Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як заробити на своєму сайті або блозі | Probivnoy

  1. Як заробити на своєму сайті або блозі Один з реально робітників і використовуваних способів заробітку...
  2. Скільки можна регулярно заробляти на своєму сайті або блозі?
  3. Як створити блог або сайт для заробітку?
  4. Популярні способи заробітку на своєму сайті або блозі (способи монетизації сайтів)
  5. 7 основних причин, чому Ви не заробляєте (не змогли заробити) на своєму блозі або сайті
  6. Як заробити на своєму сайті або блозі
  7. Найдохідніші і прибуткові тематики сайтів
  8. Скільки можна регулярно заробляти на своєму сайті або блозі?
  9. Як створити блог або сайт для заробітку?
  10. Популярні способи заробітку на своєму сайті або блозі (способи монетизації сайтів)
  11. 7 основних причин, чому Ви не заробляєте (не змогли заробити) на своєму блозі або сайті
  12. Як заробити на своєму сайті або блозі
  13. Найдохідніші і прибуткові тематики сайтів
  14. Скільки можна регулярно заробляти на своєму сайті або блозі?
  15. Як створити блог або сайт для заробітку?
  16. Популярні способи заробітку на своєму сайті або блозі (способи монетизації сайтів)
  17. 7 основних причин, чому Ви не заробляєте (не змогли заробити) на своєму блозі або сайті
  18. Як заробити на своєму сайті або блозі
  19. Найдохідніші і прибуткові тематики сайтів
  20. Скільки можна регулярно заробляти на своєму сайті або блозі?
  21. Як створити блог або сайт для заробітку?
  22. Популярні способи заробітку на своєму сайті або блозі (способи монетизації сайтів)
  23. 7 основних причин, чому Ви не заробляєте (не змогли заробити) на своєму блозі або сайті
  24. Як заробити на своєму сайті або блозі
  25. Найдохідніші і прибуткові тематики сайтів
  26. Скільки можна регулярно заробляти на своєму сайті або блозі?
  27. Як створити блог або сайт для заробітку?
  28. Популярні способи заробітку на своєму сайті або блозі (способи монетизації сайтів)
  29. 7 основних причин, чому Ви не заробляєте (не змогли заробити) на своєму блозі або сайті

  Як заробити на своєму сайті або блозі

  Один з реально робітників і використовуваних способів заробітку в інтернеті є заробіток на своєму сайті або блозі, тому розглянемо скільки і як можна заробляти на своїх інтернет ресурсах, і як їх можна монетизувати, щоб отримувати з них постійний додатковий або основний дохід.

  Найдохідніші і прибуткові тематики сайтів

  Тим для сайтів і приватних блогів безліч, при цьому при правильному підході, постійної старанній роботі і бажанні, можна заробити в будь-якій ніші, головне створити авторитетний і корисний для відвідувачів ресурс, популярність якого не буде пропадати з роками. Серед основних тематик сайтів, в яких дорога реклама і є багато способів монетизувати такий сайт або блог можна виділити:

  1. Фінансові тематики (сайти про гроші, про банки, про заробіток грошей і т.д.).
  2. Сайти про бізнес (бізнес ідеї, способи створення і розкручування бізнесу і т.д.).
  3. Сайти про нерухомість (нерухомість завжди була в ціні і рекламодавці в цій ніші платять великі гроші для залучення потенційних покупців і орендарів).
  4. Блоги та сайти автомобільної тематики (сайти про ремонт і покупку авто, порівняння автомобілів, тюнінг, вибір і покупка автозапчастин і т.д.).
  5. Сайти будівельної тематики (все, що стосується будівництва, ремонту, дизайну та декору інтер'єру).
  6. Медичні блоги і сайти (хворіють всі і завжди, а бажаючих нажитися на лікуванні і на бажанні бути здоровим у людини з кожним роком все більше і більше).
  7. Сайти про туризм і подорожі (не втрачає актуальності тематика сайтів і блогів, для якої існує чимало способів монетизації, від продажу квитків і броні готелів, до реклами туристичних агентств і т.д.)
  8. Сайти про кохання, секс і відносинах (різні сайти знайомств, еротичні і порно сайти і т.д.).
  9. Блоги та сайти про іграх і додатках.
  10. Блоги про гаджетах, різній техніці.

  Скільки можна регулярно заробляти на своєму сайті або блозі?

  Скільки можна регулярно заробляти на своєму сайті або блозі

  Заробіток на сайтах та блогах може досягати десятки, а то і сотні тисяч доларів, межі в принципі немає, багато що залежить від тематики сайту, його відвідуваності і способів монетизації даного ресурсу.

  Наприклад, якщо заробляти чисто на контекстній рекламі під російськомовну аудиторію, то середній заробіток буде від 1 до 2 доларів з тисячі відвідувачів на сайті, іншими словами при відвідуваності в 1000 чоловік на добу заробіток з контексту складе 1-2 долари в день або 30-60 доларів в місяць.

  Для багатьох це порівняно невеликий заробіток, але що якщо відвідуваність сайту буде 10 000 чоловік на добу і у Вас буде 10 подібних сайтів? В такому випадку Ви зможете отримувати дохід в розмірі 100-200 доларів в день, а це вже досить непогано. До того ж в даному прикладі розглянута один з «білих» способів монетизації сайту, тому при бажанні з добре відвідуваного свого блогу чи сайту можна «вичавити» набагато більше.

  Важливо: при активній монетизації сайту і використанні більшості доступних на сьогоднішній день способів заробітку на ньому, може негативно позначитися на репутації цієї інтернет майданчики, її можуть забанити пошукові системи і Ви втратите відвідуваність і відповідно можливість заробітку на цьому сайті.

  Ще одним хорошим прикладом може стати блог фінансової тематики (наприклад, про кредити, про заробіток грошей), або, наприклад, сайт моніторинг казино, хайпів та інших ризикових способів заробітку в інтернеті. Сайти та блоги такої тематики мають високий дохід за рахунок участі в партнерських програмах, в яких отримують відсоток від залучених користувачів (в більшості випадків), а також на таких сайтах дорога реклама для замовлення (багато сайтів лохотрони платять великі гроші, щоб мати можливість залучати до собі нових користувачів і мати можливість розводити їх на гроші).

  Наприклад, на звичайному блозі, на якому ведеться огляд різних хайпів і фінансових пірамід, і він має відвідуваність в 1000 відвідувачів на добу (тематичних відвідувачів, які хочуть заробити швидкі гроші на ризикових інвестицій) дохід може становити до 10 000 доларів на місяць (а то і більше).

  Як створити блог або сайт для заробітку?

  Як створити блог або сайт для заробітку

  Новачкам перед тим, як купувати або створювати якісний блог або сайт краще попрактикуватися і повести безкоштовний блог (хоча б кілька місяців, щоб набити руку в написанні статей, в настройках сайту, зрозуміти, яка тематика Вам подобається і як Ви можете зацікавити, і залучати відвідувачів на свій блог або сайт). Створити безкоштовний тимчасовий блог або простенький сайт можна наприклад на платформах Blogger (від гугл) або Ucoz, в яких для створення сайту і роботи в ньому не потрібні будь-які спеціальні знання і навички, у всьому можна розібратися в перебігу місяця (максимум). Навіть на безкоштовних сайтах і блогах можна почати заробляти, якщо Ви зможете підняти на них хорошу відвідуваність, при цьому у Вас не буде зайвих витрат на покупку домена і оплати хостингу.

  Згодом краще створити вже більш якісний сайт або блог, який буде розташований не на безкоштовному хостингу, буде мати гарне доменне ім'я (назва сайту), пристойний дизайн і зрозумілу структуру. Такий сайт або блог набагато легше буде просувати і заробляти на ньому, він буде престижніше виглядати в очах відвідувачів і його легше оптимізувати, і просувати в пошукових системах. Серед двигунів для сайту можна розглянути WordPress або Joomla, так як вони безкоштовні і мають безліч тем і плагінів для зручності роботи і створення потужного функціоналу. У мережі можна знайти безліч статей і відеокурсів, як самому все зробити (як купити домен та хостинг, як встановити движок сайту, теми і плагіни і т.д.), так що початкові вкладення можуть бути мінімальними, головне Ваше бажання і завзятість, а також терпіння (на створення, наповнення та просування сайту для досягнення нормальної відвідуваності і заробітку може піти чимало часу).

  Важливо: перед створенням сайту необхідно відразу знати і розуміти, про що про він буде, на що робити основний акцент, в чому буде його унікальність і неповторність, а також важливо відразу уявляти, як в результаті на такому сайті можна заробити, які способи монетизації використовувати і який може бути потенціал у такого сайту для розвитку і заробітку.

  Популярні способи заробітку на своєму сайті або блозі (способи монетизації сайтів)

  Популярні способи заробітку на своєму сайті або блозі (способи монетизації сайтів)

  1. Заробіток на контекстній рекламі і банерах. Практично пасивний заробіток для сайтів і блогів з високою відвідуваністю, при якому Ви отримуєте дохід за кліки відвідувачів по банерах або отримуєте фіксований дохід за розміщення рекламного банера (наприклад, на термін в 1 місяць).
  2. Заробіток на продажі посилань і розміщенні оглядів і партнерських рекламних статей. При гарній відвідуваності і високому трасті сайту або блогу завжди знайдуться рекламодавці, які захочуть розмістити огляд на Вашому сайті з посиланням на їх сайт або сервіс, а також можна чимало заробляти на розміщенні вічних ( Міралінкс , гогетлінкс ) І орендних ( сапі ) Посилань.
  3. Участь в партнерських програмах. У кожній тематиці можна знайти безліч прибуткових партнерських програм, або можна скористатися агрегаторами партнерок (наприклад, адмітад , сейлсдаблер ). Розміщуючи посилання на партнерські сайти і сервіси Ви зможете отримувати дохід від покупок, замовлень або інших витрат відвідувачів Вашого сайту, зроблених після переходу на сайт на партнера по Вашій реферального посиланням.
  4. Розміщення тізерній реклами. Тізерна реклама популярна на сайтах різної спрямованості (особливо жіночої тематики), головне співпрацювати з якісними тізерного мережами (наприклад, ледікеш , драйвнетворк , редклік ) І правильно налаштовувати тизери, щоб вони не заважали відвідувачам Вашого блогу чи сайту і не показували «шок» рекламу.
  5. Продаж товарів і послуг через свій блог або сайт. Відвідувачі цікавих блогів з великою ймовірністю зможуть купити запропонований товар (наприклад, якщо блог про декор, куплять вазу або свічник) або замовити послугу (наприклад, якщо це сео блог, то відвідувач може замовити розкрутку свого сайту або блогу), якщо їм буде корисний Ваш ресурс і вони зрозуміють, що це дійсно їм треба (або побачать за статтями, на скільки Ви добрий знавець своєї справи).

  На замітку: щоб не вбити свій сайт поганою рекламою і продажними лінками, краще віддавати перевагу білої монетизації, а саме контекстній рекламі, прямому розміщення банерів від рекламодавців, брати участь в якісних партнерських програмах.

  7 основних причин, чому Ви не заробляєте (не змогли заробити) на своєму блозі або сайті

  7 основних причин, чому Ви не заробляєте (не змогли заробити) на своєму блозі або сайті

  1. Ви вибрали тематику і нішу в якій нічого не знаєте і не можете створювати якісний контент, який зацікавить користувачів. Можливий варіант і з покупкою контенту, але тут теж потрібно знати, що і за скільки купувати, щоб не розоритися на низькоякісному контенті.
  2. Сайт незручний (для користувачів), має неякісний дизайн і контент. Багато починаючі блогери і власники сайтів часто з самого початку створюють сайт дешево і по-швидкому, що не продумавши заздалегідь, чи буде він корисний і привабливий для відвідувачів, а також починають нашпиговувати його великою кількістю нецікавих і заточених під пошуковики статтями, картинками, відео. Такі сайти по початку можуть «злетіти» по відвідуваності, але також швидко вони і згаснуть, тому що не будуть нести в собі нічого корисного. Краще відразу робити все на совість, щоб сайт був цікавим, ніс реальну користь для його майбутніх відвідувачів і не втрачав свою актуальність з часом. Повірте, з часом відвідувачі Вашого сайту віддячать Вас за хорошу роботу своїми кліками по рекламі, переходами по партнерських посиланнях і т.д.
  3. Лінь щось робити, особливо постійно. Це одна з найпопулярніших причин, яка долає багатьох власників сайтів і блогерів. Згодом інтерес згасає і стає все складніше змушувати себе додавати новий і цікавий контент на свій ресурс, але ж для зростання відвідуваності сайту і підтримки інтересу постійної аудиторії важливо періодично додавати щось нове.
  4. У вас не вистачило терпіння дочекатися нормального росту відвідуваності. На створення якісного блогу чи сайту, наповнення його хорошим і корисним контентом, а також для просування необхідні довгі місяці, тому багато (особливо новачки) швидко опускають руки або хочуть все і відразу, не витримавши випробування часом.
  5. Ви зазналися і вирішили, що Ваш сайт або блог найкращий і просто ідеальний. На жаль, з часом у багатьох трапляється і таке, власники сайтів і блогів починають думати, що досягли вершини і більше нічого не потрібно, все просто без розуму від Вашого творіння і припиняють займатися своїм проектом або мінімально підтримують його діяльність. Саме в такі моменти необхідно докласти ще більше зусиль і знайти новий вектор розвитку свого сайту, щоб досягти нових висот і відповідно заробляти на багато більше.
  6. Ви займаєтеся розвитком великої кількості сайтів і блогів одночасно. Багато веб-майстри намагаються розвивати по більше сайтів, щоб диверсифікувати і збільшити свій заробіток в інтернеті, але часто в такій ситуації вони можуть навпаки почати менше заробляти. Легше підтримувати і управляти, наприклад 10 сайтів або блогів з відвідуваністю по 10 000 чоловік на добу, ніж мати 100 сайтів з відвідуваністю в 1000 чоловік на добу.
  7. Ви втратили інтерес до певного сайту або блогу. Буває і таке, коли перестає цікавити тематика сайту і більше не цікаво його розвивати, а тим більше створювати якісний і цікавий контент для цього сайту. Сайти та блоги, які закидають, з часом починають втрачати трафік і прибуток, яку вони генерували до цього, тому якщо вчасно зрозуміти, що Ви більше не будете розвивати цей ресурс, його краще відразу продати на піку його відвідуваності і заробітку (ціна продажу буде набагато вище).

  На закінчення до статті можна відзначити, що заробіток на сайті або блозі - це свого роду бізнес в інтернеті, який вимагає наявності знань, копіткої і тривалої роботи, вливання в його розвиток грошей (не обов'язково), а також наявність сил і бажання боротися з конкурентами і створювати щось дійсно корисне і якісне для інших. Свої відгуки і поради, як заробити своєму блозі (сайті) в інтернеті, залишаємо в коментарях до статті і ділимося їй в соціальних мережах, якщо вона була корисною для Вас.

  Як заробити на своєму сайті або блозі

  Один з реально робітників і використовуваних способів заробітку в інтернеті є заробіток на своєму сайті або блозі, тому розглянемо скільки і як можна заробляти на своїх інтернет ресурсах, і як їх можна монетизувати, щоб отримувати з них постійний додатковий або основний дохід.

  Найдохідніші і прибуткові тематики сайтів

  Тим для сайтів і приватних блогів безліч, при цьому при правильному підході, постійної старанній роботі і бажанні, можна заробити в будь-якій ніші, головне створити авторитетний і корисний для відвідувачів ресурс, популярність якого не буде пропадати з роками. Серед основних тематик сайтів, в яких дорога реклама і є багато способів монетизувати такий сайт або блог можна виділити:

  1. Фінансові тематики (сайти про гроші, про банки, про заробіток грошей і т.д.).
  2. Сайти про бізнес (бізнес ідеї, способи створення і розкручування бізнесу і т.д.).
  3. Сайти про нерухомість (нерухомість завжди була в ціні і рекламодавці в цій ніші платять великі гроші для залучення потенційних покупців і орендарів).
  4. Блоги та сайти автомобільної тематики (сайти про ремонт і покупку авто, порівняння автомобілів, тюнінг, вибір і покупка автозапчастин і т.д.).
  5. Сайти будівельної тематики (все, що стосується будівництва, ремонту, дизайну та декору інтер'єру).
  6. Медичні блоги і сайти (хворіють всі і завжди, а бажаючих нажитися на лікуванні і на бажанні бути здоровим у людини з кожним роком все більше і більше).
  7. Сайти про туризм і подорожі (не втрачає актуальності тематика сайтів і блогів, для якої існує чимало способів монетизації, від продажу квитків і броні готелів, до реклами туристичних агентств і т.д.)
  8. Сайти про кохання, секс і відносинах (різні сайти знайомств, еротичні і порно сайти і т.д.).
  9. Блоги та сайти про іграх і додатках.
  10. Блоги про гаджетах, різній техніці.

  Скільки можна регулярно заробляти на своєму сайті або блозі?

  Скільки можна регулярно заробляти на своєму сайті або блозі

  Заробіток на сайтах та блогах може досягати десятки, а то і сотні тисяч доларів, межі в принципі немає, багато що залежить від тематики сайту, його відвідуваності і способів монетизації даного ресурсу.

  Наприклад, якщо заробляти чисто на контекстній рекламі під російськомовну аудиторію, то середній заробіток буде від 1 до 2 доларів з тисячі відвідувачів на сайті, іншими словами при відвідуваності в 1000 чоловік на добу заробіток з контексту складе 1-2 долари в день або 30-60 доларів в місяць.

  Для багатьох це порівняно невеликий заробіток, але що якщо відвідуваність сайту буде 10 000 чоловік на добу і у Вас буде 10 подібних сайтів? В такому випадку Ви зможете отримувати дохід в розмірі 100-200 доларів в день, а це вже досить непогано. До того ж в даному прикладі розглянута один з «білих» способів монетизації сайту, тому при бажанні з добре відвідуваного свого блогу чи сайту можна «вичавити» набагато більше.

  Важливо: при активній монетизації сайту і використанні більшості доступних на сьогоднішній день способів заробітку на ньому, може негативно позначитися на репутації цієї інтернет майданчики, її можуть забанити пошукові системи і Ви втратите відвідуваність і відповідно можливість заробітку на цьому сайті.

  Ще одним хорошим прикладом може стати блог фінансової тематики (наприклад, про кредити, про заробіток грошей), або, наприклад, сайт моніторинг казино, хайпів та інших ризикових способів заробітку в інтернеті. Сайти та блоги такої тематики мають високий дохід за рахунок участі в партнерських програмах, в яких отримують відсоток від залучених користувачів (в більшості випадків), а також на таких сайтах дорога реклама для замовлення (багато сайтів лохотрони платять великі гроші, щоб мати можливість залучати до собі нових користувачів і мати можливість розводити їх на гроші).

  Наприклад, на звичайному блозі, на якому ведеться огляд різних хайпів і фінансових пірамід, і він має відвідуваність в 1000 відвідувачів на добу (тематичних відвідувачів, які хочуть заробити швидкі гроші на ризикових інвестицій) дохід може становити до 10 000 доларів на місяць (а то і більше).

  Як створити блог або сайт для заробітку?

  Як створити блог або сайт для заробітку

  Новачкам перед тим, як купувати або створювати якісний блог або сайт краще попрактикуватися і повести безкоштовний блог (хоча б кілька місяців, щоб набити руку в написанні статей, в настройках сайту, зрозуміти, яка тематика Вам подобається і як Ви можете зацікавити, і залучати відвідувачів на свій блог або сайт). Створити безкоштовний тимчасовий блог або простенький сайт можна наприклад на платформах Blogger (від гугл) або Ucoz, в яких для створення сайту і роботи в ньому не потрібні будь-які спеціальні знання і навички, у всьому можна розібратися в перебігу місяця (максимум). Навіть на безкоштовних сайтах і блогах можна почати заробляти, якщо Ви зможете підняти на них хорошу відвідуваність, при цьому у Вас не буде зайвих витрат на покупку домена і оплати хостингу.

  Згодом краще створити вже більш якісний сайт або блог, який буде розташований не на безкоштовному хостингу, буде мати гарне доменне ім'я (назва сайту), пристойний дизайн і зрозумілу структуру. Такий сайт або блог набагато легше буде просувати і заробляти на ньому, він буде престижніше виглядати в очах відвідувачів і його легше оптимізувати, і просувати в пошукових системах. Серед двигунів для сайту можна розглянути WordPress або Joomla, так як вони безкоштовні і мають безліч тем і плагінів для зручності роботи і створення потужного функціоналу. У мережі можна знайти безліч статей і відеокурсів, як самому все зробити (як купити домен та хостинг, як встановити движок сайту, теми і плагіни і т.д.), так що початкові вкладення можуть бути мінімальними, головне Ваше бажання і завзятість, а також терпіння (на створення, наповнення та просування сайту для досягнення нормальної відвідуваності і заробітку може піти чимало часу).

  Важливо: перед створенням сайту необхідно відразу знати і розуміти, про що про він буде, на що робити основний акцент, в чому буде його унікальність і неповторність, а також важливо відразу уявляти, як в результаті на такому сайті можна заробити, які способи монетизації використовувати і який може бути потенціал у такого сайту для розвитку і заробітку.

  Популярні способи заробітку на своєму сайті або блозі (способи монетизації сайтів)

  Популярні способи заробітку на своєму сайті або блозі (способи монетизації сайтів)

  1. Заробіток на контекстній рекламі і банерах. Практично пасивний заробіток для сайтів і блогів з високою відвідуваністю, при якому Ви отримуєте дохід за кліки відвідувачів по банерах або отримуєте фіксований дохід за розміщення рекламного банера (наприклад, на термін в 1 місяць).
  2. Заробіток на продажі посилань і розміщенні оглядів і партнерських рекламних статей. При гарній відвідуваності і високому трасті сайту або блогу завжди знайдуться рекламодавці, які захочуть розмістити огляд на Вашому сайті з посиланням на їх сайт або сервіс, а також можна чимало заробляти на розміщенні вічних ( Міралінкс , гогетлінкс ) І орендних ( сапі ) Посилань.
  3. Участь в партнерських програмах. У кожній тематиці можна знайти безліч прибуткових партнерських програм, або можна скористатися агрегаторами партнерок (наприклад, адмітад , сейлсдаблер ). Розміщуючи посилання на партнерські сайти і сервіси Ви зможете отримувати дохід від покупок, замовлень або інших витрат відвідувачів Вашого сайту, зроблених після переходу на сайт на партнера по Вашій реферального посиланням.
  4. Розміщення тізерній реклами. Тізерна реклама популярна на сайтах різної спрямованості (особливо жіночої тематики), головне співпрацювати з якісними тізерного мережами (наприклад, ледікеш , драйвнетворк , редклік ) І правильно налаштовувати тизери, щоб вони не заважали відвідувачам Вашого блогу чи сайту і не показували «шок» рекламу.
  5. Продаж товарів і послуг через свій блог або сайт. Відвідувачі цікавих блогів з великою ймовірністю зможуть купити запропонований товар (наприклад, якщо блог про декор, куплять вазу або свічник) або замовити послугу (наприклад, якщо це сео блог, то відвідувач може замовити розкрутку свого сайту або блогу), якщо їм буде корисний Ваш ресурс і вони зрозуміють, що це дійсно їм треба (або побачать за статтями, на скільки Ви добрий знавець своєї справи).

  На замітку: щоб не вбити свій сайт поганою рекламою і продажними лінками, краще віддавати перевагу білої монетизації, а саме контекстній рекламі, прямому розміщення банерів від рекламодавців, брати участь в якісних партнерських програмах.

  7 основних причин, чому Ви не заробляєте (не змогли заробити) на своєму блозі або сайті

  7 основних причин, чому Ви не заробляєте (не змогли заробити) на своєму блозі або сайті

  1. Ви вибрали тематику і нішу в якій нічого не знаєте і не можете створювати якісний контент, який зацікавить користувачів. Можливий варіант і з покупкою контенту, але тут теж потрібно знати, що і за скільки купувати, щоб не розоритися на низькоякісному контенті.
  2. Сайт незручний (для користувачів), має неякісний дизайн і контент. Багато починаючі блогери і власники сайтів часто з самого початку створюють сайт дешево і по-швидкому, що не продумавши заздалегідь, чи буде він корисний і привабливий для відвідувачів, а також починають нашпиговувати його великою кількістю нецікавих і заточених під пошуковики статтями, картинками, відео. Такі сайти по початку можуть «злетіти» по відвідуваності, але також швидко вони і згаснуть, тому що не будуть нести в собі нічого корисного. Краще відразу робити все на совість, щоб сайт був цікавим, ніс реальну користь для його майбутніх відвідувачів і не втрачав свою актуальність з часом. Повірте, з часом відвідувачі Вашого сайту віддячать Вас за хорошу роботу своїми кліками по рекламі, переходами по партнерських посиланнях і т.д.
  3. Лінь щось робити, особливо постійно. Це одна з найпопулярніших причин, яка долає багатьох власників сайтів і блогерів. Згодом інтерес згасає і стає все складніше змушувати себе додавати новий і цікавий контент на свій ресурс, але ж для зростання відвідуваності сайту і підтримки інтересу постійної аудиторії важливо періодично додавати щось нове.
  4. У вас не вистачило терпіння дочекатися нормального росту відвідуваності. На створення якісного блогу чи сайту, наповнення його хорошим і корисним контентом, а також для просування необхідні довгі місяці, тому багато (особливо новачки) швидко опускають руки або хочуть все і відразу, не витримавши випробування часом.
  5. Ви зазналися і вирішили, що Ваш сайт або блог найкращий і просто ідеальний. На жаль, з часом у багатьох трапляється і таке, власники сайтів і блогів починають думати, що досягли вершини і більше нічого не потрібно, все просто без розуму від Вашого творіння і припиняють займатися своїм проектом або мінімально підтримують його діяльність. Саме в такі моменти необхідно докласти ще більше зусиль і знайти новий вектор розвитку свого сайту, щоб досягти нових висот і відповідно заробляти на багато більше.
  6. Ви займаєтеся розвитком великої кількості сайтів і блогів одночасно. Багато веб-майстри намагаються розвивати по більше сайтів, щоб диверсифікувати і збільшити свій заробіток в інтернеті, але часто в такій ситуації вони можуть навпаки почати менше заробляти. Легше підтримувати і управляти, наприклад 10 сайтів або блогів з відвідуваністю по 10 000 чоловік на добу, ніж мати 100 сайтів з відвідуваністю в 1000 чоловік на добу.
  7. Ви втратили інтерес до певного сайту або блогу. Буває і таке, коли перестає цікавити тематика сайту і більше не цікаво його розвивати, а тим більше створювати якісний і цікавий контент для цього сайту. Сайти та блоги, які закидають, з часом починають втрачати трафік і прибуток, яку вони генерували до цього, тому якщо вчасно зрозуміти, що Ви більше не будете розвивати цей ресурс, його краще відразу продати на піку його відвідуваності і заробітку (ціна продажу буде набагато вище).

  На закінчення до статті можна відзначити, що заробіток на сайті або блозі - це свого роду бізнес в інтернеті, який вимагає наявності знань, копіткої і тривалої роботи, вливання в його розвиток грошей (не обов'язково), а також наявність сил і бажання боротися з конкурентами і створювати щось дійсно корисне і якісне для інших. Свої відгуки і поради, як заробити своєму блозі (сайті) в інтернеті, залишаємо в коментарях до статті і ділимося їй в соціальних мережах, якщо вона була корисною для Вас.

  Як заробити на своєму сайті або блозі

  Один з реально робітників і використовуваних способів заробітку в інтернеті є заробіток на своєму сайті або блозі, тому розглянемо скільки і як можна заробляти на своїх інтернет ресурсах, і як їх можна монетизувати, щоб отримувати з них постійний додатковий або основний дохід.

  Найдохідніші і прибуткові тематики сайтів

  Тим для сайтів і приватних блогів безліч, при цьому при правильному підході, постійної старанній роботі і бажанні, можна заробити в будь-якій ніші, головне створити авторитетний і корисний для відвідувачів ресурс, популярність якого не буде пропадати з роками. Серед основних тематик сайтів, в яких дорога реклама і є багато способів монетизувати такий сайт або блог можна виділити:

  1. Фінансові тематики (сайти про гроші, про банки, про заробіток грошей і т.д.).
  2. Сайти про бізнес (бізнес ідеї, способи створення і розкручування бізнесу і т.д.).
  3. Сайти про нерухомість (нерухомість завжди була в ціні і рекламодавці в цій ніші платять великі гроші для залучення потенційних покупців і орендарів).
  4. Блоги та сайти автомобільної тематики (сайти про ремонт і покупку авто, порівняння автомобілів, тюнінг, вибір і покупка автозапчастин і т.д.).
  5. Сайти будівельної тематики (все, що стосується будівництва, ремонту, дизайну та декору інтер'єру).
  6. Медичні блоги і сайти (хворіють всі і завжди, а бажаючих нажитися на лікуванні і на бажанні бути здоровим у людини з кожним роком все більше і більше).
  7. Сайти про туризм і подорожі (не втрачає актуальності тематика сайтів і блогів, для якої існує чимало способів монетизації, від продажу квитків і броні готелів, до реклами туристичних агентств і т.д.)
  8. Сайти про кохання, секс і відносинах (різні сайти знайомств, еротичні і порно сайти і т.д.).
  9. Блоги та сайти про іграх і додатках.
  10. Блоги про гаджетах, різній техніці.

  Скільки можна регулярно заробляти на своєму сайті або блозі?

  Скільки можна регулярно заробляти на своєму сайті або блозі

  Заробіток на сайтах та блогах може досягати десятки, а то і сотні тисяч доларів, межі в принципі немає, багато що залежить від тематики сайту, його відвідуваності і способів монетизації даного ресурсу.

  Наприклад, якщо заробляти чисто на контекстній рекламі під російськомовну аудиторію, то середній заробіток буде від 1 до 2 доларів з тисячі відвідувачів на сайті, іншими словами при відвідуваності в 1000 чоловік на добу заробіток з контексту складе 1-2 долари в день або 30-60 доларів в місяць.

  Для багатьох це порівняно невеликий заробіток, але що якщо відвідуваність сайту буде 10 000 чоловік на добу і у Вас буде 10 подібних сайтів? В такому випадку Ви зможете отримувати дохід в розмірі 100-200 доларів в день, а це вже досить непогано. До того ж в даному прикладі розглянута один з «білих» способів монетизації сайту, тому при бажанні з добре відвідуваного свого блогу чи сайту можна «вичавити» набагато більше.

  Важливо: при активній монетизації сайту і використанні більшості доступних на сьогоднішній день способів заробітку на ньому, може негативно позначитися на репутації цієї інтернет майданчики, її можуть забанити пошукові системи і Ви втратите відвідуваність і відповідно можливість заробітку на цьому сайті.

  Ще одним хорошим прикладом може стати блог фінансової тематики (наприклад, про кредити, про заробіток грошей), або, наприклад, сайт моніторинг казино, хайпів та інших ризикових способів заробітку в інтернеті. Сайти та блоги такої тематики мають високий дохід за рахунок участі в партнерських програмах, в яких отримують відсоток від залучених користувачів (в більшості випадків), а також на таких сайтах дорога реклама для замовлення (багато сайтів лохотрони платять великі гроші, щоб мати можливість залучати до собі нових користувачів і мати можливість розводити їх на гроші).

  Наприклад, на звичайному блозі, на якому ведеться огляд різних хайпів і фінансових пірамід, і він має відвідуваність в 1000 відвідувачів на добу (тематичних відвідувачів, які хочуть заробити швидкі гроші на ризикових інвестицій) дохід може становити до 10 000 доларів на місяць (а то і більше).

  Як створити блог або сайт для заробітку?

  Як створити блог або сайт для заробітку

  Новачкам перед тим, як купувати або створювати якісний блог або сайт краще попрактикуватися і повести безкоштовний блог (хоча б кілька місяців, щоб набити руку в написанні статей, в настройках сайту, зрозуміти, яка тематика Вам подобається і як Ви можете зацікавити, і залучати відвідувачів на свій блог або сайт). Створити безкоштовний тимчасовий блог або простенький сайт можна наприклад на платформах Blogger (від гугл) або Ucoz, в яких для створення сайту і роботи в ньому не потрібні будь-які спеціальні знання і навички, у всьому можна розібратися в перебігу місяця (максимум). Навіть на безкоштовних сайтах і блогах можна почати заробляти, якщо Ви зможете підняти на них хорошу відвідуваність, при цьому у Вас не буде зайвих витрат на покупку домена і оплати хостингу.

  Згодом краще створити вже більш якісний сайт або блог, який буде розташований не на безкоштовному хостингу, буде мати гарне доменне ім'я (назва сайту), пристойний дизайн і зрозумілу структуру. Такий сайт або блог набагато легше буде просувати і заробляти на ньому, він буде престижніше виглядати в очах відвідувачів і його легше оптимізувати, і просувати в пошукових системах. Серед двигунів для сайту можна розглянути WordPress або Joomla, так як вони безкоштовні і мають безліч тем і плагінів для зручності роботи і створення потужного функціоналу. У мережі можна знайти безліч статей і відеокурсів, як самому все зробити (як купити домен та хостинг, як встановити движок сайту, теми і плагіни і т.д.), так що початкові вкладення можуть бути мінімальними, головне Ваше бажання і завзятість, а також терпіння (на створення, наповнення та просування сайту для досягнення нормальної відвідуваності і заробітку може піти чимало часу).

  Важливо: перед створенням сайту необхідно відразу знати і розуміти, про що про він буде, на що робити основний акцент, в чому буде його унікальність і неповторність, а також важливо відразу уявляти, як в результаті на такому сайті можна заробити, які способи монетизації використовувати і який може бути потенціал у такого сайту для розвитку і заробітку.

  Популярні способи заробітку на своєму сайті або блозі (способи монетизації сайтів)

  Популярні способи заробітку на своєму сайті або блозі (способи монетизації сайтів)

  1. Заробіток на контекстній рекламі і банерах. Практично пасивний заробіток для сайтів і блогів з високою відвідуваністю, при якому Ви отримуєте дохід за кліки відвідувачів по банерах або отримуєте фіксований дохід за розміщення рекламного банера (наприклад, на термін в 1 місяць).
  2. Заробіток на продажі посилань і розміщенні оглядів і партнерських рекламних статей. При гарній відвідуваності і високому трасті сайту або блогу завжди знайдуться рекламодавці, які захочуть розмістити огляд на Вашому сайті з посиланням на їх сайт або сервіс, а також можна чимало заробляти на розміщенні вічних ( Міралінкс , гогетлінкс ) І орендних ( сапі ) Посилань.
  3. Участь в партнерських програмах. У кожній тематиці можна знайти безліч прибуткових партнерських програм, або можна скористатися агрегаторами партнерок (наприклад, адмітад , сейлсдаблер ). Розміщуючи посилання на партнерські сайти і сервіси Ви зможете отримувати дохід від покупок, замовлень або інших витрат відвідувачів Вашого сайту, зроблених після переходу на сайт на партнера по Вашій реферального посиланням.
  4. Розміщення тізерній реклами. Тізерна реклама популярна на сайтах різної спрямованості (особливо жіночої тематики), головне співпрацювати з якісними тізерного мережами (наприклад, ледікеш , драйвнетворк , редклік ) І правильно налаштовувати тизери, щоб вони не заважали відвідувачам Вашого блогу чи сайту і не показували «шок» рекламу.
  5. Продаж товарів і послуг через свій блог або сайт. Відвідувачі цікавих блогів з великою ймовірністю зможуть купити запропонований товар (наприклад, якщо блог про декор, куплять вазу або свічник) або замовити послугу (наприклад, якщо це сео блог, то відвідувач може замовити розкрутку свого сайту або блогу), якщо їм буде корисний Ваш ресурс і вони зрозуміють, що це дійсно їм треба (або побачать за статтями, на скільки Ви добрий знавець своєї справи).

  На замітку: щоб не вбити свій сайт поганою рекламою і продажними лінками, краще віддавати перевагу білої монетизації, а саме контекстній рекламі, прямому розміщення банерів від рекламодавців, брати участь в якісних партнерських програмах.

  7 основних причин, чому Ви не заробляєте (не змогли заробити) на своєму блозі або сайті

  7 основних причин, чому Ви не заробляєте (не змогли заробити) на своєму блозі або сайті

  1. Ви вибрали тематику і нішу в якій нічого не знаєте і не можете створювати якісний контент, який зацікавить користувачів. Можливий варіант і з покупкою контенту, але тут теж потрібно знати, що і за скільки купувати, щоб не розоритися на низькоякісному контенті.
  2. Сайт незручний (для користувачів), має неякісний дизайн і контент. Багато починаючі блогери і власники сайтів часто з самого початку створюють сайт дешево і по-швидкому, що не продумавши заздалегідь, чи буде він корисний і привабливий для відвідувачів, а також починають нашпиговувати його великою кількістю нецікавих і заточених під пошуковики статтями, картинками, відео. Такі сайти по початку можуть «злетіти» по відвідуваності, але також швидко вони і згаснуть, тому що не будуть нести в собі нічого корисного. Краще відразу робити все на совість, щоб сайт був цікавим, ніс реальну користь для його майбутніх відвідувачів і не втрачав свою актуальність з часом. Повірте, з часом відвідувачі Вашого сайту віддячать Вас за хорошу роботу своїми кліками по рекламі, переходами по партнерських посиланнях і т.д.
  3. Лінь щось робити, особливо постійно. Це одна з найпопулярніших причин, яка долає багатьох власників сайтів і блогерів. Згодом інтерес згасає і стає все складніше змушувати себе додавати новий і цікавий контент на свій ресурс, але ж для зростання відвідуваності сайту і підтримки інтересу постійної аудиторії важливо періодично додавати щось нове.
  4. У вас не вистачило терпіння дочекатися нормального росту відвідуваності. На створення якісного блогу чи сайту, наповнення його хорошим і корисним контентом, а також для просування необхідні довгі місяці, тому багато (особливо новачки) швидко опускають руки або хочуть все і відразу, не витримавши випробування часом.
  5. Ви зазналися і вирішили, що Ваш сайт або блог найкращий і просто ідеальний. На жаль, з часом у багатьох трапляється і таке, власники сайтів і блогів починають думати, що досягли вершини і більше нічого не потрібно, все просто без розуму від Вашого творіння і припиняють займатися своїм проектом або мінімально підтримують його діяльність. Саме в такі моменти необхідно докласти ще більше зусиль і знайти новий вектор розвитку свого сайту, щоб досягти нових висот і відповідно заробляти на багато більше.
  6. Ви займаєтеся розвитком великої кількості сайтів і блогів одночасно. Багато веб-майстри намагаються розвивати по більше сайтів, щоб диверсифікувати і збільшити свій заробіток в інтернеті, але часто в такій ситуації вони можуть навпаки почати менше заробляти. Легше підтримувати і управляти, наприклад 10 сайтів або блогів з відвідуваністю по 10 000 чоловік на добу, ніж мати 100 сайтів з відвідуваністю в 1000 чоловік на добу.
  7. Ви втратили інтерес до певного сайту або блогу. Буває і таке, коли перестає цікавити тематика сайту і більше не цікаво його розвивати, а тим більше створювати якісний і цікавий контент для цього сайту. Сайти та блоги, які закидають, з часом починають втрачати трафік і прибуток, яку вони генерували до цього, тому якщо вчасно зрозуміти, що Ви більше не будете розвивати цей ресурс, його краще відразу продати на піку його відвідуваності і заробітку (ціна продажу буде набагато вище).

  На закінчення до статті можна відзначити, що заробіток на сайті або блозі - це свого роду бізнес в інтернеті, який вимагає наявності знань, копіткої і тривалої роботи, вливання в його розвиток грошей (не обов'язково), а також наявність сил і бажання боротися з конкурентами і створювати щось дійсно корисне і якісне для інших. Свої відгуки і поради, як заробити своєму блозі (сайті) в інтернеті, залишаємо в коментарях до статті і ділимося їй в соціальних мережах, якщо вона була корисною для Вас.

  Як заробити на своєму сайті або блозі

  Один з реально робітників і використовуваних способів заробітку в інтернеті є заробіток на своєму сайті або блозі, тому розглянемо скільки і як можна заробляти на своїх інтернет ресурсах, і як їх можна монетизувати, щоб отримувати з них постійний додатковий або основний дохід.

  Найдохідніші і прибуткові тематики сайтів

  Тим для сайтів і приватних блогів безліч, при цьому при правильному підході, постійної старанній роботі і бажанні, можна заробити в будь-якій ніші, головне створити авторитетний і корисний для відвідувачів ресурс, популярність якого не буде пропадати з роками. Серед основних тематик сайтів, в яких дорога реклама і є багато способів монетизувати такий сайт або блог можна виділити:

  1. Фінансові тематики (сайти про гроші, про банки, про заробіток грошей і т.д.).
  2. Сайти про бізнес (бізнес ідеї, способи створення і розкручування бізнесу і т.д.).
  3. Сайти про нерухомість (нерухомість завжди була в ціні і рекламодавці в цій ніші платять великі гроші для залучення потенційних покупців і орендарів).
  4. Блоги та сайти автомобільної тематики (сайти про ремонт і покупку авто, порівняння автомобілів, тюнінг, вибір і покупка автозапчастин і т.д.).
  5. Сайти будівельної тематики (все, що стосується будівництва, ремонту, дизайну та декору інтер'єру).
  6. Медичні блоги і сайти (хворіють всі і завжди, а бажаючих нажитися на лікуванні і на бажанні бути здоровим у людини з кожним роком все більше і більше).
  7. Сайти про туризм і подорожі (не втрачає актуальності тематика сайтів і блогів, для якої існує чимало способів монетизації, від продажу квитків і броні готелів, до реклами туристичних агентств і т.д.)
  8. Сайти про кохання, секс і відносинах (різні сайти знайомств, еротичні і порно сайти і т.д.).
  9. Блоги та сайти про іграх і додатках.
  10. Блоги про гаджетах, різній техніці.

  Скільки можна регулярно заробляти на своєму сайті або блозі?

  Скільки можна регулярно заробляти на своєму сайті або блозі

  Заробіток на сайтах та блогах може досягати десятки, а то і сотні тисяч доларів, межі в принципі немає, багато що залежить від тематики сайту, його відвідуваності і способів монетизації даного ресурсу.

  Наприклад, якщо заробляти чисто на контекстній рекламі під російськомовну аудиторію, то середній заробіток буде від 1 до 2 доларів з тисячі відвідувачів на сайті, іншими словами при відвідуваності в 1000 чоловік на добу заробіток з контексту складе 1-2 долари в день або 30-60 доларів в місяць.

  Для багатьох це порівняно невеликий заробіток, але що якщо відвідуваність сайту буде 10 000 чоловік на добу і у Вас буде 10 подібних сайтів? В такому випадку Ви зможете отримувати дохід в розмірі 100-200 доларів в день, а це вже досить непогано. До того ж в даному прикладі розглянута один з «білих» способів монетизації сайту, тому при бажанні з добре відвідуваного свого блогу чи сайту можна «вичавити» набагато більше.

  Важливо: при активній монетизації сайту і використанні більшості доступних на сьогоднішній день способів заробітку на ньому, може негативно позначитися на репутації цієї інтернет майданчики, її можуть забанити пошукові системи і Ви втратите відвідуваність і відповідно можливість заробітку на цьому сайті.

  Ще одним хорошим прикладом може стати блог фінансової тематики (наприклад, про кредити, про заробіток грошей), або, наприклад, сайт моніторинг казино, хайпів та інших ризикових способів заробітку в інтернеті. Сайти та блоги такої тематики мають високий дохід за рахунок участі в партнерських програмах, в яких отримують відсоток від залучених користувачів (в більшості випадків), а також на таких сайтах дорога реклама для замовлення (багато сайтів лохотрони платять великі гроші, щоб мати можливість залучати до собі нових користувачів і мати можливість розводити їх на гроші).

  Наприклад, на звичайному блозі, на якому ведеться огляд різних хайпів і фінансових пірамід, і він має відвідуваність в 1000 відвідувачів на добу (тематичних відвідувачів, які хочуть заробити швидкі гроші на ризикових інвестицій) дохід може становити до 10 000 доларів на місяць (а то і більше).

  Як створити блог або сайт для заробітку?

  Як створити блог або сайт для заробітку

  Новачкам перед тим, як купувати або створювати якісний блог або сайт краще попрактикуватися і повести безкоштовний блог (хоча б кілька місяців, щоб набити руку в написанні статей, в настройках сайту, зрозуміти, яка тематика Вам подобається і як Ви можете зацікавити, і залучати відвідувачів на свій блог або сайт). Створити безкоштовний тимчасовий блог або простенький сайт можна наприклад на платформах Blogger (від гугл) або Ucoz, в яких для створення сайту і роботи в ньому не потрібні будь-які спеціальні знання і навички, у всьому можна розібратися в перебігу місяця (максимум). Навіть на безкоштовних сайтах і блогах можна почати заробляти, якщо Ви зможете підняти на них хорошу відвідуваність, при цьому у Вас не буде зайвих витрат на покупку домена і оплати хостингу.

  Згодом краще створити вже більш якісний сайт або блог, який буде розташований не на безкоштовному хостингу, буде мати гарне доменне ім'я (назва сайту), пристойний дизайн і зрозумілу структуру. Такий сайт або блог набагато легше буде просувати і заробляти на ньому, він буде престижніше виглядати в очах відвідувачів і його легше оптимізувати, і просувати в пошукових системах. Серед двигунів для сайту можна розглянути WordPress або Joomla, так як вони безкоштовні і мають безліч тем і плагінів для зручності роботи і створення потужного функціоналу. У мережі можна знайти безліч статей і відеокурсів, як самому все зробити (як купити домен та хостинг, як встановити движок сайту, теми і плагіни і т.д.), так що початкові вкладення можуть бути мінімальними, головне Ваше бажання і завзятість, а також терпіння (на створення, наповнення та просування сайту для досягнення нормальної відвідуваності і заробітку може піти чимало часу).

  Важливо: перед створенням сайту необхідно відразу знати і розуміти, про що про він буде, на що робити основний акцент, в чому буде його унікальність і неповторність, а також важливо відразу уявляти, як в результаті на такому сайті можна заробити, які способи монетизації використовувати і який може бути потенціал у такого сайту для розвитку і заробітку.

  Популярні способи заробітку на своєму сайті або блозі (способи монетизації сайтів)

  Популярні способи заробітку на своєму сайті або блозі (способи монетизації сайтів)

  1. Заробіток на контекстній рекламі і банерах. Практично пасивний заробіток для сайтів і блогів з високою відвідуваністю, при якому Ви отримуєте дохід за кліки відвідувачів по банерах або отримуєте фіксований дохід за розміщення рекламного банера (наприклад, на термін в 1 місяць).
  2. Заробіток на продажі посилань і розміщенні оглядів і партнерських рекламних статей. При гарній відвідуваності і високому трасті сайту або блогу завжди знайдуться рекламодавці, які захочуть розмістити огляд на Вашому сайті з посиланням на їх сайт або сервіс, а також можна чимало заробляти на розміщенні вічних ( Міралінкс , гогетлінкс ) І орендних ( сапі ) Посилань.
  3. Участь в партнерських програмах. У кожній тематиці можна знайти безліч прибуткових партнерських програм, або можна скористатися агрегаторами партнерок (наприклад, адмітад , сейлсдаблер ). Розміщуючи посилання на партнерські сайти і сервіси Ви зможете отримувати дохід від покупок, замовлень або інших витрат відвідувачів Вашого сайту, зроблених після переходу на сайт на партнера по Вашій реферального посиланням.
  4. Розміщення тізерній реклами. Тізерна реклама популярна на сайтах різної спрямованості (особливо жіночої тематики), головне співпрацювати з якісними тізерного мережами (наприклад, ледікеш , драйвнетворк , редклік ) І правильно налаштовувати тизери, щоб вони не заважали відвідувачам Вашого блогу чи сайту і не показували «шок» рекламу.
  5. Продаж товарів і послуг через свій блог або сайт. Відвідувачі цікавих блогів з великою ймовірністю зможуть купити запропонований товар (наприклад, якщо блог про декор, куплять вазу або свічник) або замовити послугу (наприклад, якщо це сео блог, то відвідувач може замовити розкрутку свого сайту або блогу), якщо їм буде корисний Ваш ресурс і вони зрозуміють, що це дійсно їм треба (або побачать за статтями, на скільки Ви добрий знавець своєї справи).

  На замітку: щоб не вбити свій сайт поганою рекламою і продажними лінками, краще віддавати перевагу білої монетизації, а саме контекстній рекламі, прямому розміщення банерів від рекламодавців, брати участь в якісних партнерських програмах.

  7 основних причин, чому Ви не заробляєте (не змогли заробити) на своєму блозі або сайті

  7 основних причин, чому Ви не заробляєте (не змогли заробити) на своєму блозі або сайті

  1. Ви вибрали тематику і нішу в якій нічого не знаєте і не можете створювати якісний контент, який зацікавить користувачів. Можливий варіант і з покупкою контенту, але тут теж потрібно знати, що і за скільки купувати, щоб не розоритися на низькоякісному контенті.
  2. Сайт незручний (для користувачів), має неякісний дизайн і контент. Багато починаючі блогери і власники сайтів часто з самого початку створюють сайт дешево і по-швидкому, що не продумавши заздалегідь, чи буде він корисний і привабливий для відвідувачів, а також починають нашпиговувати його великою кількістю нецікавих і заточених під пошуковики статтями, картинками, відео. Такі сайти по початку можуть «злетіти» по відвідуваності, але також швидко вони і згаснуть, тому що не будуть нести в собі нічого корисного. Краще відразу робити все на совість, щоб сайт був цікавим, ніс реальну користь для його майбутніх відвідувачів і не втрачав свою актуальність з часом. Повірте, з часом відвідувачі Вашого сайту віддячать Вас за хорошу роботу своїми кліками по рекламі, переходами по партнерських посиланнях і т.д.
  3. Лінь щось робити, особливо постійно. Це одна з найпопулярніших причин, яка долає багатьох власників сайтів і блогерів. Згодом інтерес згасає і стає все складніше змушувати себе додавати новий і цікавий контент на свій ресурс, але ж для зростання відвідуваності сайту і підтримки інтересу постійної аудиторії важливо періодично додавати щось нове.
  4. У вас не вистачило терпіння дочекатися нормального росту відвідуваності. На створення якісного блогу чи сайту, наповнення його хорошим і корисним контентом, а також для просування необхідні довгі місяці, тому багато (особливо новачки) швидко опускають руки або хочуть все і відразу, не витримавши випробування часом.
  5. Ви зазналися і вирішили, що Ваш сайт або блог найкращий і просто ідеальний. На жаль, з часом у багатьох трапляється і таке, власники сайтів і блогів починають думати, що досягли вершини і більше нічого не потрібно, все просто без розуму від Вашого творіння і припиняють займатися своїм проектом або мінімально підтримують його діяльність. Саме в такі моменти необхідно докласти ще більше зусиль і знайти новий вектор розвитку свого сайту, щоб досягти нових висот і відповідно заробляти на багато більше.
  6. Ви займаєтеся розвитком великої кількості сайтів і блогів одночасно. Багато веб-майстри намагаються розвивати по більше сайтів, щоб диверсифікувати і збільшити свій заробіток в інтернеті, але часто в такій ситуації вони можуть навпаки почати менше заробляти. Легше підтримувати і управляти, наприклад 10 сайтів або блогів з відвідуваністю по 10 000 чоловік на добу, ніж мати 100 сайтів з відвідуваністю в 1000 чоловік на добу.
  7. Ви втратили інтерес до певного сайту або блогу. Буває і таке, коли перестає цікавити тематика сайту і більше не цікаво його розвивати, а тим більше створювати якісний і цікавий контент для цього сайту. Сайти та блоги, які закидають, з часом починають втрачати трафік і прибуток, яку вони генерували до цього, тому якщо вчасно зрозуміти, що Ви більше не будете розвивати цей ресурс, його краще відразу продати на піку його відвідуваності і заробітку (ціна продажу буде набагато вище).

  На закінчення до статті можна відзначити, що заробіток на сайті або блозі - це свого роду бізнес в інтернеті, який вимагає наявності знань, копіткої і тривалої роботи, вливання в його розвиток грошей (не обов'язково), а також наявність сил і бажання боротися з конкурентами і створювати щось дійсно корисне і якісне для інших. Свої відгуки і поради, як заробити своєму блозі (сайті) в інтернеті, залишаємо в коментарях до статті і ділимося їй в соціальних мережах, якщо вона була корисною для Вас.

  Як заробити на своєму сайті або блозі

  Один з реально робітників і використовуваних способів заробітку в інтернеті є заробіток на своєму сайті або блозі, тому розглянемо скільки і як можна заробляти на своїх інтернет ресурсах, і як їх можна монетизувати, щоб отримувати з них постійний додатковий або основний дохід.

  Найдохідніші і прибуткові тематики сайтів

  Тим для сайтів і приватних блогів безліч, при цьому при правильному підході, постійної старанній роботі і бажанні, можна заробити в будь-якій ніші, головне створити авторитетний і корисний для відвідувачів ресурс, популярність якого не буде пропадати з роками. Серед основних тематик сайтів, в яких дорога реклама і є багато способів монетизувати такий сайт або блог можна виділити:

  1. Фінансові тематики (сайти про гроші, про банки, про заробіток грошей і т.д.).
  2. Сайти про бізнес (бізнес ідеї, способи створення і розкручування бізнесу і т.д.).
  3. Сайти про нерухомість (нерухомість завжди була в ціні і рекламодавці в цій ніші платять великі гроші для залучення потенційних покупців і орендарів).
  4. Блоги та сайти автомобільної тематики (сайти про ремонт і покупку авто, порівняння автомобілів, тюнінг, вибір і покупка автозапчастин і т.д.).
  5. Сайти будівельної тематики (все, що стосується будівництва, ремонту, дизайну та декору інтер'єру).
  6. Медичні блоги і сайти (хворіють всі і завжди, а бажаючих нажитися на лікуванні і на бажанні бути здоровим у людини з кожним роком все більше і більше).
  7. Сайти про туризм і подорожі (не втрачає актуальності тематика сайтів і блогів, для якої існує чимало способів монетизації, від продажу квитків і броні готелів, до реклами туристичних агентств і т.д.)
  8. Сайти про кохання, секс і відносинах (різні сайти знайомств, еротичні і порно сайти і т.д.).
  9. Блоги та сайти про іграх і додатках.
  10. Блоги про гаджетах, різній техніці.

  Скільки можна регулярно заробляти на своєму сайті або блозі?

  Скільки можна регулярно заробляти на своєму сайті або блозі

  Заробіток на сайтах та блогах може досягати десятки, а то і сотні тисяч доларів, межі в принципі немає, багато що залежить від тематики сайту, його відвідуваності і способів монетизації даного ресурсу.

  Наприклад, якщо заробляти чисто на контекстній рекламі під російськомовну аудиторію, то середній заробіток буде від 1 до 2 доларів з тисячі відвідувачів на сайті, іншими словами при відвідуваності в 1000 чоловік на добу заробіток з контексту складе 1-2 долари в день або 30-60 доларів в місяць.

  Для багатьох це порівняно невеликий заробіток, але що якщо відвідуваність сайту буде 10 000 чоловік на добу і у Вас буде 10 подібних сайтів? В такому випадку Ви зможете отримувати дохід в розмірі 100-200 доларів в день, а це вже досить непогано. До того ж в даному прикладі розглянута один з «білих» способів монетизації сайту, тому при бажанні з добре відвідуваного свого блогу чи сайту можна «вичавити» набагато більше.

  Важливо: при активній монетизації сайту і використанні більшості доступних на сьогоднішній день способів заробітку на ньому, може негативно позначитися на репутації цієї інтернет майданчики, її можуть забанити пошукові системи і Ви втратите відвідуваність і відповідно можливість заробітку на цьому сайті.

  Ще одним хорошим прикладом може стати блог фінансової тематики (наприклад, про кредити, про заробіток грошей), або, наприклад, сайт моніторинг казино, хайпів та інших ризикових способів заробітку в інтернеті. Сайти та блоги такої тематики мають високий дохід за рахунок участі в партнерських програмах, в яких отримують відсоток від залучених користувачів (в більшості випадків), а також на таких сайтах дорога реклама для замовлення (багато сайтів лохотрони платять великі гроші, щоб мати можливість залучати до собі нових користувачів і мати можливість розводити їх на гроші).

  Наприклад, на звичайному блозі, на якому ведеться огляд різних хайпів і фінансових пірамід, і він має відвідуваність в 1000 відвідувачів на добу (тематичних відвідувачів, які хочуть заробити швидкі гроші на ризикових інвестицій) дохід може становити до 10 000 доларів на місяць (а то і більше).

  Як створити блог або сайт для заробітку?

  Як створити блог або сайт для заробітку

  Новачкам перед тим, як купувати або створювати якісний блог або сайт краще попрактикуватися і повести безкоштовний блог (хоча б кілька місяців, щоб набити руку в написанні статей, в настройках сайту, зрозуміти, яка тематика Вам подобається і як Ви можете зацікавити, і залучати відвідувачів на свій блог або сайт). Створити безкоштовний тимчасовий блог або простенький сайт можна наприклад на платформах Blogger (від гугл) або Ucoz, в яких для створення сайту і роботи в ньому не потрібні будь-які спеціальні знання і навички, у всьому можна розібратися в перебігу місяця (максимум). Навіть на безкоштовних сайтах і блогах можна почати заробляти, якщо Ви зможете підняти на них хорошу відвідуваність, при цьому у Вас не буде зайвих витрат на покупку домена і оплати хостингу.

  Згодом краще створити вже більш якісний сайт або блог, який буде розташований не на безкоштовному хостингу, буде мати гарне доменне ім'я (назва сайту), пристойний дизайн і зрозумілу структуру. Такий сайт або блог набагато легше буде просувати і заробляти на ньому, він буде престижніше виглядати в очах відвідувачів і його легше оптимізувати, і просувати в пошукових системах. Серед двигунів для сайту можна розглянути WordPress або Joomla, так як вони безкоштовні і мають безліч тем і плагінів для зручності роботи і створення потужного функціоналу. У мережі можна знайти безліч статей і відеокурсів, як самому все зробити (як купити домен та хостинг, як встановити движок сайту, теми і плагіни і т.д.), так що початкові вкладення можуть бути мінімальними, головне Ваше бажання і завзятість, а також терпіння (на створення, наповнення та просування сайту для досягнення нормальної відвідуваності і заробітку може піти чимало часу).

  Важливо: перед створенням сайту необхідно відразу знати і розуміти, про що про він буде, на що робити основний акцент, в чому буде його унікальність і неповторність, а також важливо відразу уявляти, як в результаті на такому сайті можна заробити, які способи монетизації використовувати і який може бути потенціал у такого сайту для розвитку і заробітку.

  Популярні способи заробітку на своєму сайті або блозі (способи монетизації сайтів)

  Популярні способи заробітку на своєму сайті або блозі (способи монетизації сайтів)

  1. Заробіток на контекстній рекламі і банерах. Практично пасивний заробіток для сайтів і блогів з високою відвідуваністю, при якому Ви отримуєте дохід за кліки відвідувачів по банерах або отримуєте фіксований дохід за розміщення рекламного банера (наприклад, на термін в 1 місяць).
  2. Заробіток на продажі посилань і розміщенні оглядів і партнерських рекламних статей. При гарній відвідуваності і високому трасті сайту або блогу завжди знайдуться рекламодавці, які захочуть розмістити огляд на Вашому сайті з посиланням на їх сайт або сервіс, а також можна чимало заробляти на розміщенні вічних ( Міралінкс , гогетлінкс ) І орендних ( сапі ) Посилань.
  3. Участь в партнерських програмах. У кожній тематиці можна знайти безліч прибуткових партнерських програм, або можна скористатися агрегаторами партнерок (наприклад, адмітад , сейлсдаблер ). Розміщуючи посилання на партнерські сайти і сервіси Ви зможете отримувати дохід від покупок, замовлень або інших витрат відвідувачів Вашого сайту, зроблених після переходу на сайт на партнера по Вашій реферального посиланням.
  4. Розміщення тізерній реклами. Тізерна реклама популярна на сайтах різної спрямованості (особливо жіночої тематики), головне співпрацювати з якісними тізерного мережами (наприклад, ледікеш , драйвнетворк , редклік ) І правильно налаштовувати тизери, щоб вони не заважали відвідувачам Вашого блогу чи сайту і не показували «шок» рекламу.
  5. Продаж товарів і послуг через свій блог або сайт. Відвідувачі цікавих блогів з великою ймовірністю зможуть купити запропонований товар (наприклад, якщо блог про декор, куплять вазу або свічник) або замовити послугу (наприклад, якщо це сео блог, то відвідувач може замовити розкрутку свого сайту або блогу), якщо їм буде корисний Ваш ресурс і вони зрозуміють, що це дійсно їм треба (або побачать за статтями, на скільки Ви добрий знавець своєї справи).

  На замітку: щоб не вбити свій сайт поганою рекламою і продажними лінками, краще віддавати перевагу білої монетизації, а саме контекстній рекламі, прямому розміщення банерів від рекламодавців, брати участь в якісних партнерських програмах.

  7 основних причин, чому Ви не заробляєте (не змогли заробити) на своєму блозі або сайті

  7 основних причин, чому Ви не заробляєте (не змогли заробити) на своєму блозі або сайті

  1. Ви вибрали тематику і нішу в якій нічого не знаєте і не можете створювати якісний контент, який зацікавить користувачів. Можливий варіант і з покупкою контенту, але тут теж потрібно знати, що і за скільки купувати, щоб не розоритися на низькоякісному контенті.
  2. Сайт незручний (для користувачів), має неякісний дизайн і контент. Багато починаючі блогери і власники сайтів часто з самого початку створюють сайт дешево і по-швидкому, що не продумавши заздалегідь, чи буде він корисний і привабливий для відвідувачів, а також починають нашпиговувати його великою кількістю нецікавих і заточених під пошуковики статтями, картинками, відео. Такі сайти по початку можуть «злетіти» по відвідуваності, але також швидко вони і згаснуть, тому що не будуть нести в собі нічого корисного. Краще відразу робити все на совість, щоб сайт був цікавим, ніс реальну користь для його майбутніх відвідувачів і не втрачав свою актуальність з часом. Повірте, з часом відвідувачі Вашого сайту віддячать Вас за хорошу роботу своїми кліками по рекламі, переходами по партнерських посиланнях і т.д.
  3. Лінь щось робити, особливо постійно. Це одна з найпопулярніших причин, яка долає багатьох власників сайтів і блогерів. Згодом інтерес згасає і стає все складніше змушувати себе додавати новий і цікавий контент на свій ресурс, але ж для зростання відвідуваності сайту і підтримки інтересу постійної аудиторії важливо періодично додавати щось нове.
  4. У вас не вистачило терпіння дочекатися нормального росту відвідуваності. На створення якісного блогу чи сайту, наповнення його хорошим і корисним контентом, а також для просування необхідні довгі місяці, тому багато (особливо новачки) швидко опускають руки або хочуть все і відразу, не витримавши випробування часом.
  5. Ви зазналися і вирішили, що Ваш сайт або блог найкращий і просто ідеальний. На жаль, з часом у багатьох трапляється і таке, власники сайтів і блогів починають думати, що досягли вершини і більше нічого не потрібно, все просто без розуму від Вашого творіння і припиняють займатися своїм проектом або мінімально підтримують його діяльність. Саме в такі моменти необхідно докласти ще більше зусиль і знайти новий вектор розвитку свого сайту, щоб досягти нових висот і відповідно заробляти на багато більше.
  6. Ви займаєтеся розвитком великої кількості сайтів і блогів одночасно. Багато веб-майстри намагаються розвивати по більше сайтів, щоб диверсифікувати і збільшити свій заробіток в інтернеті, але часто в такій ситуації вони можуть навпаки почати менше заробляти. Легше підтримувати і управляти, наприклад 10 сайтів або блогів з відвідуваністю по 10 000 чоловік на добу, ніж мати 100 сайтів з відвідуваністю в 1000 чоловік на добу.
  7. Ви втратили інтерес до певного сайту або блогу. Буває і таке, коли перестає цікавити тематика сайту і більше не цікаво його розвивати, а тим більше створювати якісний і цікавий контент для цього сайту. Сайти та блоги, які закидають, з часом починають втрачати трафік і прибуток, яку вони генерували до цього, тому якщо вчасно зрозуміти, що Ви більше не будете розвивати цей ресурс, його краще відразу продати на піку його відвідуваності і заробітку (ціна продажу буде набагато вище).

  На закінчення до статті можна відзначити, що заробіток на сайті або блозі - це свого роду бізнес в інтернеті, який вимагає наявності знань, копіткої і тривалої роботи, вливання в його розвиток грошей (не обов'язково), а також наявність сил і бажання боротися з конкурентами і створювати щось дійсно корисне і якісне для інших. Свої відгуки і поради, як заробити своєму блозі (сайті) в інтернеті, залишаємо в коментарях до статті і ділимося їй в соціальних мережах, якщо вона була корисною для Вас.

  Свої відгуки і поради, як заробити своєму блозі (сайті) в інтернеті, залишаємо в коментарях до статті і ділимося їй в соціальних мережах, якщо вона була корисною для Вас

  Скільки можна регулярно заробляти на своєму сайті або блозі?
  Як створити блог або сайт для заробітку?
  Як створити блог або сайт для заробітку?
  Як створити блог або сайт для заробітку?
  Як створити блог або сайт для заробітку?
  Як створити блог або сайт для заробітку?
  Скільки можна регулярно заробляти на своєму сайті або блозі?
  Для багатьох це порівняно невеликий заробіток, але що якщо відвідуваність сайту буде 10 000 чоловік на добу і у Вас буде 10 подібних сайтів?
  Як створити блог або сайт для заробітку?
  Скільки можна регулярно заробляти на своєму сайті або блозі?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»