Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як збільшити вашу наступну PR кампанію з семантичним SEO

  1. Як семантичний пошук - це майбутнє SEO
  2. Отримати посилання з оригінальними дослідженнями
  3. Винос

  Пошукова оптимізація (SEO) розвивається. Google постійно змінює свій алгоритм, впливаючи на те, як SEO повинна бути реалізована.

  Щоб покрити нові зміни, ми мали SEO гуру Енді Крестодіна пояснити, що таке семантичне SEO і чому нам потрібна стратегія посилання на контент у нашому нинішньому конкурентному бізнесі.

  Ось що ми охопили.

  Як семантичний пошук - це майбутнє SEO

  Історично, професіонали SEO почали б кампанію, досліджуючи список ключових слів, на які можна потрапити. Залежно від рівня трафіку та конкурентоспроможності кожного ключового слова, вони вибирають інший набір ключових слів, для яких оптимізувати свої сторінки. Вони додають ключове слово (і його варіації) у URL-адресу, в тезі заголовка, на сторінці тощо.

  Проте протягом останніх кількох років компанія Google вносила зміни до свого алгоритму, який змістив фокус із конкретних ключових слів на теми . Хоча цей новий семантичний фокус не змінює спосіб оптимізації ваших сторінок - вам все одно доведеться додати основне ключове слово та його варіації по всій сторінці - воно змінює спосіб вибору ключових фраз .

  За словами Аміта Сінгаля, колишнього керівника Google з пошуку, зміна перейшла з фокусування на рядки (тобто ключові слова) на теми:

  Замість того, щоб використовувати традиційні інструменти дослідження ключових слів, які дають вам оцінки трафіку для конкретних ключових слів, дотримуйтесь рекомендацій Crestodina і використовуйте Google Suggest, щоб знайти ключові фрази, для яких оптимізувати сторінки.

  Ви все ще повинні думати в обсязі трафіку потрібні ключові фрази; що потрібно змінити, це те, як ви їх знайдете .

  Оскільки пошук ключових слів за допомогою Google Suggest може зайняти багато часу, Crestodina рекомендує використовувати безкоштовний інструмент, подібний до KeywordTool.io , який надає весь список пропозицій з панелі пошуку Google.

  Отримати посилання з оригінальними дослідженнями

  Одним із аспектів алгоритму рейтингу Google, який не змінився, є створення посилань . Щоб підвищити повноваження вашого сайту, вам все одно доведеться отримувати посилання з зовнішніх сайтів, зокрема з сайтів з високими повноваженнями. Чим більше посилань ви отримаєте, тим вищий авторитет вашого сайту, і краща позиція ваших сторінок для цільових ключових фраз.

  У 2018 році, однак, залучення посилань з авторитетних сайтів стало важче, ніж будь-коли. Зростає конкуренція за якісний контент, що ускладнює, як ніколи, залучення уваги впливових та інших керівників сайтів високих авторитетів.

  В опитування понад 700 маркетологів два атрибути привертають очні яблука і якісні посилання на сайти:

  1. Авторитетний вміст
  2. Оригінальні дослідження

  Авторитетний вміст  Оригінальні дослідження

  Хоча досягнення першого є складнішим, а самостійно приймати статтю (або вебінар), розробка оригінальних досліджень - це те, що може допомогти вам залучити зв'язки, які потребують ваші компанії.

  Є три способи дослідження:

  1. Спостереження : складається з вибору набору даних і створення емпіричних спостережень, щоб розкрити ідеї
  2. Агрегація : у якій ви поєднуєте дані з існуючих досліджень, щоб знайти нові ідеї
  3. Опитування : це найскладніше, тому що потрібно провести масову кампанію з опитування в цільовій аудиторії

  За даними дослідження , опитування є найбільш поширеним (і ефективним) типом дослідження, причому 58% маркетологів використовують їх. Ще краще, що 46% маркетологів знайшли оригінальні дослідження, щоб задовольнити більшість (якщо не всі) своїх очікувань.

  При проведенні опитування може бути дорогою тактикою для використання, посилання, які ви можете залучити, можуть допомогти вам підвищити авторитет вашого сайту, що полегшить пошукові системи рейтингу вашого сайту.

  Винос

  Ви не повинні бути технічними та спеціалістами пошукових систем, щоб зрозуміти вплив SEO на вашу PR-кампанію. За допомогою семантичного SEO та дослідження, керованого дослідженнями, ви зможете збільшити доступність вашого бренду, збільшити органічний трафік і збільшити авторитет вашого сайту (і бренду).

  Для більш глибокого занурення, подивіться на повний годинний вебінар завантажити його тут .

  Для більш глибокого занурення, подивіться на повний годинний вебінар  завантажити його тут


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»