Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як заробляти на NeoBux, заробіток без вкладень, стратегія заробітку на NeoBux

  Details Hits: 31325

  Details Hits: 31325

  NeoBux! Як Заробляти на NeoBux!

  Заробіток без вкладень!

  Проект стабільно працює і сплачує протягом 10 років!

  Як заробити на NeoBux Як заробити на NeoBux?

  Як заробити новачкові на NeoBux?

  Які стратегії заробітку на Neobux?

  Як заробити на NeoBux без вкладень?

  NeoBux кращий сайт для реклами, для заробітку в інтернеті на кліках і заробіток на орендованих рефералів! Вашій увазі пропонується NeoBux ! Надійний! Стабільно працює і виплачує протягом уже 7 років! NeoBux - кращий з кращих світових проектів надає заробіток в інтернеті без вкладень і з інвестиціями.

  Які особливості та можливості NeoBux:

  • заробіток без вкладень і з інвестиціями
  • заробіток на кліках, заробити на виконанні завдань
  • виплати моментальні (Instant) протягом декількох секунд
  • можливість орендувати рефералів і заробляти без запрошень
  • отримувати пасивний дохід з орендованих і прямих рефералів
  • надійний та перевірений часом проект
  • працює з надійними платіжками PayPal, Payza, NETELLER

  Цей банер показує яку суму я заробив на NeoBux на момент його відображення.

  проект NeoBux надасть і Вам такий інструмент для залучення своїх партнерів.

  А цей банер відображає загальну суму виведених грошей з NeoBux. Ці інструменти для превліченія партнерів на NeoBux ви знайдете в особистому кабінеті перейшовши в розділ Banners.

  Ці інструменти для превліченія партнерів на NeoBux ви знайдете в особистому кабінеті перейшовши в розділ Banners

  Якщо Ви ще не зареєстровані на NeoBux рекомендую не відкладати в довгий скриню. Ви не знайдете більш надійного і стабільного проекту як цей. Можете перевірити в інтернеті є багато інформації про заробіток на NeoBux . Що б перейти до реєстрації на NeoBux клікніть по банеру або перейдіть по кнопці.

  Детальний керівництво Як зареєструватися на проекті NeoBux ви можете подивитися в моєму відео на сайті, або перейдіть за посиланням Як зареєструватися на NeoBux

  Стратегія як заробляти на NeoBux

  В інтернеті існує безліч стратегій як заробляти на NeoBux і кожен вибирає для себе ту яка йому вигідна і зручна за можливостями вкладати або заробляти без вкладень. Відразу зазначу що заробляти на NeoBux без вкладень і розвинути свій аккаунт можна, але це займе більше часу. Я починав без вкладень це видно в моєму відео. Зареєструвався я в березні а Golden придбав тільки через 4 місяці, переконавшись за цей час в надійності і стабільності роботи NeoBux. Протягом 4 місяців я активно запрошував партнерів і поступово орендував рефералів і продовжував їх по початку на 30 днів так як інвестицій не вистачало для швидкого розвитку. Всі зароблені гроші я реінвестував назад в проект NeoBux і перша моя виплата була 8.21.14 (див. Все Мої виплати ). З цього рекомендую не виводити зароблені гроші якщо ви плануєте далі розвивати свій аккаунт і вийти на стабільний заробіток в інтернеті на NeoBux . Я поділюся з Вами своїм власним досвідом так само як мій партнер. І Ви будете регулярно виводити з NeoBux зароблені гроші. Для цього Вам знадобитися Ваш час (близько 2 год на день) терпіння і бажання заробляти. Все інше прийде. І скажу що це реально і вам не потрібно нічого вкладати якщо Ви хочете заробляти без вкладень.

  І так почнемо, перша стратегія заробітку на NeoBux без вкладень т ак як вона є стартовою і для тих хто планує надалі інвестувати в NeoBux.

  Без Вкладень.

  Перед реєстрації на NeoBux Вам буде потрібно створити:

  • собі окрему поштову скриньку в GMAIL
  • гаманець в одній із зручних для Вас платіжних систем Payza (рекомендовано для України), PayPal, NETELLER

  Увага! Гаманець потрібно верифікувати інакше ви не зможете виробляти операції з NeoBux . Дивіться уроки на Youtube.

  • встановити браузер з перекладачем який вам до душі (я використовую Google Chrome)

  Щоб Ви могли бути в курсі новин на NeoBux і не пропустити знижки на покупку Golden або оренду та продовження рефералів

  Реєструємося на NeoBux дивіться допоміжне відео: Як зареєструватися на NeoBux

  Важливо! Переглядати обов'язково все посилання оранжевого кольору! На стандарті їх 4 а на Golden 8 посилань. Ці посилання є кваліфікацією Вашої активності. Далі переглядайте посилання зеленого кольору так як вони швидко зникають і часто додаються. Решта посилання на ваше бажання. Переглядайте всі посилання так як чим більше переглянутих посилань тим більше ваш заробіток. Е слі у Вас є можливість більше часу заробляти на NeoBux рекомендую встановити Важливо розширення буде Вам сигналізувати про нові посиланнях.

  Е слі у Вас є можливість більше часу заробляти на NeoBux рекомендую встановити  розширення буде Вам сигналізувати про нові посиланнях

  Дивіться моє відео: Як встановити AdAlert розширення на NeoBux і його функції

  Важливо! Для того щоб вам стала доступна можливість орендувати і запрошувати рефералів, переглядайте рекламу кожен день протягом 15 днів і наберіть не менше 100 кліків. Переглядайте всі посилання.

  За кожен просотр реклами Вам будуть додаватися 3 перегляду в За кожен просотр реклами Вам будуть додаватися 3 перегляду в  і 1 NeoPoint і 1 NeoPoint. Переглядаючи AdPrize ви можете виграти додаткові призи. Що таке AdPrize більш детально дивіться нижче на цій сторінці.

  NeoPoint - це внутрішня валюта NeoBux , Яку Ви можете використовувати для:

  • Набуття статусу Golden: 30000 Points = 1 рік статусу Golden (Рекомендую збирати для Golden)
  • Замінити (1 = 93 Points) або продовжити (вартість залежить від терміну) своїх орендованих рефералів
  • Збільшити ваш ліміт прямих рефералів: 500 Points = Збільшення ліміту на 1 прямого реферала.

  Мета Перша.

  Протягом 15 днів потрібно заробити 0,60 $ що б орендувати рефералів на NeoBux.

  Увага! Ви можете прискориться і заробити виконуючи Offers оплачувані завдання і заробити потрібну суму протягом двох - трьох днів таким чином ви зможете заробити більше протягом 15 днів відповідно більше орендувати рефералів.

  Серверне і локальне час

  Ваш основний заробіток залежить не від Ваших кліків, а від кліків Ваших рефералів. Згідно Пункт TOS 3.7 NeoBux : "Гроші які Ви заробляєте від рефералів, безпосередньо пов'язані з кількістю кліків, які зробили Ви." Це означає що необхідно переглядати стільки помаранчевих посилань, скільки гарантовано по статусу (На стандарті їх 4 а на Golden 8 і т.д.) І навіть якщо у Вас зараз немає рефералів, потрібно переглядати всі кліки і у Вас виробляється корисна звичка, яка допоможе вам заробляти більше.

  Так само зверніть увагу на пункт TOS 6.2 NeoBux: "Ви як користувач можете заробити на кожній рекламі тільки один раз за кожні 24 години" З пункту TOS 3.7 NeoBux : "Кліки рефералів обчислюватимуться базуючись на кліках, які Ви зробили в попередній день. Ці обчислення робляться на основі серверного часу, яке відображається на сторінці View Advertisements"

  Під підсумовуючи - Вам потрібно намагатися кликати кожен день по серверному часу (або в один і той же час) а не за Вашим власним (якщо тільки Ви не живете в тій же часовій зоні). Якщо Ви не врахуєте це правило, то вийде, що Ви за один день зробите подвійну кількість переглядів (по серверному часу), а на другий день - жодного. Ті хто не знали цього були сильно здивовані - чому їх реферали не приносять прибуток.

  Увага на замітку! Графік Ваших переглядів реклами по серверному і локальному часу повинні співпадати

  Орендувати рефералів і запрошувати рефералів

  Важливо! Запам'ятати! Якщо Ви перегляньте 4 обов'язкові посилання, Ви будете отримувати відсоток від кліків ваших рефералів. Якщо Ви не перегляньте обов'язкові (помаранчеві посилання), Ви не отримаєте дохід від рефералів за цей день!

  Мета Друга. А рендовать 3 реферала. Запрошувати прямих рефералів

  Орендувати рефералів на стандартному статус можна лиш 1 раз в 7 днів. Вартість оренди рефералу 0.20 $ на період 30 днів. Для оренди рефералів Вам потрібно перевести зароблені кошти на баланс для оренди натиснувши на кнопку на проти Rental Balance. Рекомендую продовжувати рефералів в ручну по закінченню їх терміну дії але не пізніше 29-го дня. Потрібно відстежувати. Запрошуйте прямих рефералів. В майбутньому прямі реферали на покращеному статус будуть приносити хороший прибуток. Попутно рекламуйте свою реферальне посилання на інших проектах в соц мережах а також на всіляких форумах. Створіть свій блог з описом і перевагами заробітку на NeoBux . Якщо Ви досвідчені в створенні відео оглядів то можна і з їх допомогою запрошувати партнерів. Важливо правильно донести інформацію про проект.

  Мета Третя. Орендувати 300 рефералів.

  Накопичуючи зароблені кошти з орендованих рефералів, своїх дій і прямих рефералів Ви будете орендувати відповідно до вашої сумою чергових рефералів. І так продовжуйте поки не досягнете кількості 300. Не забувайте відслідковувати наявних орендованих рефералів на термін їхньої оренди щоб уникнути їх зникнення. Так як на проекті є штраф за втрату орендованих рефералів в розмірі = 0.04 $ за кожного.

  Вкладення.

  Якщо Ви готові прискориться в розвитку і маєте кошти для вкладення, то рекомендую уважно прочитати інформацію нижче. Так би не повторювати моїх помилок.

  Важливі моменти і послідовні дії щоб не допустити помилок на старті:

  • Не купуйте Gold поки не наберете 300 орендованих рефералів. Так як після покупки Gold аккаунта у вас будуть тільки два встановлених вами години, лише на початку яких (на перших секундах) ви зможете орендувати рефералів
  • Не рекомендую включати AutoPay (авто-продовження). Слідкуйте за орендованими рефералами і продовжуєте тільки в ручному порядку. Коли будете готові продовжувати на 240 днів АВТОП уникайте використання та забудьте про нього.
  • Намагайтеся продовжувати рефералів тільки на максимальний термін 240 днів. При цьому вам буде дана максимальна знижка на продовження 30-32% а це є вашим заробітком.
  • Не купуйте поліпшень для пакета Gold поки не наберете як мінімум 500 рефералів або у вас в команді не буде порядку 50 прямих рефералів.
  • Не поспішайте використовувати Points (внутрішня валюта). Назбиравши її в розмірі 30000 Points Ви зможете придбати або продовжити свій Gold на наступний рік.
  • Рекомендовано переглядати всі посилання в AdPrize так як статистика показує що чим більше Ви переглядаєте посилань тим більше шансів у Вас виграти грошові призи або Points які Вам знадобляться при продовженні свого аккаунта Gold

  Як виграти в AdPrize

  У Вас є всі шанси виграти в AdPrize на NeoBux . І кожен із призів можна виграти необмежену кількість разів. З цього рекомендую переглядати AdPrize все без залишку. А в інших переглядайте за вашим бажанням. Нагадаю що AdPrize це свого роду бонус який нараховується після перегляду рекламних посилань у вигляді 3 додаткових (бувають акції по 5) переглядів реклами за кожну стандартну посилання, після перегляду яких можна виграти ці призи. Зверніть увагу що перегляди AdPrize обмежені часом. І будуть активні тільки 1 годину після їх додавання. Якщо Ви не перегляньте їх протягом години вони зникають.

  На форумі NeoBux є ціла гілка присвячена даній темі. Там Ви знайдете доказ того, що користувачі не одноразово виграють Golden акаунт а то й кілька поспіль. Бажаю Вам удачі виграти Gold.

  Яке ж кількість вкладень Вам потрібно буде щоб прискоритися з розвитком свого аккаунта

  • перший місяць. 300 реферлов * 20 $ = 60 $
  • другий місяць. Купівля Gold 90 $ + 200 рефералів * 20 $ = 90 $ + 40 $ = 130 $
  • третій місяць. Дані у всіх різні так що доведеться кожному прораховувати для себе самому. Я рекомендую, накопичувати суму і продовжувати вже наявних рефералів на максимальний термін. В крайньому випадку доповісти бракує Вам коштів на ваш розсуд. Подовжуйте рефералів так щоб в майбутньому Вам не було накладно продовжувати їх. Тобто встановіть для себе зручний період кількості днів що б ви могли продовжувати їх з зароблених на проекті грошей.
  • На стадії оренди рефералів рекомендую запрошувати прямих рефералів щоб у Вас був додатковий заробіток на NeoBux який Ви зможете раціонально використовувати для більш швидкого розвитку свого аккаунта.
  • На Покращених Golden акаунтах дуже вигідно запрошувати прямих рефералів так як заробіток з їх переглядів становить 0,01 $. Наприклад у Вас в наявності 100 прямих партнерів вони переглядають 4 посилання кожен день. 100 * 4 * 0.01 = 4.00 $ для поліпшеного Golden, так як на звичайному Golden 100 * 4 * 0.005 = 2.00 $ рефералів може бути на багато більше. Все залежить від Вашої активності і наполегливості.

  У цих таблицях вказані ціни на покупку орендованих рефералів на всіх можливих статусах і пакетах.

  Перш ніж орендувати чергову пачку рефералів (рекомендую брати тільки повними пакетами 100-200-300 виходячи звичайно з ваших можливостей) перегляньте цю таблицю щоб не переплатити і правильно спланувати свої інвестиції.

  Виходячи з цих даних можна зробити висновок що чим більше ваш пакет тим дешевше покупка і продовження рефералів.

  Тому я зробив такий висновок що якщо Ви плануєте улутшает свій аккаунт і по максимуму його розвинути то не потрібно на стартовому етапі орендувати більше 500 рефералів. Вивчіть цю таблицю і Ви я думаю погодьтеся з цим висновком. Дана таблиця показує що по чому з врахує знижок на різних статусах. Так як на самому проекті NeoBux потрібно враховувати дані з декількох таблиць.

  А так же корисне відео в рекомендованої послідовності:

  Перейшовши в розділ ВИПЛАТИ ви побачите доказ останніх виплат з NeoBux . Мінімальна сума 2.00 $ з кожною наступною виплатою збільшується на 1.00 $ до 10.00

  Проект стабільно виплачує протягом 7 років. Виплати проводяться моментально і працює з кращими світовими платіжними системами Payza, PayPal, NETELLER

  Виплати проводяться моментально і працює з кращими світовими платіжними системами Payza, PayPal, NETELLER

  Як заробити на NeoBux?
  Як заробити новачкові на NeoBux?
  Які стратегії заробітку на Neobux?
  Як заробити на NeoBux без вкладень?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»