Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Які найкращі методи ціноутворення у SEO?

  1. 1. Ціноутворення на основі ключових слів
  2. 2. Одноразова плата
  3. 3. Погодинні платежі
  4. 4. Змінна плата
  5. 5. Оплата за виконання
  6. 6. Зберігання цін
  7. 7. Пакетне ціноутворення
  8. Про Еморі Роуленд

  1. Ціноутворення на основі ключових слів
  2. Одноразова плата
  3. Погодинні платежі
  4. Змінна плата
  5. Оплата за виконання
  6. Фіксатор
  7. Пакети

  Скільки ви платите за послуги, які отримують більше клієнтів від пошукових систем?

  Перш ніж задати це питання, зрозумійте, яким чином SEO-консультанти і агентства заряджають і показують, яку модель ціноутворення потрібно використовувати. Вибір того, який підходить для вашого, не завжди очевидний, поки ви не витратили (або втратили) свої гроші. Я боровся з питанням про те, як ціна SEO, так що я хотів би розвіяти стільки плутанини, як це можливо в цій посаді.

  1

  Вам це дійсно потрібно?

  1. Ціноутворення на основі ключових слів

  Я визначаю це як ціноутворення на ваші послуги SEO на основі заздалегідь визначеної кількості ключових слів. Ціноутворення на основі ключових слів може бути складовою частиною оплати за ефективність, кампанію або платну модель. Це означає:

  • Ви платите свою компанію SEO, щоб зосередити свої зусилля на рівні ключових слів
  • Кількість ключових слів визначає вартість (чим більше слів, тим вище ціна, яку ви платите)
  • Успіх визначається рейтингами (замість відвідувань, потенційних клієнтів, продажів тощо)

  Пошукові системи - це ключові слова, тож що може піти не так з цим підходом?

  Багато.

  Перше питання, яке приходить на думку, - як визначаються слова? Більшість SEO людей дивляться на обсяг пошуку, релевантність, конкуренцію і можливість конвертувати, щоб з'ясувати, які ключові слова ви повинні орієнтувати. Ви хочете платити за роботу за рейтингами для "кондиціонерів" або "кращих кондиціонерів в Гренландії?". конкурентоспроможні ключові фрази набагато легше оцінювати. Отже, все залежить від ключових слів.

  Найбільша проблема з ціноутворенням за ключовими словами полягає в тому, що пошукові системи не просто дивіться на ключові слова більше. Семантичний пошук враховує “ суб'єктів Щоб спробувати з'ясувати значення вашого вмісту. Сайти, які визначені авторитетний в темі можна отримати трафік для великого набору відповідних ключових слів. Експерт з семантичного пошуку Девід Амерланд пояснює:

  "У самому своєму базовому рівні семантичний пошук застосовується до зв'язку між різними вузлами даних Мережі таким чином, що дозволяє зрозуміти їх краще, ніж ми коли-небудь мали."

  Ціноутворення за ключовим словом мало сенс, коли пошукові системи "думали" таким чином. Якщо ви маєте можливість подорожувати в часі, використовуйте ціноутворення за ключовими словами в період до приблизно 2005 року.

  Немає нічого поганого в тому, щоб покласти думки та зусилля на ефективність ключових слів у сучасному світі суб'єктів. Ціноутворення за ключовими словами встановлює занадто високі очікування або продає вам коротку стратегію.

  2. Одноразова плата

  Одноразова плата за SEO - це унікальна, разова, плата за роботу, яку ви робите, яка заздалегідь узгоджена. З цим типом роботи "проекту" стягується плата за:

  • Визначений вхід, зазвичай список завдань SEO, які будуть виконані
  • Певна кількість часу, витраченого на проект.

  Подумайте про це як про те, як би ви сплачували контракт з будівельниками на ваш будинок. Ви сплачуєте певну плату за все, що буде зроблено, і те, що вважається завершенням. Ось приклад роботи, яку я зробив як одноразову плату за SEO для клієнта:

  1. Надайте оцінку сайту SEO за допомогою пріоритетного списку дій, аналізу та рекомендацій щодо поліпшення ефективності існуючого сайту. Включає технічні рекомендації SEO, sitemap, структуру посилань, перенаправлення та інші поліпшення. Реалізувати всі затверджені рекомендації.
  2. Розробити перелік слів, які можна орієнтувати на основі ключових слів та досліджень конкурентів щодо обсягу пошуку, релевантності та конверсії.
  3. Створіть список URL-адрес, що показують рекомендовані існуючі теги на основі дослідження ключових слів. Реалізувати зміни тегів.
  4. Окреслити покращену структуру сайту та копію цільової сторінки. Створіть три нові цільові сторінки та відредагуйте існуючі сторінки на основі результатів дослідження ключових слів.

  Оплата одноразового внеску ставить вас у положення, де ви точно знаєте , що ви повинні отримати до кінця служби. Тому що це узгоджується з контрольним списком, як і вище. Якщо ви працюєте над меншим проектом, тестуєте послугу SEO або просто не маєте бюджету на залучення до кампанії, це може бути гарним вибором оплати.

  Але цей тип оплати може бути недосконалим, тому що SEO не працює в єдиному обсязі.

  Google змінює свої алгоритми в невеликих масштабах 500-600 разів на рік, і він розгортає велике оновлення - як оновлення Panda або Penguin - так часто. Це означає, що те, що було зроблено в цей період часу, без технічного обслуговування, може стати менш ефективним з плином часу. Таким чином, хоча ви можете заощадити гроші тут спочатку, це потенційно може коштувати вам більше грошей з плином часу.

  Компанія SEO може стягувати це вам додатково до пакету. Наприклад, вони завершили 30 годин роботи SEO на вашому сайті з щомісячною платою за обслуговування. Проте компанії, які беруть одноразові платежі, є нечисленні і далеко між ними.

  Немає нічого поганого для цього типу платежу. Але якщо ви граєте в довгу гру SEO (яку я рекомендую), одноразова плата відчувається як перший іннінг.

  3. Погодинні платежі

  Подібно до найму фрілансера, погодинні платежі за SEO використовуються для нарахування за х, у або z кількість годин на тиждень на вашому сайті. Це здійснюється за узгодженою ставкою, встановленою до початку будь-якої роботи.

  A доповідь Clutch , Компанія, яка ідентифікує провідні фірми з програмного забезпечення та професійних послуг, що надають результати для своїх клієнтів, має більшість своїх "Кращих компаній SEO", що стягують від 100 до 300 доларів на годину.

  Існує кілька причин, за якими можна запропонувати цей спосіб оплати:

  • Build Trust: Робота з новою компанією SEO означає, що довіра ще не побудовано. Робота на годину може допомогти побудувати цю довіру і побачити, чи працюєте ви добре разом.
  • Більше контролю: з погодинними платежами ви трохи ближче до дії, і ви можете отримати більш глибокий погляд на те, що робиться, і коли.

  Єдиним недоліком погодинних платежів є те, що можна швидко розрахувати рахунок. Якщо ви не впевнені в кількості годин, які ви збираєтеся придбати, ви можете знайти оплату за роботу, яка перевищує очікувані. І ніхто не любить несподіваний рахунок-фактуру.

  Ось приклад щогодинного звіту про роботу SEO, який ми написали для клієнта (назва та змінена ціна):

  Нижче наведена заява очікуваної роботи SEO, яку повинна виконати команда Leverable для компанії Acme Widget. Очікується, що зусилля почнуться 4 травня. Роботу буде виставлено в розмірі $ XXX і не перевищуватиме 10 годин.

  Leverable буде досліджувати та аналізувати, чому органічний трафік скоротився раніше протягом року після проведення редизайну. Компанія Leverable надасть рекомендації щодо поліпшення ефективності пошуку сайту компанії Acme Widget на основі отриманих результатів. Підсумком цього проекту буде звіт, в якому пояснюються висновки з рекомендаціями щодо подальших дій.

  Якщо ви просто шукаєте, щоб почати роботу з новою компанією SEO, погодинний метод оплати є справедливим підходом.

  4. Змінна плата

  Змінні тарифи на послуги SEO є цікавою концепцією. Тому що вони, як правило, складені, що ви будете платити більше в певний час, або менше в інших.

  Дозвольте мені навести приклад:

  Ви виконуєте повну реконструкцію свого сайту, починаючи від дизайну до вмісту та всього, що між ними. А проект буде тривати рік. Він може розбити на це:

  • Місяць 1-3: Найдорожче, тому що робота є найбільш інтенсивною.
  • Місяць 4-6: Найменше, тому що ви тестуєте та оцінюєте результати.
  • Місяць 6-9: Ціна піднімається, щоб підготуватися до напруженого сезону у вашій ніші.
  • Місяць 10-12: Відповідна середня ціна на технічне обслуговування.

  Це може бути дещо спрощеним, але ви розумієте, що це означає. Є випадки, коли ви будете отримувати стягується більше, і раз, коли ви отримуєте стягується менше.

  Компанія SEO може стягувати плату за це, якщо ви приймаєте багато змін на вашому сайті. Або, якщо ви маєте сезонні вимоги і знаєте, коли ви будете отримувати багато трафіку, і менше трафіку, де вам потрібні ці послуги в різних можливостях.

  Наприклад, сайт електронної комерції, який фокусується на святкових подарунках - Валентина, Хеллоуїна та Різдво або Ханука Moonpig , знає, коли чекати сплеску своїх вимог до SEO, і коли буде три місяці затишшя. Це означає, що ви витрачаєте більше грошей - або більше роботи - коли це абсолютно необхідно.

  Змінна плата SEO ціноутворення може бути оптимальним варіантом оплати, якщо у вас є великий сенс вашого бізнесу і моделі, які ви слідуєте. Як розумний, як це, цей метод ціноутворення не для всіх. З мого досвіду, клієнти, схоже, не люблять змінні тарифи. Можливо, тому, що фіксована вартість менше хвилює.

  5. Оплата за виконання

  Я маю одну пораду, якщо ви зіткнетеся з SEO-компанією, яка стягуватиметься таким чином:

  Не наймайте їх.

  Такий спосіб оплати стимулює SEO, щоб отримувати виплату лише на основі результатів, які вони виробляють. Тому, якщо вони роблять роботу, яка не отримує результатів, вони не отримують зарплату. Що не звучить все так погано на поверхні.

  Але, як журнал пошукових систем вказує тут, коли SEO стимулюється таким чином, робота стає неакуратною:

  Наприклад, фірма зміїна олія обіцяє вам високі рейтинги для певних ключових слів за місяць. Фірма, цілком ймовірно, сиділа без діла протягом перших 15 днів, але за останні 15 днів вона зробила б дуже агресивний SEO […], щоб він міг скласти вражаючий звіт за місяцями, але, як проходять дні, Ви дивуєтеся, що ваші рейтинги зникають, як зірка. Як вони ніколи не існували. Ось тоді ти розумієш, що тебе обдурили.

  Це може сідла вам штраф і змусити вас, щоб витратити більше грошей, щоб ваш сайт знову на шляху. Отже, ви з кишені і без руху. Не дуже гарна позиція.

  Платити за продуктивність роботи для деяких галузей і може забезпечити цінність для клієнтів. Не з SEO. "Ми не отримуємо зарплату, якщо ви не виграєте" модель оплати може означати "ми не відповімо на телефон, якщо ви не виграєте". посилання замість високоякісного вмісту).

  Чи будуть вони?

  6. Зберігання цін

  Мій улюблений метод ціноутворення SEO - це фіксатор. За заздалегідь певну плату, що виплачується щомісяця, ви можете розвивати свою органічну присутність пошуку. За цей час ваша компанія SEO консультується з вами, щоб розробити кращу стратегію і як її реалізувати. Ви отримуєте звіти, щоб переконатися, що все на ходу, а ваш консультант SEO працює, щоб наблизити вас до бажаних результатів. Це ставить SEO команда і клієнт, що беруть участь в кампанії разом, де вони контролюють цілі, налаштовувати тактику і насолоджуватися високими п'ятірки на цьому шляху.

  Як Джейсон Демерс Аудіенс Блум написання на годиннику пошуку говорить :

  "Щомісячна фіксація є найпоширенішою моделлю оплати, оскільки вона забезпечує найбільшу рентабельність інвестицій"

  Як правило, це природна прогресія від погодинного ціноутворення, тому ви можете встановити сильну довіру. Крім того, ви можете скасувати всі послуги у вікні від 30 до 60 днів.

  Більшість компаній SEO представляють вам ціну утримувача через пропозицію. Ви вирішуєте, чи вам це подобається або хочете внести зміни. Зрештою ви підписуєте контракт і починаєте.

  Якщо ви знайшли SEO компанії, які вам подобаються і хочете продовжувати працювати з ними на довгостроковій стратегії SEO, цей метод ціноутворення відмінно працює.

  7. Пакетне ціноутворення

  "Життя - це як коробка цукерок".

  Ідея про те, що ви можете отримати асортимент смакоти за одну низьку ціну, дає вам відчуття, що ви отримуєте хороше співвідношення ціни і якості.

  Але процитувати фразу від Forest Gump,

  "Ви ніколи не знаєте, що ви отримаєте."

  З нематеріальної служби, як SEO, ви краще вважаєте, що деякі з цукерок може не смак так добре, як вони виглядають в гарному вікні.

  Ви побачите план ціноутворення SEO або пропозицію пакета, що стягується як одноразовий або плата на основі фіксованого платежу. Ось деякі атрибути SEO-пакетів, які я помітив:

  • Існує високий попит на пакети з місцевих, бюджетних і роздаточних компаній.
  • Тонни невеликих агентств і фрілансерів з усього світу пропонують пакети.
  • Часто пропонується набір послуг, які були придбані зі знижкою.
  • Їх пропонують різноманітні компанії (веб-дизайнери, розробники, хостинг, друкарні).
  • Послуги в пакеті не завжди суворо пов'язані з SEO (часто соціальні медіа, платний пошук, реклама).

  SEO пакети можуть працювати, якщо ваша потреба відповідає тому, що ви продаєтеся.

  Я вважаю, що більшу частину часу ви можете отримати деякі послуги, які вам не потрібні. Наприклад, якщо ваш сайт має здоровий і зростаючий профіль backlink, вам дійсно потрібно витрачати гроші на пакет, який пропонує 10 щомісячних посилань з каталогів статей?

  Або ви не можете отримати потрібну вам послугу. Я бачив клієнтів, які заробили майже ніяких зворотних посилань і мали невелику віддалену діяльність. Конкуренти вбивають їх.

  Я думав про те, чому мені не подобається пакетне ціноутворення, і я вважаю, що це повинно бути тому, що він може легко перетворити SEO на товар замість унікальної спеціалізованої експертної служби. Контраст SEO пакет з SEO стратегії, розроблені спеціально для вашої компанії, яка оцінює сильні і слабкі сторони і пропонує унікальний план дій, які ваші конкуренти не будуть мати.

  Як вам подобаються послуги з SEO цін?

  Опубліковано 02/25/16, Відредаговано 08/02/18.

  Про Еморі Роуленд

  Я є Атланта SEO консультант і засновник Леверале. SEO була частиною мого життя більше десяти років і завжди буде. Мені подобається допомагати людям покращувати свої пошукові показники, наприклад, "підйом для хороших хлопців" через "Левебел". Я вірю в можливості розширення можливостей і винагород ефективного SEO. Слідуйте за мною на Google+ , Twitter і LinkedIn .

  Вам це дійсно потрібно?
  Перше питання, яке приходить на думку, - як визначаються слова?
  Ви хочете платити за роботу за рейтингами для "кондиціонерів" або "кращих кондиціонерів в Гренландії?
  Чи будуть вони?
  Наприклад, якщо ваш сайт має здоровий і зростаючий профіль backlink, вам дійсно потрібно витрачати гроші на пакет, який пропонує 10 щомісячних посилань з каталогів статей?
  Як вам подобаються послуги з SEO цін?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»