Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як збільшити швидкість браузера опера: огляд способів

  1. Очищення кеш-пам'яті
  2. Інші способи прискорення роботи браузера

  Відомо, що Opera є досить швидким браузером. Однією з відмінних рис інтернет-оглядача є висока швидкість завантаження веб-сторінок. Але не завжди браузер радує користувачів відмінною роботою. Саме в останньому випадку і виникає питання про те, як прискорити opera.

  Саме в останньому випадку і виникає питання про те, як прискорити opera

  Очищення кеш-пам'яті

  Згодом браузер засмічується зайвими відомостями про роботу розширень, відвідини веб-сторінок і іншим «сміттям». Все це може уповільнити роботу інтернет-оглядача. Тому прискорення браузера опера можна зробити очищенням кеша .

  1. Відкриваємо Opera і переходимо до основного меню.
  2. Вибираємо Настройки-Видалити особисті дані.
  3. У вікні ставимо галочки поруч з тими даними, які потрібно очистити.
  4. Тиснемо видалити.
  5. Перезапускаємо оглядач веб-сторінок.

  Зверніть увагу! Якщо не прибрати галочки, то можна втратити паролі і видалити настройки браузера. Тому відзначайте тільки відомості, необхідні для очищення.

  Крім зазначених дій, прискорити роботу Opera допоможе деактивация функції «Захист від шкідливого ПО». Зробити це рекомендується тільки в разі, якщо у вас на комп'ютері встановлена ​​хороша антивірусна програма. Ця функція менш ефективна, ніж антивірус, що не раз було встановлено на практиці. При цьому кожен раз при завантаженні, сторінка відправляє запит на спеціальний сервіс про перевірку на шахрайство. Така дія робить повільніше роботу браузера.

  1. Заходимо в Настройки - Загальні.
  2. Вибираємо розділ Розширені.
  3. У лівій частині вікна в списку переходимо на Безпека.
  4. Прибираємо галочку поруч з назвою функції.
  5. Тиснемо ОК.

  Інші способи прискорення роботи браузера

  Є й інші способи того, як прискорити браузер опера. Наприклад, часто веб-сторінки повільно завантажуються через те, що низька швидкість самого інтернет-з'єднання. У браузері Opera розробники передбачили таку функцію, як Turbo. При її активації сторінки будуть на початку завантажуватися на сервіс, а потім на комп'ютер користувача. В результаті навіть при низькій швидкості інтернету час завантаження значно знижується.

  Також в настройках інтернет-браузер дозволяє відключити відображення відео і картинок. Можна деактивувати функцію Java Script. Дана опція збільшує швидкість завантаження сторінок. Для цього у версії вище 15 слід зробити наступне.

  1. Відкриваємо браузер.
  2. Переходимо в Налаштування.
  3. Вибираємо розділ Веб-сайти.
  4. У блоці Java Script встановлюємо виділення поряд з пропозицією заборонити виконання.

  У блоці Java Script встановлюємо виділення поряд з пропозицією заборонити виконання

  Якщо у вас повільне інтернет-з'єднання, а ви хочете дізнатися, як прискорити роботу браузера опера, то можна запропонувати скористатися утилітами для стиснення трафіку. Наприклад, має сенс завантажити і встановити Traffic compressor, яка є умовно платною. Суть роботи полягає в тому, що після того як досягнуто 5 Мбайт трафіку, автоматично розривається з'єднання з сервером. Через кілька хвилин воно відновлюється. І так триватиме весь час. При цьому користувач призвести до втрати з'єднання ніяк не відчує, повторне підключення до мережі не буде потрібно.

  Увага! Використання даної програми ефективно в тому випадку, якщо у вас повільний інтернет. В такому випадку можна відразу ж помітити зрослу швидкість роботи з веб-сайтами. Однак, якщо у вас швидкісний інтернет, то, навпаки, можна буде помітити, що сторінки відкриваються повільніше.

  Не рекомендується працювати відразу з великою кількістю вкладок одночасно. Завантаження сторінок впливає один на одного, що призводить до повільної роботи браузера. Якщо ж все-таки є необхідність відкрити відразу декілька веб-сторінок, то найкраще скористатися панеллю посилань, яка є в інтернет-браузері.

  Є можливість збільшити роботу Opera через дефрагментацію жорсткого диска , На якому встановлена ​​програма. Робиться це досить просто:

  1. Відкриваємо Мій комп'ютер.
  2. Вибираємо назву потрібного диска і клацаємо по ньому правою мишею (зазвичай це розділ С).
  3. Натискаємо кнопку Виконати дефрагментацію.
  4. Очікуємо завершення процесу.

  Порада. Дефрагментація позитивно впливає не тільки на швидкодію браузера, а й на роботу комп'ютера в цілому. Її рекомендується проводити хоча б раз на місяць, щоб поліпшити робочі характеристики пристрою.

  Таким чином, при бажанні можна підвищити швидкість завантаження веб-сторінок в Opera, і зробити це нескладно. Дана процедура передбачає очистку кеш-пам'яті, історії відвідувань і інший непотрібної інформації. Крім того, розробниками передбачена додаткова опція режим Turbo , Яка допоможе при повільному інтернет-з'єднанні. Але в цілому можна сказати, що браузер Opera є одним з найбільш швидких, від чого його і вибирає більшість користувачів.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»