Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як зробити собі сайт, просування по НЧ запитам і заробити трохи грошей

  1. Як зробити собі сайт і просування по НЧ запитам
  2. Як вибрати тематику сайту для просування сайту по НЧ
  3. Оптимізація і просування по НЧ
  4. Визначення оптимізації та просування по низькочастотних запитах
  5. Методи просування по НЧ
  6. Платний і безкоштовний метод просування сайту Анкор
  7. Способи монетизації САЙТУ

  Багатьох хто починає робити сайти хвилює питання як встановити WordPress, який я вже розповідав і звичайно ж питання як просунути свій сайт. Сьогодні я розповім Вам, так би мовити спалю одну з тем, як зробити собі сайт і просування по низькочастотних запитах. Якщо сайт молодий, то просунути його по високочастотним або среднечастотним ключовими словами буде досить важко і найголовніше дорого, такий сайт напевно не окупиться і буде приносити збитки. Нам збитки не потрібно, нам потрібен заробіток, тобто постійний пасивний дохід з сайту.

  Якщо у вас комерційний сайт, то вам потрібні постійні клієнти, то варто звернутися з цього питання до фахівців по смс-розсилки , Вони вам допоможуть нагнати не тільки трафік але знайдуть вам нових клієнтів.

  Отже приступимо, в цій статті Ви дізнаєтесь:

  1. Як зробити собі сайт під НЧ. - Вибір CMS- Вибір тематики сайту-Добірка «Прибуткових» НЧ запросов- Оптимізація вашого сайту під НЧ запроси- Оптимізація НЧ запросов- Просування НЧ запитів (Платні - Безкоштовні)
  2. Монетизація просунутого по низькочастотних запитах сайту - Способи монетізаціі- Партнерські програми

  Як зробити собі сайт і просування по НЧ запитам

  1. На мій погляд найбільш ходовим двигуном для таких сайтів є движок DLE (DataLifeEngine). Так що на наш сайт ми будемо ставити саме його! Опишу чому: На движок дуже багато шаблонів, легкість в управлінні, легкість в оптимізації, легко встановлюється, має ряд корисних функцій і модулів!

  2. З вибором тематики я б порекомендував вам вибрати тематику софта або ж ігор, а краще зробити в-а-р-е-з портал де буде присутній і те й інше! Поясню чому, За моїми аналізами люди готові платити гроші за потрібний їм софт і цікаві ігри, зауважу що не кожен користувач в мережі може знайти робочу версію тієї чи іншої програми або гри і тому коли вони бачать написи що програма або гра на 100% робоча у них з'являється бажання завантажити і почати вже користуватися / грати!

  Ну а ми в свою чергу будемо користуватися саме цим і рубати на цьому гроші! Особисто я створюю в основному в-а-р-е-з сайти з упором на софт, так як він завжди в попиті та люди готові за нього платити, адже кожен хоче користуватися платними програмами на халяву і тому в мережі шукають кр яки, серій ники, кей гени та іншу муторь на цьому дуже непогано можна наварити!

  3. Багато користувачів створюють свої сайти не роблять упор на Прибуткові, корисні ключові запити, з яких можна буде вичавити максимум грошей і трафіку! Я ж завжди спираюся на них! Я вважаю що краще зробити сайт з 50/60 Новинами з Потрібними ключами, просунути ці ключі в топи, це не складе труднощів і мати з них трафік від 1000 - 3000 відвідувачів на добу! Чим мати 5000 - 6000 Копіпастного контенту і шанс на отримання санкцій від ПС!

  Як вибрати тематику сайту для просування сайту по НЧ

  Отже що потрібно робити щоб отримати ключі за якими ми будемо просувати сайт, для початку ми визначаємося з тематикою .... Визначилися? Тепер тупотимо в рейтинг сайтів http://www.liveinternet.ru/rating/ru/ Вибираємо вашу нішу (особисто я дивлюся сайти з софтом, іграми, всякі великі виразника), шукаємо відвідувані сайти, знайшли? Тепер тупотимо сюди http://www.megaindex.ru/ Реєструємося там, Переходимо у вкладку Аналіз сайтів і аналізуємо потрібний нам сайт наприклад я аналізував сайт (nnm-club.ru)

  Отримуємо великий списочок запитів, різної частотності, наше завдання вибрати Прибуткові НЧ запити для нашого сайту! (Відійду від теми і розповім трохи про НЧ запитах, як їх визначати ... Як кажуть скільки людей стільки й думок, особисто я вважаю запит Низько частотним (НЧ) якщо кількість його запитів від 100 - 5000 на місяць!) Для прикладу я вибрав наступні на мій погляд корисні запити для сайту


  1. скачати windows xp sp2 (+1554)

  2. скачати sims 2 (5470)

  3. kaspersky internet security 2010 року (4758)

  4. windows 7 home premium (4603)

  5. скачати microsoft office 2003 (4503)

  Думаю 5 запитів для прикладу цілком достатньо! Давайте тепер порахуємо скільки приблизно людей можна мати з кожного запиту 1 554/30 = 51 (в середньому від 30 - 51) 5470/30 = 182 (в середньому від 100 - 182) 4758/30 = 158 (в середньому від 80 - 158) 4603/30 = 153 (в середньому від 80 - 153) 4503/30 = 150 (в середньому від 80 - 150) Плюсуя середні варіанти 30 + 100 + 80 + 80 + 80 = 370 осіб на добу ви будете мати по цих запитах якщо просунете їх в топ, а адже всього 5 ключів! Задумайтесь .... А якщо зробити на декількох мовах сайт, можна отримати ще більше прибутку, правда потрібно більше працювати, в WordPress можна використовувати gtranslate wordpress.

  Оптимізація і просування по НЧ

  4. Тепер оптимізуємо сам сайт під НЧ запити, Для цього в першу чергу робимо перелинковку на сайті за допомогою ТЕГІВ, наприклад створюємо новина скачати microsoft office 2003 року в поле Теги вводимо сам запит, так само вводимо запит Завантажити безкоштовно microsoft office 2003 вводимо Програми і вводимо загальне, тепер поясню навіщо тут загальне, в ТЕГ загальне ми будемо додавати все новости що є на сайті це потрібно для того щоб переглянувши одну новину можна було оглянути весь сайт!

  У Форму Shortstory.tpl ми тег TITLE Заключим в Код <h3> а ось в формі fullstory.tpl тег TITLE оформимо так, <h1> Завантажити TITLE Безкоштовно </ h1> Це додасть ваги ключовим словом, так само в самому низу після тега {fullstory} Впишемо що нитка таке де можна згадати тег TITLE Наприклад: Дякую що відвідали Новина Завантажити TITLE Безкоштовно, це робиться для того щоб ключове слово мало вагу!

  Це допоможе нам при просуванні, так само Висновок ТЕГІВ на сайті ми будемо використовувати тільки у внутрішніх новинах тому після тега {fullstory} або в більш зручному для вас місці ви прописуєте тег відповідає за виведення Хмари тегів {tags} Приклад оптимізації сайту можете спостерігати тут ( http://down1oad.ru/) (я лише коротко пояснив про оптимізацію самого сайту)

  Визначення оптимізації та просування по низькочастотних запитах

  5. Під оптимізацією НЧ запитів мається на увазі якісний, унікальний контент оптимізований під Ваші НЧ запити! Так само мої поради по публікації новин, На початку коли публікуєте сайт завжди ставте картинку із зображенням продукту або софта, потім робіть входження в самому початку на ключове слово наприклад: Огляд програми (Назва програми) і потім вже вставляємо сам контент, так само буде дуже корисно якщо ви до кожної новини будете додавати по 3 картинки як би скріншоти програм.

  Це позитивно позначиться на просуванні ну і на конверті самого трафіку, так само можна вставляти відео огляд з даною програмою теж тільки поліпшить ситуацію! Ну і звичайно ж не забуває виділяти Ключові слова тегами <b> <u> <i> <strong> АЛЕ виділяємо не все підряд а пару ключів чергуючи дані теги! Потім, Самі в ручну прописуємо

  Думаю картинка зрозуміла що до чого, Але все ж поясню трохи! Мета тег титли туди вписуємо сам ключовий запит по якому будемо просувати сайт! В опис даємо опис програми, але намагаємося в ньому теж згадати про ключове слово! Ключові слова, сюди ми вписуємо різний вигляд варіацій ключових слів які може використовувати людина при пошуку даного софта!

  Методи просування по НЧ

  6. Методи просування сайту по НЧ запитам, це просування НЧ запиту Анкор, чим більше на ваш НЧ запитів посилаються сайти зі згадуванням самого запиту тим вище позиція сайту у видачі ПС. Наприклад ми просуваємо новина Завантажити MS office 2003 Отже Анкор буде Завантажити MS office 2003 Відкриваємо блокнотик і робимо близько 50 різних розбавлених анкоров наприклад:

  -У нас ви можете Завантажити MS office 2003 відразу після реєстрації

  -Кожен користувач може Завантажити MS office 2003 безкоштовно у нас

  -Тепер Завантажити MS office 2003 може кожен у нас на сайті

  І так далі в такому ж дусі! АЛЕ хочу зауважити що не всі 50 ключових слів повинні бути саме Завантажити MS office 2003 Потрібно буде зробити співвідношення до дієвідміні самого анкора в процентному вигляді приблизно 70/30. Це значить що 20 з 50 анкорний фраз ми відмінювати!

  -Вишла нова версія програми MS office 2003 Качайбистрей

  -Тепер у нас качають MS office 2003 Все користувачі

  -З нашого сайту скачали MS office 2003 і залишилися задоволені

  І так далі до 20, думаю суть зрозуміла! Поясню чому ми чинимо саме так, розбавляючи анкор і схиляючи їх, все це робиться для того, щоб УК не склеювала посилання, а то буде прикро якщо ПС склеїть все 50 посилань зробивши з неї всього ОДНУ!

  Платний і безкоштовний метод просування сайту Анкор

  Про платному поговоримо коротко, це різного роду біржі типу SAPE, TRUSTLINK, Там все просто, реєструємося, створюємо проект, закуповуємо посилання з потрібними анкорами і чекаємо їх індексації ПС системами! А ось безкоштовний метод це прогін сайту по Трастової базі анкор! Бази сайтів можна пошукати в інтернеті або знайти самому використовую yandex.catalog, але це займає досить багато часу і сил. Шукайте вже готові бази, які є в інтернет.

  Способи монетизації САЙТУ

  1. Самий Відмінний спосіб монетизації такого сайту це СМС і всякого роду платники! Таких в мережі купа ... Наприклад Модуль від http://bitcash.ru/. Даний сайт конвертує ваш Давнлоад трафік в гроші!

  2. Тепер розповім про те як я особисто монетизує НЧ трафік, я користуюся Платними СМС архівами, і вам раджу! Зареєструватися можна http://cashmagnat.ru/

  Що це таке і що це вам дасть? Платний СМС архів це відмінний метод отримати гроші за скачування ... наприклад ви просунули 1 запит в топ наприклад Завантажити MS office 2010 і в день маєте з нього 150 чоловік які качають цю програмку.

  Завантаживши цю програму вони отримують ваш архів, доступ до якого лежить через СМС оплату, З 150 чоловік скачали ваш архів 5 - 10 осіб сплатять його вартість (вартість вибираєте ви самі від 30-90-150-300 рублів я завжди ставлю 150 з урахуванням відсотка отримую чистими 80 - 90 рублів) і того 5 * 90 = 450 рублів, непогано для початку!

  У мене особисто конверт трафіку 1:26 це означатиме що з 26 скачали архів 1 людина його оплачує! Тепер розповім як поліпшити конверт? Для того щоб люди оплачували ваш Архів його потрібно грамотно оформити, щоб людині захотілося його оплатити, для цього потрібно постаратися над зовнішнім виглядом дуже ретельно, для цього потрібні знання фотошопа! Приклад 1-го з моїх оформлення свого СМС архіву

  Підводячи підсумки можна впевнено розраховувати на прибуток від 500 - 1000 рублів в день маючи 10 - 15 НЧ запитів в топі, але не простих НЧ запитів а саме прибуткових, на яких можна заробляти! Все залежить тільки від вас і від ваших старань! Особисто я не раз не засумнівався в даному виді заробітку і активно його просуваю! Як говоритися краще мати сайт з 100 новинами але при цьому всі вони в топі ніж 10 000 новин але без топа! Вдалого вам заробітку друзі!

  Якщо Ви все-таки робите сайт на движку WordPress, дивіться коментарі WordPress, як відключити коментарі WordPress. Корисна інформація для відстеження користувачів на сайті лічильник відвідувань wordpress.

  Якщо Вам була корисна ця стаття, поділіться з Друзями!

  Визначилися?
  Ru/rating/ru/ Вибираємо вашу нішу (особисто я дивлюся сайти з софтом, іграми, всякі великі виразника), шукаємо відвідувані сайти, знайшли?
  Тепер розповім як поліпшити конверт?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»