Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Які мета теги мають значення для SEO в 2018 році

  1. Ресурси RapidWeaver SEO

  Мета-теги відіграють дещо менш важливу роль, ніж кілька років тому, але вони все ще є важливою частиною вашого HTML. Оскільки пошукові системи стали розумнішими при читанні та розумінні вмісту веб-сторінок, вони можуть менше покладатися на дані, які маніпулюють люди, такі як мета-теги.

  Не зрозумійте мене неправильно, мета-теги все ще є важливою частиною вашого HTML, але ви не можете більше розміщувати ключові слова в тегах опису та ключових слів і очікуєте, що вони з'являться на сторінці Google.

  У цій статті я поясню, які мета-теги важливі і які мета-теги можна забути. Я вже писав про це як писати SEO дружніх назв сторінок , тому ми не будемо охоплювати їх у цій статті.

  Примітка перед тим, як ми почнемо: якщо ви користувач RapidWeaver, ви повинні дивитися це безкоштовне SEO основи відео зрозуміти, як додати мета-теги до свого сайту.

  Тег <meta> надає метадані про вашу сторінку. Існує багато різних тегів які можна використовувати для опису вашої сторінки, наприклад, опису, автора та ключових слів.

  Мета теги, як правило, додаються до розділу <head> вашого HTML і не відображаються на сторінці. Вони використовуються веб-переглядачами, пошуковими системами та сайтами соціальних медіа, щоб допомогти їм зрозуміти ваш вміст і покращити зовнішній вигляд вашої сторінки під час їх спільного використання на своїх сайтах.

  Взагалі, я б сказав ні. Набагато більш важливим є якість вашого вмісту та його релевантність пошуковому терміну.

  Пошукові системи настільки хороші в читанні і розумінні HTML в ці дні, що вони дозволили собі видалити залежність від даних, які маніпулювали люди, такі як мета-теги. Вони набагато краще читають, розуміють та порівнюють вміст ваших сторінок із пошуковим терміном, який ввів користувач, ніж кілька років тому.

  Сказавши, що мета-теги все ще впливають на рейтинг вашого сайту, але що більш важливо, вони допомагають покращити відображення вашого сайту в веб-браузерах, пошукових системах, соціальних мережах і в будь-якому іншому місці.

  Почнемо з декількох найпоширеніших запитань про мета-теги, опис і ключові слова.

  Ключові слова
  Мета-тег ключових слів не впливає на ваш рейтинг сторінки. Проте, якщо ви хочете, щоб спам мета-тег ключових слів з термінами, які ви хотіли знайти для, ви побачите зменшення (і можливий чорний список) в продуктивності вашої сторінки.

  Google відкрито заявив що вони не враховують мета-тег ключових слів під час ранжування сторінок. Моя порада - не додавати мета-тег ключових слів .

  Опис
  Тег опису також попередньо використовувався для надання інформації про сторінку, яка буде використана для відповідності введеному пошуковому терміну. Знову ж таки, пошукові системи більше не повинні покладатися на те, щоб ви були чесними і точно описували вашу сторінку - вони можуть читати і розуміти фактичний вміст вашої сторінки.

  Існує певне дослідження, яке показує, чи є текст опису видимим у вмісті сторінки, і він відповідає тому, що шукав користувач, це може мати невеликий позитивний вплив на ваше ранжування.

  The поради від Google про мета-тег опису не має дублікатів описів. Це знак погано створеного веб-сайту, який, можливо, створює автоматизовані сторінки вмісту, намагаючись підвищити рейтинг.

  Переконайтеся, що на кожній сторінці вашого сайту є мета-опис. Ідентичні або подібні описи на кожній сторінці сайту не є корисними.

  З іншого боку, добре написані, унікальні описи сторінок є ознакою добре зробленого, професійного сайту. Це має сенс, оскільки кожна з ваших сторінок повинна бути авторитетним джерелом інформації, що міститься в ній, так що, безумовно, вам слід додати унікальний опис цього вмісту.

  Я б скористався порадами Google і переконався, що кожна з ваших сторінок має високу якість, унікальні описи.

  І нарешті, переконайтеся, що ваші описи дійсно описові. Високоякісні описи можуть відображатися в результатах пошуку Google і можуть значно покращити якість і кількість пошукового трафіку.

  У RapidWeaver ви додаєте мета-тег опису до ваших сторінок за допомогою текстового поля Інспектор сторінок-> Мета-теги-> Опис.

  Ви можете додати мета-теги соціальних медіа до своєї сторінки, щоб покращити відображення вашої сторінки в соціальних мережах.

  Тут є два основних гравця Відкрити графік і Карти Twitter . Почнемо з Open Graph.

  Що таке Open Graph?
  Відкрити графік була введена Facebook у 2010 році. Її метою було сприяння інтеграції між Facebook і вашим веб-сайтом. Додавання метатегів Open Graph дає змогу визначити вміст на сторінці, який ви хочете відображати, коли хтось поділиться своєю сторінкою або сподобається її у Facebook.

  Наприклад, якщо у вас є повідомлення в блозі з відображеним зображенням банера, можна скористатися функцією Open Graph, щоб повідомити Facebook, що зображення банера має бути розміщено, коли сторінка спільно використовується.

  Спочатку тільки Facebook підтримував теги Open Graph, але, оскільки популярність зростала, Twitter, LinkedIn і Google+ визнали і додали їм підтримку. Це означає, що вони є важливою частиною вашої стратегії SEO з двох причин:

  1. Чим більше вхідних посилань і кліків ви отримаєте на свій сайт, тим авторитетніші пошукові системи розглядатимуть вашу сторінку.
  2. Щоб збільшити ці вхідні посилання та кліки, ваш сайт повинен виглядати професійно в Інтернеті, а забезпечення його в соціальних мережах є обов'язковим.

  Які типи даних можна описати за допомогою Open Graph?
  Там є ціла купа Відкрити теги Graph Ви можете використовувати, але я вважаю, що найбільш релевантними будуть назви, описи, URL-адреси та теги зображень.

  <meta property = "og: title" content = "Назва сторінки" /> <meta property = "og: description" content = "Опис вмісту сторінки" /> <meta property = "og: url" content = "http: / /domain.com/page-title/ "/> <meta property =" og: image "content =" / path / to / image.jpg "/>

  Ви можете додати їх до ваших сторінок RapidWeaver, перейшовши на сторінку Page Inspector-> Meta Tags і додати новий тег. Потім потрібно налаштувати шаблон мета-тегу, щоб він відповідав нестандартному тегу Open Graph. Наші безкоштовне SEO основи відео навчить, як додати мета-теги Open Graph на свій сайт. Інформація про відкритий графік починається о 7:15.

  Карти Twitter
  Карти Twitter працювати подібно до Open Graph, по суті ви додаєте спеціальний мета-тег, який надає Twitter додатковим даним про вашу сторінку. Twitter використовуватиме це для покращення відображення вашої сторінки на спільній платформі.

  Якщо ви переглянули веб-сайт Twitter, то, швидше за все, ви побачили "карту" - це стильний твіт, який часто містить зображення, назву та опис. Ось приклад карти з сайту спільноти RapidWeaver.

  Ось код, який потрібно додати для досягнення такої карти:

  <meta name = "twitter: card" content = "summary_large_image"> <meta name = "twitter: сайт" content = "@ rapidweaver"> <meta name = "twitter: creator" content = "@ twitter-username"> < meta name = "twitter: title" content = "Назви сторінок"> <meta name = "twitter: description" content = "Опис вмісту сторінки"> <meta name = "twitter: image" content = "/ path / to /image.png ">

  Після того, як ви додасте цей код до своєї сторінки, коли він буде спільно використовуватися в Twitter, він відображатиметься як стилізована карта.

  Я думаю, ви погодитеся, що як Open Graph, так і картки Twitter підвищують зовнішній вигляд вашого сайту в соціальних мережах, це повинно (а дані пропонують) збільшити ймовірність того, що посилання буде натиснуто. Це також змушує вас виглядати більш професійно.

  Додавання мета-тегів картки Twitter до вашого RapidWeaver також охоплюється вбудованим вище відео основи SEO, яке є доступні на YouTube

  Ви дійсно повинні робити це на вашому сайті, ви не маєте нічого втрачати.

  Останнім, що я хотів би згадати в цій статті, є реагує мета-тег дизайну. RapidWeaver або ваша тема, ймовірно, піклуються про це для вас, але варто перевірити ваш вихідний код, щоб переконатися, що цей тег присутній у вашому HTML.

  Мій рекомендований мета-тег:

  <meta name = "viewport" content = "ширина = ширина пристрою, початковий масштаб = 1">

  Але у вас є чимало варіантів, доступних для вас. Якщо ви хочете дізнатися більше про відповідні мета-теги дизайну, я пропоную вам прочитати Чуйний мета-тег Стаття про хитрощі CSS. Вони охоплюють все, що потрібно знати, щоб зрозуміти, що відбувається, і що можливо з цим тегом.

  Ресурси RapidWeaver SEO

  Якщо ви хочете дізнатися більше про RapidWeaver SEO, то я б рекомендував наступні статті і відео.

  Відео

  Статті

  Що таке Open Graph?
  Які типи даних можна описати за допомогою Open Graph?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»