Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як зробити 6 цифр на рік без SEO

  1. Представляємо простий і масштабований метод
  2. 1. Визначте нішу
  3. 2. Створіть свій сайт
  4. Винятковий вміст, подібний до цієї папки "Вхідні" щотижня ...
  5. 3. Просування сайту
  6. 4. Залишайтеся послідовними
  7. 5. Продовжуйте створювати органічні та реферальні джерела трафіку
  8. 6. Продайте свій сайт
  9. Висновок
  10. Винятковий вміст, подібний до цієї папки "Вхідні" щотижня ...
  11. Томас Смейл

  Думка про початок бізнесу в Інтернеті та перетворення його на прибуткову компанію, яка надає вам як фінансову свободу, так і незалежність, є привабливою для багатьох. Деякі хочуть бути власним босом, інші хочуть більше часу проводити зі своєю сім'єю, і багато хто хоче мати можливість подорожувати по світу, поки вони ведуть свій бізнес в Інтернеті.

  Коли я почав, у мене не було грошей, щоб інвестувати, тому швидко довелося навчитися заробляти гроші з нічого. Це був один з перших методів, який працював для мене, і я використовую його з тих пір, як мої різні інтернет-бізнесу зросли. Я почав з близько 100 баксів. Ось скріншот одного з веб-сайтів, які я продавав у минулому році, де цей метод був використаний частково для того, щоб побудувати його до того етапу, коли він був в значній мірі руками під час продажу (відмова від відповідальності: це не був успіх за одну ніч!):

  Багато людей припускають, що вони не можуть заробляти гроші в Інтернеті, тому що вони не знають, як створювати веб-сайти або ранжувати веб-сайти. Ну, якщо ви завжди хотіли перевірити воду маркетингу в Інтернеті, але не знали, з чого почати, вам пощастило. Це те, що може зробити хтось із:

  • Мало до технічних знань (я, коли я почав)
  • Немає кодування або знання SEO (мене, коли я почав)
  • Немає досвіду роботи з веб-сайтом раніше (мене, коли я почав)
  • Приблизно 100 доларів у стартовій готівці (можна інвестувати більше або менше, але це те, що я рекомендую)

  Одним з найбільш поширених запитань, коли йдеться про онлайн-підприємництво, є “як зробити 6 цифр на рік”. Шість цифр дуже досяжні, якщо послідовно дотримуватися цього методу. Це не відбудеться за одну ніч, і воно не буде безкоштовним (це займе час, а витрати, пов'язані з вашим масштабом), але якщо ви готові покласти годинник, вам це вдасться. Я спочатку розмістив цей метод на популярному форумі для веб-майстрів і з тих пір сотні (буквально) людей слідували за ним і заробляли гроші.

  Часто найпростіші ідеї дадуть найбільші прибутки, і це яскравий приклад того, як ви можете взяти просту ідею і виростити її в прибутковий бізнес в Інтернеті. Немає трюків, просто важка робота.

  Представляємо простий і масштабований метод

  Це перевірений метод, який передбачає пошук споживачів, які активно шукають продукти або послуги, які ви просуваєте і отримуєте оплачувану реферальну або партнерську комісію кожного разу, коли здійснюється продаж. Хоча це вимагає роботи з вашої сторони, вона може бути легко аутсорсинг і масштабується, коли ваш бізнес зростає, що дозволяє експоненціального зростання. Ось короткий огляд цього методу, перш ніж перейти до більш глибокого вивчення.

  • Виберіть вічнозелену нішу
  • Створіть блог огляду
  • Використовуйте пошук Google і BuzzBundle для пошуку
  • Реагувати на всі можливості
  • Побудувати довгострокові джерела трафіку
  • Повторіть послідовно

  Тепер, коли ви маєте уявлення про те, що передбачає цей метод, давайте розберемо кожен розділ окремо і зануримося в кожен компонент, щоб повністю зрозуміти, як виконати цей план і почати заробляти гроші в Інтернеті.

  1. Визначте нішу

  Перше, що потрібно зробити, це визначити нішу, і ви хочете взяти до уваги три речі, коли це робите. По-перше, запитайте себе, чи є це нішею, яка дуже популярна з великим вибором продуктів або послуг, які завжди будуть мати високий попит. Ви не хочете орієнтуватися на нішу, яка має невеликий попит або просто примха. Подумайте про довгостроковий потенціал тут. Деякі приклади сильних ніш з нескінченною можливістю включають продукти втрати ваги та пропозиції знайомств. Люди завжди хочуть схуднути, і люди завжди будуть зацікавлені в знайомстві. Ніколи не буде дефіциту споживачів, які активно шукають ці продукти та послуги в Інтернеті. Виберіть більш широку нішу, а не щось дуже специфічне, що може бути короткочасним (наприклад, найновіша дієта знаменитостей).

  По-друге, вам потрібно буде переконатися, що ваша ніша - це та, яка має багато високооплачуваних пропозицій. Ви не хочете проходити всю цю важку роботу, щоб зробити лише кілька доларів за конверсію. Є два веб-сайти, які ви можете використовувати, щоб допомогти вам розраховувати на ідеї ніші, а також подивитися, які пропозиції доступні, наскільки вони популярні, і, нарешті, скільки вони платять.

  ClickBank

  ClickBank є онлайн-ринок, який має партнерські продукти для практично будь-якої ніші ви можете собі уявити. Кожна пропозиція платить вам відсоток від кожної продажу, і більшість пропозицій оплачують від 50% до 75% від ціни продажу для Вас, філії.

  Просто відвідайте ClickBank.com і натисніть "Marketplace", щоб почати пошук продуктів для просування. Ви можете шукати категорії, перелічені в меню, або шукати за ключовими словами, пов'язаними з нішами, які вас цікавлять. Коли ви знайдете продукт, який вас цікавить, переконайтеся, що клацніть на назві і відвідайте сторінку продажу продукту. Переконайтеся, що це висока якість - ви не хочете витрачати свій час і зусилля на продукти, які просуваються через веб-сайти низької якості.

  Перевірте середню суму долара на продаж для кожного продукту та переконайтеся, що вона має хорошу здорову виплату (повторювані продукти є бонусом). Потім ви захочете подивитися на гравітаційний рейтинг продукту, який є ознакою того, наскільки популярним він є з філіями. Продукт ClickBank з високою тяжкістю означає, що він має високу конкуренцію, яка також буде свідчити про те, що існує багато конкурентних і оглядових сайтів. Більш розумним підходом до досягнення балансу між високою вагою і якістю, є вибір продукту з вагою від 5 до 75. Виберіть кілька продуктів у цьому діапазоні і не забудьте зв'язатися з постачальником для копії огляду. Ви зможете дати реальний відгук про продукт, а також отримати вказівку про те, наскільки чутливою є їхня підтримка. Кращий продукт, який я коли-небудь просував, мав тяжкість 12, але ви повинні перевірити, щоб знайти солодке місце для вас і вашої ніші.

  Пропозиція Vault

  Пропозиція Vault

  OfferVault.com є ресурсом партнерського маркетингу, який перераховує всі поточні пропозиції, які доступні в усіх основних партнерських мережах. Ви можете легко ввести в пошуковий термін і знайти, як і порівняти, пропозиції. Хоча ClickBank є великим ресурсом для пошуку декількох продуктів для просування, це завжди гарна ідея для диверсифікації в декількох партнерських мережах, плюс ви збираєтеся продовжувати додавати продукти, як ви ростете - тому переконайтеся, що ваша ніша має нескінченне постачання продуктів для просування.

  Нарешті, вам потрібно переконатися, що ваша ніша - це те, що вас цікавить. Чи можете ви бачити себе, проводячи кілька годин на день, розміщуючи та пишучи про нішу? Якщо ні, то вам потрібно знайти альтернативу, тому що вона допомагає почати з того, що вам вже зручно. Більшість людей зазнають невдачі, тому що їм не подобається ніша і відмовляються від цього занадто рано.

  Для ще більше допомоги з цим кроком переконайтеся, що ви читаєте цей блог про вибираючи нішу . Він заповнений порадами, які допоможуть вам прийняти правильне рішення.

  2. Створіть свій сайт

  Тепер настав час побудувати свій веб-сайт, який буде оглядовим сайтом, який містить всі продукти, які ви визначили на першому етапі. Ви хочете використовувати WordPress як платформу для блогів, і ви повинні використовувати домен .com там, де це можливо (якщо у вас немає грошей взагалі, то ви можете почати з безкоштовного домену / платформи, але це не буде настільки ефективним). У мене є дуже поглиблене остаточне керівництво, яке показує, як отримати свій домен і хостинг веб-сайтів, а також як встановити WordPress у 10 простих кроків. Ви можете прочитати цей посібник як зробити сайт .

  Винятковий вміст, подібний до цієї папки "Вхідні" щотижня ...

  Вибір теми

  Після встановлення WordPress на обліковому записі хостингу потрібно вибрати тему, яка буде використовуватися для вашого веб-сайту. Замість того щоб платити веб-дизайнеру тисячі доларів, щоб створити власний сайт, який ви можете відвідати Тема лісу і пошук тем WordPress. Є багато дуже доступних і функціональних тем, які швидко дозволять вам створити професійний веб-сайт для залучення переходів. Якщо вам не вистачає готівки, безкоштовна тема також буде працювати чудово, поки ви не зможете дозволити собі оновлення.

  Ось три типи тем для стилю огляду, які дають вам уявлення про те, що ви хочете шукати (не існує "кращої" теми, оскільки вона завжди буде залежати від вашої ніші та стилю вмісту, тому вибирайте потрібну вам тему):

  Журнал - Новини / Блог / Тема огляду

  Журнал - Новини / Блог / Тема огляду

  DizzyMag: оптимізовано об’яви та перегляди та готовий до використання AdSense

  DizzyMag: оптимізовано об’яви та перегляди та готовий до використання AdSense

  Явний - Високопродуктивний огляд / Тема журналу

  Явний - Високопродуктивний огляд / Тема журналу

  Після того, як ви вибрали тему, потрібен певний час, щоб налаштувати її - допомагає зміна кольорів і розташування відповідно до продуктів або послуг, які ви збираєтеся рекламувати. Крім того, це гарна ідея, щоб отримати спеціальний логотип, але не хвилюйтеся про те, що він зриває банк. Є кілька великих варіантів на fiverr.com - ви не можете обіграти логотип всього за $ 5!

  Створити оглядові повідомлення

  Ви хочете почати з 3 до 5 продуктів. Я пропоную вам почати з продуктів, які користуються популярністю і мають високий споживчий інтерес і попит - ви побачите, чому це важливо, коли я переходжу до наступного кроку нижче.

  Для досягнення найкращих результатів потрібно або придбати продукт, або попросити копію огляду. Ви також не хочете, щоб огляд звучав як реклама. Напишіть це з погляду першої особи - оглядові посади, які мають вплив «я», роблять їх справжніми. Наприклад, "Після використання цього продукту протягом двох тижнів я вже помітив зміни в моєму тілі, і за моєю шкалою я втратив 5 фунтів, так що я був дуже вражений результатами" робить набагато більший вплив, ніж, "Цей продукт робить велика робота і призводить до втрати ваги.

  Докладайте певних зусиль у цій частині, оскільки ваші відгуки будуть безпосередньо відповідальні за перетворення трафіку веб-сайту у продаж. Чим більш глибокі і переконливі ваші відгуки, тим більше продажів ви збираєтеся зробити.

  Вставте свої партнерські посилання

  Після того, як ваші оглядові повідомлення будуть написані, вам потрібно буде розмістити свої партнерські посилання в межах вмісту. Ви хочете зв'язати фактичну назву продукту, а також зв'язати кілька фраз, наприклад, "отримати більше інформації тут" або "отримати вашу, натиснувши тут", щоб підняти трафік на фактичні сторінки продажів, де ваші відвідувачі можуть зробити покупку, в результаті у вас заробляти комісію за кожну продаж, створений через ваші партнерські посилання.

  Ви хочете, щоб накрити ваші партнерські посилання (щоб вони не виглядали як партнерські посилання), а також переконайтеся, що ваші кліки та переходи відстежують належним чином, перш ніж почати залучати трафік на ваш сайт. Для маскування, я використовую PrettyLink (Початок безкоштовної версії), це простий плагін, який дозволить вам легко зробити ваші партнерські посилання більш зручними для користувача (ми також використовуємо його на блозі FE International).

  3. Просування сайту

  Щоб знайти місця для просування свого сайту, Google і BuzzBundle, ви використовуєте два основні інструменти. При правильному використанні вони обидва поставлять вас перед споживачами, які активно шукають продукти та послуги, які ви просуваєте через ваш веб-сайт огляду.

  Інструменти пошуку Google (100% безкоштовно)

  Коли я вперше запустив цей метод, я використовував Google Alerts як напівавтоматичне (і безкоштовне) рішення, але є більш ефективний метод для використання в 2015 році (завдяки Гордону за пораду!). Ось як це можна зробити лише за допомогою пошуку Google.

  • Перейдіть до Google і знайдіть своє ключове слово. Якщо ключове слово є фразою, вставте його в лапки.
  • Натисніть "Інструменти пошуку" в полі пошуку.
  • Змініть "Будь-який час" на "За останні 24 години"
  • Змініть "Впорядковано за релевантністю" на "Сортування за датою", щоб отримати найостанніші результати спочатку.

  Змініть Будь-який час на За останні 24 години  Змініть Впорядковано за релевантністю на Сортування за датою, щоб отримати найостанніші результати спочатку

  Якщо ви хочете шукати повідомлення на Facebook або будь-який інший сайт, ви можете також зробити це в Google, ввівши наступне і змінивши час і сортуйте, як зазначено вище:

  Пошук: "Ваше ключове слово": facebook.com

  BuzzBundle для масштабування

  BuzzBundle це зручна частина програмного забезпечення, яка допомагає збільшити трафік на веб-сайті огляду, залучаючи вашу цільову аудиторію через популярні сайти соціальних медіа (Facebook, Twitter, LinkedIn, Google+), форуми, веб-сайти, відео та блоги. Він автоматично скасовує веб-сторінки, щоб знайти терміни, на які ви націлюєтеся (ви можете використовувати ті, які ви націлюєте за допомогою пошуку Google), і відповіді, які направляють всіх до вашого сайту перегляду для отримання додаткової інформації. Якщо ви правильно налаштовані, це може призвести до перетворення на автопілоті, навіть під час сну.

  Ви можете отримати безкоштовний судовий розгляд BuzzBundle для перевірки програмного забезпечення. Після реєстрації пробної версії перевірте нашу Підручник з BuzzBundle що пояснює, як правильно використовувати програмне забезпечення та як ми використовували його для створення 594k переглядів сторінок за день!

  Про Рада 1 - Стратегія коментування

  Facebook

  Система коментування Facebook дозволяє «провідним коментаторам» відображати посилання як гіперпосилання, а не як текст. Отримання статусу головного коментатора збільшить трафік значно. Які критерії потрібно виконати, щоб отримати цей статус у коментарях, змінні, але чим більше сподобається ваш коментар, тим більше шансів.

  Disqus

  Веб-сайти, які використовують систему коментарів Disqus, заборонять користувачам, які постійно розміщують одне і те ж посилання, навіть якщо ви зміните коментар, що оточує його. Щоб обійти цю проблему, використовуйте проксі-сервери для регулярного зміни IP-адреси та різних облікових записів. Інші користувачі цього методу почали бачити облікові записи, заборонені протягом 10 повідомлень, тому для ефективного коментування блогу потрібно бути дискретним.

  Блоги

  Ключове, що потрібно пам'ятати, коли ви коментуєте блоги, це завжди додавати користь до публікації, до якої ви робите внесок. Не вдалося зробити це найшвидший спосіб видалити коментар. Це цілеспрямоване коментування та додавання вартості, що створюватиме постійно зростаючий, прибутковий трафік. Зауважте:

  • Не постійно зв'язуйтеся на тій самій сторінці свого сайту. Зберігайте здоровий домен, посилаючись на різні внутрішні сторінки.
  • На більшості блогів введення вашого веб-сайту змінить ваше ім'я на гіперпосилання. Змінюйте посилання на ваше ім'я та з самого коментаря.
  • Не вважайте, що високоякісні сайти новин видалять ваше посилання. Деякі навіть не перевіряють.

  4. Залишайтеся послідовними

  Популярні ніші генерують багато результатів Google і багато активності через BuzzBundle. Багато ваших результатів будуть надходити з прес-релізів, нових повідомлень у блогах та на форумах. Слідкуйте за всіма URL-адресами на щоденній основі - якщо ви не знайдете принаймні 50 цілей на день, то слід розглянути можливість додати ще кілька продуктів і пошукових запитів. Щоразу, коли ви отримуєте нове повідомлення, негайно відвідайте URL-адресу та залиште відповідь. Дійте швидко, тому що потенційно можете відповісти першим, хто залучить більше кліків.

  Не всі ваші пошуки нададуть вам можливість розмістити повідомлення, але більшість блогів і форумів матимуть можливість відкрити для вас певну інформацію, яка спрямовує читачів на ваш сайт. Тепер, коли ви створюєте свої повідомлення, не просто скажіть: "Гей, відвідайте wwwyoursite.com", тому що це буде виглядати чистий спам. Не тільки ви не отримаєте жодних кліків, але й веб-сайт, ймовірно, швидко видалятиме вас, вважаючи, що це спам.

  Подумайте про кожну вашу відповідь і спробуйте налаштувати її, щоб вона безпосередньо стосувалася повідомлення, на яке ви відповідаєте. Це не тільки допоможе вам отримати кращу відповідь, але й дозволить вам літати під радаром власників веб-сайтів і модераторів. Отже, якщо ви пропагували продукт для прийому таблеток для дієти і відповідали на запитання, розміщене на блозі, запитуючи про швидкі способи схуднути, ваша відповідь хоче бути створена таким чином:

  “Я був у тому ж човні, що і ти, півроку тому. Я поняття не мав, що вірити в Інтернеті, тому що все здавалося рекламою. Я фактично прочитав персональний огляд [вашого продукту], і здавалося, що людина мала великий успіх, використовуючи продукт, тому я спробував. Я не міг би бути більше збуджений про результати, тому що я зараз 50 фунтів легше, ніж коли я вперше почав використовувати його. Стаття була дуже корисною для мене - якщо ви хочете перевірити її, ви можете прочитати її тут [посилання на вашу оглядову статтю].

  Пам’ятайте: чим більше продуктів ви переглядаєте, тим більше трафіку можна створити. Коли ви отримуєте прокачування, це безпосередньо призводить до збільшення продажів і прибутку для вашого бізнесу.

  5. Продовжуйте створювати органічні та реферальні джерела трафіку

  Краса цього методу полягає в тому, що вона не покладається на SEO, а просто створює веб-сайт і створює контент, а ваші оглядові посади (і навіть теми у форумі / повідомлення в блогах, які ви прокоментували) почнуть займати місце в Google і отримувати органічний пошуковий трафік. Ви можете не тільки класифікувати окремі публікації, але й створювати додаткові публікації на основі ключових слів із довгим хвостом, а потім направляти цей трафік на певну сторінку рецензування. Навчання SEO є лише одним з багатьох способів залучити перших відвідувачів сайту безкоштовно . Використання Google і BuzzBundle є найпростішим способом розпочати виробництво висококваліфікованого трафіку, а також продажів. Потім ви можете збільшити масштаб за рахунок аутсорсингу цієї роботи і зосередитися на створенні додаткових органічних джерел трафіку через пошукову оптимізацію пізніше.

  Pro Tip 2 - Створення списку електронних листів

  Трафік, який ви відвідуєте, буде дуже націлений. Ви повинні захопити ці читачі з optin і створити список електронної пошти і наступні послідовності, які штовхають більш пов'язані вміст огляд їх поштову скриньку. Це автоматизований спосіб ремаркетингу для ваших читачів.

  Про Рада 3 - Перегляньте старі повідомлення

  Перевірте свої найпоширеніші посилання в Google Analytics і перегляньте старі коментарі, публікації та відповіді. Це особливо важливо на форумах, де можуть виникнути наступні питання. Відповідаючи на них, буде збережено потік і посилання на ваш сайт, активний.

  Про Рада 4 - Реверс інженера ваших конкурентів

  Використовуйте SEMRush і Ahrefs, щоб знайти найкращі посилання вашого конкурента і придбати ці посилання для себе. Для отримання додаткової інформації про цю техніку Прочитай це .

  6. Продайте свій сайт

  Зростаючий веб-сайт до точки, де він генерує $ 1000 + на місяць, є великим, але ще краще, що ви будуєте актив, який можна продати. Це означає, що якщо вам набридне ваш поточний сайт і хочете перейти в іншу нішу, ваш сайт не витрачається. Фактично, ви могли б продати свій сайт за 20-30x середньомісячний прибуток. Це означає, що якщо ваш сайт протягом останніх 3-6 місяців отримував прибуток у розмірі 1000 доларів США на місяць, то ви могли б продати його за $ 20K- $ 30K!

  Як тільки ваш сайт потрапить у точку, де ви хотіли б продати, не соромтеся пройти через нас тут, в FE. Ми зробили більше 600 угод з 2010 року і можемо допомогти вам отримати найкращу можливу ціну для вашого сайту. Ми також зробимо процес продажу максимально простим і безболісним для Вас. Якщо ви зацікавлені, перейдіть до нашого безкоштовну сторінку оцінки сайту і наша команда незабаром зв'яжеться з вами.

  Висновок

  Створення веб-сайту і масштабування його до шести цифр на рік онлайн бізнес є дуже досяжною задачею до тих пір, поки ви знаєте належні кроки, щоб зробити і не здаватися. Цей метод дозволяє побудувати бізнес, який виробляє залишковий дохід і починає виробляти дохід майже миттєво. Вам не доведеться чекати місяців на дорогу пошукову оптимізацію, і вам не доведеться турбуватися про рейтинги Google і уникати штрафів і змін алгоритмів. Насправді, вам не доведеться покладатися на рейтинг у Google взагалі, щоб бути успішним у цьому методі!

  Після освоєння цього методу можна промити і повторити (і навіть продати свій веб-сайт ), дублюючи метод у декількох різних нішах. Після того як ви починаєте бачити приємне повернення, ви можете аутсорсинг багато маленьких завдань, що дозволяє зосередитися на розширенні ваших ніш і доходів.

  Я сподіваюся, що цей посібник дав вам натхнення і впевненість, щоб почати свою подорож до шестизначного щорічного бізнесу в Інтернеті. Переконайтеся, що ви зареєструвалися в нашому інформаційному бюлетені та скористалися безкоштовними щотижневими порадами, які ми надсилаємо, щоб допомогти вам постійно вдосконалювати свій бізнес.

  Чи використовували ви цей метод? Залиште свій коментар нижче!

  Винятковий вміст, подібний до цієї папки "Вхідні" щотижня ...

  Томас Смейл

  Томас спочатку заснував FE International у 2010 році, володіючи та керуючи кількома успішними веб-сайтами в різних нішах. Він є авторитетним експертом у цій галузі з особливим досвідом у сфері належної перевірки, оцінки бізнесу в Інтернеті та стратегічного планування виходу. Томас також є Entrepreneur.com учасник.

  Чи можете ви бачити себе, проводячи кілька годин на день, розміщуючи та пишучи про нішу?
  Чи використовували ви цей метод?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»