Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Які є законні способи оптимізації податку на прибуток?

  Ведення підприємницької діяльності передбачає обов'язкову сплату податків Ведення підприємницької діяльності передбачає обов'язкову сплату податків. Про це чітко говорить чинне законодавство. Іншими словами, бізнесмени повинні поділитися частиною зароблених коштів з державою. Природно, платники податків прагнуть до того, щоб зробити такі відрахування в бюджет якомога меншими. Це в повній мірі стосується податку на прибуток. Зробити це можна двома основними способами:

  • максимально можливим застосуванням механізмів податкового регулювання;
  • зменшенням бази оподаткування.

  При цьому відразу слід попередити, що застосовувати тут можна тільки лише законні методи. В іншому випадку вас можуть притягнути до відповідальності, в тому числі і кримінальної. Тому в даному випадку, звичайно, рекомендується утриматися від застосування на практиці різного роду сумнівних схем. Адже часто зекономлена сума не варто тих проблем, які цілком можна отримати після розтину махінацій.

  У РФ існує відразу кілька законних способів, що дозволяють зменшить ці витрати. Нагадаємо, що платниками податку на прибуток є як фізичні особи, так і організації. Як у першій, так і у другій категорії є кілька абсолютно законних способів зниження величини податку на прибуток. Зокрема, мова йде про варіанти із застосуванням різного роду витратних статей. Крім того, не варто забувати, що законодавство не передбачає фіксованої мінімальної суми до оплати.

  Читайте також: Зразок заповнення податкових регістрів з податку на прибуток

  Відповідно, оптимізувати на лог на прибуток можна, наприклад, використовуючи різного роду відстрочки і пільги. Ще один законний варіант - зміна облікової політики.

  Знизити податок на прибуток також можливо, правильно вибираючи тип договору при співпраці з різними клієнтами або провівши ревізію власних витрат коштів, виділених з метою обслуговування основних фондів.

  Особливо уважно до оптимізації податку на прибуток потрібно підходити юридичним особам, тобто, компаніям і організаціям. Зокрема, тут обов'язково необхідно керуватися тільки лише діючими нормами законодавства і не робити спроб якось обдурити державу. Також слід чітко розуміти, які наслідки можуть бути у незаконних дій, спрямованих на зниження податку на прибуток. Не зайве також ознайомитися і з актуальною судовою практикою з цього питання. Ну а менеджмент повинен ретельно проаналізувати ситуацію з виплатами цього податку, що склалася в даний час, а також вести подальше планування, враховуючи отримані дані.

  Юридичні особи можуть зменшити свої витрати в плані відрахування державі частини коштів, наприклад, через відшкодування ПДВ з подальшим його заліком в рахунок податку на прибуток. Можлива оптимізація і шляхом застосування боргових інструментів, таких як поручительство, вексель або традиційний позику. Якщо є така можливість, то в договори вносяться коректування, що дозволяють одноразово віднести певну частину витрат на поточний період.

  Крім цього, є цілий ряд інших, також повністю законних способів. Зокрема, юридичні особи можуть зменшити розмір податку на прибуток, провівши оптимізацію всіх витрат організації, розділивши їх на непрямі і прямі. Також необхідно чітко планувати майбутній прибуток. Найкраще, щоб е фактичний показник не був більшим, ніж прогнозований. Звичайно, додаткові кошти - це добре, однак в даному випадку державі, як нескладно здогадатися, доведеться віддати більше, ніж планувалося.

  Ще один, повністю законний варіант - оптимізація амортизаційних відрахувань. Тут потрібно дати трохи більш докладні пояснення. В даному випадку мова йде про введення різних підвищувальних коефіцієнтів. Зробити це можна, зокрема, коли робота на підприємстві ведеться в 3 зміни, і обладнання протягом доби взагалі не вимикається. це Ще один, повністю законний варіант - оптимізація амортизаційних відрахувань найбільш простий приклад. Також підвищувальний коефіцієнт можна ввести і в ряді інших випадків. Наприклад, при покупці по частинах дорого складного обладнання. Ще один можливий в даному випадку варіант - установка нижньої межі відносини майна до того, яке підпадає під амортизацію. Нарешті, цілком законний і варіант із застосуванням принципу амортизаційної премії.

  Якщо укладено договір на великий комплекс робіт, то його цілком можна розділити на кілька - адже деякі з видів діяльності не обкладаються податком на прибуток. Юридичні особи нерідко переносять податкову базу на родинні підприємства - звичайно, за умови наявності таких. В даному випадку діє дуже проста схема. Прибуток, яку отримує підприємство, переноситься на дочірню структуру, яка працює за пільговим режимом оподаткування. Після цього кошти, природно, звідти виводяться на абсолютно законних підставах.

  Можна також оптимізувати елементи податкового обліку, або перейти на будь-якої з пільгових режимів оподаткування - УСН або ЕНВД. Цілком припустимо варіант з перенесенням податку на наступний період. Ще один спосіб - створення резервів. В даному випадку необхідно домогтися, щоб за рахунок цього податку на прибуток розподілявся рівномірно. У підсумку юридична особа тим самим запобігає ситуації з виникненням пікових виплат.

  Читайте також: Як сплачується податок на прибуток на ССО доходи мінус витрати

  У фізичних осіб також є кілька цілком законних способів оптимізації. Це, наприклад, оформлення у вигляді матеріальної допомоги певної частини заробітної плати. Податковий кодекс РФ такі дії не забороняє, а тільки лише встановлює максимальний місячний показник. Ще один варіант - податкові відрахування. Втім, тут також є свої ліміти, встановлені чинним законодавством. Ну, і, нарешті, співробітникам, які мають високий рівень доходу, є сенс розірвати трудовий контракт, і укласти з роботодавцем договір як індивідуальний підприємець, перейшовши при цьому на ССО.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»