Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як зробити дослідження ключових слів для SEO

  1. Що таке ключове слово?
  2. Чому дослідження ключових слів важливо?
  3. Процес дослідження ключових слів: найкращі практики
  4. Обсяг пошуку за ключовим словом
  5. Ваш ключове слово кращий варіант?
  6. Складність ключових слів
  7. Релевантність ключових слів і намір
  8. Не використовуйте одне і те ж ключове слово для кількох сторінок
  9. Ці поради візьмуть ваше дослідження ключових слів на наступний рівень

  Багато людей розуміють важливість SEO - це, як ви отримуєте більше очей на ваш сайт, не витрачаючи грошей на платний пошук. Проте, просто написання контенту не буде виконано. Ви повинні дізнатися, як досліджувати ключові слова для SEO.

  Дослідження ключових слів є основою кожної успішної кампанії SEO. Дослідження ключових слів - це те, як ви тримаєте пульс у тому, як ваші клієнти шукають ваші продукти та / або послуги.

  Оскільки поведінка клієнтів постійно змінюється, дослідження ключових слів - це не просто одноразова активність. Кращі SEO маркетологи підходять дослідження ключових слів як поточна діяльність і оновити свої кампанії відповідним чином відповідно до нових висновків.

  Хоча дослідження ключових слів можуть бути утомливими і складними, це абсолютно необхідно, якщо ви хочете керувати результатами SEO.

  Що таке ключове слово?

  Перш ніж зануритись у процес дослідження ключових слів, давайте уточнимо, що ми розуміємо під "ключовим словом".

  Якщо користувач вводить "SEO" в Google, "SEO" буде ключовим словом. Аналогічним чином, якщо користувач набирає "SEO агентства поруч зі мною", в Google, "SEO агентства біля мене" буде ключовим словом.

  Ключове слово - це вміст пошукового запиту користувача . Не викидайте його через множинне слово "фаза", "ключове слово". Ключове слово може включати одне або кілька слів.

  Чому дослідження ключових слів важливо?

  Як згадувалося раніше, дослідження ключових слів є основою будь-якої успішної кампанії SEO. Це тому, що вона дає вам уявлення про те, які ключові слова ваші клієнти шукають, і в кінцевому рахунку, які ключові слова ви повинні оптимізувати ваш сайт для.

  Це не стосується лише SEO, платний пошуковий маркетинг також найкраще виконується, коли повідомляється про останні тенденції ключових слів.

  Припустимо, у вас є компанія мобільного телефону, і ви бажаєте продавати більше телефонів через ваш сайт. Можливо, ви схильні описувати свої продукти як «стільникові телефони». Проте, після проведення досліджень ключових слів, ви можете виявити, що «смартфон» і «мобільні пристрої» є більш плідними ключовими словами для націлювання. В результаті цього розуміння, використання кращих ключових слів у копії вашого веб-сайту дасть сильні результати SEO і підвищить видимість вашої компанії, коли люди шукатимуть "смартфон" і "мобільний пристрій".

  Але як саме ми могли б визначити, що "Смартфон" і "Мобільні пристрої" є кращими ключовими словами для оптимізації вашого веб-сайту для "Стільникових телефонів?"

  Процес дослідження ключових слів: найкращі практики

  При проведенні дослідження ключових слів необхідно враховувати кількісні та якісні фактори. Фактори, засновані на більш об'єктивному / кількісному аналізі, зазвичай легше для цілей оцінки ключових слів.

  Коли ви починаєте оцінювати якісні метрики, ви можете спуститися до бездонної кролячої діри. Почнемо з більш об'єктивних показників.

  Обсяг пошуку за ключовим словом

  Обсяг пошуку за ключовим словом - це кількість пошуків (у середньому) кожного конкретного ключового слова. Ви не виконуєте своє дослідження ключових слів належним чином, якщо ви не оптимізуєте ключові слова, які фактично шукаються. Вся справа в дослідженні ключових слів полягає в тому, щоб знайти те, що шукають ваші клієнти, і термінологію, яку вони використовують, щоб створити вміст, відповідний цій термінології.

  Є кілька доступних інструментів, які надають уявлення про обсяг пошуку за ключовими словами, наприклад SEMRush , Планувальник ключових слів Google , Moz , Ahrefs , і більше.

  Використовуючи SEMRush для вивчення обсягу пошуку для ключового слова "дослідження ключових слів", наші висновки такі:

  Використовуючи SEMRush для вивчення обсягу пошуку для ключового слова дослідження ключових слів, наші висновки такі:

  Як ви можете бачити, термін дослідження ключових слів має 5400 пошуків на місяць і 200 мільйонів результатів, які з'являються під час пошуку терміну "дослідження ключових слів". Ви також можете ознайомитися з "фразовим відповіддю" або ключовими словами, близькими до терміну "дослідження ключових слів".

  Ви також можете ознайомитися з фразовим відповіддю або ключовими словами, близькими до терміну дослідження ключових слів

  Ця функція корисна для пошуку альтернативних ключових слів або ключових слів із довгим хвостом для повідомлень у блогах, і зазвичай пропонується іншими інструментами дослідження ключових слів за межами SEMRush. Ви також помітите, що тут з'явилася нова статистика, що називається "KD" - ми підемо за цим трохи пізніше.

  У SEMRush також є функція "релевантні ключові слова", що дозволяє знайти більш близькі альтернативи до терміну "дослідження ключових слів".

  Як ви можете бачити, розділ відповідного ключового слова виглядає дуже схожим на розділ відповідності фрази. У лівому стовпці можна побачити відповідний відсоток. Ось як саме це ключове слово має відношення до того, що ви досліджуєте. Це допоможе вам знайти інші варіанти ключових слів і фразування / словосполучення, які можна використовувати в копії сторінки.

  Результати, які ми зараз аналізуємо, застосовуються для загальнонаціональних пошуків, тобто кількість середніх пошуків в місяць від Сполучених Штатів у цілому.

  Але що, якщо ми хочемо переглянути обсяг пошуку для певного географічного розташування? Інший інструмент дослідження ключових слів, Google Planer ключових слів, пропонує функціональність для оцінки обсягу пошуку по місту.

  Інший інструмент дослідження ключових слів, Google Planer ключових слів, пропонує функціональність для оцінки обсягу пошуку по місту

  Чому важливо досліджувати ключові слова у місті? Він враховує діалектні та регіональні терміни. Наприклад, люди у Вісконсині називають фонтани "барботерами". Це означало б, що ви знайдете більш високий обсяг пошуку для "фонтанів води" в Чикаго, але більш високий обсяг пошуку для "барботерів" у Мілуокі.

  Орієнтовані на географічне розташування тенденції обсягу пошуку ключових слів також дуже важливі, якщо у вас є місцеві підприємства. Якщо у вашому регіоні часто не виконується пошук за терміном, ви можете розглянути можливість перезапису / переформулювання копії. Якщо ніхто поруч з вами не шукає фрази, яку ви використовуєте для опису ваших продуктів / послуг, ви тільки отримаєте нерелевантний трафік.

  Ваш ключове слово кращий варіант?

  Іноді ви можете використовувати термін для своїх продуктів, який не так добре шукається, як інший термін. Ось приклад: скажімо, ви працюєте в компанії, яка допомагає літнім домовласникам піднятися наверх. Ви виконали дослідження ключових слів для "крісельних підйомників" і знайшли, що він має великий обсяг пошуку:

  Ви виконали дослідження ключових слів для крісельних підйомників і знайшли, що він має великий обсяг пошуку:

  Однак ви також знаєте, що ваші конкуренти отримують більше органічного трафіку та переходів, ніж ви. Коли ви йдете на їхній веб-сайт, ви помічаєте, що вони використовують термін «підйом на сходах» над «підйомником». Спочатку ви можете не думати про це, але одна невелика зміна може зробити велику різницю; "Підйомник сходів" має значно більший обсяг пошуку, ніж "крісельна канатна дорога":

  Спочатку ви можете не думати про це, але одна невелика зміна може зробити велику різницю; Підйомник сходів має значно більший обсяг пошуку, ніж крісельна канатна дорога:

  Частина проведення дослідження ключових слів гарантує, що ви використовуєте правильні ключові слова. Хоча у випадку ліфтів сходи проти крісельних підйомників, ви, ймовірно, хочете використовувати як по всьому сайту - як дійсно сильні ключові слова і рейтинг для них буде залучати трафік на ваш сайт. У інших випадках ви можете вибирати між 1000 пошуками на місяць і 10 пошуками в місяць. Якщо ви вибрали неправильне ключове слово в цьому випадку, ви могли б знайти себе втратити багато потенційних клієнтів.

  Складність ключових слів

  У ідеальному світі ви націлюєте ключові слова з найбільшим обсягом пошуку. Однак у більшості випадків потрібно більше стратегічного мислення.

  Наприклад, припустимо, що у вас є невеликий магазин відеоігор. Можливо, ви вважаєте, що вашою метою є розміщення на першій сторінці Google терміну "відеоігри".

  Більше 200 000 щомісячних пошуків - звучить чудово, чи не так? Тим не менш, нереально думати, що веб-сайт невеликої компанії збирається займати місце за терміном "відеоігри" (не кажучи, що це неможливо, але ви проти величезних сайтів і брендів, як GameStop, IGN і GameSpot).

  SEMRush пропонує функцію органічного розширення ключових слів (KD). По суті, це вимірювання того, наскільки складно було б органічно класифікувати дане ключове слово. Якщо на першій сторінці Google для даного ключового слова знаходяться декілька авторитетних веб-сайтів, можна очікувати, що KD цього ключового слова буде високим. Кілька веб-сайтів із нижчими повноваженнями, які заповнюють сторінку Google - один з результатів може вказувати на низький рівень KD.

  Графік вище показує, що термін "відеоігри" має KD 93,95 з 100. Це досить складно і займе багато контенту і посилань на ранжування для цього ключового слова. Протягом тривалого періоду часу і зростання веб-сайту можна класифікувати за це дуже важке ключове слово, але є більш доступні ключові слова, щоб стріляти, якщо ви невелика компанія.

  Термін "магазини відеоігор" може бути більш простим терміном, щоб спробувати посадити. Він має KD 73,96, що значно полегшує позицію на першій сторінці Google.

  Які оцінки KD найкраще націлити на свій веб-сайт? Це дійсно залежить від стадії Вашої компанії та сайту.

  Якщо у вас є сильний органічний трафік, багато високоякісних посилань і цікавого вмісту, ви можете знімати ключові слова, які є дещо складнішими (KD 80+). Проте, ви не повинні зосереджуватися лише на цих ключових словах - змішуйте їх з легшим для визначення ключових слів.

  Менші або зростаючі компанії повинні дивитися на ключові слова з труднощами 65-75. Навіть якщо ключове слово має низький коефіцієнт KD, це не означає, що він є низьким. Наприклад, "магазини відеоігор" мають обсяг 40 500 пошуків на місяць.

  Коли ви створюєте більше вмісту та отримуєте більше посилань, ви потрапите до рейтингу інших ключових слів, які є більш складними на основі повноважень вашого веб-сайту.

  Хоча SEMRush не є єдиним інструментом дослідження ключових слів, що пропонує функціональність KD, не кожен інструмент дозволяє користувачам аналізувати метрики KD. Ті, що роблять, можуть працювати на різних числових шкалах. Наприклад, низький показник KD на інструменті дослідження ключових слів Moz може бути ближче до діапазону 20-30, тоді як низький показник KD від SEMRush може бути ближче до діапазону 60 - 70. Як ви аналізуєте KD з різних інструментів, майте на увазі, що вимірювання кожного інструмента різні.

  Релевантність ключових слів і намір

  Найбільш недооціненою тактикою в рамках дослідження ключових слів є актуальність і намір. Це є якісним фактором при дослідженні ключових слів, які можуть привести вас до кролячої діри.

  Одне з завдань, які ви завжди повинні виконувати при дослідженні життєздатності ключового слова, - це фактично Google, який зацікавлений у націлюванні. Повертаючись до прикладу магазину відеоігор, скажімо, власник магазину хотів націлити "Відеоігри". Проаналізуємо типи результатів, які заповнюють першу сторінку Google, коли виконується пошук цього запиту:

  Хоча деякі великі роздрібні торговельні мережі (Walmart, Amazon, Gamestop) з'являються в органічних результатах і локальному пакеті, ми також бачимо наступні типи вмісту, які мають високий рейтинг:

  • Статті новин відеоігор
  • Огляди відеоігор
  • Блоги з відеоігор
  • Вікіпедія

  Оскільки перша сторінка Google для ключового слова "Відеоігри" не в основному складається з магазинів і роздрібних продавців, ми повинні поставити під сумнів намір пошуку за цим ключовим словом. Виходячи з результатів цього пошуку, схоже, що більшість користувачів мають намір знайти блог і вміст статті новин під час пошуку цього ключового слова. Ці типи вмісту не відображатимуться на першій сторінці Google, інакше.

  Майте на увазі, що Google - це бізнес наприкінці дня, і їх алгоритм пошукової системи є їхнім продуктом. Якщо їхній алгоритм дає результати, які не цікавлять користувачів, люди рідше використовують пошукову систему Google щодо конкуруючих пошукових систем. Оскільки кінцева мета Google полягає в тому, щоб результати пошукової системи відображали їхні пошукові запити, Google випадково виявляє ці наміри пошуку за заданим ключовим словом - це відображено в їх результатах!

  Тому дуже важливо забезпечити узгодження ключового слова вашого вмісту з належним пошуком для цього ключового слова!

  Навіть якщо ви націлюєте ключове слово з мінімально можливим значенням KD, ви не відображатиметеся в органічних результатах пошуку, якщо фокус ключового слова у вашому вмісті не узгоджується з метою пошуку за цим ключовим словом.

  При написанні копії для сторінки продукту або послуги переконайтеся, що ви орієнтуєтеся на ключове слово, чиї сторінки-результати пошуку переважають інші сторінки продукту / послуги. При написанні копії для навчальної статті переконайтеся, що ви орієнтуєтеся на ключове слово, чиї результати пошуку на одній сторінці переважають інші навчальні статті.

  Не використовуйте одне і те ж ключове слово для кількох сторінок

  При вивченні того, як досліджувати ключові слова для SEO, багато людей забувають про важливість переконання, що ви не постійно використовуєте ті ж ключові слова для кожної сторінки.

  Використовуючи різні фокуси ключових слів для кожної сторінки вашого веб-сайту, кожна окрема сторінка має унікальне значення для користувачів. Коли ви використовуєте одне і те ж ключове слово для кількох сторінок, сторінки вашого сайту можуть конкурувати один з одним за рейтингом ключових слів, тим самим розбавляючи значення SEO вашого веб-сайту та його вмісту. Незалежно від якості посилань або вмісту на вашому веб-сайті, ви не зможете оцінювати конкурентні ключові слова на першій сторінці.

  При виконанні досліджень ключових слів важливо документувати та відстежувати всі ваші окремі веб-сторінки та їх ключові слова. При створенні нових сторінок або публікацій у блогах обов'язково перевіряйте, які ключові слова ви вже використовували, щоб не повторювати ключові слова.

  Ці поради візьмуть ваше дослідження ключових слів на наступний рівень

  Дослідження ключових слів є важливою частиною для того, щоб ваш сайт класифікувався органічно. Якщо ви не знаєте, як дослідження ключових слів для SEO, ви будете мати важкий час отримання трафіку, не платячи за це.

  Хоча ці поради здаються простими, вони можуть бути різницею між успіхом і невдачею. Завжди переконайтеся, що фокус ключового слова для кожної окремої веб-сторінки є унікальним, має гідний обсяг пошуку, не надто складно для вашого сайту оцінювати і вирівнювати до належного пошуку.

  Якщо вам потрібна допомога, ви повинні розглянути можливість найму SEO спеціаліст - людина, яка точно знає, що вони шукають, і щодня працює з ключовими словами. SoMe Connect може допомогти вашому сайту збільшити трафік, покращивши рейтинг ключових слів. Ви можете дізнатися більше тут .

  Що таке ключове слово?
  Чому дослідження ключових слів важливо?
  Що таке ключове слово?
  Чому дослідження ключових слів важливо?
  Але як саме ми могли б визначити, що "Смартфон" і "Мобільні пристрої" є кращими ключовими словами для оптимізації вашого веб-сайту для "Стільникових телефонів?
  Але що, якщо ми хочемо переглянути обсяг пошуку для певного географічного розташування?
  Чому важливо досліджувати ключові слова у місті?
  Ваш ключове слово кращий варіант?
  Більше 200 000 щомісячних пошуків - звучить чудово, чи не так?
  Які оцінки KD найкраще націлити на свій веб-сайт?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»