Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Яка ідеальна довжина блогу для SEO в 2019 році?

  1. Довжина ідеального блогу для SEO
  2. Написання короткого блогу
  3. Плюси написання коротких повідомлень в блогах
  4. Мінуси написання більш короткого контенту
  5. Написання довгих повідомлень у блозі
  6. Переваги довших повідомлень у блогах
  7. Недоліки написання довгих повідомлень у блозі
  8. Висновок: Що таке ідеальна довжина повідомлення в блозі?

  Коли справа доходить до блоги , одне з найбільш поширених запитань, яке ми чуємо, стосується ідеальної довжини повідомлення в блозі для збільшення SEO та залучення користувачів. Найкраща довжина публікації в блозі буде залежати від кількох факторів, які включають співвідношення цінності та користувача. Існує багато міркувань, які необхідно враховувати при визначенні ідеальної довжини блогу для ваших повідомлень, з різною довжиною, що має переваги та недоліки в залежності від різних факторів.

  У цій посаді ми обговоримо, як довжина повідомлення в блогах впливає на SEO та плюси і мінуси короткого чи довгого блогу. Ця посада є актуальною станом на березень 2018 року для підтримки останніх доказів.

  Довжина ідеального блогу для SEO

  Дослідження показують, що для того, щоб добре працювати в рейтингах пошукових систем, весь вміст, який ви публікуєте на своєму блозі, повинен містити не менше 300 слів Дослідження показують, що для того, щоб добре працювати в рейтингах пошукових систем, весь вміст, який ви публікуєте на своєму блозі, повинен містити не менше 300 слів. Чому це ви просите? Це тому, що дослідження показали, що 300 слів довжини що слід вважати мінімальним числом слів, необхідним для того, щоб повідомлення в блогах були визнані та зараховані пошукові системи . Це в основному відбувається тому, що повідомлення в блозі потребує, принаймні, цього багато слів, щоб ви могли об'єднатися дослідження ключових слів та інша критична SEO оптимізація в зміст.

  300 слів можуть бути мінімальним ідеальним підрахунком слів, однак, дослідження показують, що посади, що містять більше 1000 слів, найкраще порівнюються з пошуковими системами з багатьох причин. Що більш важливо, відповідно до Forbes Повідомлення в блогах, що містять понад 1500 слів, були більш ніж на 68% більш імовірними для спільного використання в Twitter, а більш ніж на 22% - у Facebook порівняно з більш короткими. З іншого боку, більш довгі посади важче писати, і часто читачі віддають перевагу більш короткому контенту, який легше засвоюється.

  Написання короткого блогу

  Тепер, коли ви переплутали вас з дуже широким «ідеальним діапазоном», нам пора обговорити переваги та недоліки, пов'язані з коротким і довгим вмістом блогу.

  Плюси написання коротких повідомлень в блогах

  • Потрібно легше створювати на регулярній основі.
  • Як правило, більш короткий пост блогу легше читати.
  • Більше вмісту означає більший розмір. Це не замінює якість.

  Маючи на увазі мінімум 300 слів, ось деякі з переваг публікації більш короткого вмісту в блозі вашої компанії. Маючи на увазі мінімум 300 слів, ось деякі з переваг публікації більш короткого вмісту в блозі вашої компанії

  Перш за все, набагато простіше створювати більш короткий контент. Для більшості з нас, 1000 + слово пост на щотижневому графіку просто не відбудеться. Установивши сайти на створення більш короткого вмісту, ви набагато частіше створюватимете графік розміщення блогу і дотримуйтеся його.

  Ще одна перевага створення більш короткого вмісту полягає в тому, що вона, як правило, є більш читабельною, особливо якщо ви не є професійним письменником. Це відбувається тому, що при створенні контенту довгої форми багато письменників скомпрометують якість, що, в свою чергу, завдасть шкоди вашому SEO і переможе в цілях створення більш довгого контенту. Тим не менш, якщо ви не є сильним письменником, то, мабуть, краще зосередитися на більш короткому, зручному для читача контенту.

  Публікація більш короткого вмісту також означає, що ви отримаєте можливість опублікувати її більше, а також зосередитися на більш широкій різноманітності тем. Замість того, щоб фокусувати годинник або досліджувати свій час і створювати ідеальний пост лише на одному з багатьох фокусів вашої компанії, розробляючи короткі, швидкі публікації з різних тем, які мають відношення до вашої компанії, ви зможете отримати більше вмісту для ваших читачів, виховувати їх у ширшому діапазоні тем.

  На додаток до багатьох перелічених вище переваг, більш короткий контент також виявився більш ефективним у продажу продукту або послуги або змусив читача приймати певні дії. Якщо ваша мета, щоб читач вжити заходів натиснувши на CTA, завантаживши нову електронну книгу, або підписавшись на список електронної пошти, короткий блог-пост, ймовірно, саме те, що вам потрібно.

  Мінуси написання більш короткого контенту

  • У пошукових системах важко розпізнати контекст вмісту вашої сторінки. Адже вони є роботами.
  • Менше слів означає менше можливостей рейтингу ключових слів.
  • Вміст не має можливості говорити читачам на їхньому рівні розуміння. Вміст може бути надто дрібним.

  Як бачите, можна зробити сильний аргумент для того, щоб зосередити свої зусилля на створенні більш короткого вмісту блогу Як бачите, можна зробити сильний аргумент для того, щоб зосередити свої зусилля на створенні більш короткого вмісту блогу. Однак, є й багато недоліків коротких повідомлень у блогах. Найбільш важливим з цих недоліків є те, що більш короткі повідомлення просто не класифікуються в пошукових системах як більш довгі контенти.

  Це нерівномірність рейтингу викликана a різноманітних факторів Всі вони, здається, повертаються до ідеї, що більше контенту більше можливостей для оптимізації вашого вмісту для кращого рейтингу пошукових систем, і менше вмісту робить навпаки. Якщо вам цікаво, чому це так, то це пояснюється тим, що збільшення SEO з більш довгого вмісту відбувається з того, що більше типів вмісту для пошукових систем індексують, наприклад, заголовки, назви сторінок, зображення, теги alt і метадані. Це збільшення SEO для більш довгого вмісту також можна віднести до можливості включити більшу кількість ключових слів і варіантів ключових слів у довшу копію блогу.

  Написання довгих повідомлень у блозі

  Якщо довгі повідомлення в блогах, здається, є лють, є вагома причина. Найкраща довжина повідомлення в блозі для SEO, як правило, довше за природою, а не коротше. Є кілька важливих причин, чому ви хочете писати більше вмісту блогу, якщо ви не жертвуєте якістю.

  Переваги довших повідомлень у блогах

  • Більш тривалий час для читачів
  • Пошукова система краще розуміє контекст і намір вашого вмісту

  За даними дослідження, проведеного популярною платформою для блогів, Medium, ідеальною довжиною для повідомлень у блогах є 1600 слів (або сім хвилин читання). Це За даними дослідження, проведеного популярною платформою для блогів, Medium, ідеальною довжиною для повідомлень у блогах є 1600 слів (або сім хвилин читання) Чисельність базується на аналізі “середньої сукупної кількості секунд, витрачених на кожну посаду, і порівняння її з довжиною посади”. семиминутну позначку і швидко знижується після цієї точки.

  Ця інформація дуже корисна, оскільки залучення користувачів є великим фактором SEO. Пам'ятайте, ідеальна довжина посади блогу для SEO буде заснована на тому, наскільки цінність надає вміст. Максимізація вартості вашого вмісту, а також збільшення тривалості взаємодії з користувачем - це два дуже важливих фактора SEO.

  Як ми вже обговорювали на цій посаді, довший вміст блогу також показав кращу продуктивність SEO, головним чином тому, що дає пошуковим системам більше інформації про вміст вашої публікації. Зміст є королем, але контекст - королева!

  Також було показано, що більший вміст, швидше за все, буде розміщено в соціальних мережах (див. Вище статистику) і, ймовірно, буде пов'язано з іншими блогами, обидва з яких також покращать ваш SEO.

  Недоліки написання довгих повідомлень у блозі

  • Письменникам часто бракує можливості тримати читачів повністю зайнятими
  • Для кращого вмісту часто потрібні сильніші автори, які мають високу ціну.

  Хоча існує багато переваг для контенту довгої форми, є й багато недоліків Хоча існує багато переваг для контенту довгої форми, є й багато недоліків. Одним з головних питань, з якими стикаються блогери при створенні більш довгих посад, є повне залучення читачів. Насправді, дослідження показали, що середній читач тільки читає близько 25% повідомлення в блозі, що означає, що вони, швидше за все, не звертають уваги на більшу частину вмісту ваших довших повідомлень. Проте поки що не відмовляйтеся від створення контенту довгого формату! Розбиваючи текст візуальними зображеннями, наприклад фотографіями, інфографікою, діаграмами та GIF-файлами, ви можете привернути увагу читача і тримати їх до кінця.

  Ще одним основним падінням контенту довгої форми є те, що він вимагає більш сильних навичок письма. Чи не записування не ваша сила? Не бійся! Зосереджуючись на кількох критичних аспектах, включаючи читабельність і структуру, ви також можете створити високоякісний вміст блогу, що перевищує 1000 слів. Як ви це робите? Деякі вершини Yoast написання порад для непитувальників - фокусування на написанні коротких і лаконічних абзаців, включення підзаголовків, дотримання простої мови і уникнення пасивного голосу.

  Висновок: Що таке ідеальна довжина повідомлення в блозі?

  Існує багато переваг і недоліків як для короткого, так і для довгого вмісту блогу, і кожен з них може впливати на ваш SEO по-різному.

  Якщо ви хочете створити частий вміст на найрізноманітніших темах, що спонукають читачів до дії, то більш короткий вміст (тобто мінімум 300 слів) є ідеальною довжиною для вас. Щоб запобігти появі повторюваного вмісту в Google і інші пошукові системи , прагніть мінімум 500 слів на сторінці.

  Однак, якщо ви хочете створити частину контенту, який дійсно може підвищити ваш SEO і залучення користувачів, ви можете розглянути можливість виділення додаткового часу на створення якісного, довгомірного вмісту 1000 слів. Менш часті повідомлення з більш сильним контекстом виграють гру SEO.

  Чому це ви просите?
  Чи не записування не ваша сила?
  Як ви це робите?
  Висновок: Що таке ідеальна довжина повідомлення в блозі?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»