буде підключити інших людей, виплачуючи їм винагороду за кожну реалізовану копію товару. Таким чином, процес повністю стане автоматичним, тобто, перестане вимагати вашої участі.

  Є у цього джерела пасивного доходу і суттєві недоліки. По-перше, не кожному під силу створити якісний інфопродукт, здатний зацікавити досить народу, щоб хоча б окупити витрачений час. А по-друге, якщо про вас ніхто нічого не знає, ніяких особливих заслуг або досягнень в обраній галузі ви не маєте, то і купувати "кота в мішку" люди теж не будуть.

  Онлайн-бізнес

  Коли ми обговорюємо пасивний дохід в інтернеті за допомогою онлайн-бізнесу, то маємо на увазі переважно заробіток на різного роду сайтах. Їх можна купити або створити самому або разом з командою - не має значення. Головне, щоб в результаті він став популярним у своїй ніші. В інтернеті повно всіляких сервісів і проектів, де все організовано таким чином, що власник контролює процес лише зрідка, а всю іншу роботу роблять інші люди.

  Наприклад, ви створюєте власну систему активної реклами (САР) - на першому етапі пишете скрипт, оформляєте дизайн, шукаєте підходящий хостинг і так далі. В принципі, це відразу ж можна доручити компетентним найманим фахівцям, головне, щоб вистачило бюджету. Подальші турботи, такі як обробка заявок від рекламодавців, модерація та технічне обслуговування, тим більше. Від вас лише потрібно час від часу "знімати вершки" і оплачувати працю своїх працівників, хоча періодично можуть виникати випадки, коли необхідно термінове втручання.

  Від вас лише потрібно час від часу знімати вершки і оплачувати працю своїх працівників, хоча періодично можуть виникати випадки, коли необхідно термінове втручання

  Ось кілька прикладів пасивного доходу від онлайн-бізнесу

  1. Обмінник електронної валюти - фактично весь процес автоматизований програмно, але для виконання деяких робіт, таких як перевірка паспортних даних і проведення непрямого обміну між платіжними системами, можна найняти людей.
  2. Хостинг-компанія - вебмастера використовують дисковий простір вашого сервера, розміщуючи на ньому свої сайти і вносячи за це щомісячну оплату. Зрозуміло, доведеться витратитися на фахівців, які будуть підтримувати сайт і сервер в робочому стані.
  3. Краудсорсінг - використання натовпу в особистих цілях, наприклад, для генерації слоганів, логотипів і назв для компаній. Вам всього лише потрібно виступити в ролі організатора, отримуючи пасивний дохід при малих затратах.

  Для інтернет-користувачів, з яких-небудь причин не бажають займатися сайтами або вирішувати складні організаційні питання, існують і інші варіанти, наприклад, розробка платних і умовно безкоштовних додатків. Досить приділити цьому пару місяців, щоб у разі успіху "знімати вершки" на протязі декількох років. Ось лише кілька варіантів монетизації:

  1. Одноразова продаж. Користувач завантажує клієнт програми та купує ключ активації, після чого користується всіма можливостями необмежену кількість часу.
  2. Обмежений термін використання. Такий спосіб практикується творцями антивірусного софту: користувачем купується ключ, який активує функціонал програми на встановлений термін, після закінчення якого, необхідно знову внести оплату.
  3. Реклама. Використовується переважно у флеш-іграх і додатках для соціальних мереж. У цьому випадку користувачі ні за що не платять, а весь дохід йде від замовників, які розміщують в вашому додатку рекламні матеріали.
  4. Преміум можливості. Знову ж, весь базовий функціонал додатка повністю безкоштовний, але для доступу до розширених можливостей потрібно внести гроші на рахунок. До речі, таким способом можна заробляти і на сайті, зробивши вхід в окремі його розділи платним.

  До речі, таким способом можна заробляти і на сайті, зробивши вхід в окремі його розділи платним

  Якщо проаналізувати все вищевикладене, стає зрозуміло, що в інтернеті немає жодного повністю пасивного джерела доходу. Так чи інакше, від вас вимагається брати активну участь в роботі - десь в більшій, а десь в меншій мірі. Крім того, не варто забувати, що такий заробіток не є вічним, тому потрібно постійно замислюватися або про способи його продовження, або про пошук нових напрямків. Якщо ви домоглися поставленої мети і отримуєте непоганий пасивний дохід, слід подбати про скорочення ризиків, щоб в разі непередбачених обставин не залишитися без засобів до існування.
  Бажаю удачі!

  Коментарі

  А чи є істотний толк від рефералів?
  Здебільшого, вони реєструються по вашій рефссилке, максимум - тиждень-два знаходяться на ресурсі, потім йдуть на більш високооплачувані форуми.
  До того ж, це зовсім не пасивний дохід - в зв'язку з вищесказаним, базу рефералів доводиться регулярно оновлювати і поповнювати.

  Squirrel

  Звичайно є, якщо не брати такі теми як оплачувані форуми, так як в даному випадку пасив рідкісний. Непогано можна заробити на товарних пп, тизерних системах, на загручном пп одному заробляв майже 1000 в тиждень нічого не роблячи, навіть не знаючи про це. Ось на посиланнях помойму самий пасивний профіт, але та ж сапа видаляє старих рефов, якщо людина спочатку почав користуватися просто орендними посиланнями не ділиться прибутком з прсапе. Так що підводних каменів купа.

  mamentA

  Ну а хто вам заважає запрошувати рефералів на високооплачувані ресурси? Або ж варто заборона како-то не пойму. Сенс вашого бонально питання, на який пішов такий же банальний відповідь.

  Yuran123

  Всі описані способи дуже Прівелкательниє, але тут важливо вибрати і почати рух в одному напрямку, рідко хто може поєднувати. Рефоводство наприклад дуже ефективно, толк від партнерів є тоді коли ви їх ведете на проекті, розповідаєте і показуєте і не кличете їх просто просадити гроші, а саме допомагаєте почати працювати за вашим прикладом.
  Інфопродукти, авторство це ж вищий рівень як думаю особисто я, тому як їм користуватися потрібно коли у вас є певна аудиторія і ви робите щось дійсно цікаво людям, а так само важливо корисність ваших продуктів, нехай дажи це прості керівництва.
  Вибирайте і шукайте свої можливості, головне працюйте чесно ось і весь секрет) Халяви немає і не буде в інтернеті ніколи) Всі починають з 0. Всім удачі в починаннях)

  demonte

  А чому звичайний сайт не може бути джерелом пасивного прибутку? Можна один раз зробити сайт, просунути його, найняти копірайтера. А потім з мінімальними зусиллями отримувати прибуток.

  lektor2010

  lektor2010

  Гладко було на папері, та забули про яри. Думаю не можливо найняти просто людей які абсолютно все будуть робити для тебе по сайту і отримають з нього прибуток у майбутньому, сплативши всі витрати і що б ще залишилося. Потрібно все одно робити, що то самому, можливо якусь частину роботи замовляти на стороні, якщо дозволять фінанси. З сайтами все не так вже й просто. отримувати з них прибуток.

  iriver

  Ну для мене наприклад при витратах в кілька годин в тиждень по часу заробіток вже вважається пасивним. А з сайтами досягти цього реально. Не обов'язково сайти робити заради трафіку - можна і з метою продажу посилань наприклад.

  lektor2010

  Все одно я думаю якщо у сайту не буде гарної відвідуваності то він нікому просто не буде цікавий. Наприклад з відвідуваністю навіть в 100 унікальних відвідувачів на добу дуже складно просто отримати рекламу, а тим більше, що то на ній заробити і ще цих самих відвідувачів потрібно чим заманити.

  iriver

  Як би ще зробити такий. У кого ні цікавився, все, хто має сайт з мало-мальськи нормальним доходом, витрачають на нього по кілька годин на день, а не в тиждень. Пасивний дохід це швидше вже інвестиції і реферали, та й то набором останніх бажано займатися постійно, так як з часом вони йдуть.

  Елмар

  Ну це останнім часом у зв'язку з кризою не найкраща тенденція намітилася. Люди вже з готовими сайтами, у яких є відвідуваність, не завжди можуть нормально заробити. Але є і ті, хто при мінімальних витратах часу мають сотні доларів прибутку на місяць.

  lektor2010

  У мене є сайти на які я і години за 2-3 місяці не витрачаю, тупо в пп заходжу і дивлюся на дохід. Трата часу залежить від типу сайтів, є такі що не можна не оновлювати, але у мене є і ті які можна не оновлювати.

  mamentA

  А чи не поділитеся інформацією що за сайти і який дохід маєте? Наскільки я розумію, що б отримувати пасивний дохід з сайту потрібно орієнтуватися на продаж посилань, що б трафік, ставлення відвідувачів до сайту не було пріоритетною проблемою.

  lektor2010

  З посилань дохід вже не дуже, потрібно робити великі статейнікі, і постійно їх оновлювати, інакше можуть забанити, але є парочка тих якими не займаюся, ось від них йде пасивний профіт і я ними не займаюся.
  А є і трафіковий сайти, які час від часу тупо міняють аудиторію, сьогодні цікаво було людям, а завтра виросли і вже набридло, але діти знову, нове покоління, зацікавляться. А оновлювати там майже нічого. Які конкретно сайти складно сказати, але наприклад з якогось фільму, автору, просто людині.
  Раді під трафік працювати, робити такі сайти, які заточені під запити, і робити так щоб вас не виштовхнули.

  mamentA

  Ну наскільки я розумію новинний сайт пасивний дохід приносити не зможе, так як вимагає постійного оновлення. Аналогічна історія і з кіно сайтами. Що б сайт приносив пасивну прибуток потрібно вибрати тематику, яка буде актуальною завжди, просунути сайт у видачі, отримати трафік і отримувати пасивний дохід з партнерської програми. Алгоритм приблизно такий?

  lektor2010

  Алгоритм дуже простий, знайти сайт які не потрібно часто оновлювати. От і все. Зробіть сайт по раритетним або прикольним фільмів, запити протягом тривалого часу в топі, по ним статті накатав. Тут немає і бути не може єдиного рецепта

  mamentA

  Ну і підкажіть ідеї сайтів, які не потрібно часто оновлювати? Будь-сайт потрібно оновлювати постійно, так як якщо сайт не буде наповнюватися не тільки трафік не буде рости, але і ПС ще можуть такий сайт під фільтр поставити.

  Yuran123

  Як заробити грошей не працюючи: пасивний дохід в інтернеті

  Напевно кожен з вас хоч на секунду, але замислювався про заробіток грошей не в буквальному сенсі цього слова, а про отримання стабільних прибутків без додатка до цього особливих зусиль. Без сумніву, подібна можливість існує і називається вона - пасивний дохід. Вкрай приваблива перспектива, чи не так? Однак багато хто вважає, що для його отримання потрібно солідний початковий внесок, який в свою чергу необхідно помістити в банку на депозит і отримувати мізерні відсотки, які навряд чи перекриють високі показники інфляції. Так, такий варіант теж має місце бути, але існує маса більш вигідних способів пасивного заробітку, які не вимагають значних грошових вливань і розумової напруги (хоча може трохи і вимагають, адже ми будемо заробляти в інтернеті, сидячи вдома за монітором).

  Отже, давайте поглянемо на джерела пасивного доходу в мережі. Умовно їх можна поділити на три категорії:

  • Інвестування (гроші роблять гроші)
  • Рефоводство (люди заробляють вам гроші)
  • Авторський гонорар (люди платять вам гроші)
  • Онлайн-бізнес (система приносить вам гроші)

  Інвестування

  Цей вид діяльності являє собою вкладення грошей з метою їх подальшого примноження, яке відбувається без вашої участі. У ролі інвестиційних активів може виступати що завгодно - цінні папери, нерухомість, електронна валюта, метали, власні або чужі бізнес-проекти, що знаходяться на ранньому етапі розвитку (стартапи) та інше. Потрібно розуміти, що інвестування саме по собі, це не безпечний процес, адже завжди є присутнім ризик втратити весь первісний капітал або хоча б його частину. Тому хочеться окремо згадати популярні зараз в інтернеті HYIP (високоприбуткові інвестиційні програми), які є нічим іншим, як фінансовими пірамідами, де дохід перших учасників забезпечується засобами з гаманців наступних. Термін їх життя не великий, а визначити етап, на якому потрібно терміново виводити свої заощадження, можуть тільки досвідчені учасники. Новачкам же рекомендується звернути увагу на ПАММ-рахунку і пайові інвестиційні фонди, де турбота про ваших заощадженнях лягає на плечі професійних керуючих. Таким способом можна отримувати близько 10-15% щомісяця.

  На жаль, на інвестуванні важко заробляти пристойні гроші, не піддавши свій внесок небезпеки, тому потрібно подбати про складання грамотного інвестиційного портфеля. Чим більше в ньому буде джерел прибутку, тим менше ризик втратити всі заощадження. Кожна людина сама має право вирішувати, на скільки частин він розділить свій початковий депозит, але рекомендується, щоб в одній комірці портфеля зберігалося не більше 2-3% від загальної суми інвестицій. Не варто лякатися, що вам доведеться відразу ж почати підшукувати собі кілька десятків проектів, це всього лише план на перспективу. На самому початку достатньо буде виділити для себе три категорії - низький (банківський депозит, цінні метали), середній (ПІФ, ПАММ-рахунки) і високий (HYIP, онлайн-кредитування, стартапи) рівень ризику. У процентному співвідношенні кошти розподіляються приблизно так: 50% - 40% - 10%. Основний дохід будуть приносити дві останніх категорії, тоді як перша виступить в ролі фундаменту, який не дозволить піти на дно. Надалі, коли ваш капітал відчутно збільшиться, його потрібно розділити на більше число шматків.

  Надалі, коли ваш капітал відчутно збільшиться, його потрібно розділити на більше число шматків

  Рефоводство

  На відміну від попереднього способу отримати пасивний дохід в інтернеті, тут грошові вкладення не будуть обов'язковими, тобто, почати заробляти можна, не маючи ні копійки в кишені. Наше завдання зводиться до участі в партнерських програмах, які мають на увазі винагороду за залучення інших людей до участі в будь-яких проектах. У багатьох людей виникає питання, - "Яким чином власник партнерки розуміє, що користувач перейшов до нього, скориставшись саме моїм запрошенням?". Все дуже просто: при реєстрації в партнерській програмі, кожному її учаснику видається спеціальний код (реферальная посилання), зареєструвавшись за якої, людина автоматично закріплюється за вами. Щоб ефективно заробляти, потрібно визначити місця скупчення цільового контингенту і грамотно це посилання запропонувати.

  Де шукати рефералів

  Форуми і сайти. Опублікуйте тему або огляд, що містить партнерську посилання, беріть участь в тематичних обговореннях, попередньо встановивши рефералку собі в підпис. Загалом, рекламуйте будь-якими способами, на які вистачить фантазії.

  • Соціальні мережі. Діяти потрібно за такою ж схемою, як і з форумами, але тепер завдання значно спрощується, адже в соціальних мережах все розділено на співтовариства з вузьконаправленими інтересами, тому не важко знайти цільову аудиторію.
  • Власний сайт. Тут від вас вже будуть потрібні деякі фінансові вкладення (чого тільки не зробиш, якщо хочеш в майбутньому отримувати пасивний дохід). Якщо зробити ресурс, присвячений виключно опису достоїнств партнерського сервісу, і грамотно його розкрутити, можна створити джерело постійного припливу рефералів.
  • Біржа рефералів. Якщо залучити користувачів до реєстрації за своєю партнерської посиланням ніяк не виходить, є можливість їх просто купити, хоча далеко не кожна партнерська програма підтримує таку можливість. Набираються реферали для продажу з учасників, що зареєструвалися в сервісі безпосередньо.

  Якщо піднімати тему рефоводства в інтернеті, не можна не сказати пару слів про мережевий маркетинг, який в онлайні не менш популярний, ніж в «реальному» житті. Творець МЛМ-піраміди вербує новачків, вони в свою чергу приваблюють ще й так далі. Тут вам вже не досить буде залучити в систему нових учасників - тепер, щоб вийти на пристойний рівень пасивного доходу, з ними потрібно буде проводити підготовчу роботу, підтримувати, навчати. Тому основна маса людей, які намагаються заробити на мережевому маркетингу, живуть благополучно в матеріальному плані лише в своїх мріях.

  Авторський гонорар (торгівля інфопродукта)

  Припустимо, ви є автором якої-небудь книги, який навчає керівництва або ж простого відеоролика. З усього цього теж можна витягти пасивний дохід - досить лише витратити деякий час на створення продукту і його подальшу розкрутку, щоб отримувати гроші від продажів, поки він користується популярністю у користувачів.

  Переваги торгівлі інфопродукта

  • Можливість отримання величезних прибутків, починаючи вже з перших днів після виставлення продукції на продаж. Деякі відомі блогери за добу встигали заробити більше тисячі доларів.
  • Відсутність будь-яких витрат (крім, хіба що, вільного часу). У більшості випадків, для створення інфопродукта досить буде доступу в інтернет і текстового редактора Word.
  • До продажу і розповсюдження інфопродукціі можна буде підключити інших людей, виплачуючи їм винагороду за кожну реалізовану копію товару. Таким чином, процес повністю стане автоматичним, тобто, перестане вимагати вашої участі.

  Є у цього джерела пасивного доходу і суттєві недоліки. По-перше, не кожному під силу створити якісний інфопродукт, здатний зацікавити досить народу, щоб хоча б окупити витрачений час. А по-друге, якщо про вас ніхто нічого не знає, ніяких особливих заслуг або досягнень в обраній галузі ви не маєте, то і купувати "кота в мішку" люди теж не будуть.

  Онлайн-бізнес

  Коли ми обговорюємо пасивний дохід в інтернеті за допомогою онлайн-бізнесу, то маємо на увазі переважно заробіток на різного роду сайтах. Їх можна купити або створити самому або разом з командою - не має значення. Головне, щоб в результаті він став популярним у своїй ніші. В інтернеті повно всіляких сервісів і проектів, де все організовано таким чином, що власник контролює процес лише зрідка, а всю іншу роботу роблять інші люди.

  Наприклад, ви створюєте власну систему активної реклами (САР) - на першому етапі пишете скрипт, оформляєте дизайн, шукаєте підходящий хостинг і так далі. В принципі, це відразу ж можна доручити компетентним найманим фахівцям, головне, щоб вистачило бюджету. Подальші турботи, такі як обробка заявок від рекламодавців, модерація та технічне обслуговування, тим більше. Від вас лише потрібно час від часу "знімати вершки" і оплачувати працю своїх працівників, хоча періодично можуть виникати випадки, коли необхідно термінове втручання.

  Від вас лише потрібно час від часу знімати вершки і оплачувати працю своїх працівників, хоча періодично можуть виникати випадки, коли необхідно термінове втручання

  Ось кілька прикладів пасивного доходу від онлайн-бізнесу

  1. Обмінник електронної валюти - фактично весь процес автоматизований програмно, але для виконання деяких робіт, таких як перевірка паспортних даних і проведення непрямого обміну між платіжними системами, можна найняти людей.
  2. Хостинг-компанія - вебмастера використовують дисковий простір вашого сервера, розміщуючи на ньому свої сайти і вносячи за це щомісячну оплату. Зрозуміло, доведеться витратитися на фахівців, які будуть підтримувати сайт і сервер в робочому стані.
  3. Краудсорсінг - використання натовпу в особистих цілях, наприклад, для генерації слоганів, логотипів і назв для компаній. Вам всього лише потрібно виступити в ролі організатора, отримуючи пасивний дохід при малих затратах.

  Для інтернет-користувачів, з яких-небудь причин не бажають займатися сайтами або вирішувати складні організаційні питання, існують і інші варіанти, наприклад, розробка платних і умовно безкоштовних додатків. Досить приділити цьому пару місяців, щоб у разі успіху "знімати вершки" на протязі декількох років. Ось лише кілька варіантів монетизації:

  1. Одноразова продаж. Користувач завантажує клієнт програми та купує ключ активації, після чого користується всіма можливостями необмежену кількість часу.
  2. Обмежений термін використання. Такий спосіб практикується творцями антивірусного софту: користувачем купується ключ, який активує функціонал програми на встановлений термін, після закінчення якого, необхідно знову внести оплату.
  3. Реклама. Використовується переважно у флеш-іграх і додатках для соціальних мереж. У цьому випадку користувачі ні за що не платять, а весь дохід йде від замовників, які розміщують в вашому додатку рекламні матеріали.
  4. Преміум можливості. Знову ж, весь базовий функціонал додатка повністю безкоштовний, але для доступу до розширених можливостей потрібно внести гроші на рахунок. До речі, таким способом можна заробляти і на сайті, зробивши вхід в окремі його розділи платним.

  До речі, таким способом можна заробляти і на сайті, зробивши вхід в окремі його розділи платним

  Якщо проаналізувати все вищевикладене, стає зрозуміло, що в інтернеті немає жодного повністю пасивного джерела доходу. Так чи інакше, від вас вимагається брати активну участь в роботі - десь в більшій, а десь в меншій мірі. Крім того, не варто забувати, що такий заробіток не є вічним, тому потрібно постійно замислюватися або про способи його продовження, або про пошук нових напрямків. Якщо ви домоглися поставленої мети і отримуєте непоганий пасивний дохід, слід подбати про скорочення ризиків, щоб в разі непередбачених обставин не залишитися без засобів до існування.
  Бажаю удачі!

  Коментарі

  А чи є істотний толк від рефералів?
  Здебільшого, вони реєструються по вашій рефссилке, максимум - тиждень-два знаходяться на ресурсі, потім йдуть на більш високооплачувані форуми.
  До того ж, це зовсім не пасивний дохід - в зв'язку з вищесказаним, базу рефералів доводиться регулярно оновлювати і поповнювати.

  Squirrel

  Звичайно є, якщо не брати такі теми як оплачувані форуми, так як в даному випадку пасив рідкісний. Непогано можна заробити на товарних пп, тизерних системах, на загручном пп одному заробляв майже 1000 в тиждень нічого не роблячи, навіть не знаючи про це. Ось на посиланнях помойму самий пасивний профіт, але та ж сапа видаляє старих рефов, якщо людина спочатку почав користуватися просто орендними посиланнями не ділиться прибутком з прсапе. Так що підводних каменів купа.

  mamentA

  Ну а хто вам заважає запрошувати рефералів на високооплачувані ресурси? Або ж варто заборона како-то не пойму. Сенс вашого бонально питання, на який пішов такий же банальний відповідь.

  Yuran123

  Всі описані способи дуже Прівелкательниє, але тут важливо вибрати і почати рух в одному напрямку, рідко хто може поєднувати. Рефоводство наприклад дуже ефективно, толк від партнерів є тоді коли ви їх ведете на проекті, розповідаєте і показуєте і не кличете їх просто просадити гроші, а саме допомагаєте почати працювати за вашим прикладом.
  Інфопродукти, авторство це ж вищий рівень як думаю особисто я, тому як їм користуватися потрібно коли у вас є певна аудиторія і ви робите щось дійсно цікаво людям, а так само важливо корисність ваших продуктів, нехай дажи це прості керівництва.
  Вибирайте і шукайте свої можливості, головне працюйте чесно ось і весь секрет) Халяви немає і не буде в інтернеті ніколи) Всі починають з 0. Всім удачі в починаннях)

  demonte

  А чому звичайний сайт не може бути джерелом пасивного прибутку? Можна один раз зробити сайт, просунути його, найняти копірайтера. А потім з мінімальними зусиллями отримувати прибуток.

  lektor2010

  lektor2010

  Гладко було на папері, та забули про яри. Думаю не можливо найняти просто людей які абсолютно все будуть робити для тебе по сайту і отримають з нього прибуток у майбутньому, сплативши всі витрати і що б ще залишилося. Потрібно все одно робити, що то самому, можливо якусь частину роботи замовляти на стороні, якщо дозволять фінанси. З сайтами все не так вже й просто. отримувати з них прибуток.

  iriver

  Ну для мене наприклад при витратах в кілька годин в тиждень по часу заробіток вже вважається пасивним. А з сайтами досягти цього реально. Не обов'язково сайти робити заради трафіку - можна і з метою продажу посилань наприклад.

  lektor2010

  Все одно я думаю якщо у сайту не буде гарної відвідуваності то він нікому просто не буде цікавий. Наприклад з відвідуваністю навіть в 100 унікальних відвідувачів на добу дуже складно просто отримати рекламу, а тим більше, що то на ній заробити і ще цих самих відвідувачів потрібно чим заманити.

  iriver

  Як би ще зробити такий. У кого ні цікавився, все, хто має сайт з мало-мальськи нормальним доходом, витрачають на нього по кілька годин на день, а не в тиждень. Пасивний дохід це швидше вже інвестиції і реферали, та й то набором останніх бажано займатися постійно, так як з часом вони йдуть.

  Елмар

  Ну це останнім часом у зв'язку з кризою не найкраща тенденція намітилася. Люди вже з готовими сайтами, у яких є відвідуваність, не завжди можуть нормально заробити. Але є і ті, хто при мінімальних витратах часу мають сотні доларів прибутку на місяць.

  lektor2010

  У мене є сайти на які я і години за 2-3 місяці не витрачаю, тупо в пп заходжу і дивлюся на дохід. Трата часу залежить від типу сайтів, є такі що не можна не оновлювати, але у мене є і ті які можна не оновлювати.

  mamentA

  А чи не поділитеся інформацією що за сайти і який дохід маєте? Наскільки я розумію, що б отримувати пасивний дохід з сайту потрібно орієнтуватися на продаж посилань, що б трафік, ставлення відвідувачів до сайту не було пріоритетною проблемою.

  lektor2010

  З посилань дохід вже не дуже, потрібно робити великі статейнікі, і постійно їх оновлювати, інакше можуть забанити, але є парочка тих якими не займаюся, ось від них йде пасивний профіт і я ними не займаюся.
  А є і трафіковий сайти, які час від часу тупо міняють аудиторію, сьогодні цікаво було людям, а завтра виросли і вже набридло, але діти знову, нове покоління, зацікавляться. А оновлювати там майже нічого. Які конкретно сайти складно сказати, але наприклад з якогось фільму, автору, просто людині.
  Раді під трафік працювати, робити такі сайти, які заточені під запити, і робити так щоб вас не виштовхнули.

  mamentA

  Ну наскільки я розумію новинний сайт пасивний дохід приносити не зможе, так як вимагає постійного оновлення. Аналогічна історія і з кіно сайтами. Що б сайт приносив пасивну прибуток потрібно вибрати тематику, яка буде актуальною завжди, просунути сайт у видачі, отримати трафік і отримувати пасивний дохід з партнерської програми. Алгоритм приблизно такий?

  lektor2010

  Алгоритм дуже простий, знайти сайт які не потрібно часто оновлювати. От і все. Зробіть сайт по раритетним або прикольним фільмів, запити протягом тривалого часу в топі, по ним статті накатав. Тут немає і бути не може єдиного рецепта

  mamentA

  Ну і підкажіть ідеї сайтів, які не потрібно часто оновлювати? Будь-сайт потрібно оновлювати постійно, так як якщо сайт не буде наповнюватися не тільки трафік не буде рости, але і ПС ще можуть такий сайт під фільтр поставити.

  Yuran123

  Як заробити грошей не працюючи: пасивний дохід в інтернеті

  Напевно кожен з вас хоч на секунду, але замислювався про заробіток грошей не в буквальному сенсі цього слова, а про отримання стабільних прибутків без додатка до цього особливих зусиль. Без сумніву, подібна можливість існує і називається вона - пасивний дохід. Вкрай приваблива перспектива, чи не так? Однак багато хто вважає, що для його отримання потрібно солідний початковий внесок, який в свою чергу необхідно помістити в банку на депозит і отримувати мізерні відсотки, які навряд чи перекриють високі показники інфляції. Так, такий варіант теж має місце бути, але існує маса більш вигідних способів пасивного заробітку, які не вимагають значних грошових вливань і розумової напруги (хоча може трохи і вимагають, адже ми будемо заробляти в інтернеті, сидячи вдома за монітором).

  Отже, давайте поглянемо на джерела пасивного доходу в мережі. Умовно їх можна поділити на три категорії:

  • Інвестування (гроші роблять гроші)
  • Рефоводство (люди заробляють вам гроші)
  • Авторський гонорар (люди платять вам гроші)
  • Онлайн-бізнес (система приносить вам гроші)

  Інвестування

  Цей вид діяльності являє собою вкладення грошей з метою їх подальшого примноження, яке відбувається без вашої участі. У ролі інвестиційних активів може виступати що завгодно - цінні папери, нерухомість, електронна валюта, метали, власні або чужі бізнес-проекти, що знаходяться на ранньому етапі розвитку (стартапи) та інше. Потрібно розуміти, що інвестування саме по собі, це не безпечний процес, адже завжди є присутнім ризик втратити весь первісний капітал або хоча б його частину. Тому хочеться окремо згадати популярні зараз в інтернеті HYIP (високоприбуткові інвестиційні програми), які є нічим іншим, як фінансовими пірамідами, де дохід перших учасників забезпечується засобами з гаманців наступних. Термін їх життя не великий, а визначити етап, на якому потрібно терміново виводити свої заощадження, можуть тільки досвідчені учасники. Новачкам же рекомендується звернути увагу на ПАММ-рахунку і пайові інвестиційні фонди, де турбота про ваших заощадженнях лягає на плечі професійних керуючих. Таким способом можна отримувати близько 10-15% щомісяця.

  На жаль, на інвестуванні важко заробляти пристойні гроші, не піддавши свій внесок небезпеки, тому потрібно подбати про складання грамотного інвестиційного портфеля. Чим більше в ньому буде джерел прибутку, тим менше ризик втратити всі заощадження. Кожна людина сама має право вирішувати, на скільки частин він розділить свій початковий депозит, але рекомендується, щоб в одній комірці портфеля зберігалося не більше 2-3% від загальної суми інвестицій. Не варто лякатися, що вам доведеться відразу ж почати підшукувати собі кілька десятків проектів, це всього лише план на перспективу. На самому початку достатньо буде виділити для себе три категорії - низький (банківський депозит, цінні метали), середній (ПІФ, ПАММ-рахунки) і високий (HYIP, онлайн-кредитування, стартапи) рівень ризику. У процентному співвідношенні кошти розподіляються приблизно так: 50% - 40% - 10%. Основний дохід будуть приносити дві останніх категорії, тоді як перша виступить в ролі фундаменту, який не дозволить піти на дно. Надалі, коли ваш капітал відчутно збільшиться, його потрібно розділити на більше число шматків.

  Надалі, коли ваш капітал відчутно збільшиться, його потрібно розділити на більше число шматків

  Рефоводство

  На відміну від попереднього способу отримати пасивний дохід в інтернеті, тут грошові вкладення не будуть обов'язковими, тобто, почати заробляти можна, не маючи ні копійки в кишені. Наше завдання зводиться до участі в партнерських програмах, які мають на увазі винагороду за залучення інших людей до участі в будь-яких проектах. У багатьох людей виникає питання, - "Яким чином власник партнерки розуміє, що користувач перейшов до нього, скориставшись саме моїм запрошенням?". Все дуже просто: при реєстрації в партнерській програмі, кожному її учаснику видається спеціальний код (реферальная посилання), зареєструвавшись за якої, людина автоматично закріплюється за вами. Щоб ефективно заробляти, потрібно визначити місця скупчення цільового контингенту і грамотно це посилання запропонувати.

  Де шукати рефералів

  Форуми і сайти. Опублікуйте тему або огляд, що містить партнерську посилання, беріть участь в тематичних обговореннях, попередньо встановивши рефералку собі в підпис. Загалом, рекламуйте будь-якими способами, на які вистачить фантазії.

  • Соціальні мережі. Діяти потрібно за такою ж схемою, як і з форумами, але тепер завдання значно спрощується, адже в соціальних мережах все розділено на співтовариства з вузьконаправленими інтересами, тому не важко знайти цільову аудиторію.
  • Власний сайт. Тут від вас вже будуть потрібні деякі фінансові вкладення (чого тільки не зробиш, якщо хочеш в майбутньому отримувати пасивний дохід). Якщо зробити ресурс, присвячений виключно опису достоїнств партнерського сервісу, і грамотно його розкрутити, можна створити джерело постійного припливу рефералів.
  • Біржа рефералів. Якщо залучити користувачів до реєстрації за своєю партнерської посиланням ніяк не виходить, є можливість їх просто купити, хоча далеко не кожна партнерська програма підтримує таку можливість. Набираються реферали для продажу з учасників, що зареєструвалися в сервісі безпосередньо.

  Якщо піднімати тему рефоводства в інтернеті, не можна не сказати пару слів про мережевий маркетинг, який в онлайні не менш популярний, ніж в «реальному» житті. Творець МЛМ-піраміди вербує новачків, вони в свою чергу приваблюють ще й так далі. Тут вам вже не досить буде залучити в систему нових учасників - тепер, щоб вийти на пристойний рівень пасивного доходу, з ними потрібно буде проводити підготовчу роботу, підтримувати, навчати. Тому основна маса людей, які намагаються заробити на мережевому маркетингу, живуть благополучно в матеріальному плані лише в своїх мріях.

  Авторський гонорар (торгівля інфопродукта)

  Припустимо, ви є автором якої-небудь книги, який навчає керівництва або ж простого відеоролика. З усього цього теж можна витягти пасивний дохід - досить лише витратити деякий час на створення продукту і його подальшу розкрутку, щоб отримувати гроші від продажів, поки він користується популярністю у користувачів.

  Переваги торгівлі інфопродукта

  • Можливість отримання величезних прибутків, починаючи вже з перших днів після виставлення продукції на продаж. Деякі відомі блогери за добу встигали заробити більше тисячі доларів.
  • Відсутність будь-яких витрат (крім, хіба що, вільного часу). У більшості випадків, для створення інфопродукта досить буде доступу в інтернет і текстового редактора Word.
  • До продажу і розповсюдження інфопродукціі можна буде підключити інших людей, виплачуючи їм винагороду за кожну реалізовану копію товару. Таким чином, процес повністю стане автоматичним, тобто, перестане вимагати вашої участі.

  Є у цього джерела пасивного доходу і суттєві недоліки. По-перше, не кожному під силу створити якісний інфопродукт, здатний зацікавити досить народу, щоб хоча б окупити витрачений час. А по-друге, якщо про вас ніхто нічого не знає, ніяких особливих заслуг або досягнень в обраній галузі ви не маєте, то і купувати "кота в мішку" люди теж не будуть.

  Онлайн-бізнес

  Коли ми обговорюємо пасивний дохід в інтернеті за допомогою онлайн-бізнесу, то маємо на увазі переважно заробіток на різного роду сайтах. Їх можна купити або створити самому або разом з командою - не має значення. Головне, щоб в результаті він став популярним у своїй ніші. В інтернеті повно всіляких сервісів і проектів, де все організовано таким чином, що власник контролює процес лише зрідка, а всю іншу роботу роблять інші люди.

  Наприклад, ви створюєте власну систему активної реклами (САР) - на першому етапі пишете скрипт, оформляєте дизайн, шукаєте підходящий хостинг і так далі. В принципі, це відразу ж можна доручити компетентним найманим фахівцям, головне, щоб вистачило бюджету. Подальші турботи, такі як обробка заявок від рекламодавців, модерація та технічне обслуговування, тим більше. Від вас лише потрібно час від часу "знімати вершки" і оплачувати працю своїх працівників, хоча періодично можуть виникати випадки, коли необхідно термінове втручання.

  Від вас лише потрібно час від часу знімати вершки і оплачувати працю своїх працівників, хоча періодично можуть виникати випадки, коли необхідно термінове втручання

  Ось кілька прикладів пасивного доходу від онлайн-бізнесу

  1. Обмінник електронної валюти - фактично весь процес автоматизований програмно, але для виконання деяких робіт, таких як перевірка паспортних даних і проведення непрямого обміну між платіжними системами, можна найняти людей.
  2. Хостинг-компанія - вебмастера використовують дисковий простір вашого сервера, розміщуючи на ньому свої сайти і вносячи за це щомісячну оплату. Зрозуміло, доведеться витратитися на фахівців, які будуть підтримувати сайт і сервер в робочому стані.
  3. Краудсорсінг - використання натовпу в особистих цілях, наприклад, для генерації слоганів, логотипів і назв для компаній. Вам всього лише потрібно виступити в ролі організатора, отримуючи пасивний дохід при малих затратах.

  Для інтернет-користувачів, з яких-небудь причин не бажають займатися сайтами або вирішувати складні організаційні питання, існують і інші варіанти, наприклад, розробка платних і умовно безкоштовних додатків. Досить приділити цьому пару місяців, щоб у разі успіху "знімати вершки" на протязі декількох років. Ось лише кілька варіантів монетизації:

  1. Одноразова продаж. Користувач завантажує клієнт програми та купує ключ активації, після чого користується всіма можливостями необмежену кількість часу.
  2. Обмежений термін використання. Такий спосіб практикується творцями антивірусного софту: користувачем купується ключ, який активує функціонал програми на встановлений термін, після закінчення якого, необхідно знову внести оплату.
  3. Реклама. Використовується переважно у флеш-іграх і додатках для соціальних мереж. У цьому випадку користувачі ні за що не платять, а весь дохід йде від замовників, які розміщують в вашому додатку рекламні матеріали.
  4. Преміум можливості. Знову ж, весь базовий функціонал додатка повністю безкоштовний, але для доступу до розширених можливостей потрібно внести гроші на рахунок. До речі, таким способом можна заробляти і на сайті, зробивши вхід в окремі його розділи платним.

  До речі, таким способом можна заробляти і на сайті, зробивши вхід в окремі його розділи платним

  Якщо проаналізувати все вищевикладене, стає зрозуміло, що в інтернеті немає жодного повністю пасивного джерела доходу. Так чи інакше, від вас вимагається брати активну участь в роботі - десь в більшій, а десь в меншій мірі. Крім того, не варто забувати, що такий заробіток не є вічним, тому потрібно постійно замислюватися або про способи його продовження, або про пошук нових напрямків. Якщо ви домоглися поставленої мети і отримуєте непоганий пасивний дохід, слід подбати про скорочення ризиків, щоб в разі непередбачених обставин не залишитися без засобів до існування.
  Бажаю удачі!

  Коментарі

  А чи є істотний толк від рефералів?
  Здебільшого, вони реєструються по вашій рефссилке, максимум - тиждень-два знаходяться на ресурсі, потім йдуть на більш високооплачувані форуми.
  До того ж, це зовсім не пасивний дохід - в зв'язку з вищесказаним, базу рефералів доводиться регулярно оновлювати і поповнювати.

  Squirrel

  Звичайно є, якщо не брати такі теми як оплачувані форуми, так як в даному випадку пасив рідкісний. Непогано можна заробити на товарних пп, тизерних системах, на загручном пп одному заробляв майже 1000 в тиждень нічого не роблячи, навіть не знаючи про це. Ось на посиланнях помойму самий пасивний профіт, але та ж сапа видаляє старих рефов, якщо людина спочатку почав користуватися просто орендними посиланнями не ділиться прибутком з прсапе. Так що підводних каменів купа.

  mamentA

  Ну а хто вам заважає запрошувати рефералів на високооплачувані ресурси? Або ж варто заборона како-то не пойму. Сенс вашого бонально питання, на який пішов такий же банальний відповідь.

  Yuran123

  Всі описані способи дуже Прівелкательниє, але тут важливо вибрати і почати рух в одному напрямку, рідко хто може поєднувати. Рефоводство наприклад дуже ефективно, толк від партнерів є тоді коли ви їх ведете на проекті, розповідаєте і показуєте і не кличете їх просто просадити гроші, а саме допомагаєте почати працювати за вашим прикладом.
  Інфопродукти, авторство це ж вищий рівень як думаю особисто я, тому як їм користуватися потрібно коли у вас є певна аудиторія і ви робите щось дійсно цікаво людям, а так само важливо корисність ваших продуктів, нехай дажи це прості керівництва.
  Вибирайте і шукайте свої можливості, головне працюйте чесно ось і весь секрет) Халяви немає і не буде в інтернеті ніколи) Всі починають з 0. Всім удачі в починаннях)

  demonte

  А чому звичайний сайт не може бути джерелом пасивного прибутку? Можна один раз зробити сайт, просунути його, найняти копірайтера. А потім з мінімальними зусиллями отримувати прибуток.

  lektor2010

  lektor2010

  Гладко було на папері, та забули про яри. Думаю не можливо найняти просто людей які абсолютно все будуть робити для тебе по сайту і отримають з нього прибуток у майбутньому, сплативши всі витрати і що б ще залишилося. Потрібно все одно робити, що то самому, можливо якусь частину роботи замовляти на стороні, якщо дозволять фінанси. З сайтами все не так вже й просто. отримувати з них прибуток.

  iriver

  Ну для мене наприклад при витратах в кілька годин в тиждень по часу заробіток вже вважається пасивним. А з сайтами досягти цього реально. Не обов'язково сайти робити заради трафіку - можна і з метою продажу посилань наприклад.

  lektor2010

  Все одно я думаю якщо у сайту не буде гарної відвідуваності то він нікому просто не буде цікавий. Наприклад з відвідуваністю навіть в 100 унікальних відвідувачів на добу дуже складно просто отримати рекламу, а тим більше, що то на ній заробити і ще цих самих відвідувачів потрібно чим заманити.

  iriver

  Як би ще зробити такий. У кого ні цікавився, все, хто має сайт з мало-мальськи нормальним доходом, витрачають на нього по кілька годин на день, а не в тиждень. Пасивний дохід це швидше вже інвестиції і реферали, та й то набором останніх бажано займатися постійно, так як з часом вони йдуть.

  Елмар

  Ну це останнім часом у зв'язку з кризою не найкраща тенденція намітилася. Люди вже з готовими сайтами, у яких є відвідуваність, не завжди можуть нормально заробити. Але є і ті, хто при мінімальних витратах часу мають сотні доларів прибутку на місяць.

  lektor2010

  У мене є сайти на які я і години за 2-3 місяці не витрачаю, тупо в пп заходжу і дивлюся на дохід. Трата часу залежить від типу сайтів, є такі що не можна не оновлювати, але у мене є і ті які можна не оновлювати.

  mamentA

  А чи не поділитеся інформацією що за сайти і який дохід маєте? Наскільки я розумію, що б отримувати пасивний дохід з сайту потрібно орієнтуватися на продаж посилань, що б трафік, ставлення відвідувачів до сайту не було пріоритетною проблемою.

  lektor2010

  З посилань дохід вже не дуже, потрібно робити великі статейнікі, і постійно їх оновлювати, інакше можуть забанити, але є парочка тих якими не займаюся, ось від них йде пасивний профіт і я ними не займаюся.
  А є і трафіковий сайти, які час від часу тупо міняють аудиторію, сьогодні цікаво було людям, а завтра виросли і вже набридло, але діти знову, нове покоління, зацікавляться. А оновлювати там майже нічого. Які конкретно сайти складно сказати, але наприклад з якогось фільму, автору, просто людині.
  Раді під трафік працювати, робити такі сайти, які заточені під запити, і робити так щоб вас не виштовхнули.

  mamentA

  Ну наскільки я розумію новинний сайт пасивний дохід приносити не зможе, так як вимагає постійного оновлення. Аналогічна історія і з кіно сайтами. Що б сайт приносив пасивну прибуток потрібно вибрати тематику, яка буде актуальною завжди, просунути сайт у видачі, отримати трафік і отримувати пасивний дохід з партнерської програми. Алгоритм приблизно такий?

  lektor2010

  Алгоритм дуже простий, знайти сайт які не потрібно часто оновлювати. От і все. Зробіть сайт по раритетним або прикольним фільмів, запити протягом тривалого часу в топі, по ним статті накатав. Тут немає і бути не може єдиного рецепта

  mamentA

  Ну і підкажіть ідеї сайтів, які не потрібно часто оновлювати? Будь-сайт потрібно оновлювати постійно, так як якщо сайт не буде наповнюватися не тільки трафік не буде рости, але і ПС ще можуть такий сайт під фільтр поставити.

  Yuran123

  Як заробити грошей не працюючи: пасивний дохід в інтернеті

  Напевно кожен з вас хоч на секунду, але замислювався про заробіток грошей не в буквальному сенсі цього слова, а про отримання стабільних прибутків без додатка до цього особливих зусиль. Без сумніву, подібна можливість існує і називається вона - пасивний дохід. Вкрай приваблива перспектива, чи не так? Однак багато хто вважає, що для його отримання потрібно солідний початковий внесок, який в свою чергу необхідно помістити в банку на депозит і отримувати мізерні відсотки, які навряд чи перекриють високі показники інфляції. Так, такий варіант теж має місце бути, але існує маса більш вигідних способів пасивного заробітку, які не вимагають значних грошових вливань і розумової напруги (хоча може трохи і вимагають, адже ми будемо заробляти в інтернеті, сидячи вдома за монітором).

  Отже, давайте поглянемо на джерела пасивного доходу в мережі. Умовно їх можна поділити на три категорії:

  • Інвестування (гроші роблять гроші)
  • Рефоводство (люди заробляють вам гроші)
  • Авторський гонорар (люди платять вам гроші)
  • Онлайн-бізнес (система приносить вам гроші)

  Інвестування

  Цей вид діяльності являє собою вкладення грошей з метою їх подальшого примноження, яке відбувається без вашої участі. У ролі інвестиційних активів може виступати що завгодно - цінні папери, нерухомість, електронна валюта, метали, власні або чужі бізнес-проекти, що знаходяться на ранньому етапі розвитку (стартапи) та інше. Потрібно розуміти, що інвестування саме по собі, це не безпечний процес, адже завжди є присутнім ризик втратити весь первісний капітал або хоча б його частину. Тому хочеться окремо згадати популярні зараз в інтернеті HYIP (високоприбуткові інвестиційні програми), які є нічим іншим, як фінансовими пірамідами, де дохід перших учасників забезпечується засобами з гаманців наступних. Термін їх життя не великий, а визначити етап, на якому потрібно терміново виводити свої заощадження, можуть тільки досвідчені учасники. Новачкам же рекомендується звернути увагу на ПАММ-рахунку і пайові інвестиційні фонди, де турбота про ваших заощадженнях лягає на плечі професійних керуючих. Таким способом можна отримувати близько 10-15% щомісяця.

  На жаль, на інвестуванні важко заробляти пристойні гроші, не піддавши свій внесок небезпеки, тому потрібно подбати про складання грамотного інвестиційного портфеля. Чим більше в ньому буде джерел прибутку, тим менше ризик втратити всі заощадження. Кожна людина сама має право вирішувати, на скільки частин він розділить свій початковий депозит, але рекомендується, щоб в одній комірці портфеля зберігалося не більше 2-3% від загальної суми інвестицій. Не варто лякатися, що вам доведеться відразу ж почати підшукувати собі кілька десятків проектів, це всього лише план на перспективу. На самому початку достатньо буде виділити для себе три категорії - низький (банківський депозит, цінні метали), середній (ПІФ, ПАММ-рахунки) і високий (HYIP, онлайн-кредитування, стартапи) рівень ризику. У процентному співвідношенні кошти розподіляються приблизно так: 50% - 40% - 10%. Основний дохід будуть приносити дві останніх категорії, тоді як перша виступить в ролі фундаменту, який не дозволить піти на дно. Надалі, коли ваш капітал відчутно збільшиться, його потрібно розділити на більше число шматків.

  Надалі, коли ваш капітал відчутно збільшиться, його потрібно розділити на більше число шматків

  Рефоводство

  На відміну від попереднього способу отримати пасивний дохід в інтернеті, тут грошові вкладення не будуть обов'язковими, тобто, почати заробляти можна, не маючи ні копійки в кишені. Наше завдання зводиться до участі в партнерських програмах, які мають на увазі винагороду за залучення інших людей до участі в будь-яких проектах. У багатьох людей виникає питання, - "Яким чином власник партнерки розуміє, що користувач перейшов до нього, скориставшись саме моїм запрошенням?". Все дуже просто: при реєстрації в партнерській програмі, кожному її учаснику видається спеціальний код (реферальная посилання), зареєструвавшись за якої, людина автоматично закріплюється за вами. Щоб ефективно заробляти, потрібно визначити місця скупчення цільового контингенту і грамотно це посилання запропонувати.

  Де шукати рефералів

  Форуми і сайти. Опублікуйте тему або огляд, що містить партнерську посилання, беріть участь в тематичних обговореннях, попередньо встановивши рефералку собі в підпис. Загалом, рекламуйте будь-якими способами, на які вистачить фантазії.

  • Соціальні мережі. Діяти потрібно за такою ж схемою, як і з форумами, але тепер завдання значно спрощується, адже в соціальних мережах все розділено на співтовариства з вузьконаправленими інтересами, тому не важко знайти цільову аудиторію.
  • Власний сайт. Тут від вас вже будуть потрібні деякі фінансові вкладення (чого тільки не зробиш, якщо хочеш в майбутньому отримувати пасивний дохід). Якщо зробити ресурс, присвячений виключно опису достоїнств партнерського сервісу, і грамотно його розкрутити, можна створити джерело постійного припливу рефералів.
  • Біржа рефералів. Якщо залучити користувачів до реєстрації за своєю партнерської посиланням ніяк не виходить, є можливість їх просто купити, хоча далеко не кожна партнерська програма підтримує таку можливість. Набираються реферали для продажу з учасників, що зареєструвалися в сервісі безпосередньо.

  Якщо піднімати тему рефоводства в інтернеті, не можна не сказати пару слів про мережевий маркетинг, який в онлайні не менш популярний, ніж в «реальному» житті. Творець МЛМ-піраміди вербує новачків, вони в свою чергу приваблюють ще й так далі. Тут вам вже не досить буде залучити в систему нових учасників - тепер, щоб вийти на пристойний рівень пасивного доходу, з ними потрібно буде проводити підготовчу роботу, підтримувати, навчати. Тому основна маса людей, які намагаються заробити на мережевому маркетингу, живуть благополучно в матеріальному плані лише в своїх мріях.

  Авторський гонорар (торгівля інфопродукта)

  Припустимо, ви є автором якої-небудь книги, який навчає керівництва або ж простого відеоролика. З усього цього теж можна витягти пасивний дохід - досить лише витратити деякий час на створення продукту і його подальшу розкрутку, щоб отримувати гроші від продажів, поки він користується популярністю у користувачів.

  Переваги торгівлі інфопродукта

  • Можливість отримання величезних прибутків, починаючи вже з перших днів після виставлення продукції на продаж. Деякі відомі блогери за добу встигали заробити більше тисячі доларів.
  • Відсутність будь-яких витрат (крім, хіба що, вільного часу). У більшості випадків, для створення інфопродукта досить буде доступу в інтернет і текстового редактора Word.
  • До продажу і розповсюдження інфопродукціі можна буде підключити інших людей, виплачуючи їм винагороду за кожну реалізовану копію товару. Таким чином, процес повністю стане автоматичним, тобто, перестане вимагати вашої участі.

  Є у цього джерела пасивного доходу і суттєві недоліки. По-перше, не кожному під силу створити якісний інфопродукт, здатний зацікавити досить народу, щоб хоча б окупити витрачений час. А по-друге, якщо про вас ніхто нічого не знає, ніяких особливих заслуг або досягнень в обраній галузі ви не маєте, то і купувати "кота в мішку" люди теж не будуть.

  Онлайн-бізнес

  Коли ми обговорюємо пасивний дохід в інтернеті за допомогою онлайн-бізнесу, то маємо на увазі переважно заробіток на різного роду сайтах. Їх можна купити або створити самому або разом з командою - не має значення. Головне, щоб в результаті він став популярним у своїй ніші. В інтернеті повно всіляких сервісів і проектів, де все організовано таким чином, що власник контролює процес лише зрідка, а всю іншу роботу роблять інші люди.

  Наприклад, ви створюєте власну систему активної реклами (САР) - на першому етапі пишете скрипт, оформляєте дизайн, шукаєте підходящий хостинг і так далі. В принципі, це відразу ж можна доручити компетентним найманим фахівцям, головне, щоб вистачило бюджету. Подальші турботи, такі як обробка заявок від рекламодавців, модерація та технічне обслуговування, тим більше. Від вас лише потрібно час від часу "знімати вершки" і оплачувати працю своїх працівників, хоча періодично можуть виникати випадки, коли необхідно термінове втручання.

  Від вас лише потрібно час від часу знімати вершки і оплачувати працю своїх працівників, хоча періодично можуть виникати випадки, коли необхідно термінове втручання

  Ось кілька прикладів пасивного доходу від онлайн-бізнесу

  1. Обмінник електронної валюти - фактично весь процес автоматизований програмно, але для виконання деяких робіт, таких як перевірка паспортних даних і проведення непрямого обміну між платіжними системами, можна найняти людей.
  2. Хостинг-компанія - вебмастера використовують дисковий простір вашого сервера, розміщуючи на ньому свої сайти і вносячи за це щомісячну оплату. Зрозуміло, доведеться витратитися на фахівців, які будуть підтримувати сайт і сервер в робочому стані.
  3. Краудсорсінг - використання натовпу в особистих цілях, наприклад, для генерації слоганів, логотипів і назв для компаній. Вам всього лише потрібно виступити в ролі організатора, отримуючи пасивний дохід при малих затратах.

  Для інтернет-користувачів, з яких-небудь причин не бажають займатися сайтами або вирішувати складні організаційні питання, існують і інші варіанти, наприклад, розробка платних і умовно безкоштовних додатків. Досить приділити цьому пару місяців, щоб у разі успіху "знімати вершки" на протязі декількох років. Ось лише кілька варіантів монетизації:

  1. Одноразова продаж. Користувач завантажує клієнт програми та купує ключ активації, після чого користується всіма можливостями необмежену кількість часу.
  2. Обмежений термін використання. Такий спосіб практикується творцями антивірусного софту: користувачем купується ключ, який активує функціонал програми на встановлений термін, після закінчення якого, необхідно знову внести оплату.
  3. Реклама. Використовується переважно у флеш-іграх і додатках для соціальних мереж. У цьому випадку користувачі ні за що не платять, а весь дохід йде від замовників, які розміщують в вашому додатку рекламні матеріали.
  4. Преміум можливості. Знову ж, весь базовий функціонал додатка повністю безкоштовний, але для доступу до розширених можливостей потрібно внести гроші на рахунок. До речі, таким способом можна заробляти і на сайті, зробивши вхід в окремі його розділи платним.

  До речі, таким способом можна заробляти і на сайті, зробивши вхід в окремі його розділи платним

  Якщо проаналізувати все вищевикладене, стає зрозуміло, що в інтернеті немає жодного повністю пасивного джерела доходу. Так чи інакше, від вас вимагається брати активну участь в роботі - десь в більшій, а десь в меншій мірі. Крім того, не варто забувати, що такий заробіток не є вічним, тому потрібно постійно замислюватися або про способи його продовження, або про пошук нових напрямків. Якщо ви домоглися поставленої мети і отримуєте непоганий пасивний дохід, слід подбати про скорочення ризиків, щоб в разі непередбачених обставин не залишитися без засобів до існування.
  Бажаю удачі!

  Коментарі

  А чи є істотний толк від рефералів?
  Здебільшого, вони реєструються по вашій рефссилке, максимум - тиждень-два знаходяться на ресурсі, потім йдуть на більш високооплачувані форуми.
  До того ж, це зовсім не пасивний дохід - в зв'язку з вищесказаним, базу рефералів доводиться регулярно оновлювати і поповнювати.

  Squirrel

  Звичайно є, якщо не брати такі теми як оплачувані форуми, так як в даному випадку пасив рідкісний. Непогано можна заробити на товарних пп, тизерних системах, на загручном пп одному заробляв майже 1000 в тиждень нічого не роблячи, навіть не знаючи про це. Ось на посиланнях помойму самий пасивний профіт, але та ж сапа видаляє старих рефов, якщо людина спочатку почав користуватися просто орендними посиланнями не ділиться прибутком з прсапе. Так що підводних каменів купа.

  mamentA

  Ну а хто вам заважає запрошувати рефералів на високооплачувані ресурси? Або ж варто заборона како-то не пойму. Сенс вашого бонально питання, на який пішов такий же банальний відповідь.

  Yuran123

  Всі описані способи дуже Прівелкательниє, але тут важливо вибрати і почати рух в одному напрямку, рідко хто може поєднувати. Рефоводство наприклад дуже ефективно, толк від партнерів є тоді коли ви їх ведете на проекті, розповідаєте і показуєте і не кличете їх просто просадити гроші, а саме допомагаєте почати працювати за вашим прикладом.
  Інфопродукти, авторство це ж вищий рівень як думаю особисто я, тому як їм користуватися потрібно коли у вас є певна аудиторія і ви робите щось дійсно цікаво людям, а так само важливо корисність ваших продуктів, нехай дажи це прості керівництва.
  Вибирайте і шукайте свої можливості, головне працюйте чесно ось і весь секрет) Халяви немає і не буде в інтернеті ніколи) Всі починають з 0. Всім удачі в починаннях)

  demonte

  А чому звичайний сайт не може бути джерелом пасивного прибутку? Можна один раз зробити сайт, просунути його, найняти копірайтера. А потім з мінімальними зусиллями отримувати прибуток.

  lektor2010

  lektor2010

  Гладко було на папері, та забули про яри. Думаю не можливо найняти просто людей які абсолютно все будуть робити для тебе по сайту і отримають з нього прибуток у майбутньому, сплативши всі витрати і що б ще залишилося. Потрібно все одно робити, що то самому, можливо якусь частину роботи замовляти на стороні, якщо дозволять фінанси. З сайтами все не так вже й просто. отримувати з них прибуток.

  iriver

  Ну для мене наприклад при витратах в кілька годин в тиждень по часу заробіток вже вважається пасивним. А з сайтами досягти цього реально. Не обов'язково сайти робити заради трафіку - можна і з метою продажу посилань наприклад.

  lektor2010

  Все одно я думаю якщо у сайту не буде гарної відвідуваності то він нікому просто не буде цікавий. Наприклад з відвідуваністю навіть в 100 унікальних відвідувачів на добу дуже складно просто отримати рекламу, а тим більше, що то на ній заробити і ще цих самих відвідувачів потрібно чим заманити.

  iriver

  Як би ще зробити такий. У кого ні цікавився, все, хто має сайт з мало-мальськи нормальним доходом, витрачають на нього по кілька годин на день, а не в тиждень. Пасивний дохід це швидше вже інвестиції і реферали, та й то набором останніх бажано займатися постійно, так як з часом вони йдуть.

  Елмар

  Ну це останнім часом у зв'язку з кризою не найкраща тенденція намітилася. Люди вже з готовими сайтами, у яких є відвідуваність, не завжди можуть нормально заробити. Але є і ті, хто при мінімальних витратах часу мають сотні доларів прибутку на місяць.

  lektor2010

  У мене є сайти на які я і години за 2-3 місяці не витрачаю, тупо в пп заходжу і дивлюся на дохід. Трата часу залежить від типу сайтів, є такі що не можна не оновлювати, але у мене є і ті які можна не оновлювати.

  mamentA

  А чи не поділитеся інформацією що за сайти і який дохід маєте? Наскільки я розумію, що б отримувати пасивний дохід з сайту потрібно орієнтуватися на продаж посилань, що б трафік, ставлення відвідувачів до сайту не було пріоритетною проблемою.

  lektor2010

  З посилань дохід вже не дуже, потрібно робити великі статейнікі, і постійно їх оновлювати, інакше можуть забанити, але є парочка тих якими не займаюся, ось від них йде пасивний профіт і я ними не займаюся.
  А є і трафіковий сайти, які час від часу тупо міняють аудиторію, сьогодні цікаво було людям, а завтра виросли і вже набридло, але діти знову, нове покоління, зацікавляться. А оновлювати там майже нічого. Які конкретно сайти складно сказати, але наприклад з якогось фільму, автору, просто людині.
  Раді під трафік працювати, робити такі сайти, які заточені під запити, і робити так щоб вас не виштовхнули.

  mamentA

  Ну наскільки я розумію новинний сайт пасивний дохід приносити не зможе, так як вимагає постійного оновлення. Аналогічна історія і з кіно сайтами. Що б сайт приносив пасивну прибуток потрібно вибрати тематику, яка буде актуальною завжди, просунути сайт у видачі, отримати трафік і отримувати пасивний дохід з партнерської програми. Алгоритм приблизно такий?

  lektor2010

  Алгоритм дуже простий, знайти сайт які не потрібно часто оновлювати. От і все. Зробіть сайт по раритетним або прикольним фільмів, запити протягом тривалого часу в топі, по ним статті накатав. Тут немає і бути не може єдиного рецепта

  mamentA

  Ну і підкажіть ідеї сайтів, які не потрібно часто оновлювати? Будь-сайт потрібно оновлювати постійно, так як якщо сайт не буде наповнюватися не тільки трафік не буде рости, але і ПС ще можуть такий сайт під фільтр поставити.

  Yuran123

  Заробляті НЕ працюючий це Взагалі нонсенс. Отрімуваті НЕ працюючий - можна, а заробляті ну ні як. Адже авторські відрахування це оплата за раніше вкладену працю автора у створення твору. Реферальні відрахування - плата за роботу по знаходження і залучення рефералів, а так само їх постійний мотивацію до роботи. З цього вважаю, що ідеального способу по заробітку на автоматі не існує.

  Svintus

  Svintus

  Та НУ? 😛 Серйозних ідей подавати не буду, так як вони самому потрібні, але щось постараюсь. Але от припустимо у мене з не оновлюється, тільки два сайти під санкціями, один повністю в індексі, але під АГС без тиц, правда з нього купують посилання під гугол і він повністю окупає себе, його я не оновлював близько 2 років, як він потрапив під АГС. Приносить 720 рублів на рік. Хостинг для нього безкоштовний, домен 99 рублів - повністю себе окупає. Але є більш вигідні варіанти.

  Також допустимо під трафік можна зробити сайти під завантаження, вони відмінно монетизуються. Берете якісь програми ламаєте, достоете з трекерів, покупаетет у тих хто їх крякнув - зазвичай рублів за 400 і просуваєте ці програми, справа в тому, що великі трекери часто закривають контент від пошукачів, його годі й шукати в пс. У мене такі сайти зараз песімізіровани, так як партнерка виявилася заразною, і яндекс її забанив. Трафік там змінний, навесні і влітку зростає, потім перерва і в середині осені починає рости. Залежить від програми, деякі сайти робив в січні 2014 року, не оновлюється до вересня, оскільки трафік викликав довіру до відпочинку. Але Інстал монстр почав роздавати трояни, і яндекс відібрав весь трафік, а потім і гугл.

  О, можете зробити сайт про різні кулінарні рецепти, тільки виберіть вузьку спеціалізацію, типу російська або кавказька кухня, японську не раджу. Українська або Білоруська, якщо такі існують. 🙂 Німецька, ну і тп. Головне щоб все було унікально, і кожне блюдо треба намагатися робити трохи своєрідним. Щоб контент виглядає копірайтом. Думаю такий сайт будь-яка людина вести зможе, і оновлювати його можна досить рідко, десь 1-2 раз в місяць.

  mamentA

  Чому? Я недавно дивився сайт, який року 3 назад продав. За цей час зовсім нічого не змінилося, жодної статті нової не з'явилося. А відвідуваність як була 20 людина в добу так і залишилася. Так що не факт що оновлювати потрібно обов'язково.

  lektor2010

  Вкрай приваблива перспектива, чи не так?
  У багатьох людей виникає питання, - "Яким чином власник партнерки розуміє, що користувач перейшов до нього, скориставшись саме моїм запрошенням?
  Алгоритм приблизно такий?
  Вкрай приваблива перспектива, чи не так?
  У багатьох людей виникає питання, - "Яким чином власник партнерки розуміє, що користувач перейшов до нього, скориставшись саме моїм запрошенням?
  Алгоритм приблизно такий?
  Вкрай приваблива перспектива, чи не так?
  У багатьох людей виникає питання, - "Яким чином власник партнерки розуміє, що користувач перейшов до нього, скориставшись саме моїм запрошенням?
  Алгоритм приблизно такий?
  Вкрай приваблива перспектива, чи не так?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»