Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як змінити свій веб-сайт без втрати позиціонування?

  1. Я збираюся змінити свій веб-сайт, які елементи слід враховувати, щоб не втратити позиціонування? ...
  2. Фаза №1 Джерела веб-трафіку
  3. Фаза №2 Сторінки призначення
  4. Фаза № 3 Вхідні посилання
  5. Фаза №4 Відповідності за змістом
  6. Фаза №5 Прийняття рішень
  7. Переадресація фази №6 301
  8. Покращено користувацький досвід
  9. Остаточні міркування

  Я збираюся змінити свій веб-сайт, які елементи слід враховувати, щоб не втратити позиціонування?

  Настає час у житті будь-якої мережі, де є серйозне питання її зміни.

  Причини можуть бути дуже різноманітними, але, несподівано, лінь нападає на нас:

  • Зміна дизайну, тому що така, що існує, є застарілою.

  • Ви повинні додати новий вміст, і їх неможливо встановити.

  • Мережі немає чуйний ,

  • Компанія змінила свій корпоративний імідж і хоче передати цю зміну всім її комунікаційним елементам.

  • Веб погано структурований або запрограмований і легше почати з нуля, ніж реорганізувати його.

  • Або просто тому, що ми хочемо його поліпшити (у всіх його сенсах: SEO, юзабіліті , доступність, зміст і т.д ..), надаючи їй практичний сенс, який не стосується цифрової вітрини ваших товарів / послуг у випадку, якщо хтось приходить і хоче проконсультуватися з чимось, але потужним маркетинговим інструментом.

  Редизайн веб-сайту - серйозне завдання, зовсім не складне, але серйозне.

  Якщо ви один з тих, хто думає, що це не виходить за рамки створення нового веб-сайту і замінивши його створеним, ви повинні уважно прочитати цей пост, щоб не зіпсувати накопичену багаторічну роботу.

  Протягом цього року я зіткнувся з чотирма редизайнами медичних веб-сайтів, за фахом - маркетинг в галузі охорони здоров'я, де я працював у консалтинговій частині з різними розробниками.

  У цих нових розробках я знайшов усе, або майже все, що хтось міг знайти при внесенні змін у павутину, як притаманні проблеми, які стосуються роботи цих характеристик, так і інших "випадкових" або "випадковий", що з'явився на дорозі.

  В основному фактори, в яких я працював, пов'язані з SEO, шукають веб, щоб не втратити позиціонування, яке має певні URL-адреси, і де користувач не погіршився.

  Завдяки цьому досвіду я дізнався, що це завдання є більш трудомістким, ніж я думав, і що погане рішення або не врахування деяких факторів, які я збираюся деталізувати, може розтратити рух, репутацію і SEO веб-сайту в мить.

  Завдяки цьому досвіду я дізнався, що це завдання є більш трудомістким, ніж я думав, і що погане рішення або не врахування деяких факторів, які я збираюся деталізувати, може розтратити рух,  репутацію  і SEO веб-сайту в мить

  Інструменти, які нам знадобляться для аналізу:

  Попередні міркування

  Можна подумати, що якщо ви збираєтеся змінити павутину, яка має багато часу, з дійсно старим виглядом і де ніхто не піклувався про неї за весь цей час, він не потребуватиме великого аналізу, або бачити стільки показників, або навіть консультуватися. чому сайт позиціонується ... він змінений і готовий.

  Ну, це велика помилка ... веб-сайти, навіть якщо ви не зробили організовану і заплановану роботу SEO, можуть мати відповідні ключові слова, розташовані на першій сторінці, навіть у топ-5 чи топ-3.

  Будь то відповідного вмісту , з-за віку та / або повноважень домену або через актуальність бренда в автономному режимі, веб-сайт має бути вичерпно переглянуто, щоб не робити помилок.

  Яскравим прикладом такого типу веб-сайту є той, який я знайшов в одній із змін, які я здійснив у цьому році.

  Це єдина мережа, яку я не знав, оскільки він був з нового клієнта, але перш ніж я вивчив його позиціонування з SEMrush і я вже помітив, що він має кілька важливих ключових слів для своєї діяльності дуже добре позиціонується.

  Коли я мав доступ до нього, я зареєстрував його в консолі пошуку і через кілька днів зміг підтвердити дані, які мені надав SEMrush.

  Я навіть не був зареєстрований у пошуковій консолі, ні належним чином позначений, ні з картою надісланої, ні з безліччю зворотних посилань, ні з більшою частиною цієї SEO роботи на сторінці, яку ми розуміємо як фундаментальні ... але це було, 10 000 відвідувань на місяць з ключовими словами, що мають велике значення для цієї організації охорони здоров'я.

  Фаза №1 Джерела веб-трафіку

  На цьому першому кроці я аналізую з Google Analytics Які джерела трафіку отримує мережа, я хотів би взяти широкий період в один рік, щоб не було конкретного елемента, який може спотворити це вимірювання.

  Завдяки цьому я отримую уявлення про обсяг трафіку, який надходить від пошукових систем (органічних), соціальних мереж (соціальних), інших веб-сайтів (посилання) і тих, хто безпосередньо записує вказану URL-адресу (пряму).

  Зазвичай основним джерелом трафіку мережі є органічний, тобто той, що походить від пошукових систем.

  Фаза №2 Сторінки призначення

  На цьому другому етапі я визначаю пріоритети URL-адрес і класифікую їх, враховуючи обсяг трафіку, який вони отримують.

  Для цього переходьте до Google Analytics >> Поведінка >> Вміст сайту >> Сторінки призначення.

  Завдяки цьому показнику Analytics ми можемо дізнатися, з якої сторінки відвідувачі переглядають веб-сторінки.

  Як правило, ця сторінка зазвичай є домашньою сторінкою, але не важко знайти іншого або інших на цій першій позиції.

  Залежно від кількості сторінок на сайті, дуже ймовірно, що лише 5% загальної кількості URL-адрес генерують більше 90% загального трафіку в Інтернеті.

  Ми можемо уточнити більше в цьому аналізі, якщо ми перетнемо цю метрику з вимірюванням Acquisition >> Source / medium.

  Тепер ми зможемо побачити ті самі URL-адреси, за якими починається навігація в Інтернеті, і який є джерелом цього трафіку.

  Фаза № 3 Вхідні посилання

  Фаза № 3 Вхідні посилання

  За допомогою консолі пошуку ми дізнаємося, які сторінки отримують зворотні посилання , безсумнівно, один з ключових моментів поточного SEO.

  Ці самі сторінки вже зібрані у фазі №2, але тепер ми робимо це за новою класифікацією, отримуючи ті URL-адреси, які отримують принаймні одне вхідне посилання з іншої мережі.

  Щоб зібрати ці веб-адреси, ми переходимо до консолі пошуку, вибираємо властивість мережі, яку потрібно проаналізувати, і не переходимо до трафіку пошуку >> Посилання на ваш сайт.

  У стовпчику праворуч від "Найпопулярніших сторінок вашого сайту" ми натискаємо на "більше інформації" і отримуємо всі впорядковані URL-адреси з кількістю посилань та їх вихідними доменами.

  Фаза №4 Відповідності за змістом

  Зараз ми класифікували всі URL, які отримали трафік за останній рік, і ті, які мають принаймні одне вхідне посилання.

  Приходить час для того, що я називаю відповідностями у змісті.

  Коли ми малюємо дерево вмісту нового веб-сайту, ми повинні з'ясувати, чи є відповідності, з точки зору змісту, між поточними URL-адресами та новими URL-адресами, які розробляються.

  Є два різних випадки:

  1. Що є пряме листування, таким чином, що зміст URL має свою версію в новій павутині.

  2. Відсутність кореспонденції або через те, що вміст цієї URL-адреси не буде використовуватися, або тому, що він був об'єднаний з більшою кількістю вмісту в іншому, або тому, що в Інтернеті було створено новий вміст, який, очевидно, раніше Вона не існувала.

  Фаза №5 Прийняття рішень

  Ми досягли цього пункту з хорошим аналізом і всією інформацією, необхідною для прийняття рішень.

  Однією з цілей, які я створюю в будь-якій веб-зміні, є її покращення у змісті та SEO.

  Тут фактор, що впливає на вирішальний і безпосередній шлях, це ім'я, яке отримає нова URL-адреса, оскільки, якщо це ім'я є таким же, як і раніше, ми не повинні робити нічого особливого.

  Факт збереження тієї ж URL-адреси полягає в тому, що певною мірою існує кореспонденція та аналогічна URL-адреса на новому веб-сайті, який стосується того самого вмісту.

  Але ми можемо знайти необхідність змінити ім'я цього URL і додати або змінити слова, щоб покращити свій SEO.

  У цьому випадку ми стикаємося з тією ж проблемою, що і в будь-якому з випадків, коли не існує відповідності фази №4.

  Ще один аспект, на якому я зазвичай зосереджуюся, хоча це буде більше SEO роботою в середньостроковій перспективі, це огляд ключових слів, які дають топ-20 позиції для найбільш важливих URL-адрес на сайті (ті, які отримують найбільший трафік).

  У процесі змін, в La Consulta - Health Marketing, ми зазвичай переписуємо зміст і скористаємося вищезгаданими даними, щоб включити, посилити і працювати над цими ключовими словами з метою поліпшення їхньої позиції.

  Переадресація фази №6 301

  Переадресація фази №6 301

  301 перенаправлення були ідеальним рішенням для вирішення проблем відповідності URL-адрес і уникнення втрати позиціонування або помилки 404 URL не знайдено, що також негативно впливає на наш SEO.

  Усунення URL-адреси, що генерує 500 відвідувань на місяць через органічний трафік, означає негайне втрату 500 відвідувань, це так просто.

  301 перенаправлення - це спосіб повідомити Google, що URL-адреса змінилася, і тепер називається по-іншому.

  Завдяки цим переадресаціям ми можемо передати силу цього позиціонування майже повністю на новий URL і, таким чином, не побачимо скорочення трафіку.

  Перенаправлення встановлюються через файл .htaccess на серверах Apache, які використовуються більшістю хостинг-провайдерів.

  Для цього необхідно мати доступ до цього файлу і мати всі запобіжні заходи у світі, оскільки будь-яка помилка може зробити веб-сайт непридатним для використання.

  Якщо ви використовуєте WordPress і ваші навички роботи з комп'ютером не дають вам, як обробляти файл коду так само важливо, як і .htaccess, як у моєму випадку, ви можете використовувати різні плагінів що дає можливість легко і без ризику пошкодити павутину.

  Я згадую кілька з них, які здаються дуже простими і дуже корисними:

  1. Перенаправлення: Це плагін, який на додаток до управління перенаправленням типу 301 також відстежує помилки 404 (URL не знайдено), щоб ми могли легко призначити нову веб-адресу. Він також підтримує використання регулярних виразів.

  2. Плагін швидкої сторінки / переспрямування публікацій: Це дійсно простий плагін, в якому потрібно лише помістити вихідну URL-адресу та нову.

  Є також під WordPress, інші плагіни, які дозволяють легко редагувати файл .htaccess Редактор WP Htaccess ,

  Моя порада полягає в тому, що якщо ви збираєтеся редагувати цей файл, зробіть його копію так, щоб, якщо ви неправильно змінили його, можна негайно відновити його.

  301 перенаправлення - це цілий світ, тому я рекомендую статтю з блогу Рубена Алонсо, написаного Девідом Айялою, де ця тема детально пояснюється які 301 перенаправлення , для чого вони і коли вони будуть використані.

  І з цим останнім кроком ми завершимо цей процес, що не було так складно?

  Покращено користувацький досвід

  Покращено користувацький досвід

  Всі ці поради, які служать для того, щоб не втратити позиціонування або трафік на нашому сайті, також мають покращити функцію користувача ,

  Якщо, випадково, ми вирішили лише перенаправити 301 з найбільш важливих сторінок нашого сайту, тому що з ними ми маємо 95% загального трафіку, ми повинні враховувати, що інші сторінки, на які вони не були застосовані перенаправлення призведе до помилки 404 у випадку, якщо хтось натисне на них, оскільки вони б зберегли його в закладках свого веб-переглядача, вони матимуть його в електронному листі, або вони спробують отримати доступ до неї за допомогою будь-якого оновлення Facebook, Twitter, Google+ або Pinterest ,

  Як ми знаємо, що помилка 404 - це те, що Google не любить, я хочу сказати вам, що якщо у вас є сайт WordPress, є плагін 404 - 301 який, як вказує його назва, і автоматично, генерує перенаправлення 301 до URL-адреси, яку ми вказуємо (як правило, додому) всіх тих сторінок, які дають помилку 404.

  Я не знаю, якщо це можливо, редагуючи файл .htaccess, я знайшов документацію, що говорить про можливість повної переадресації каталогів або до нового домену.

  Якщо хтось може внести знання, я заздалегідь дякую вам ;-)

  Остаточні міркування

  У фазі №3 ми вивчали веб-сторінки, які мали хоча б одну зворотну посилання, і ми робили це, тому що якимсь чином отримуємо вхідні посилання на наш домен - це щось фундаментальне для веб-позиціонування.

  Якщо ця URL-адреса, випадково, не має місця в поточній мережі, моя порада полягає в тому, що вона все одно буде створена, оскільки принаймні ця вхідна посилання буде враховуватися для нашого SEO, оскільки, якщо це посилання не буде згенеровано, це призведе до втрати.

  Після завершення процесу і розміщення нового веб-сайту рекомендую знову надіслати нову карту сайту через консоль пошуку.

  Переадресації 301 завжди дуже дотримуються Google, оскільки існують методи Чорний капелюх де перенаправлення використовуються з одного або декількох різних веб-сайтів, щоб надати силу та позицію сайту.

  Тому легко знайти інформацію, яка говорить про можливу штрафні санкції у використанні 301 переадресацій.

  У цій посаді я просто намагаюся логічно пояснити зміну одного сайту на інший, а не використання нечітких методів для отримання позиціонування.

  Моя думка полягає в тому, що, слідуючи крокам, шанси падіння мережі в штрафні практично нульові.

  Я сподіваюся, що я зробив свій внесок і вніс щось корисне, щоб майбутні зміни, з якими ви зіткнулися, були змінами на краще.

  Фото (нове web ): Шуттерсток

  Я хотів би, щоб ви розповіли мені про досвід, який ви пережили, коли ви зіткнулися зі зміною свого веб-сайту.

  Я збираюся змінити свій веб-сайт, які елементи слід враховувати, щоб не втратити позиціонування?
  І з цим останнім кроком ми завершимо цей процес, що не було так складно?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»