Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як зробити ваші JavaScript програми зручними для SEO

  1. Після побоювання, Cloaking - це єдиний спосіб
  2. BromBone
  3. Prerender
  4. Що я повинен використовувати?

  Одна з проблем у перенесенні логіки програми з сервера (Rails, Django або будь-який інший) на нові межі веб-фреймворків JS, таких як AngularJS і EmberJS, є те, як зробити їх зручними для SEO, оскільки ці програми JavaScript надсилаються в браузер вашим веб-сервером як 200 ОК, незалежно від того, якщо програма завантажується, сторінка, на якій вона представлена, не знайдена, або має певні метатеги, такі як назва та опис.

  Це, наприклад, те, як секція HEAD у типовому кутовому додатку HTML виглядає так:

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 <head> <meta charset = "utf-8"> <title> {{pageTitle}} </title> <meta name = "ключові слова" content = "{{metaKeywords}} "> <meta name =" description "content =" {{metaDescription}} "> <link type =" image / x-icon "data-ng-href =" https://example.org/favicon.ico " = "піктограма ярлика"> <link rel = "stylesheet" href = "https://example.org/screen.css"> </head>

  Як ви бачите, заголовок сторінки, який саме SE використовує як основний текст у ваших індексованих сторінках, є простим заповнювачем для змінної, яка з'являється після того, як JS-фреймворк завантажив і виконав свою власну логіку, зрештою привівши до результатів SERP це:

  Отже, як ви переконаєтеся, що пошукові системи дійсно побачать пост-оброблений HTML, а не перший, який надсилається з вашого сервера?

  У вас є принаймні кілька різних рішень, які використовують одну і ту ж основну технологію.

  Після побоювання, Cloaking - це єдиний спосіб

  Практика Росії маскування були покарані пошуковими системами протягом багатьох років, але виявилося схвалено Google під час використання програм на основі JS.

  В основному це полягає в обслуговуванні пошуковою системою іншої версії веб-сторінки, вже наданої, замість тієї, яку ви могли б обслуговувати для звичайного відвідувача, який повинен запустити JS-фреймворк у браузері.

  Робочий процес дуже простий: замість того, щоб служити, з веб-сервера, своїм традиційним додатком, який ви б обслуговували звичайному користувачеві, у випадку бота ви просто перенаправляєте запит до іншої програми , яка буде запитувати оригінальну сторінку, чекайте її відтворювати через безголовий браузер PhantomJS а потім повернути повністю відображений вміст до бота:

  Це дуже простий спосіб ефективно реалізувати SEO в JS-додатках, і це може бути досягнуто за допомогою декількох інструментів замість того, щоб писати все це самостійно.

  BromBone

  BromBone це служба, яка сканує вашу мапу сайту, генерує знімок відображеного HTML-коду, зберігає його на Amazon (імовірно S3 ) і звільняє вас від болю створення проміжного SEO додаток на свій розсуд.

  В основному він виступає як додаток SEO, що видно на малюнку, але замість того, щоб переглядати сторінки на льоту, він робить це, переглядаючи вашу карту сайту: як тільки бот потрапить у веб-сервер, ви можете потім передати його на сторінку BromBone, щоб вона отримала фактична відповідь від сервера.

  Незважаючи на те, що послуга є дуже доступний покладаючись на карту сайту, це трохи складно, тому що, ну… що станеться, якщо у вас нові сторінки, які не включені в карту сайту?

  Після натискання на цю вимогу ми, в Намші, вирішили вибрати інше.

  Prerender

  Prerender є як SaaS, так і бібліотека з відкритим кодом що prerendrs сторінок на льоту за допомогою PhantomJS і деякі інші хороші прийоми подавати правильні коди статусів та заголовки HTTP .

  Єдиним недоліком у візуалізації на льоту є те, що боту доведеться почекати трохи довше, щоб отримати відповідь, і це може призвести до пеналізації з боку пошукових систем: рішення дуже просте, тому що ви можете просто розігріти попередній кеш самостійно, натискаючи URL-адреси, які потрібно кешувати. Щоб оновити кеш, Prerender дозволяє виконувати POST-запити, таким чином:

  • GET-запит на http://prerender.example.org/http://example.org/foo.html буде передрукувати сторінку на льоту, так що ви можете кешувати для майбутніх запитів реальними роботами
  • запит POST на http://prerender.example.org/http://example.org/foo.html оновить попередньо відтворений вміст

  Prerender дає вам трохи більше свободи в порівнянні з Brombone, але він вимагає, щоб ви зробили деякі ручні роботи, принаймні, якщо ви хочете запустити його на ваших власних серверах, не використовуючи їх рішення як SaaS; у будь-якому випадку їх ціноутворення дуже доступний так само.

  Що я повинен використовувати?

  Загалом, добре, що в 2014 році ми, нарешті, можемо сказати, що створення SEO-дружніх JavaScript-програм більше не викликає труднощів!

  Що я повинен використовувати?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»