Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як змусити Instagram продавати

  1. Instagram: як отримати більше лайків
  2. Як заробити гроші в Інстаграм

  Багатьох хвилює питання, як заробити в Інстаграм, і чи варто публікувати в цій соц мережі щось серйозніше фоток кошенят або свого сніданку.

  Відповідаємо на це питання: так, це реально і так, Інстаграм переживає бум бізнес-акаунтів, які успішно продають свої товари або послуги на цьому майданчику.

  Про те, як не загубитися серед хештегів, як набрати передплатників і зробити бізнес аккаунт в інстаграм - в нашому матеріалі.

  Instagram: як отримати більше лайків

  Instagram: як отримати більше лайків

  Кожен день наші менеджери отримують по кілька заявок від клієнтів з однієї і тієї ж проханням: «Хочу лайки в Інстаграм!».

  Якщо раніше всі мірялися, у кого тачка крутіше або будинок більше, то тепер в тренді ті акаунти, у яких багато лайків і передплатників.

  Ні, звичайно ж, класні машини та інша атрибутика розкішного життя як і раніше залишається предметом гордості, тільки тепер це прийнято показувати в Інстаграме. І якщо твоя обновка не збере багато лайків, - все, ти не крутий :)

  Приблизно та ж історія відбувається і з бізнес-акаунтами. Найчастіше довіру (і бажання співпрацювати з брендом) викликають ті сторінки, на яких підписано велику кількість людей і які збирають велику кількість лайків в Інстаграме.

  Але як бути тим, хто тільки недавно зареєструвався в цій соц мережі або тільки планує створити свою сторіночку?

  Давайте розбиратися разом :)

  За весь час роботи з бізнес-акаунтами різних клієнтів ми виробили універсальну формулу просування в Інстаграм, яку потім намагаємося «підігнати» під кожен конкретний випадок.

  • візуальна подача

  В першу чергу це соцмережа орієнтована на смачний і чіпляє візуальний образ. Тому не дивно, що найпопулярніші ніші в Instagram - це косметика, одяг і різні аксесуари, магазини, шоуруми і ресторани, «красиві» послуги, наприклад, косметологія, фешн-індустрія, доставка їжі і т.д.

  Якщо ви це належним чином обіграти, результат не змусить себе довго чекати.

  Так, під час розкрутки Інстаграма Alina Sinyavskaya - шоурума люксових виробів з хутра, наш дизайнер розробив унікальний стиль для більшості постів, продумав стилістику і ефектну подачу матеріалів, що позитивно вплинуло на приріст абонентів в цій соц мережі.

  Хочемо відразу відповісти на питання: як розкрутити інстаграм тим компаніям, які не потрапляють в список затребуваних товарів / послуг? Наприклад, якщо ви продаєте кошти для ремонту або запчастини до машини?

  Не варто думати, що ви випадаєте з Інста-тусовки: навіть інжектори або шпалери можна так «упакувати», що у ваших передплатників не виникне і тіні сумніву: так, купую!

  • чіпляючий текст

  З майданчика для фото Instagram поступово перетворюється на майданчик для читання. Якщо ви не завжди можете вигідно піднести свою діяльність у вигляді картинок, тоді справа за текстом.

  Він також стане в нагоді вашим клієнтам, щоб показати цінність вашої роботи і розповісти про процес її створення, дозволяє перетворити ваш аккаунт в щось більше, ніж просто галерея красивих, але одноманітних картинок, допоможе клієнту зрозуміти свою потребу в вашої послуги або товар, підкреслити переваги і т . Д.

  • Пошук і залучення цільової аудиторії

  Одна з послуг, яку ми надаємо нашим клієнтам в пакеті SMM просування по накрутці в Instagram - це пошук і ручне залучення передплатників.

  Для чого це потрібно?

  Ви, звичайно, можете викласти картинку, супроводивши її різними хештег з серії тих, які публікують в добірці найпопулярніших тегів і чекати біля моря погоди.

  Ми неодноразово стикалися зі скаргами клієнтів, які викладають фото з такими тегами і на них починають підписуватися Інста-продвіженцев, боти, перекупники ...

  Наші фахівці не тільки підбирають «правильні» хештеги, а й знаходять «правильну» аудиторію - цільову, ту, яка дійсно вам потрібна і зацікавлена ​​в тому, що ви пропонуєте.

  Для цього ми спочатку з'ясовуємо портрет вашої цільової аудиторії, а після займаємося ручним залученням передплатників, яких знаходимо в спільнотах зі схожою тематикою або в акаунтах у конкурентів.

  Ручне залучення - це хороший спосіб, проте тільки на ньому одному далеко не заїдеш.

  Є й інші ефективні способи, що дозволяють набагато швидше і легше досягти бажаного.

  Як заробити гроші в Інстаграм

  Як заробити гроші в Інстаграм

  У своїй практиці ми використовуємо певні сервіси, які дають відмінні результати по накрутці лайків і передплатників в Інстаграме.

  Ці сервіси мають широкий функціонал, що спрощує життя СММ-фахівців, підвищують ефективність їх роботи і значно покращують показники конверсії.

  З їх допомогою ми:

  • Налаштовуємо масовий лайкінг і масову підписку, а також автоматичну відписку від акаунтів і автоочистки від ботів через деякий час після підписки;
  • Комбінуємо різні варіанти цільової аудиторії: серед підписок і передплатників конкурентів, по геолокації, певним хештегом.
  • Збираємо активну аудиторію і робимо її аналіз по геолокації і тегами;
  • Знаходимо користувачів з паблік Вконтакте, які цікавляться просуває тематикою;
  • Коментуємо пости;

  Головне завдання такого підходу до розкручування - це можливість оцінити відсоток конверсії. Іншими словами, можливість оцінити кількість цільових дій, виконаних відвідувачами вашої сторінки.

  Приклади акаунтів наших клієнтів і їх відсоток конверсії, отриманий з використанням однієї з програм по просуванню:

  Приклади акаунтів наших клієнтів і їх відсоток конверсії, отриманий з використанням однієї з програм по просуванню:

  Професійне просування акаунтів в Instagram неможливо без використання сторонніх сервісів, «знаючих», як швидко і легко знайти цільову аудиторію і залучити її увагу до вашої компанії.

  Довірити роботу з такими сервісами варто досвідченим фахівцям, які розбираються у всіх нюансах настройки програм і знають, який сервіс коштує задіяти в вашому випадку.

  Завдяки грамотному плануванню, індивідуальному підходу і налаштування під ваші вимоги соцмережа дійсно буде працювати на вас і приносити очікуваний прибуток.

  Але як бути тим, хто тільки недавно зареєструвався в цій соц мережі або тільки планує створити свою сторіночку?
  Хочемо відразу відповісти на питання: як розкрутити інстаграм тим компаніям, які не потрапляють в список затребуваних товарів / послуг?
  Наприклад, якщо ви продаєте кошти для ремонту або запчастини до машини?
  Для чого це потрібно?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»