Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Як заробити на Seosprint?

  1. Заробіток на кліках
  2. Заробіток на читанні листів
  3. Заробіток на тестах
  4. Заробіток на завданнях
  5. Заробіток на рефералах
  6. Щоб збільшити свій дохід я дам вам кілька простих порад

  Питання від Надії Ігнатюк:

  Добрий день. Скажіть будь ласка, як можна заробити на Сеоспрінт? Це такий сервіс, де платять за завдання, кліки, перегляди тощо Мені сказали, що такий є, але як заробити, ніхто не говорить. Буду дуже вдячна!

  Відповідь від Дениса (заробляє на Seosprint більше року):

  Відповідь від Дениса (заробляє на Seosprint більше року):

  Даний сайт за короткий час набрав більшу популярність в інтернеті, в силу того, що заробити на ньому досить легко, виконуючи прості завдання. Перевага сайту в тому, що не потрібно володіти якимись специфічними знаннями, щоб працювати на ньому. Досить тільки ознайомитися з деякими розділами сайту, зареєструватися на SEOSPRINT і приступити до роботи. Детальніше заробіток на SEOsprint розглянемо нижче.

  Заробіток на кліках

  Одним з основних видів заробітку на SEOsprint є серфінг сайтів, тобто перегляд сайту замовника. (Саме тому його називають Кликова спонсором) Де буде пропонуватися перейти по посиланню, після чого ви потрапите на сайт, і включиться таймер, по закінченню якого потрібно буде виконати арифметичну дію, щоб було зрозуміло, що ви не робот. І після цього протягом декількох хвилин гроші надійдуть на ваш рахунок.

  Заробіток на читанні листів

  Наступний спосіб це читання листів, він майже не відрізняється від серфінгу сайтів. Потрібно буде зайти в відповідну тематику, вибрати відповідну запис і перейти по посиланню, де потрібно буде подивитися який-небудь відео ролик, і після того як закінчиться таймер і виконано найпростіше обчислення, гроші надійдуть на рахунок.

  Заробіток на тестах

  Далі йде спосіб під назвою проходження тестів, який відрізняється від листів найчастіше тільки ціною, адже вона в середньому вдвічі вище. Вся задача, якого полягає в тому, щоб правильно відповідати на всі питання, запропоновані в тесті, після чого вирушає сам тест на перевірку і приходить звіт про доставку.

  Заробіток на завданнях

  І останній спосіб це виконання завдань. Він вважається самим грошовим на цьому проекті, тому як завдань тут безліч і ціна коливається в межах від 0,30 до 400-500 рублів. Тому в день можна цілком заробляти 100-200 рублів, і це послужить непоганий надбавкою до зарплати, або згодиться для дрібних витрат. Категорій для виконання завдань безліч, від соціальних мереж до форекса. Щоб приступити до виконання, зайдіть у відповідний розділ і натисніть почати виконання. Після закінчення роботи відбувається відправка звіту замовнику і подальше надходження коштів на внутрішній рахунок.

  Заробіток на рефералах

  Також непогано можна заробляти на залучених вами новоспечених працівників на сайт (рефералів). За кожного з них Ви будете отримувати певний відсоток, нарахований сервісом в автоматичному режимі. Чим більше завдань він виконає, тим вище буде Ваш дохід.
  Отримайте статус «Робочий» на Seosprint обов'язково, адже це збільшить Ваш щоденний рейтинг і пасивний заробіток відповідно.

  При досягненні певного рейтингу Ви зможете продавати своїх рефералів на ярмарку, отримуючи за це хороший прибуток, як від продажу вирощених огірків на базарі.

  Щоб збільшити свій дохід я дам вам кілька простих порад

  Виконуйте багаторазові завдання щодня, занісши їх у категорію обрані. Відсортувавши близько п'ятдесяти легких завдань на вподобану Вам тему (наприклад, лайки в соціальних мережах або перегляд роликів в Ютубі) Ви зможете заробляти близько семи неоподатковуваних мінімумів доходів, витрачаючи на це менше години свого часу в день.

  Заробіток на партнерці. Як рекламодавця Ви можете за три копійки рекламувати будь-яку партнерську посилання (наприклад, улюбленого всіма Того, Хто говорив Хом'яка Apishop) і на цих продажах заробляти хороші гроші. За статистикою на одну тисячу кліків доводиться в середньому одна продаж товару. Таким чином, заплативши 30 рублів сервісу активної реклами Seosprint за 1000 показів Ви заробите мінімум 150 рублів з одного продажу іграшки магазину партнерської програми Apishop. Увійдіть в партнерці Apishop.

  Увійдіть в партнерці Apishop

  Вас приємно здивує легкість процесу реєстрації на обох сайтах. А найголовніше, Вам не потрібно мати при цьому власного сайту. Сервіс партнерської програми Apishop надасть Вам домен другого рівня абсолютно безкоштовно і протягом декількох кліків працює і продає лише однієї сторінки сайту. Саме посилання на нього Ви і будете рекламувати на Seosprint.

  Спробуйте, цей спосіб перевірений і відмінно працює. Повна статистика всіх кліків і переходів представлена ​​в особистих кабінетах після реєстрації. Виплати регулярні на всі можливі платіжні системи, представлені в інтернеті.

  Скажіть будь ласка, як можна заробити на Сеоспрінт?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»