Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як завантажити і встановити драйвер звукової карти Asus

  1. Як перевірити, чи встановлений драйвер звукової карти?
  2. Інструкція, як завантажити драйвер звукової карти
  3. Як встановити драйвер звукової карти

  Багато користувачів персональних комп'ютерів на базі операційних систем Windows стикаються з проблемою, коли при роботі з мультимедіа додатками, перегляду відео або відтворення музики в колонках комп'ютера немає звуку Багато користувачів персональних комп'ютерів на базі операційних систем Windows стикаються з проблемою, коли при роботі з мультимедіа додатками, перегляду відео або відтворення музики в колонках комп'ютера немає звуку. Такі прикрі випадки досить поширені. Причиною такого явища може стати кілька факторів. Але, як показує практика, в основному це відбувається після переустановлення операційної системи.

  Найчастіше корінь проблеми лежить в конфлікті програмного забезпечення, або просто відсутня драйвер звукової карти. Дуже часто недосвідчені користувачі просто забувають встановити драйвер після переустановлення Windows.

  Як перевірити, чи встановлений драйвер звукової карти?

  Якщо для звукової карти не встановлений відповідною драйвер, то в «Диспетчері пристроїв» на іконці пристрою буде накладено жовтий знак оклику. Щоб перевірити це, необхідно викликати вікно «Диспетчера пристроїв». Для цього в Windows 7 клацніть правою кнопкою миші на "Мій комп'ютер", у вікні, виберіть «Властивості» і в наступному вікні «Диспетчер пристроїв».

  Інструкція, як завантажити драйвер звукової карти

  спосіб №1

  Для початку необхідно перейти на сайт виробника звукової карти і знайти сторінку технічної підтримки. Наприклад, драйвер звукової карти Asus можна без зусиль знайти, перейшовши на вкладку меню «Сервис», далі «Центр завантаження», в ньому «Файли» і, вибравши свій продукт, скачати актуальну версію драйвера.

  У разі, якщо звукова карта інтегрована в материнську плату, досить буде завантажити і встановити універсальний драйвер для конкретної материнської плати. Важливо зауважити, що завантажується драйвер, крім відповідності моделі і виробника звукової карти, повинен підходити і під операційну систему, встановлену на персональний комп'ютер.

  спосіб №2

  У разі, якщо виробник звукової карти або материнської плати невідомий, то інструкція як знайти драйвер для невідомого пристрою допоможе в цьому.

  Як встановити драйвер звукової карти

  Перед початком установки завантаженого файлу драйверів необхідно зробити процедуру видалення раніше встановленого драйвера пристрою. Для цієї процедури досить відкрити "Панель управління» і у вкладці «Система», далі «Обладнання» і, на кінець, «Диспетчер пристроїв», знайти рядок з позначенням звукової карти.

  Далі, натисніть кнопку «Властивості», після «Видалити драйвер» і відбудеться безпосередньо видалення. По завершенню даної процедури, необхідно повернутися на один крок назад, до вкладки «Властивості», що належить звукової карти і вибрати пункт «Установка драйвера».

  У діалоговому вікні необхідно знайти долучення драйвера і здійснити його установку. Після закінчення роботи майстра установки можна вважати процедуру успішно завершеною.

  Можливий варіант, при якому драйвер звукової карти розташований в дистрибутиві - виконуючому файлі, який, крім драйвера, встановлює додаткове програмне забезпечення. В цьому випадку достатньо двічі клікнути по ньому для запуску інсталяції і, приймаючи запропоновані варіанти, закінчити установку і перезавантажити комп'ютер.

  Якщо після установки драйвера звукової карти при відтворенні відео в колонках як і раніше відсутня звук, ознайомтеся з рекомендаціями, що робити, якщо при перегляді фільму немає звуку .

  Вдалою настройки!

  Як перевірити, чи встановлений драйвер звукової карти?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»